Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лівий берег(зі слів очевидця)

Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Шо здря? Здря сплачую податки?


Здря Ви Так наїхали на Гео...
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Тю. Людина пише:"давай к нам, а куди - не скажу". А дауном чомусь, вважає не себе, а мене...   :S

Ти ухилянт, який ховається за своєю донькою. Хотів би, приїхав би. Що я про тебе ще можу думати? офіцер... Вже б не використовував це слово. Ти, чмо, не маєш жодного права наїжджати на тих, хто воює, поки сюди не приїдеш сам.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Ти ухилянт, який ховається за своєю донькою. Хотів би, приїхав би. Що я про тебе ще можу думати? офіцер... Вже б не використовував це слово. Ти, чмо, не маєш жодного права наїжджати на тих, хто воює, поки сюди не приїдеш сам.

Шо ти можеш думати, я не знаю. Та мені - воно якось пох. Так саме, як пох на твою думку, на шо я маю право, а нашо ні. ;)
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Здря Ви Так наїхали на Гео...

Так хіба це наїзд?
Кожен хто у ЗСУ, має пам'ятати, шо хтось плате податки, для отримання їм зарплати. Хтось везе усі види забезпечення до його військової частини автотраспортом. Хтось везе залізницею усі види забезпечення до накопичувально-розпридільного складу з якого вже його розвозять по військових частинах. А хтось забезпечує залізницю, та й усю країну електрикою. Та інше. Тут усе просто. 
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Цікаво, і які ж податки платить Україні дезертир, який вже 2 роки тому здриснув до Польщі?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Цікаво, і які ж податки платить Україні дезертир, який вже 2 роки тому здриснув до Польщі?

Дезертир - це ти! А до мене у пана президента питань немає.
Сам на чеських фронтах воюєш (згідно ІР), чі хочаб податки сплачуєш? 
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Вопщєм тєма пішла по накатаній.
Прибігли зєлєбоби і ...

   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Нет. ТАК нельзя. Нет у нас столько людей. Так может воевать у кого есть "людской ресурс" . Ведь не стоит вопрос продержаться любой ценой пока помощь придет. Мы и есть все кто воюет и будет воевать. Другой помощи пока не просматривается. И надо думать что можно сделать с теми людьми кто есть.
И ставка на нанесение неприемлимых потерь русским тоже не работает - Залужный признал это. Для них пока этот уровень потерь приемлим вполне похоже.
я зараз в києві.
можемо обговорити вживу.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Так хіба це наїзд?
Кожен хто у ЗСУ, має пам'ятати, шо хтось плате податки, для отримання їм зарплати. Хтось везе усі види забезпечення до його військової частини автотраспортом. Хтось везе залізницею усі види забезпечення до накопичувально-розпридільного складу з якого вже його розвозять по військових частинах. А хтось забезпечує залізницю, та й усю країну електрикою. Та інше. Тут усе просто. 
ми вдячні.
але хтось щодя ловить прильоти.
поміняємося?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

ми вдячні.
але хтось щодя ловить прильоти.
поміняємося?

Ловити прильоти замість інвалідності у дитини? Я поміняюсь, не вагаючись. А ти у зворотному напрямку?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Шо я офіцер - маю на руках документ! А ти маєш документ шо я ухилянт? Не маєш? Так от і не 3.14зди!  :laugh:
До 3,14зди які там в ухилянта документи  :D
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Ловити прильоти замість інвалідності у дитини? Я поміняюсь, не вагаючись. А ти у зворотному напрямку?
ні.
не поміняюся.
тільки чи це досить, щоб цим відгородитися?
ми не  можемо вплинути на те, що вже сталося давно і незалежно від нас.
але,  на дещо ми впливати таки можемо.
тільки вплив з-за корд=ону і звідси - різниться на кілька порядків (ти ж програміст? має розуміти що таке різниця в порядки)

   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

"Шо я офіцер - маю на руках документ! "
Бля...
документи, димпломи...
люди, там цікавлять не звання, а вміння . або готовність і бажання і робота їх здобути.
майори чистять картоплю - бо в них тільки документи.
а рядові - командують - бо в них готовність і жага зробити щось корисне.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

ні.
не поміняюся.
Так отож. Чим тоді мінятися пропонував?

тільки чи це досить, щоб цим відгородитися?
ми не  можемо вплинути на те, що вже сталося давно і незалежно від нас.
але,  на дещо ми впливати таки можемо.
тільки вплив з-за корд=ону і звідси - різниться на кілька порядків (ти ж програміст? має розуміти що таке різниця в порядки)

Вплив - ні. Податки я сплачу такі самі.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

"Шо я офіцер - маю на руках документ! "
Бля...
документи, димпломи...
люди, там цікавлять не звання, а вміння . або готовність і бажання і робота їх здобути.
майори чистять картоплю - бо в них тільки документи.
а рядові - командують - бо в них готовність і жага зробити щось корисне.

Це дівчинкам дошколяткам розповідай.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Це дівчинкам дошколяткам розповідай.
це правда.
твоє діло , відгороджуватися від неї чи сприйгяти.
який ти офіцер після кафедри?
я теж колись рік походив на кафедру, потім в армію на строкову, потім - забив.
НІЧОГО ТАМ КОРИСНОГО НЕ ВЧАТЬ!

найслабший солдат з роком в окопах вміє краще організувати роьботу взводу, ніж піджак з докуметами і без досвіду.
а рокзазувати тобі - сенсу нема.
тільки я бачив, як за пару годин злітає весь цей гонор на реальному піздорезі.
і, далі ,офіцер з документом, якщо розумний - тихо вчиться. якщо самозакохане чмо - або чистити картоплю, або труп.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

хлопці. а як що зявиться модератор якійсь... да лупане вам бан на рік. і блін він будет правий.  може досить?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Так отож. Чим тоді мінятися пропонував?

Вплив - ні. Податки я сплачу такі самі.
заспокій себе цими податками.
легше?
ти можеш їх платьити і з Оріхова (умовного)
а зарплати - навіть  на доглядальницю в Польщі вистачить.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

це правда.
твоє діло , відгороджуватися від неї чи сприйгяти.
який ти офіцер після кафедри?
я теж колись рік походив на кафедру, потім в армію на строкову, потім - забив.
НІЧОГО ТАМ КОРИСНОГО НЕ ВЧАТЬ!

найслабший солдат з роком в окопах вміє краще організувати роьботу взводу, ніж піджак з докуметами і без досвіду.
а рокзазувати тобі - сенсу нема.
тільки я бачив, як за пару годин злітає весь цей гонор на реальному піздорезі.
і, далі ,офіцер з документом, якщо розумний - тихо вчиться. якщо самозакохане чмо - або чистити картоплю, або труп.

Интересные истории. Майоры у них картошку чистят. Рядовые командуют.
Я могу поверить что это так. Но это приговор армии.
Но верится слабо.
Майор - пиджак? Это кем он на гражданке был?.А кадровый майор пусть отставной - на картошке ?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Зараз у Миколаєві. Поспілкувався з безпосереднім учасником рейдів на ЛБ.
Умовно є два корисних і один не дуже плацдарми.
Це Кринки, Козачі Лагері і Дачі біля мосту.
Останній - умовно острів і ні на що не впливає.
Перші два - це просто жесть. Класичних ВОПів там нема. Діють наші рейдові групи в режимі постійної ротації. Тільки легка піхота. Логістика виключно човнами. Дуже схоже на індіанські війни, ага...
Кацапи безперервно тягнуть свою техніку. Наші її нищать дронами. Фактично це битва дронів, яких на порядок більше у кацапів. Наша перевага тільки у майстерності.
Працюють добре там Птахи Мадяра. Тому раджу донатити напряму йому, а не пройдисвітам типу чмота і пердули.
Хз, чим закінчиться ця операція , але на МП проріджена на 70% і зараз будуть туди кидати резерви з СВ.
Такий собі чумадан без ручки.
Один профіт - цвинтар кацапського мняса і заліза. Але ж і ми втрачаємо...
Очевидно, що без штурмової авіації, понтонних підрозділів і крупного десанта це залишиться просто чиряком на кацапській сраці

Ваш співбесідник повинен був ще розказати про арту, яка з ПБ також наряду з дронами хуячить орків, але чомусь не розповів, дивно...   
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Интересные истории. Майоры у них картошку чистят. Рядовые командуют.
Я могу поверить что это так. Но это приговор армии.
ні.  командувати має ефективніший.


Цитувати
Но верится слабо.
Майор - пиджак? Это кем он на гражданке был?.А кадровый майор пусть отставной - на картошке ?
десь в воєнкоматі крутився. або купив звання маючи спец-звання. пох. сцить воно йти на роботу.

   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

командувати має ефективніший
Это понятно и правильно
Беда только если этот эффективный у нас рядовой.
На недостаток командиров не жалуются особо. Чем они заняты?
Или мы берём какую-то обособленную группу человек в 10? Тогда это реально
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Это понятно и правильно
Беда только если этот эффективный у нас рядовой.
На недостаток командиров не жалуются особо. Чем они заняты?
Или мы берём какую-то обособленную группу человек в 10? Тогда это реально

командирів мало. з чого ти взяв, що їх вистачає?

нема грпи 10 людей. мінімум - це взвод. там має бути командир - офіцер. РІК без офіцера, але роботу робити треба.
яке рішення?
зараз запрацювали ліфти. місце командира зайняв колишній рядовий, нині сержант. (це просто з мого участку, не знаю, як в інших.)
я просто хочу донести факт, що документ і звання - це не факт, що ця людина може робити роботу командира.
на нулі - в сраці бачили ваші звання.
покажіть, що ви їх варті - і за вами підуть в конкретну зарубу.
 ні - тоді чистити картоплю.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

документ і звання - це не факт, що ця людина може робити роботу командира.
на нулі - в сраці бачили ваші звання.

Это понятно. Только вот приходится делать эту работу не умея, и это печально.

А практически как? Сидит майор, чистит картошку, в условиях когда год нет офицера в взводе, у нас майор кто по штату? Начштаба батальона? Комбат?  Он деньги как кто получает?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Это понятно. Только вот приходится делать эту работу не умея, и это печально.

А практически как? Сидит майор, чистит картошку, в условиях когда год нет офицера в взводе, у нас майор кто по штату? Начштаба батальона? Комбат?
це було на початках.
зараз вже трохи вирівнялося.
конкретні сцикуни - списалися "по догляду" (отримавши своє УБД)
а щодо умов - ну як ти його переведеш в стрілкову роту, якщо він  має ВОС якогось логіста чи іншого скурвого сина?
воно ж грамотне - впиратися буде.
це тільки простих рядових/сержантів можна було просто на місці, за 3 сек присвоїти новий ВОС і відправити , куди пекло.
(в мене вже 6 ВОСів в воєннику)

Останнє редагування: 11 січня 2024 23:44:10 від dev
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

як ти його переведеш в стрілкову роту, якщо він  має ВОС якогось логіста чи іншого скурвого сина?

Вот это и дают те документы.
Я понимаю что бойцы могут его презирать , но звание есть звание и должность ему положена соответствующая.
Если это не добробат а армия.

Не служившие после военной кафедры обычно выше капитана не имеют.
Может и есть кто, мне не попадались по крайней мере в медицине.


Останнє редагування: 11 січня 2024 23:46:28 від Billi
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
dev

Вот это и дают те документы.
Я понимаю что бойцы могут его презирать , но звание есть звание и должность ему положена соответствующая.
Если это не добробат а армия.

ОК.
а що робити, якщо він не відповідає посаді/званню?
якщо все своє цивільне життя він навіть юригадою будівельників не вмів покомандувати?
вмирати через дебівла , який має документи?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

це правда.
твоє діло , відгороджуватися від неї чи сприйгяти.
який ти офіцер після кафедри?
я теж колись рік походив на кафедру, потім в армію на строкову, потім - забив.
НІЧОГО ТАМ КОРИСНОГО НЕ ВЧАТЬ!

найслабший солдат з роком в окопах вміє краще організувати роьботу взводу, ніж піджак з докуметами і без досвіду.
а рокзазувати тобі - сенсу нема.
тільки я бачив, як за пару годин злітає весь цей гонор на реальному піздорезі.
і, далі ,офіцер з документом, якщо розумний - тихо вчиться. якщо самозакохане чмо - або чистити картоплю, або труп.

Зрозуміло. Наступна серія буде про "лійтохі кров'ю пісають". Вчать на військових кафедрах і у йю фуйню не вірити.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Мадяр завжди працював та працює у в основному як очі та вуха АРТИ, якщо бачить жирну ціль, то по неї завжди працює арта, звичайно і  ФПіВі ніхто не відміняв, але арта з ПБ це мамка, яка береже хлопців на лівому.
Тому якийсь дивний співбесідник у кабса, який про це нічого не розповів!
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

ОК.
а що робити, якщо він не відповідає посаді/званню?
якщо все своє цивільне життя він навіть юригадою будівельників не вмів покомандувати?
вмирати через дебівла , який має документи?
Ну вы же и написали - вменяемый человек будет учится у младших, невменяемый или сам умрет или подставит своих людей.
Проблемы резерва сейчас не решить. Надо ускоренные офицерские курсы для сержантов с опытом.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Интересные истории. Майоры у них картошку чистят. Рядовые командуют.
Я могу поверить что это так. Но это приговор армии.
Но верится слабо.
Майор - пиджак? Это кем он на гражданке был?.А кадровый майор пусть отставной - на картошке ?
Є така фраза "Врьот как очєвідец". Наприклад, дуже розповсюджена ситуація, була авіатроща. Згідно розтинів, у легенях жожного з загиблих нема диму, усі загинули при контакті літка з землею, а очевидці розповідають, як живі люди бігали по салону та горіли заживо.
Є навіть якесь пояснення з боку психології. Це шось схоже на те саме.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Мадяр завжди працював та працює у в основному як очі та вуха АРТИ, якщо бачить жирну ціль, то по неї завжди працює арта, звичайно і  ФПіВі ніхто не відміняв, але арта з ПБ це мамка, яка береже хлопців на лівому.
Тому якийсь дивний співбесідник у кабса, який про це нічого не розповів!

А це вже на багато більше схоже на правду.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Вот это и дают те документы.
Я понимаю что бойцы могут его презирать , но звание есть звание и должность ему положена соответствующая.
Если это не добробат а армия.

Не служившие после военной кафедры обычно выше капитана не имеют.
Может и есть кто, мне не попадались по крайней мере в медицине.

Више капітана, військового училища не вистачіть. Це лише академія, або під час бойових дій.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Ти ухилянт, який ховається за своєю донькою. Хотів би, приїхав би. Що я про тебе ще можу думати? офіцер... Вже б не використовував це слово. Ти, чмо, не маєш жодного права наїжджати на тих, хто воює, поки сюди не приїдеш сам.

Скоріш за все він не офіцер, а пінджак.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Ну вы же и написали - вменяемый человек будет учится у младших, невменяемый или сам умрет или подставит своих людей.
Проблемы резерва сейчас не решить. Надо ускоренные офицерские курсы для сержантов с опытом.

Офіцерський склад має проходити ще ретельнішу підготовку ніж солдатський.
Але повертаючись до солдат командує - майор картоплю чисте, бо солдат компетентніший. Це повна маячня.
Для повного розуіння приведу такий зовсім радикальний приклад. Не може водій паливозаправника виконувати обов'язки командира ескадрільї, та ще й тому, шо він буцім-то компетентніший. ;)
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

заспокій себе цими податками.
легше?
ти можеш їх платьити і з Оріхова (умовного)
а зарплати - навіть  на доглядальницю в Польщі вистачить.

І чим я в Оріхові, наскільки я розумію Запорізької області буду кориснішим Україні?
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Офіцерський склад має проходити ще ретельнішу підготовку ніж солдатський.
Але повертаючись до солдат командує - майор картоплю чисте, бо солдат компетентніший. Це повна маячня.
Для повного розуіння приведу такий зовсім радикальний приклад. Не може водій паливозаправника виконувати обов'язки командира ескадрільї, та ще й тому, шо він буцім-то компетентніший. ;)
Он просто потом уточнил - солдат командует на передке - там офицеров нет никого. А майор где то в тылу чистит картошку. Потому что снабженец ( логистик)
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)

Вопщєм тєма пішла по накатаній.
Прибігли зєлєбоби і ...

https://t.me/zelyazradnik/24031

Вона від початку пішла по накатаній сраці Петра та твого язика
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
TC

Он просто потом уточнил - солдат командует на передке - там офицеров нет никого. А майор где то в тылу чистит картошку. Потому что снабженец ( логистик)

Ну от, якшо той майор, вирішив комусь допомогти чистити картоплю, то, як мінімум, картоплею він батальон забезпечів. І свою роботу виконує. А солдата ніхто до того забезпечення не доспустить. Ні хто не видасть під підпис солдата відповідне майно.
Тобто маємо трохи іншу ситуацію. Наприклад, коли на якомусь заводі на перекурі, хтось розповідає, шо він вже овердохєра років як махає кувалдою, та увесь завод на ньому тримається, а майстер - дурак, начальник цеху - придурок, а генеральний директор - ідіот.
Доречі на Кабса також дуже схоже.
   
Re: Лівий берег(зі слів очевидця)
slp

Можливо...
Але нахуя про це пи...діти???
Швидка Настя в сраці не тримаєця???
Навіщо вбивати в таких як я віру в ЗСУ????
Напуркуа????

+ 100

В ТОТ верят что в ВСУ все отлично и нас скоро освободят
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія