Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майбутній президент України?

Майбутній президент України?

   
Re: Майбутній президент України?

понеслось....  :facepalm:
   
Re: Майбутній президент України?

мое имхо, если у нас будет правительство технократов, то президентом Украины я бы хотел видеть Залужного.
по крайней мере, ЕМУ не нужно будет пояснять ВАЖНОСТЬ ЗСУ. и важность развития украинской оборонной промышленности.
по экономике - притянем советников с Запада. как и по юриспруденции.
имхо - на период ВОССТАНОВЛЕНИЯ Украины - лучшая кандидатура. на сегодня.
   
Re: Майбутній президент України?

и дополнительный плюс - сразу закончатся разборки "порохоботы-зеляботы"... хотел бы я увидеть того, кто начнет лить говно на нынешнего главкома...
   
Re: Майбутній президент України?

мое имхо, если у нас будет правительство технократов, то президентом Украины я бы хотел видеть Залужного.
по крайней мере, ЕМУ не нужно будет пояснять ВАЖНОСТЬ ЗСУ. и важность развития украинской оборонной промышленности.
по экономике - притянем советников с Запада. как и по юриспруденции.
имхо - на период ВОССТАНОВЛЕНИЯ Украины - лучшая кандидатура. на сегодня.
У нас уже были советники по медицине, железной дороге, экономике и т д. Сильно это помогло? Президент должен идти с командой и программой, чтобы было ясно, кто будет премьером. Иначе это опять менять шило на мыло. После войны главным будет пост премьера, вот его фамилию я и хотел бы услышать.
   
Re: Майбутній президент України?

як прізвище?

Майбутнього - поки невідомо, а зараз - Єрмак.
   
Re: Майбутній президент України?

Ота маленька дівчинка?

Може бути.
   
Re: Майбутній президент України?

Ти там у фінів зовсім на розслабоні?!
Не розумієш що такими дописами ти натравлюєш на Залужного всю шоблу пропагандонів, які не сумніваючись будуть завалювати лайном все що робить керівник ГШ, а манюпас буде жерти те лайно і причмокувати?
Ви дійсно не розумієте яка зараз ситуація в нашому політичному житті?
Не буде виборів президента поки йдуть бойові дії і не треба вплутувати в щурячі піар-перегони того від рішень і дій кого в реалі залежить доля країни - НЕ ЗАВАЖАЙТЕ ЗАЛУЖНОМУ РОБИТИ СВОЮ ПРОФЕСІЙНУ СПРАВУ!!!!
У нас і так по всім галузям один трускавець і повна профнепридатність - втратити профі в ГШ і ЗСУ і нам капець.
   
Re: Майбутній президент України?

Президент должен идти с командой и программой, чтобы было ясно, кто будет премьером. Иначе это опять менять шило на мыло. После войны главным будет пост премьера, вот его фамилию я и хотел бы услышать.
это возможно если есть партии. У нас один кандидат уже побывал в шести партиях. Беда Украины, что после 1998 года нет партии национально-демократического толка.
   
Re: Майбутній президент України?

Ти там у фінів зовсім на розслабоні?!
Не розумієш що такими дописами ти натравлюєш на Залужного всю шоблу пропагандонів, які не сумніваючись будуть завалювати лайном все що робить керівник ГШ, а манюпас буде жерти те лайно і причмокувати?
Ви дійсно не розумієте яка зараз ситуація в нашому політичному житті?
Не буде виборів президента поки йдуть бойові дії і не треба вплутувати в щурячі піар-перегони того від рішень і дій кого в реалі залежить доля країни - НЕ ЗАВАЖАЙТЕ ЗАЛУЖНОМУ РОБИТИ СВОЮ ПРОФЕСІЙНУ СПРАВУ!!!!
У нас і так по всім галузям один трускавець і повна профнепридатність - втратити профі в ГШ і ЗСУ і нам капець.

1. я - гражданин Украины. я высказал свою позицию. меня часто спрашивали "если не Зеленский и не Порошенко, то кто?" вот вам ответ.
2. никто Залужного не уберет. это я объясняю всем тем, кто считает себя "властью". единственная легитимная власть в Украине сейчас - ЗСУ. точка. попытка "убрать" главкома = измена родине. и все, кто это попробуют сделать - должны быть арестованы. а лично я вообще расстрелял бы их нахер. по законам военного времени.
3. все, кто будет валить говно на главкома - ВРАГИ УКРАИНЫ. подлежат ликвидации. тем более, что мое мнение - НАМ ОЧЕНЬ ПОВЕЗЛО С ГЛАВКОМОМ. не только с ним. но и с ним в первую очередь. и это человек, которого я лично глубоко уважаю. есть за что.
   
Re: Майбутній президент України?

У нас уже были советники по медицине, железной дороге, экономике и т д. Сильно это помогло? Президент должен идти с командой и программой, чтобы было ясно, кто будет премьером. Иначе это опять менять шило на мыло. После войны главным будет пост премьера, вот его фамилию я и хотел бы услышать.

Тю, буде черговий ляльковий театр
ви краще ляльководів обговорюйте, а не ляльок
От був у нас премʼєр-самокатник.. до речі, він зараз де ?
   
Re: Майбутній президент України?

Залужний не піде в президенти
   
Re: Майбутній президент України?

У нас уже были советники по медицине, железной дороге, экономике и т д. Сильно это помогло? Президент должен идти с командой и программой, чтобы было ясно, кто будет премьером. Иначе это опять менять шило на мыло. После войны главным будет пост премьера, вот его фамилию я и хотел бы услышать.
Як раз президент не повинен цього робити згідно Конституції,  це не його обов'язки,  а ось політичні партії і повинні йти в парламент з командою і т.д., прем`єрміністер відповідальний за економічний і соціальний блок, а він призначається парламентською коаліцією (більшістю). Коли населення України дозріє до розуміння, що кожен можновладець повинен виконувати чітко визначенні йому законом функції і нести за них персональну відповідальність, а не вірити в одного месію чи царя який прийде і все вирішить, то лише тоді Україна стане на шлях процвітання. У нас пів країни щиро вірять, що за яму на дорозі на його вулиці чи відсутність вуличного освітлення відповідальний президент, а не довбень мер/сільський голова за якого той же олень виборець знову піде голосувати.
   
Re: Майбутній президент України?

У нас уже были советники по медицине, железной дороге, экономике и т д. Сильно это помогло? Президент должен идти с командой и программой, чтобы было ясно, кто будет премьером. Иначе это опять менять шило на мыло. После войны главным будет пост премьера, вот его фамилию я и хотел бы услышать.
Согласен,командой и программой обязательно должен быть Ермак.С другими командами и программами никакой президент нам не нужен.
   
Re: Майбутній президент України?

Хоспдя! Накуя оно ему надо.... :facepalm1: !
   
Re: Майбутній президент України?

Дивилася прогноз тарологині. Вона казала, що після війни у Верховній раді будуть представники від військових
   
Re: Майбутній президент України?

У нас уже были советники по медицине, железной дороге, экономике и т д. Сильно это помогло? Президент должен идти с командой и программой, чтобы было ясно, кто будет премьером. Иначе это опять менять шило на мыло. После войны главным будет пост премьера, вот его фамилию я и хотел бы услышать.

у нас будет правительство технократов. спецов. может не таких публичных и красивых, но СПЕЦОВ. нам ВОССТАНАВЛИВАТЬ СТРАНУ, если кто не понял. почти с нуля восстанавливать.
все партии, политические силы - идут в парламент. дискутировать.
правительство должно быть ПРОЗРАЧНЫМ. и абсолютно профессиональным.
только так мы попадем в ЕС. и в НАТО.
другого пути нет.
   
Re: Майбутній президент України?
slp

После 2 срока Зеленского и президенства Арестовича
   
Re: Майбутній президент України?

другого пути нет.
і тупни ніжкою.... щоб всі до ноги....
 :facepalm1:

   
Re: Майбутній президент України?

Залужний не піде в президенти

А в генсеки НАТО піде?  :shuffle:
   
Re: Майбутній президент України?

и дополнительный плюс - сразу закончатся разборки "порохоботы-зеляботы"... хотел бы я увидеть того, кто начнет лить говно на нынешнего главкома...
Можеш не сумніватися, знайдуться
   
Re: Майбутній президент України?

Дивилася прогноз тарологині. Вона казала, що після війни у Верховній раді будуть представники від військових

Вони там і зараз є.
   
Re: Майбутній президент України?

вижу Залужного одним из руководителем в НАТО. который взбодрит эту структуру, в которой дай бог будем и мы. там его место на мой взгляд. ТС.... может еще есть кандидаты на президента Украины? кроме него.
   
Re: Майбутній президент України?

А Петро?
   
Re: Майбутній президент України?

После 2 срока Зеленского и президенства Арестовича
Психиатр нужен?Могу посоветовать
   
Re: Майбутній президент України?

А в генсеки НАТО піде?  :shuffle:

+1 !
   
Re: Майбутній президент України?

і тупни ніжкою.... щоб всі до ноги....
 :facepalm1:

ты видимо не понял. после победы НАМ ВОССТАНАВЛИВАТЬ УКРАИНУ.
не трындеть, не выяснять, кто больший цяця.
РАБОТАТЬ.
много
и тяжело

фактически, могу процитировать одного политика "Мне нечего предложить вам, кроме крови, пота и слёз." (с)
гулять - потом. работать - сейчас.
все остальное ведет в "уззьки мир". те как раз мастера ловить щук и чтоб "по моему хотению, по щучему велению"...
   
Re: Майбутній президент України?

Вони там і зараз є.
а вони приймають участь у прийнятті законів? Мають право голоса? Чи це нардепи-військоіві
   
Re: Майбутній президент України?

А Петро?

новый виток... видимо ветка про триумф петра сыграла злую шутку...  :lol:  Петра перестали видеть новым президентом , стоит почитать ТС.... Вольтера...
   
Re: Майбутній президент України?

После 2 срока Зеленского и президенства Арестовича
Двох термінів. Тобто, років через 15 мінімум!
   
Re: Майбутній президент України?

вижу Залужного одним из руководителем в НАТО. который взбодрит эту структуру, в которой дай бог будем и мы. там его место на мой взгляд. ТС.... может еще есть кандидаты на президента Украины? кроме него.

я не вижу другой фигуры, которая сможет ОБЪЕДИНИТЬ СТРАНУ ПОСЛЕ ПОБЕДЫ. пока что, по крайней мере.
   
Re: Майбутній президент України?

ты видимо не понял. после победы НАМ ВОССТАНАВЛИВАТЬ УКРАИНУ.
от і вчи мову, не мішай країні з парашою боротися....
повернешся, більше часу буде на корисні справи....
   
Re: Майбутній президент України?

Навіщо такий гарной людині бажати такої важкої долі
   
Re: Майбутній президент України?

от і вчи мову, не мішай країні з парашою боротися....
повернешся, більше часу буде на корисні справи....

нема такого слова. це русізм.
є "не заважай"

якщо я користуюсь російською тут, це не означає, що я не знаю української...
   
Re: Майбутній президент України?

Yury Bogdanov
1 д.  ·
Не про Конституцію. Про політику з кулуарів. Трохи цинічний витверезник.
1. Найбільше про політику і вибори в кулуарах зараз говорять ті, хто публічно розповідає про “не час для політики” і “не час говорити про вибори”.

2. Ніякого запиту на партію “з військових” чи партію “з волонтерів” у виборців нема. Якщо якийсь список очолить “суперзірка-військовий” (поки така зірка одна) - то і буде партія військових. Навіть якщо наступні 9 місць у списку займуть не-військові. Партія Притули (чи іншої супер-зірки волонтерства) - то і буде партія волонтерів. В інших списках будуть військові і волонтери як обов’язковий атрибут.

3. Партійні плани влади відсутні. Є ідеї. Хтось каже про партію національної єдності, хтось про похід кількома колонами. Зрозуміло одне - слуг народу на наступних виборах точно не буде. Це і правильно. Але поки ніякої системної роботи по підготовці до виборів не ведеться.

4. Як політичний актор військові (на кінець війни це буде від 1,4 до 2.0 мільйонів людей за оцінками співрозмовників) не сформувалися через дуже різний цивільний бекграунд і різне уявлення про прекрасне. І особливих передумов для формування спілотного соціально - політичного запиту від ветеранів нема. Хіба що дуже загальні уявлення про суспільну повагу та увагу.

5. Що робити з біженцями - мігрантами з точки зору політики не дуже зрозуміло. Це наразі тільки в Європі від 3.0 до 4,5 мільйонів виборців. Ніхто не будує ілюзій що мінімум 50% з тих хто поїхав не повернеться, але в жодної партії чи політгрупи немає стратегії як з цими людьми працювати як з електоратом. Як організовувати їх голосування. Як комунікувати їм зараз. Ні в кого нема.

6. По окремим персоналіям:

1) Володимир Олександрович піде на другий термін. Без сумніву. «Виграли війну. Відбудуємо країну» - це лозунг мрії для його оточення. Справа за «малим» - виграти війну. Що стосується питань про те, що було “до війни” - то за лісом дерев не видно і в оточенні президента від незручних (обґрунтованих та не дуже) питань сподіваються відпетляти. В разі перемоги-перемоги їх оптимізм обгрунтований.

2) У Петра Олексійовича зараз таки склалася унікальна ситуація, коли у його партії перспектив більше ніж у нього самого. Але він має пройти свій шлях усвідомлення цього. Як і його найближче оточення.

3) Віталій Володимирович щиро вірить що стане президентом. Хто його в цьому переконав? Частина оточення на чолі з Палатним. Яка розводить мера не продовження життя УДАРу як національного проекту. За рік роботи в полях (так, під час війни) рейтинг партії зменшився з 3.0 до 1.2%. Про бюджети краще промовчу, щоб не злити народ.

4) «Партія Арестовича» поки не знаходить підтвердження у кроках і діях, бо - наскільки говорять злі язики - з таким обличчям грошей ніхто не дає.

5) Юлія Володимирівна, як переконує її оточення, все більше розмірковує про пенсію. Ну бо краще піти на пенсію депутатом, ніж набрати 2% і піти на пенсію.

6) Вам же точно цікаво. Що там по Залужному? Питання про Валерія Федоровича і політику цілком природне - він другий за рівнем легітимності українець прямо зараз. Але мене вже навіть трохи втомило слухати про людей, що “абсолютно точно знають” що “Залужний піде на вибори” чи “політика точно не для нього”. Але тут в мене знання нема. І я цьому щиро радий. Війну б закінчити для початку.

7) Ніяких виборів цього року не буде. Як перервати військовий стан, на порушивши купу працюючих процедур цивільного адміністрування ніхто не знає. Скоріше за все самий ранній строк планування виборів - осінь 2024. Хоча вибивати бюджети під вибори осінню цього року чи весною 2024, мабуть, дуже весело. І справжні професіонали з цим бігають.

8) Деякі наші партнери справді говорять що ми мусимо провести вибори в строки “мирного часу”, але цього не дуже схвалюють навіть ті, хто мав би бути не проти законсервувати владу.

9) Про ніякі вибори “у Дії” серйозних розмов нема. Хоча ідея в окремих головах ще живе. 

От якось так.
   
Re: Майбутній президент України?

Не розумієш що такими дописами ти натравлюєш на Залужного всю шоблу пропагандонів, які не сумніваючись будуть завалювати лайном все що робить керівник ГШ, а манюпас буде жерти те лайно і причмокувати?
поки що ви завалюєте лайном те що робить Зеленський. Але тупий манюпас те не їсть, крім вас ніхто не чмокає.
   
Re: Майбутній президент України?

я не вижу другой фигуры, которая сможет ОБЪЕДИНИТЬ СТРАНУ ПОСЛЕ ПОБЕДЫ. пока что, по крайней мере.

кто там генсек нато? срок закончился.... кого избрали? того же что и был. типа времена сложные.  Ну так... логика подходящая для нашей страны? почему бы и  нет.

Залужный прекрасный военный и дай бог на этом поприще мог бы сделать для Украины еще очень много...как внутри страны, так и на глобальном мировом уровне
   
Re: Майбутній президент України?

є "не заважай"
"правильніше"...
молодець, цукерку візьми
і почни з нецензурщиною тут боротись, хоч якась допомога буде.....
п.с. борцун....  :facepalm1:
   
Re: Майбутній президент України?

Психиатр нужен?Могу посоветовать
то юзер любитель фантастики и утопий
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія