Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лівий берег(зі слів очевидця)

Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Симптоматично, що в зелених слава, кароффкі немає жодної претензії до ТС, який відверто глузує, що з'їбав та в безпеці, а ви там в Україні дохніть, в рот я вас їбав, я податковий супермен. Пріоритети зелені очевидні.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Ну вы же и написали - вменяемый человек будет учится у младших, невменяемый или сам умрет или подставит своих людей.
Проблемы резерва сейчас не решить. Надо ускоренные офицерские курсы для сержантов с опытом.
вони є і нормально вже працюють і дають нормальних командирів.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Зрозуміло. Наступна серія буде про "лійтохі кров'ю пісають". Вчать на військових кафедрах і у йю фуйню не вірити.
та зрозумій ти, що офіцер в нашій реальності - це не окрема порода, а дуже часто - просто людина, яка просто закінчм=ила кафедру.
спотворено само поняття - офіцер.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Више капітана, військового училища не вистачіть. Це лише академія, або під час бойових дій.
так було.
є факти, коли мобілізовували капітана, і в частину він приїздив майором від воєнкомата.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Офіцерський склад має проходити ще ретельнішу підготовку ніж солдатський.

ти називаєш себе офіцером.
скільки місяців ти провів на полігонах. і не в палатках, а на навчальній бойовій роботі.
(про бойові дії - навіть не питаю)
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

ти називаєш себе офіцером.
скільки місяців ти провів на полігонах. і не в палатках, а на навчальній бойовій роботі.
(про бойові дії - навіть не питаю)

Та йоп твою, скільки раз я маю повторити, шо я з Інженерно Авіаційної Служби. Моя справа - гайки крутити.
Сам, доречі, хто будеш? (звання, посада).
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

І Ти ж вагіна. Типова вагіна. У мене істерика? У тебе бронь? Менструація? Може ти сказало у військоматі, що ти пєдріло? Може ти інвалід першої групи? Хто ти, п***а?
Это Маша.
Она в Польше  :laugh:
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
MAG

:X

Кабс? Нахуй ти це все постиш?

ДЛЯ КОГО НАХУЙ
ТИ
ЦЕ ВСЕ ПОСТИШ?

Ти знаєш, що я сюди можу постити? З того, що Я ПЕРСОНАЛЬНО ОСОБИСТО ЗНАЮ?

Я слова не написав. Бо ЗНАЮ, що сюди правду НЄХУЙ ПОСТИТИ. Це й-й сєпарський гадюшник. Де будь яка сувора правда називається ІПСО, а автор кацапським підарасом. І ці йопані  диванні хом'яки зіжруть тебе, Кабс. Бо вони в цьому майстри!

Ти мазохіст, сцуко? На будь який просто інформаційний пост ці упячні бляді напишуть такої хуйні, що ти потім 10 років відмиватись будеш. Ти, бляха-муха, розумієш це? Ти ж умудрьонне життям старе пердло. А лізеш в ополонку з гівном по саму макітру. Сам.

Я фігєю.

Подивись, бригада зелених уєбанів вже тут як тут. Воно тобі треба? Вони щось вирішують? Нахуй їм ця інфа, цим ДОВБОЙОБАМ?

Думай. ТЄ. ©
+
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Тим часом , Рьопке назвав все що відбувається успішною тактикою ЗСУ B-)
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Рінат допомогає

/122435
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Тим часом , Рьопке назвав все що відбувається успішною тактикою ЗСУ B-)

Ну от і "харашо, шо харашо кончається"  :)
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Рьопке назвав все що відбувається успішною тактикою ЗСУ B-)
А кто это?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Шоколадні підараси кожну тему зводять до Зеленського.Ніби то він військами керує ,бо п***а на військових лячно?Чи це типові крокодилячі сльози ,а задум кожної такої гілки тількі щоб посрати?

«Це місія самогубців». Українські морпіхи розповіли NYT про ситуацію на плацдармі у Кринках
https://bit.ly/3RENrtJ

Порох клятий змусив дати інтерв'ю?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Компліментарне від Бровді [ua]

   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Симптоматично, що в зелених слава, кароффкі немає жодної претензії до ТС, який відверто глузує, що з'їбав та в безпеці, а ви там в Україні дохніть, в рот я вас їбав, я податковий супермен. Пріоритети зелені очевидні.
В сратих прихильники певної політсили не було жодних претензій і до Любрікантуса, який регулярно писав про те, що мріє побачити, як клята Україна сконає в муках.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Реал

   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dig

Щоб понтони наводити - треба кацапів кілометрів на 15 від берегу відігнати
Ну отгоним - и что? У орков, когда они были на правом берегу - даже дамба была в новой каховке - и не удержались. Чтобы двигаться на левом берегу в этой войне надо иметь неубиваемую логистику. А как ее построить без мостов? Поэтому орки в своих даже самых влажных снах мечтают максимум иметь фронт по Днепру. Потому как Днепр они понимают, что не перейдут ..
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Ну отгоним - и что? У орков, когда они были на правом берегу - даже дамба была в новой каховке - и не удержались.

 Така невеличка особливість, окупанти - чужі в українській землі і їм потрібно вести боротьбу не лише із регулярними частинами, але і з місцевим населенням, яке бажає їхньої смерті. Для ЗСУ місцеві - навпаки, помічники.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dig

Така невеличка особливість
Ви зараз в Канаді чи Німеччині? Таке могла написати тільки людина, яка ніколи не була навіть поруч з ЛБЗ
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Ви зараз в Канаді чи Німеччині? Таке могла написати тільки людина, яка ніколи не була навіть поруч з ЛБЗ

 Я непогано знаю Херсонщину і маю багато знайомих звідти.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dig

Я непогано знаю Херсонщину і маю багато знайомих звідти.
Ну зрозуміло, і кожен з ваших знайомих підбив по 10 танків і знищив батальйон орків. А нам тут  брехали про Хаймарси, що гатили по Антонівському мосту :))
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Ну зрозуміло, і кожен з ваших знайомих підбив по 10 танків і знищив батальйон орків. А нам тут  брехали про Хаймарси, що гатили по Антонівському мосту

 Зрозуміло те, що ти - зайда, час якого доходить кінця. Бувай здоровий.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dig

Зрозуміло те, що ти - зайда, час якого доходить кінця. Бувай здоровий.
Зрозуміло, що ти трепло, висрав, а аргументувати не можеш. Так що дійсно бувай ..
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Я непогано знаю Херсонщину і маю багато знайомих звідти.

Якщо що - то ваши знайоми там або тупо загинуть, або встигнуть втекти, або асимілюють.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Та йоп твою, скільки раз я маю повторити, шо я з Інженерно Авіаційної Служби. Моя справа - гайки крутити.
твоя справа - воювати. а вже яким чином - вирішує командування виходячи з планів, можливостей та інших факторів
у мене 5 ВОСів уже, і не думаю, що це завершений список, тут не виходить  триматися за одну спеціальність
Цитувати
Сам, доречі, хто будеш? (звання, посада).
цивільні не ставлять військовим такі питання.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Billi, давай в ЗСУ. В медицині не так страшно. Прийди такмед. Евакуаційних екіпажів не вистачає. Будеш корисним.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Billi, давай в ЗСУ. В медицині не так страшно. Прийди такмед. Евакуаційних екіпажів не вистачає. Будеш корисним.

Відчувається штабний). Евакуація поранених в умовах FPV-це зараз одне з найнебезпечніших завдань, власне, тому й не вистачає евакуаційних екіпажів
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Зараз у Миколаєві. Поспілкувався з безпосереднім учасником рейдів на ЛБ.
Умовно є два корисних і один не дуже плацдарми.
Це Кринки, Козачі Лагері і Дачі біля мосту.
Останній - умовно острів і ні на що не впливає.
Перші два - це просто жесть. Класичних ВОПів там нема. Діють наші рейдові групи в режимі постійної ротації. Тільки легка піхота. Логістика виключно човнами. Дуже схоже на індіанські війни, ага...
Кацапи безперервно тягнуть свою техніку. Наші її нищать дронами. Фактично це битва дронів, яких на порядок більше у кацапів. Наша перевага тільки у майстерності.
Працюють добре там Птахи Мадяра. Тому раджу донатити напряму йому, а не пройдисвітам типу чмота і пердули.
Хз, чим закінчиться ця операція , але на МП проріджена на 70% і зараз будуть туди кидати резерви з СВ.
Такий собі чумадан без ручки.
Один профіт - цвинтар кацапського мняса і заліза. Але ж і ми втрачаємо...
Очевидно, що без штурмової авіації, понтонних підрозділів і крупного десанта це залишиться просто чиряком на кацапській сраці


лучше бы пацаны зашли бы к бульбашам или к плокулолам белгородщины.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія