Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лівий берег(зі слів очевидця)

Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Вкрай гостра ФУПофобія.  :laugh:

Може так скластися життя, що твоя посмішка колись злізе з твого ситого бабського єбала.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

О! А це вже цікаво. Чому саме треба знищити УП? За які саме порушення журналістської етіки чи карного кодексу?

За пекельні борошна. Чи розшифрувати?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

морська піхта

сам ти піхта. Модрина!
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Я читаю тебе. Ти кацапська сволота. По типу Штабс Капітана. Ти - тіпічная русскомірная сволота
Ты ошибаешся. Просто для информации говорю. Я понимаю что многое раздражает, но это внутренне состояние. Форум про котиков вас будет раздражать так же. Я не считаю что обсуждение проблем это злорадство или работа на врагов. Замалчивание секретного я понимаю. А замалчивание очевидного - нет.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Чи це в людей манія величі, чи переслідування, якщо вважають їхні розмови на форумі настільки для когось важливими...

Так трохи там, трохи там. От і є інфа.  Та не треба комусь на ФУПі сидіти. Програмне забезпечення усе зробе.
Так, ФУП - це не головне джерело.

Але, я наприклад, маю інфу про прильоти у деякі об'єкти нашого ВПК. Навіть у які саме будівлі, та шо саме у цих будівлях. Але я ж не починаю на весь ФУП 3.14здіти про це. Скоріше за усе, кацапи таки знають про ці прильоти. Але хоч без моєї участі.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

О! А це вже цікаво. Чому саме треба знищити УП? За які саме порушення журналістської етіки чи карного кодексу?

За регулярну, постійну роботу на ФСБ, кремль і кацапських олігархів. І заодно за пекельні борошна.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Ты ошибаешся. Просто для информации говорю. Я понимаю что многое раздражает, но это внутренне состояние. Форум про котиков вас будет раздражать так же. Я не считаю что обсуждение проблем это злорадство или работа на врагов. Замалчивание секретного я понимаю. А замалчивание очевидного - нет.

ПНХ. Все?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Geo!  Мабуть ти знаєш моє відношення до спілкування та комунікації людей.
Поперше має бути новина, яка по суті є ФАКТ (що, хто, де, коли, що саме)
А тільки потім починається обговорювання різних.боків нового факту.
Обговорюється факт, а не що інше.

Тому  емоції нах, і дай хоча один факт роботи УП на ворога.
В мене є декілька претезій до роботи УП. Але це не праця на ворога.

   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Geo!  Мабуть ти знаєш моє відношення до спілкування та комунікації людей.
Поперше має бути новина, яка по суті є ФАКТ (що, хто, де, коли, що саме)
А тільки потім починається обговорювання різних.боків нового факту.
Обговорюється факт, а не що інше.

Ти про що?

Я про Кабса! Не треба нахєр уводити тему в сторону. В якісь єбєня.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Мене запитали про модераторство. Я ,сука, в тисячний раз відповів. Форума, цього гадюшника, не буде в цьому випадку. Я його йобну.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Потім пішло а чіво а пачіму.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Ти про що?

Я про Кабса! Не треба нахєр уводити тему в сторону. В якісь єбєня.

Вибачай. Не розумію.   Не знаю Кабса. Зовсім не в темі. Поясни.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Постить для громадян України.
Яким цікаво, що відбувається в війську, на фронті.

І Ви також розказуйте.
А те, що будуть нападати, то таке. Не звертайте уваги. То в них такий спосіб самореалізації.
Не для похвал розказуйте, а для поінформованості про стан речей.
Щоб була в людей більш об'єктивна картина, менше ілюзій і необгрунтованих очікувань, тверезий погляд.

Geo, не повіриш - але на деяких (ай ем) негативна інфа впливає більш конструктивно і спонукає до дій чим украшатєльство.
От щас Мадяру хоча б 500 закину.
Народ, давайте.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

За пекельні борошна. Чи розшифрувати?

Будь ласка. Зовсім не в темі.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Geo, не повіриш - але на деяких (ай ем) негативна інфа впливає більш конструктивно і спонукає до дій чим украшатєльство.
От щас Мадяру хоча б 500 закину.
Народ, давайте.

Згоден. Ось приклад, коли є корисна пропозиція серед купи інформаційного лайна.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

щє трохи лишилась якась життєва звичка іноді заходити глянути заголовки по діагоналі.

але писати.... Гео, Кабс - не витрачайте час на цей кольору плісняви свинарник. Тут вже все начисто мертве чи то від старості, чи то від природньої тупості

Я в курсі. Але коли ЙДЕ ПІДМІНА ОСНОВ....всякою скотобазою....саме скотобазою....знаюч и, що це йопана помийка....але ця помийка ЧІТАБЄЛЬНАЯ всілякими домашніми дятлами, а потім все закінчується виборами і піздорєзом. Реальними смертями.

Із-за сєріальчіков і форуміков. Бо люди....вони дивляться очима на картинку і на буквочкі. А думають СРАКОЮ. Бо голови нема. І ти вимушений лізти в цю єбалу говьону...і якось хоч іноді "вструшувати" цей йопаний мавпятник. Бо загине не тільки мій син, а і  онук. НАХУЙ це чекати?

Якщо б можна було писати коменти бігучою строкою на чмошні серіали Кварталу або їх йобані жарти...я б і туди писав. Прямо в телевізор.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Скоріше за усе, кацапи таки знають про ці прильоти. Але хоч без моєї участі.
Теж думаю, що знають.
Це і з супутників видно, і gps трекери можуть бути і на ракетах, і на шахедах (не даром же сімку там виявили).
Ну і агентури повно. В основному добре інформованої. В СБУ, наприклад. Та й серед персоналу цих підприємств.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Мадяр, реквізити:

ПриватБанк
5168 7456 1363 9456
4149 6293 6128 5133

 МоноБанк
5375 4112 0156 7703

Банка:   
send.monobank.ua/jar/7UsDUH6np1
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Є таке слово - САРКАЗМ.

Доречі відосики від 3 штурмової - не інформативні. Там для тих хто любить подивитися на війну "як у кіно". Ні де нема про загальний рівень втрат. А то, шо бувають дoвбoйоби, які здають у своїх відосиках локацію, а потім туди прилітає, так то дoвбoйоби. Нажаль, не вони самі від цього страдають...

Но у них нет проблем с людьми. То есть это РАБОТАЕТ. Есть престиж, значит они могут делать отбор. Это главное. А обзывание ссыкунами и п..сами НЕ РАБОТАЕТ. Независимо нравится это кому то или нет.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Я в курсі. Але коли ЙДЕ ПІДМІНА ОСНОВ....всякою скотобазою....саме скотобазою....знаюч и, що це йопана помийка....але ця помийка ЧІТАБЄЛЬНАЯ всілякими домашніми дятлами, а потім все закінчується виборами і піздорєзом. Реальними смертями.

Із-за сєріальчіков і форуміков. Бо люди....вони дивляться очима на картинку і на буквочкі. А думають СРАКОЮ. Бо голови нема. І ти вимушений лізти в цю єбалу говьону...і якось хоч іноді "вструшувати" цей йопаний мавпятник. Бо загине не тільки мій син, а і  онук. НАХУЙ це чекати?

Якщо б можна було писати коменти бігучою строкою на чмошні серіали Кварталу або їх йобані жарти...я б і туди писав. Прямо в телевізор.

Geo трохи й про себе написав.  :laugh:
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Хто цілувався взасос з Рашкою, суки?

Я???????????

Хто п***а....: ми нє думалі, што расія на нас нападьот. Какіє же оні тєпєрь нам братья? Што ви надєлалі, русскіє? А как же Свати? Гдє тєпєрь правда?


Це я, сука, таке казав?

Я казав "а то п-у-тін  нападьот! Ха-ха-ха!"


Я?

Це ви, піздюки аж до 24 лютого таке казали. Потім отримали по тупому єбліщу і рєзко сталі біндьоровцамі!


А я вже 25 сука 25 років не знаю і знати не хочу про цей кацапстан. Нічого. Ані звуку, ані ноти, ані букви. 25 років! Я їх ненавиджу. Глибоко ненавиджу.

Ви ржали тут прямо на ФУПі наді мною? Ржали, тварі. Я це пам'ятаю. Коли я про Грузію писав, про отруєння Юща писав....Ви ржали , гніди єбані!

Отримали пи-зди от братіков? Отримали? Бачу мало.


Кабса жрьотє? Патріотікі?  Сіська Довська? Хахахааа???
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Но у них нет проблем с людьми. То есть это РАБОТАЕТ. Есть престиж, значит они могут делать отбор. Это главное.
Е трохи сумнівів, але інфу можу мати за місяць, не менше.
А обзывание ссыкунами и п..сами НЕ РАБОТАЕТ. Независимо нравится это кому то или нет.
Це ти про GEO - так у нього ж сільрада не працює.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Це ти про GEO
Нет

У него глубже претензии, в принципе имеющие основание. Мало кто верил в эту войну. Тут он оказался прав.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Е трохи сумнівів, але інфу можу мати за місяць, не менше.
Це ти про GEO - так у нього ж сільрада не працює.


ЄБАЛО ЗАВАЛИ.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Хто цілувався взасос з Рашкою, суки?

Я???????????

Хто п***а....: ми нє думалі, што расія на нас нападьот. Какіє же оні тєпєрь нам братья? Што ви надєлалі, русскіє? А как же Свати? Гдє тєпєрь правда?


Це я, сука, таке казав?

Я казав "а то п-у-тін  нападьот! Ха-ха-ха!"


Я?

Це ви, піздюки аж до 24 лютого таке казали. Потім отримали по тупому єбліщу і рєзко сталі біндьоровцамі!


А я вже 25 сука 25 років не знаю і знати не хочу про цей кацапстан. Нічого. Ані звуку, ані ноти, ані букви. 25 років! Я їх ненавиджу. Глибоко ненавиджу.

Ви ржали тут прямо на ФУПі наді мною? Ржали, тварі. Я це пам'ятаю. Коли я про Грузію писав, про отруєння Юща писав....Ви ржали , гніди єбані!

Отримали пи-зди от братіков? Отримали? Бачу мало.


Кабса жрьотє? Патріотікі?  Сіська Довська? Хахахааа???

Підтримую на 100%
 (tu)


   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Geo трохи й про себе написав.  :laugh:
слухай пі з дуй з гілкі на х у й
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Є таке слово - САРКАЗМ.

Доречі відосики від 3 штурмової - не інформативні. Там для тих хто любить подивитися на війну "як у кіно". Ні де нема про загальний рівень втрат. А то, шо бувають дoвбoйоби, які здають у своїх відосиках локацію, а потім туди прилітає, так то дoвбoйоби. Нажаль, не вони самі від цього страдають...
нахуй тобі це знати?
будеш там - будеш в курсі.
а в тилу триндіти і крутити цифри - це ні про що.
треба воювати.
і не з мікрофоном в руках.
можеш - долучайся.
не можеш чи сциш - допомагай і не задавай дурних питань.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

нахуй тобі це знати?
будеш там - будеш в курсі.
а в тилу триндіти і крутити цифри - це ні про що.
треба воювати.
і не з мікрофоном в руках.
можеш - долучайся.
не можеш чи сциш - допомагай і не задавай дурних питань.

Так могут жить подростки и зеленая молодежь. Взрослые пытаются собрать информацию и прогнозировать. Это реальность.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Е трохи сумнівів, але інфу можу мати за місяць, не менше.
Це ти про GEO - так у нього ж сільрада не працює.
славатегосподи что у тебя все працюэ и хватило мозгов и возможности съеба ть ся в польшу.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

славатегосподи что у тебя все працюэ и хватило мозгов и возможности съеба ть ся в польшу.


Бачиш, як він піклується про "дитину-інваліда", на горбу якої він з'їбався в Поляндію? І воно, це йобане створіння....ще щось п***а. І не вдавився ж, гад, від своєї сучої подлості. Похуй йому. Це ж не людина. Сидить і тижнями на Упячкє піклується про дитину. Хуячить пости з доби на добу з перервою на пересцик.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
a49

Підкажіть ще будь ласка карточки на снайперські гвинтівкі!
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Так могут жить подростки и зеленая молодежь. Взрослые пытаются собрать информацию и прогнозировать. Это реальность.
ти довбень
ти мене півдлітком назвав?
збирай і аналізуй - це твоє право.
але говорити про втрати я можу з тим, хто сам сидів під мінами або за 5 км від нуля крутив турнікети і відправляв в тил на лікування( якщо встигнуть довезти)
а до тебе доходить, що незважаючи на втрати - ТРЕБА вставати і йти виконувати роботу?
що, знаючи про втрати, це щоднф роблять дійсно дорослі ( і не віком)
а тобі в глибокому тилу треба не про втрати аналізувати, а готуватися замінити тих, хто так чи інакше вибуває.
або - перевдягайся в спідницю, міняй стать і не п***а тут
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

так бачать у білд. кілька разів в інших західних аналітиків була інфа.... десь у цьому ж ключі.

Плацдарм у Кринках став однією з найбільших пасток для окупантів за всю війну, - BILD

 Аналітик видання Юліан Репке повідомив, що селище на лівому березі Дніпра зараз утримує близько 300 українських захисників, а площа плацдарму займає менше 1 кв. км.

Вище керівництво окупантів посилає туди нові колони, бронетехніки, проте ті потрапляють у пастку, оскільки ЗСУ обстрілюють їх із правого берега.

За два місяці армія окупантів втратила на цій ділянці близько 153 одиниць техніки

 
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Читай, Кабс, читай коменти тепер. Старий ідіот.

Ти начебто знаєш кабса особисто. Я не знаю, але те, що я бачу на фупі .... заради цих коментарів він і пише.
Така собі класична кабсівська тема: вкид .... це може бути будь-яка навіть нейтральна інфа, але обов'язково з елементами, які потім коментуватимуться іншими. ну на зразок як тут: кривляння з прізвищами відомих волонтерів... обов'язково обсирання їх.
Ну і далі в захваті очікування коментарів з підгавкуванням іноді. Людина від цього "тащится", заради цього він пише.

Інформаційний мазохіст, який одержує задоволення від негативних коментів. Можливо це до лікаря...
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Але це не праця на ворога.

це саме вона
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Слухай, тобі жоден психіатр довідку шо здоров не видасть.

Он может и нездоров, но потому, что сраку таких как ты здоровых уёбков защищал, вместе с сыном... Пока ты, гнида съебавшаяся, тут говно лил и свои "икспердные" мнения. Иди нахуй тварь заебал. Вы, уёбки, доведете военных, что они вас начнут отлавливать и мочить.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

а до тебе доходить, що незважаючи на втрати - ТРЕБА вставати і йти виконувати роботу?

Нет. ТАК нельзя. Нет у нас столько людей. Так может воевать у кого есть "людской ресурс" . Ведь не стоит вопрос продержаться любой ценой пока помощь придет. Мы и есть все кто воюет и будет воевать. Другой помощи пока не просматривается. И надо думать что можно сделать с теми людьми кто есть.
И ставка на нанесение неприемлимых потерь русским тоже не работает - Залужный признал это. Для них пока этот уровень потерь приемлим вполне похоже.


Останнє редагування: 11 січня 2024 11:46:39 від Billi
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Е трохи сумнівів, але інфу можу мати за місяць, не менше.
Це ти про GEO - так у нього ж сільрада не працює.
Біда із твоєю сільрадою.

14 лютого 2022 02:24:36
Клуб ФУП / Re: Готовность - Бутусов
73% процента сказало ракеты армии важнее, чем клубника.


14 лютого 2022 01:41:45
Клуб ФУП / Re: зробимо прогноз по війні?
б) не нападе

13 лютого 2022 22:33:44
Клуб ФУП / Re: Чому мовчить Порошенко? У такий складний час, де настанови, якись план?
Ярош сказал, что не паниковать, ДУК ПС огласил общий сбор. На Киев Кацапы не сунутся, может что-то будет со стороны Лугандона, но навешаем им.

Поросенок - истерит ежедневно.

21 лютого 2022 08:27:45
Клуб ФУП / Re: Так мьі принимаем бой?
Забаньте yeбана!

23 лютого 2022 20:20:23
Клуб ФУП / Re: Пора вооружаться
Буду оформлять документы.
Дальше - будет видно.
Может смогу купить, а может и будут выдавать при пакете документов. Как офицеру запаса, например.



25 серпня 2023 00:05:35

7 березня 2022 17:25:54


між датами майже півтора року мовчання від ТС
так що із твоєю сільрадою, боєць?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія