Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лівий берег(зі слів очевидця)

Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Ви, зелені гниди. Кабс в ЗСУ.

Які в нього куратори, а? Уйобки хуєви?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Які в нього куратори, єбала ДИВАННА? Які в нього куратори, відказники єбані? А?

Ви суки зовсім ОХУЇЛИ ТУТ? Мавпи сцикливі? Ви на упячці Бога за бороду схопили, курви в жіночих перуках? Вам легко п-и-здіти- за 3-5-10 тисяч км звідси, сучари? На кого? На людину, яка їбашить в ЗСУ, а, єбуча мразота?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Ви, зелені гниди. Кабс в ЗСУ.

Які в нього куратори, а? Уйобки хуєви?

Не в Кабса

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138585.0
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Ви, б***ь, експерти йобані....Ви, тварі...СУДДІ з приговорами? Ви ХТО? ВИ,СУКА ХТО ТАКІ? Підарва конечна?

Єбала позатикали і п***а обговорювати жратву, клітори і оргазми з айфонами. Уєбні. Перший пост Кабса перечитайте? Якого хуя ви на нього накинулись, гуїмплени бригадні зелені?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Ви, зелені гниди. Кабс в ЗСУ.

Які в нього куратори, а? Уйобки хуєви?

Оскільки про куратора написав я - відповім.
Geo, ти - дурак, або читати не вмієш. Написано про куратора, у додаток до "Шоколадні підараси кожну тему зводять до Зеленського.Ніби то він військами керує".
А те шо Кабс у ЗСУ, не відміняє того шо у нього "сільрада не працює", як, доречі, і в тебе.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Ну тоді і успішні операції це теж його заслуга чи ви знов із лайна родзинки куштуєте?А то у вас якщо щось добре ,то до чого тут Зе,а якщо якась халепа ,то це все він .
Я просто відреагував на Ваші слова, що якісь "шоколадні підараси" кожну тему зводять до Зеленського.
І сказав, що в цьому є сенс, бо в нього вся влада.
Якщо "кожну тему", то чим Ви не задоволені?
Значить і теми про успіхи вони зводять до Зеленського.

А взагалі то в кожній справі є доля відповідальності різних людей. І безпосередніх виконавців, і їхніх начальників, які призначили цих виконавців, і виборців, які обрали владу.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Не в Кабса

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138585.0

Так і пишіть ТАМ, що хочете, сучйо. Що не ясно?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Оскільки про куратора написав я - відповім.
Geo, ти - дурак, або читати не вмієш. Написано про куратора, у додаток до "Шоколадні підараси кожну тему зводять до Зеленського.Ніби то він військами керує".
А те шо Кабс у ЗСУ, не відміняє того шо у нього "сільрада не працює", як, доречі, і в тебе.

ЄБАЛО ЗАВАЛИ, СУКА. ВСЕ ЗРОЗУМІВ ЗАРАЗ?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

А давайте організуємо зустріч ФУПу?

Всіх! Я прийду.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

ЄБАЛО ЗАВАЛИ, СУКА. ВСЕ ЗРОЗУМІВ ЗАРАЗ?

Слухай, тобі жоден психіатр довідку шо здоров не видасть.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

До речі, ситуація на лівобережних плацдармах впливає на труднощі мобілізації в Одесі. В МП багато одеситів
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Слухай, тобі жоден психіатр довідку шо здоров не видасть.

Ти не зрозумів. Єбліщє завали? Чорт.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Хуєпльоти форумі.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Ти не зрозумів. Єбліщє завали? Чорт.

Тому, шо в тебе чергова істерика?  :)
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

До речі, ситуація на лівобережних плацдармах впливає на труднощі мобілізації в Одесі. В МП багато одеситів

Не бачу логіки.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Кабс? Нахуй ти це все постиш?

ДЛЯ КОГО НАХУЙ
ТИ
ЦЕ ВСЕ ПОСТИШ?

Ти знаєш, що я сюди можу постити? З того, що Я ПЕРСОНАЛЬНО ОСОБИСТО ЗНАЮ?
Постить для громадян України.
Яким цікаво, що відбувається в війську, на фронті.

І Ви також розказуйте.
А те, що будуть нападати, то таке. Не звертайте уваги. То в них такий спосіб самореалізації.
Не для похвал розказуйте, а для поінформованості про стан речей.
Щоб була в людей більш об'єктивна картина, менше ілюзій і необгрунтованих очікувань, тверезий погляд.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Тому, шо в тебе чергова істерика?  :)

Істерика у тебе, п***а. Ти ж вагіна. Типова вагіна. У мене істерика? Ти охуєло, тєло обісране? У тебе бронь? Менструація? Може ти сказало у військоматі, що ти пєдріло? Може ти інвалід першої групи? Хто ти, п***а?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

:X

Кабс? Нахуй ти це все постиш?

ДЛЯ КОГО НАХУЙ
ТИ
ЦЕ ВСЕ ПОСТИШ?

Ти знаєш, що я сюди можу постити? З того, що Я ПЕРСОНАЛЬНО ОСОБИСТО ЗНАЮ?

Я слова не написав. Бо ЗНАЮ, що сюди правду НЄХУЙ ПОСТИТИ. Це й-й сєпарський гадюшник. Де будь яка сувора правда називається ІПСО, а автор кацапським підарасом. І ці йопані  диванні хом'яки зіжруть тебе, Кабс. Бо вони в цьому майстри!

Ти мазохіст, сцуко? На будь який просто інформаційний пост ці упячні бляді напишуть такої хуйні, що ти потім 10 років відмиватись будеш. Ти, бляха-муха, розумієш це? Ти ж умудрьонне життям старе пердло. А лізеш в ополонку з гівном по саму макітру. Сам.

Я фігєю.

Подивись, бригада зелених уєбанів вже тут як тут. Воно тобі треба? Вони щось вирішують? Нахуй їм ця інфа, цим ДОВБОЙОБАМ?

Думай. ТЄ. ©

Може даси згоду бути модераторам і почистиш ФУП від дебілів?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Постить для громадян України.
Яким цікаво, що відбувається в війську, на фронті.

І Ви також розказуйте.
А те, що будуть нападати, то таке. Не звертайте уваги. То в них такий спосіб самореалізації.
Не для похвал розказуйте, а для поінформованості про стан речей.
Щоб була в людей більш об'єктивна картина, менше ілюзій і необгрунтованих очікувань, тверезий погляд.


Вам, б***ь, ЦІКАВО? Так п***а в ЗСУ. Будете ВСЕ ЗНАТИ. З перших рук. Самі. І не треба буде читати цей форум. ЦІКАВО ВАМ?

Вам цікаво жерти попкорн і дивитись ЦЕЙ БОКС. Хто ж витримає всі раунди? Укропи чи Орки?

ВАМ ЦІКАВО? ІДІТЄ НА ХУЙ!
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Не бачу логіки.


 Читай в першому пості наскільки проріджено МП
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

А давайте організуємо зустріч ФУПу?

Всіх! Я прийду.
Фупівці зустрічаються і говорять в темах.
Який сенс ще в реалі зустрічатись?
Все, що вважаєш за потрібне, можна сказати в темах ФУПу.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Постить для громадян України.
Яким цікаво, що відбувається в війську, на фронті.

І Ви також розказуйте.
А те, що будуть нападати, то таке. Не звертайте уваги. То в них такий спосіб самореалізації.
Не для похвал розказуйте, а для поінформованості про стан речей.
Щоб була в людей більш об'єктивна картина, менше ілюзій і необгрунтованих очікувань, тверезий погляд.

Та мене теж зайобує що нормальні інформаційні приводи для обговлрювання миттєво засерають дебілоїди ФУПу.
Члени ФУПу повинні мати якісь обов'язки та відповідальність за свої дописи.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Може даси згоду бути модераторам і почистиш ФУП від дебілів?


Я СКРІЗЬ 100 РАЗІВ КАЗАВ. ДАЙТЕ МЕНІ ВЛАДУ НАД ФОРУМОМ, І Я ЙОГО ГРОХНУ. ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН. НАХУЙ. БЕЗ МОЖЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ.

КАПСОМ зрозуміло? Чи ще повторити мою політику що до Упячки КАПСОМ і болдом?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Вам, б***ь, ЦІКАВО? Так п***а в ЗСУ. Будете ВСЕ ЗНАТИ. З перших рук. Самі. І не треба буде читати цей форум. ЦІКАВО ВАМ?

Вам цікаво жерти попкорн і дивитись ЦЕЙ БОКС. Хто ж витримає всі раунди? Укропи чи Орки?

ВАМ ЦІКАВО? ІДІТЄ НА ХУЙ!

Это новая реальность. Война в прямом эфире. Нравится или нет это факт. В старой хрен бы у военных были лодки и дроны и прочее. Информацию не задавите никакими истериками. Не будет нашей - будут слушать пропаганду орков. 
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Постить для громадян України.
Яким цікаво, що відбувається в війську, на фронті.

І Ви також розказуйте.
А те, що будуть нападати, то таке. Не звертайте уваги. То в них такий спосіб самореалізації.
Не для похвал розказуйте, а для поінформованості про стан речей.
Щоб була в людей більш об'єктивна картина, менше ілюзій і необгрунтованих очікувань, тверезий погляд.

Ага. Куратор з ФСБ написав шо треба про усе розузнати?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

щє трохи лишилась якась життєва звичка іноді заходити глянути заголовки по діагоналі.

але писати.... Гео, Кабс - не витрачайте час на цей кольору плісняви свинарник. Тут вже все начисто мертве чи то від старості, чи то від природньої тупості
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Вам, б***ь, ЦІКАВО? Так п***а в ЗСУ. Будете ВСЕ ЗНАТИ. З перших ру
Мене багато чого цікавить.
Скрізь піти і все все взнати з перших рук не вийде ні в кого.
Тож є бажання почути від тих, хто в темі.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Куратор з ФСБ написав шо треба про усе розузнати?

Ага, на ФУПе :S Очень эффективно :facepalm1:

Да сейчас телеграмканалов от самых боевых боевиков и секретных специалистов куча. И рассказывают все с иллюстрациями и подробностями, документами и пояснениями. Потому что интересный контент = популярность = донаты.

Вон 3 штурмовая из эфира не вылезает. Потому что это работа такая. И с набором у них почему то проблем нет, хотя там ОТБОР.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Читай в першому пості наскільки проріджено МП

Я про інше. Так шо тепер МП держати лише у глибокому резерві? Ну шоб мобілізація у Одесі краще шла. Також 95-ту та 25-ту у глибокий резерв, щоб у Житомирі і Дніпрі мобілізація краще шла? Та далі за списком.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Я СКРІЗЬ 100 РАЗІВ КАЗАВ. ДАЙТЕ МЕНІ ВЛАДУ НАД ФОРУМОМ, І Я ЙОГО ГРОХНУ. ЧЕРЕЗ 10 ХВИЛИН. НАХУЙ. БЕЗ МОЖЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ.

КАПСОМ зрозуміло? Чи ще повторити мою політику що до Упячки КАПСОМ і болдом?

Не вірю. Твої емоції розумію. Але потрібно щось робити. Дивись на приклад Дурдому. Тут багато хто покинув ФУП і був у Дурдомі. Багато разів зустрічались і добре знали кожного. Але повернулись на ФУП після 2014 року, а Дурдом фактично припинив існування. Бажаєш зробити нову платформу для обговорювання політичних питань?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Это новая реальность. Война в прямом эфире. Нравится или нет это факт. В старой хрен бы у военных были лодки и дроны и прочее. Информацию не задавите никакими осередками. Не будет нашей - будут слушать пропаганду орков.


Ти ще, ЗАЛУПА КАЦАПСЬКА, будеш мені про істерики тут пургу нести? Пес? Не забудь написати, тварь, що я п'яний.

У вас ПІДАРОВ СПІДНИЧНИХ, якщо що....зразу:

Істерика
Набухався

Ви ж читаєтесь, як Мурзілка. Відкрита книжка-розмальовка. Животниє.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Ага, на ФУПе :S Очень эффективно :facepalm1:

Да сейчас телеграмканалов от самых боевых боевиков и секретных специалистов куча. И рассказывают все с иллюстрациями и подробностями, документами и пояснениями. Потому что интересный контент = популярность = донаты.

Вон 3 штурмовая из эфира не вылезает. Потому что это работа такая. И с набором у них почему то проблем нет, хотя там ОТБОР.

Є таке слово - САРКАЗМ.

Доречі відосики від 3 штурмової - не інформативні. Там для тих хто любить подивитися на війну "як у кіно". Ні де нема про загальний рівень втрат. А то, шо бувають дoвбoйоби, які здають у своїх відосиках локацію, а потім туди прилітає, так то дoвбoйоби. Нажаль, не вони самі від цього страдають...

Останнє редагування: 11 січня 2024 10:21:16 від TC
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Ага. Куратор з ФСБ написав шо треба про усе розузнати?
Чи це в людей манія величі, чи переслідування, якщо вважають їхні розмови на форумі настільки для когось важливими...
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Не вірю. Твої емоції розумію. Але потрібно щось робити. Дивись на приклад Дурдому. Тут багато хто покинув ФУП і був у Дурдомі. Багато разів зустрічались і добре знали кожного. Але повернулись на ФУП після 2014 року, а Дурдом фактично припинив існування. Бажаєш зробити нову платформу для обговорювання політичних питань?


Я...тобі...СЕРЙОЗНО ...кажу.

Цей
Форум
Потрібно
Ще
З
2008 року
Нахуй
Знищити.

Де, б***ь, я ШУТКУЮ? :X
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Не забудь написати, тварь, що я п'яний

Верю :)

Если потрудишся почитать то что я пишу, поймешь что это правда. Военные прекрасно рассказывают и показывают сейчас все что хотят. Мадяр почему то не ходит с лицом "вы все п..сы приезжайте увидите" Наоборот видео каждый день. Потому что есть что показать и репутация складывается подразделения.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Упячку треба знищити, як і форуми-побратими: Сєвасінфо, Форуа і Цугундєр.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Заодно і єбанути Українську Правду, бо нема вже сечі терпіти ці пекельні борошна!
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Я...тобі...СЕРЙОЗНО...кажу.

Цей
Форум
Потрібно
Ще
З
2008 року
Нахуй
Знищити.

Де, б***ь, я ШУТКУЮ? :X

Вкрай гостра ФУПофобія.  :laugh:
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
Geo

Верю :)

Если потрудишся почитать то что я пишу, поймешь что это правда. Военные прекрасно рассказывают и показывают сейчас все что хотят. Мадяр почему то не ходит с лицом "вы все п..сы приезжайте увидите" Наоборот видео каждый день. Потому что есть что показать и репутация складывается подразделения.

Я читаю тебе. Ти кацапська сволота. По типу Штабс Капітана. Ти - тіпічная русскомірная сволота
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Заодно і єбанути Українську Правду, бо нема вже сечі терпіти ці пекельні борошна!

О! А це вже цікаво. Чому саме треба знищити УП? За які саме порушення журналістської етіки чи карного кодексу?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія