Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майбутній президент України?

Re: Майбутній президент України?
U2

Если сравнить страну с крупным предприятием, президента можно сравнить с директором, а главного инженера с премьером. Директор определяет направление развития, контролирует подбор кадров, предлагает планы, например, построить новый цех. Во время строительства более важен уже главный инженер, который со специалистами готовит проект, оставляет план и смету, дедлайны и т д. Если бестолковый директор, то предприятие теряет позиции на рынке, сокращает производство, проигрывает конкурентам, изменения происходят постепенно. Если бестолковый главный инженер, то рушится вся работа, процесс приобретает лавинообразный характер. Для Украины сейчас более важен премьер. Что делать очевидно, вопрос как и за какие средства.  Но политическую ответственность несет президент. За бездарную экономическую политику Гройсмена ответил Порошенко. Соответственно, очевидно, с кого спросит народ за провалы в восстановлении после войны. Поэтому меня более интересует фамилия нового премьера, который исполнит политическую волю президента, вот тут уже неважно какого, нового или старого, приемлемого кандидата я не вижу на сегодняшний день. 

Паша! Ваши сравнения страны с заводом и привели к той ж..е, что сейчас в Украине.
Ты должен помнить критику механистических теорий. В данном случае - в госуправлении.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

   Неправда.
   Це відсутність стратегічних рішень.
   Відсутність великих довгострокових проектів.
   Відсутність спадковості і взагалі політичних традицій.
   Це "одбувайли" від яких ніякої користі.

Ага - стратегічних рішень і довгострокових проектів - на свій карман.
Так шо не бреши.
   
Re: Майбутній президент України?
HSM

Майбутнім презом буде як завжди …
Вгадали , Юля
   
Re: Майбутній президент України?

Если сравнить страну с крупным предприятием, президента можно сравнить с директором, а главного инженера с премьером.

Головний інженер, перебуваючи під впливом директора, мусить заробляти гроші, а  витрачає їх директор, керуючись виключно власними забаганками. Ми це вже бачили на прикладі Ющенка і Тимошенко.  Не працює така схема.
   
Re: Майбутній президент України?

Дивись сюди. Десь в 1780-х роках відбувалась війна за незалежність. Шляхом колективної творчості прийшли до висновку, що демократично буде без короля - тобто, президент, він же премʼєр міністр. От така система стримань і противаг. Це в штатах. Їх спочатку було 9.
Дивись далі.
В Україні в 1996 році вибудували дещо іншу систему стримань і противаг - арбітражну. Тобто, президент як арбітр. Президент міняв премʼєрів досить динамічно. За такої системи відбулись 2 майдани.
Після першого майдану перейшли до парламентсько-президентської республіки - нардепи перестали змінювати премʼєрів! І рух застопорився. Тобто, щоб обрізати повноваження Ющенка, вдалися до шахрайства - змінили правила. І в Україні стало «болото» - рух по спіралі замінили на рух по колу, добавили собі 1 рік повноважень - і тепер можна 5 років плювати в стелю ВРУ, на манюпаса, ганять гусей, а заодно ганять й премʼєра, шантажуючи його - ми тебе породили - ми тебе й прибʼєм. Парламентська система надзвичайно корумпована - доки не прийдуть до ВРУ патріоти (без пафосу!) своєі країни, які дбатимуть про розвиток України, а не про офшори і нерухомість по всьому світу.
Отже, президентська система: 1) динамічніша, 2) президент відчуватиме право народу на повстання (Кучма, Янукович в приклад), 3) кандидат в президенти відчуватиме тягар економічної ситуації, ну і ще там парочка переваг.
АЛЕ! Строк повноважень і президента, і парламенту повинні бути скорочені на 1 рік - швидше проявляться результати роботи влади.
Якось так.

Звертаю увагу, що вибори в америці відбуваються не раз на 4, а раз на  2 роки.  Думаю, що в нашому контексті це означає, що вибори мають бути такими: спочатку на 4 роки обирається през і половина а через 2 роки проводяться проміжні вибори на яких обирається інша половина ВР (теж на 4 роки)     

Останнє редагування: 29 червня 2023 22:42:21 від Допіру
   
Re: Майбутній президент України?

  Більше ризику помилитися в одній людині, ніж у чотирьохсот п'ятдесяти. B-)

Людям властиво помилятись. Тому важливіше мати можливість швидко виправити помилку. А для цього потрібні частіші вибори.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Звертаю увагу, що вибори в америці відбуваються не раз на 4, а раз на  2 роки.  Думаю, що в нашому контексті це означає, що вибори мають бути такими: спочатку на 4 роки обирається през і половина а через 2 роки проводяться проміжні вибори на яких обирається інша половина ВР (теж на 4 роки)     


То, шо ти зараз їси - мені вже не смакує.
Ні. Вибори президента - 1х4, конгресменів - ротація через 2 роки.
   
Re: Майбутній президент України?

Людям властиво помилятись. Тому важливіше мати можливість швидко виправити помилку. А для цього потрібні частіші вибори.

Ви посадили дерево, наприклад яблуню, через два роки воно вам не сподобалось з будь-яких причин і ви його спиляли. Далі посадили нове і через два роки все повторилось. Чи дочекаєтесь ви яблук, питання риторичне.
   
Re: Майбутній президент України?

Нацарював і втік. B-)

НЕ встигне!

Зараз відбувається так: вибори (дуплетом але надалі будуть суміщені), потім рік вибудовують схеми, потім три роки дер... спокійно працюють і останній рік - обробляють електорат. Якщо ж наступні вибори  - через 2 роки то навіть створювати схеми немає сенсу - вони не встигнуть окупитись.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Ви посадили дерево, наприклад яблуню, через два роки воно вам не сподобалось з будь-яких причин і ви його спиляли. Далі посадили нове і через два роки все повторилось. Чи дочекаєтесь ви яблук, питання риторичне.

Ну, то ж дурні/тупі спочатку роблять, а потім думають. А розумний хазяїн садить дерево для внуків.

Так що твій приклад з деревами - невдалий.

Останнє редагування: 29 червня 2023 23:01:30 від U2
   
Re: Майбутній президент України?

Ви посадили дерево, наприклад яблуню, через два роки воно вам не сподобалось з будь-яких причин і ви його спиляли. Далі посадили нове і через два роки все повторилось. Чи дочекаєтесь ви яблук, питання риторичне.
Політик на відміну від яблунь "скороспел" і вже по першим крокам і призначенням стає ясно "що то буде", ну а в наших умовах достатньо на кар'єру і бізнесуспіхи дружини/дітей/кумів/блядєй подивитись, раз "пішла на взльот" значить політик гівно  :-)o
   
Re: Майбутній президент України?

То, шо ти зараз їси - мені вже не смакує.
Ні. Вибори президента - 1х4, конгресменів - ротація через 2 роки.

НЕ зрозумів. Ти ж говориш те саме, що і я.

Останнє редагування: 29 червня 2023 23:09:08 від Допіру
   
Re: Майбутній президент України?

и дополнительный плюс - сразу закончатся разборки "порохоботы-зеляботы"... хотел бы я увидеть того, кто начнет лить говно на нынешнего главкома...
Аби ми перемогли.
А там подивимося.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

НЕ зрозумів. Ти є говориш те саме, що і я.

Це ти говориш те саме, що і я. Я лише не став зачіпати тему ротації.
   
Re: Майбутній президент України?

навіть створювати схеми немає сенсу - вони не встигнуть окупитись.
На вибудувані схеми можна завести нащадків під виглядом нових облич, зелених, синіх, помаранчевих.
   
Re: Майбутній президент України?

Ви посадили дерево, наприклад яблуню, через два роки воно вам не сподобалось з будь-яких причин і ви його спиляли. Далі посадили нове і через два роки все повторилось. Чи дочекаєтесь ви яблук, питання риторичне.

Аналогія некоректна. Два роки для політика - це дуже багато.  Приблизно як  20 років для яблуні. 20 років - цілком досить, щоб оцінити якість яблуні.
   
Re: Майбутній президент України?

На вибудувані схеми можна завести нащадків під виглядом нових облич, зелених, синіх, помаранчевих.

От саме на це і іде зараз перший рік
   
Re: Майбутній президент України?

Паша! Ваши сравнения страны с заводом и привели к той ж..е, что сейчас в Украине.
Ты должен помнить критику механистических теорий. В данном случае - в госуправлении.
На сколько я помню философию, механистические теории это несколько другое. Я просто привел сравнение, на мой взгляд при нынешней психологии избирателя нужен и президент, и премьер. Кроме того, личности типа Меркель рождаются раз в столетие. Каждый может себе представить, к чему привели бы страну тот же Гройсман с Кролем, или Щмыгаль, будь у них возможность управления более обширная. Это я к тому, что к власти должна приходить команда с конкретной программой. А иначе, мы ни пашем, ни строим, а гордимся общественным строем или непонятно чем. 
   
Re: Майбутній президент України?
U2

На сколько я помню философию, механистические теории это несколько другое. Я просто привел сравнение, на мой взгляд при нынешней психологии избирателя нужен и президент, и премьер. Кроме того, личности типа Меркель рождаются раз в столетие. Каждый может себе представить, к чему привели бы страну тот же Гройсман с Кролем, или Щмыгаль, будь у них возможность управления более обширная. Это я к тому, что к власти должна приходить команда с конкретной программой. А иначе, мы ни пашем, ни строим, а гордимся общественным строем или непонятно чем. 

Твое сравнение с заводом - некорректно. Так - понятно?
   
Re: Майбутній президент України?

Політик на відміну від яблунь "скороспел" і вже по першим крокам і призначенням стає ясно "що то буде", ну а в наших умовах достатньо на кар'єру і бізнесуспіхи дружини/дітей/кумів/блядєй подивитись, раз "пішла на взльот" значить політик гівно  :-)o

Ну і який вихід по-вашому, пиляти скороспелів і саджати нових на їх місце, як голову Укроборонпрому з заводу Малишева?
   
Re: Майбутній президент України?

Ну і який вихід по-вашому, пиляти скороспелів і саджати нових на їх місце, як голову Укроборонпрому з заводу Малишева?

Тобто варіант, що політик покаже позитивний результат ти навіть не розглядаєш?
   
Re: Майбутній президент України?

Два роки для політика - це дуже багато.
Це крайність з присмаком популізму, штибу  що  кожна кухарка може керувати політичним процесом країни.
   
Re: Майбутній президент України?

генерал Залужний занадто чесна справедлива і хороша людина аби йти в укрополітику.
в політику ідуть виродки злодії і дегенерати у мінімум 50% відсотків. інших 50% система ламає в перші місяці перебування там.

ну по оголошеннях слуги урода набрали дегенератів по у ій країні але такий фокус- покус вже більше не пройде нмд

Останнє редагування: 29 червня 2023 23:21:51 від Бандер1вець
   
Re: Майбутній президент України?

Тобто варіант, що політик покаже позитивний результат ти навіть не розглядаєш?

Розглядаю. А хто його оцінить і за якими показниками?
   
Re: Майбутній президент України?

Ну і який вихід по-вашому, пиляти скороспелів і саджати нових на їх місце, як голову Укроборонпрому з заводу Малишева?
Ну мабуть так, бо залишати того  "з ким вже все ясно" на місці щоб воно продовжувало гадити то мабуть дурня  :-)o
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Ну і який вихід по-вашому, пиляти скороспелів і саджати нових на їх місце, як голову Укроборонпрому з заводу Малишева?

Один дурень задасть стільки запитань, що й 100 мудреців відповіді не дадуть. Це про тебе - здуру можна й буй зламать.
   
Re: Майбутній президент України?

Ну мабуть так, бо залишати того  "з ким вже все ясно" на місці щоб воно продовжувало гадити то мабуть дурня  :-)o

Зрозуміло, пальцем у небо. Наша пісня гарна нова...
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Це крайність з присмаком популізму, штибу  що  кожна кухарка може керувати політичним процесом країни.

То - запобіжник від корупції.
   
Re: Майбутній президент України?

Один дурень задасть стільки запитань, що й 100 мудреців відповіді не дадуть. Це про тебе - здуру можна й буй зламать.

Значить поганий у тебе буй, це мій висновок.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Зрозуміло, пальцем у небо. Наша пісня гарна нова...

Нє, ти - не Master. Ти просто - Mur.
   
Re: Майбутній президент України?

Зрозуміло, пальцем у небо. Наша пісня гарна нова...
Ваша пропозиція? "Годувати довгоносика і можливо він нажереться"?   :-)o
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Значить поганий у тебе буй, це мій висновок.

Та у тебе дурі стільки, що ти й свого буя зламаєш.
   
Re: Майбутній президент України?

Нє, ти - не Master. Ти просто - Mur.

Не відволікайся, краще тренуй свій слабенький буй.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Не відволікайся, краще тренуй свій слабенький буй.

Ти б дурь свою поубавіл, да?
   
Re: Майбутній президент України?

Ваша пропозиція? "Годувати довгоносика і можливо він нажереться"?   :-)o

Та ні. Створювати громадські інституції контролю з можливістю швидкого реагування.
   
Re: Майбутній президент України?

Ти б дурь свою поубавіл, да?

Це все на що ти здатний? Не багато.
   
Re: Майбутній президент України?

Та ні. Створювати громадські інституції контролю з можливістю швидкого реагування.
Головне щоб були ті кому вистачить сил, знань і совісті (щоб не стали корупціонерами) таке подужати в умовах інертності суспільства. Поки не виходило.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Це все на що ти здатний? Не багато.

Та ти теж не блістаєш.
   
Re: Майбутній президент України?

Розглядаю. А хто його оцінить і за якими показниками?

змінити систему ЗЗОВНІ. система сама себе зсередини не змінить ніколи.
вони будуть "піздіть і піздєть, піздіть і піздєть". (с) Голобородько. серіал "Слуга народа".
і це істина... піздіть і піздєть - це наша влада на усіх рівнях.

і як то змінити ? заграніца нам поможет ? заставіт ?
я вже хз еххх:(
   
Re: Майбутній президент України?

Та ні. Створювати громадські інституції контролю з можливістю швидкого реагування.

не працює. :( все залишається як було і як є. така система. вона пожирає тих хто в ній.

пс я за Піночета якшо шо ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія