Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Майбутній президент України?

Re: Майбутній президент України?

Появление авторитарных лидеров вызвано другими причинами. Когда страна падает десятилетие, то всегда найдутся люди, требующие твердой руки или чего-то подобного. В этой ветке уже кто-то хотел Пиночета. Или известный лозунг - Юля придет  -  порядок наведет. Другая крайность - желание внешнего управления. ЕС нам заасфальтирует дороги, будет строить предприятия, восстановит законность, НАТО защитит.
Лозунг про холодильник означает, что резких изменений в успешной стране сам народ не допустит, как в хорошо отлаженной САУ обратные связи не допускают выхода из состояния устойчивости. 

Не бреши. Не було такого гасла.
   
Re: Майбутній президент України?

Не бреши. Не було такого гасла.
В моем доме был штаб и приемная Юли Тимошенко. Если найду фото, скину. Кстати, с этим лозунгом связаны и смешные воспоминания. Как-то я пришел с работы, а жена начала жаловаться, бабки у подъезда ее цветок сорвали, голубей кормили, не убрали, мусор не вывезли и т д. Я в шутку сказал, сходи в приемную, там разберутся, Юля придет, порядок наведет. А свидетелем разговора был мой маленький сын, я его забрал из садика, он это услышал. Я не знаю, как он это передал бабкам, но они неделю на меня косо смотрели. После этого я стал фильтровать базар.
   
Re: Майбутній президент України?

После этого я стал фильтровать базар.
Нихєра ти нє фільтруєшь.
   
Re: Майбутній президент України?

Нихєра ти нє фільтруєшь.
Не флуди. Я написал тебе в личку, ответь, если не затруднит.
   
Re: Майбутній президент України?

А чим він вам не подобається?
та поки що нічим
   
Re: Майбутній президент України?

та поки що нічим
Не, якасб поичина є?
Там внешне якось не подобаається , чи може наоборот дуже крисивий , чи може погано спілкується і язик не підвішен, чи наприклад бекає та мекає, а не розмовляє.
Чи може ви знаете всі його удачні, чи не удачні професійні якості як головуючого командира у нашому війску?
Ну, шо саме.
   
Re: Майбутній президент України?

Не, якасб поичина є?
Там внешне якось не подобаається , чи може наоборот дуже крисивий , чи може погано спілкується і язик не підвішен, чи наприклад бекає та мекає, а не розмовляє.
Чи може ви знаете всі його удачні, чи не удачні професійні якості як головуючого командира у нашому війску?
Ну, шо саме.
Та дізнаємося після Перемоги, якщо раптом піде в політику ... буде щось подібне до такого "Як мене обирали в губернатори"  Марк Твен
...
Я не витримав. Я спустив свій прапор і капітулював. Я не відповів вимогам кампанії по виборах губернатора штату Нью-Йорк. Я написав заяву, що знімаю свою кандидатуру і в пориві озлоблення підписався:

"Щиро ваш, колись порядна людина, а тепер Безчесний Клятвопорушник, Монтанський Злодій, Паплюжник Могил, Алкоголік, що допився до білої гарячки, Підлий Хабарник і Мерзенний Шантажист — Марк Твен".
   
Re: Майбутній президент України?

з того що я знаю, Залужний хороша людина, патріот і професіонал
   
Re: Майбутній президент України?

В моем доме был штаб и приемная Юли Тимошенко. Если найду фото, скину. Кстати, с этим лозунгом связаны и смешные воспоминания. Как-то я пришел с работы, а жена начала жаловаться, бабки у подъезда ее цветок сорвали, голубей кормили, не убрали, мусор не вывезли и т д. Я в шутку сказал, сходи в приемную, там разберутся, Юля придет, порядок наведет. А свидетелем разговора был мой маленький сын, я его забрал из садика, он это услышал. Я не знаю, как он это передал бабкам, но они неделю на меня косо смотрели. После этого я стал фильтровать базар.

От коли знайдеш - тоді це буде не базар.

ЗІ "Свобода прийде - порядок наведе!" Такий слоган був. Але не в Тимошенко. В неї були інші слогани.
   
Re: Майбутній президент України?

з того що я знаю, Залужний хороша людина, патріот і професіонал
Ну, так я так і не зрозумів так подобаєтьсч він вам чи не подобається .Наприклад як кандидат у президенти ? Чи може пару слів сказати чи в його підтримку, чи в нараки в його не підтримку?
   
Re: Майбутній президент України?

Тобто варіант, що політик покаже позитивний результат ти навіть не розглядаєш?



Зруйнувати можна і за один рік. А от старе і погано працююче демонтувати акуратно, щоб не завалити всю країну, вже маючи план і знаючи як і що створити нове сучасне і ПРАЦЮЮЧЕ, відлагодити нові системи і, нарешті, отримати позитивний результат який побачить і відчує пересічний манюпас - одного року мало.

Авгієві стайні що залишилась нам від століт рабства в РІ і совка, а вони по всім системам, то складна і досить довга робота по комплексному реформуванню всього і вся, включаючи виховання і навчання молодого покоління громадян.
Таки без 40 років ПРОДУКТИВНОГО шляху не обійтись.
А ми все бігаємо закотивши очі між трьох сосен совка, лупишмся в них лобами  і вимагаємо райських кущів ось тут і одразу. Тільки не розуміємо що вимагати ми повинні від самих себе - всі райські кущі в розвинених демократичних суспільствах століттями поливались потом і кров'ю і базуються на досвіді і зрілому виборі народів, хоч і не без деяких помилок і заносів то вправо то вліво
   
Re: Майбутній президент України?

Ага - стратегічних рішень і довгострокових проектів - на свій карман.
Так шо не бреши.

  Країна(жодна країна!) не може вижити  без стратегічних тривалих проектів.
  Ваш пост - дурнувате перетикування.
   
Re: Майбутній президент України?

Людям властиво помилятись. Тому важливіше мати можливість швидко виправити помилку. А для цього потрібні частіші вибори.

  Байдуже частота, коли нема НІЯКОЇ відповідальності.
   
Re: Майбутній президент України?

  Байдуже частота, коли нема НІЯКОЇ відповідальності.

Усунення від влади це і є відповідальність.
   
Re: Майбутній президент України?

Зруйнувати можна і за один рік. А от старе і погано працююче демонтувати акуратно, щоб не завалити всю країну, вже маючи план і знаючи як і що створити нове сучасне і ПРАЦЮЮЧЕ, відлагодити нові системи і, нарешті, отримати позитивний результат який побачить і відчує пересічний манюпас - одного року мало.

Авгієві стайні що залишилась нам від століт рабства в РІ і совка, а вони по всім системам, то складна і досить довга робота по комплексному реформуванню всього і вся, включаючи виховання і навчання молодого покоління громадян.
Таки без 40 років ПРОДУКТИВНОГО шляху не обійтись.
А ми все бігаємо закотивши очі між трьох сосен совка, лупишмся в них лобами  і вимагаємо райських кущів ось тут і одразу. Тільки не розуміємо що вимагати ми повинні від самих себе - всі райські кущі в розвинених демократичних суспільствах століттями поливались потом і кров'ю і базуються на досвіді і зрілому виборі народів, хоч і не без деяких помилок і заносів то вправо то вліво

Тобто треба обирати політиків довічно?

   
Re: Майбутній президент України?

Ну, так я так і не зрозумів так подобаєтьсч він вам чи не подобається .Наприклад як кандидат у президенти ? Чи може пару слів сказати чи в його підтримку, чи в нараки в його не підтримку?
мені подобається
а вам?
   
Re: Майбутній президент України?

Лозунг про холодильник означает, что резких изменений в успешной стране сам народ не допустит, как в хорошо отлаженной САУ обратные связи не допускают выхода из состояния устойчивости.

Якщо занурюватись у САУ, то стабільність  рівноваги забезпечують виключно негативні З.З., позитивні розривають систему. І що по-вашому мусить забезпечити такі негативні зворотні зв'язки у суспільстві?


Останнє редагування: 30 червня 2023 15:34:49 від Mur Master
   
Re: Майбутній президент України?

Якщо занурюватись у САУ, то стабільність  рівноваги забезпечують виключно негативні З.З., позитивні розривають систему. І що по-вашому мусить забезпечити такі негативні зворотні зв'язки у суспільстві?
Бывает и положительная обратная связь, например, в усилителях для подъема какого-то диапазона частот или генераторах.
В обществе в качестве ООС выступают выборы и общественные опросы, некоторые законы. Оптимальной обратной связью я бы назвал возможность отзыва депутата или какой-то контроль за болтовней. Пообещал что-то сделать, не выполнил, автоматом вылетел из власти. или поймали на взятке, как в соседней ветке, сразу лишение мандата.     
В каком-то фанастическом рассказе если обывателю не нравится решение чиновника, он жмет на кнопку. При критическом количестве нажатий происходит электрический разряд со смертельным исходом. Это уже слишком категорично, но в наших условиях бы не помешало.
   
Re: Майбутній президент України?

И еще один момент. Я еще не забыл, как Яйценюк заявлял, что они правительство смертников вместе с Порошенко: то есть, как политики введут законы, осуществят реформы, возможно непопулярные,, которые необходимы для нормального функционирования государства и уйдут. А на их место придут профессионалы, которые будут вплотную заниматься экономикой, а не политикой. Кто-то добровольно ушел? Или остался оканчивать непопулярные реформы на второй срок? Я не тянул одного из кандидатов в президенты в 19 году обещать, что пришел на один срок. Похоже кто-то на это обещание забил болт. А эти высказывания следующими перед выборами должен был каждый канал большими буквами показывать ежедневно.
   
Re: Майбутній президент України?

Тобто треба обирати політиків довічно?
принаймні витрати на вибори зекономимо, хоча, з іншого боку, регулярні поставки "гречки" закінчаться  :-)o
   
Re: Майбутній президент України?

Усунення від влади це і є відповідальність.
  І щуку кинули у річку.
   
Re: Майбутній президент України?

принаймні витрати на вибори зекономимо, хоча, з іншого боку, регулярні поставки "гречки" закінчаться  :-)o

  30 років боком виходить та "економія".
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Взагалі то це базовий постулат демократії: одна людина - один голос. Для забезпечення цього є багато інструментів. Один з них - періодичні вибори. Важливість періодичності як на мене сильно недооцінена.

В Росії.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Не, якасб поичина є?
Там внешне якось не подобаається , чи може наоборот дуже крисивий , чи може погано спілкується і язик не підвішен, чи наприклад бекає та мекає, а не розмовляє.
Чи може ви знаете всі його удачні, чи не удачні професійні якості як головуючого командира у нашому війску?
Ну, шо саме.

Результат. На діпстейті.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Зруйнувати можна і за один рік. А от старе і погано працююче демонтувати акуратно, щоб не завалити всю країну, вже маючи план і знаючи як і що створити нове сучасне і ПРАЦЮЮЧЕ, відлагодити нові системи і, нарешті, отримати позитивний результат який побачить і відчує пересічний манюпас - одного року мало.

Авгієві стайні що залишилась нам від століт рабства в РІ і совка, а вони по всім системам, то складна і досить довга робота по комплексному реформуванню всього і вся, включаючи виховання і навчання молодого покоління громадян.
Таки без 40 років ПРОДУКТИВНОГО шляху не обійтись.
А ми все бігаємо закотивши очі між трьох сосен совка, лупишмся в них лобами  і вимагаємо райських кущів ось тут і одразу. Тільки не розуміємо що вимагати ми повинні від самих себе - всі райські кущі в розвинених демократичних суспільствах століттями поливались потом і кров'ю і базуються на досвіді і зрілому виборі народів, хоч і не без деяких помилок і заносів то вправо то вліво

Почни з себе - повимагай собі віллу в Марбельє, чи на Лазурному Березі, якщо подобається - на Шпіцбергені, або будинок в Італії чи дачку в Криму.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

  Країна(жодна країна!) не може вижити  без стратегічних тривалих проектів.
  Ваш пост - дурнувате перетикування.

Топа, ти мабуть не помічаєш, але твої пости таки дурнуваті.
Дивись сюди: стратегічні тривалі проекти - це ті позитивні, які підтримує суспільство.
Але! Чим не стратегічний проект нардепа - наскирдувати бабла за 5(!) років, пробити собі схеми в законодавстві і, якщо не вдасться на другий-десятий строк - відвалити?
Стратегічний, довгостроковий план, як в СРСР.
Що тобі не сподобалося?
   
Re: Майбутній президент України?
U2

  Байдуже частота, коли нема НІЯКОЇ відповідальності.

Ну дурнуватий же пост! Частота - і є вождєлєнная тобою відповідальність. Вірніше, необхідна умова настання відповідальності.

Останнє редагування: 30 червня 2023 17:33:11 від U2
   
Re: Майбутній президент України?
U2

принаймні витрати на вибори зекономимо, хоча, з іншого боку, регулярні поставки "гречки" закінчаться  :-)o

І шо тобі з тієї економії?
   
Re: Майбутній президент України?

Результат. На діпстейті.
Ціна цього результату страшна. Є питання і по кадровим призначенням і ще багато по чому. Але то таке, головне щоб дєвочкам подобався
   
Re: Майбутній президент України?

Нам потрібен Президент на кшталт Езенхауера. Особливо в ці часи. А агонія рашки буде довгою. Краще Залужного- годі й придумувати.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Ціна цього результату страшна. Є питання і по кадровим призначенням і ще багато по чому. Але то таке, головне щоб дєвочкам подобався

Я тебе не агітую. Думаю, ти теж вважаєш, що простіше було не пускати (як зараз кацапи впираються), ніж тепер відбивати.
Я вважаю, що планувались 2 удари вздовж Дніпра - з півночі і з півдня.
Будь-яке угруповання, яке дійшло б північніше Дніпра (міста) перегруповувалося б і продовжувало б шлях до зустрічі із зустрічним.
А тепер - страшна ціна.
   
Re: Майбутній президент України?

Топа, ти мабуть не помічаєш, але твої пости таки дурнуваті.
Дивись сюди: стратегічні тривалі проекти - це ті позитивні, які підтримує суспільство.
Але! Чим не стратегічний проект нардепа - наскирдувати бабла за 5(!) років, пробити собі схеми в законодавстві і, якщо не вдасться на другий-десятий строк - відвалити?
Стратегічний, довгостроковий план, як в СРСР.
Що тобі не сподобалося?
  Перечитайте власні пости - взагалі маячня.
Частота - і є вождєлєнная тобою відповідальність
  Щороку можна міняти.
  Буде "нацарював і втік", наступний знов "нацарював і втік", а винні папірєднікі і кінців не знайдеш.
  Бачили ми таке - бачили.
  А пану аби погавкать.
  Реальним інститутом віцдповідальності може бути тільки реальна можливість відозви з наступним обов'язковим розслідуванням.
 
  Вам  відповідати більш не буду.
  Гребую хамидлом.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

  Перечитайте власні пости - взагалі маячня.
  Щороку можна міняти.
  Буде "нацарював і втік", наступний знов "нацарював і втік", а винні папірєднікі і кінців не знайдеш.
  Бачили ми таке - бачили.
  А пану аби погавкать.
  Реальним інститутом віцдповідальності може бути тільки реальна можливість відозви з наступним обов'язковим розслідуванням.
 
  Вам  відповідати більш не буду.
  Гребую хамидлом.


Молодець. А ти, хамидло, спробуй.
Як бачиш, хамидло, я не виходжу за межі твого набору слів стосовно мене.
Так що - дзеркало тобі в поміч.
   
Re: Майбутній президент України?

Але не в Тимошенко. В неї були інші слогани.

Угу.

"Вона працює".
   
Re: Майбутній президент України?

В Росії.

Ще Північну корею згадай.

ЗІ Між іншим якраз в росії регулярність  зараз погіршилась.

Останнє редагування: 30 червня 2023 22:52:43 від Допіру
   
Re: Майбутній президент України?

  Перечитайте власні пости - взагалі маячня.
  Щороку можна міняти.
  Буде "нацарював і втік", наступний знов "нацарював і втік", а винні папірєднікі і кінців не знайдеш.
  Бачили ми таке - бачили.
  А пану аби погавкать.
  Реальним інститутом віцдповідальності може бути тільки реальна можливість відозви з наступним обов'язковим розслідуванням.
 
  Вам  відповідати більш не буду.
  Гребую хамидлом.

Це якщо обирати на 5 років. На 2 - тупо не встигатиме нацарювати стільки щоб тікати.

Останнє редагування: 30 червня 2023 22:54:45 від Допіру
   
Re: Майбутній президент України?

Це якщо обирати на 5 років. На 2 - тупо не встигатиме нацарювати стільки щоб тікати.
   "Я Вас умаляю".
   Вже стільки прикладів на практиці.
   Депутатство - це як один метр кордону в аренду.
   Та і крадуть зараз не одразу у свою кишеню - навчилися.
   Проженуть через десяток рахунків і все - "миші з'їли".
   Як на військових держзамовленнях крадуть - так крали і на громадських, тишком-нишком крали.
   Вся різниця в розголосі.
   НМД п'ять "зіц-прєдсєдатєлєй Фунтов" вкрадуть за п'ять років більше, ніж один Фунт за п'ять.
   Страху ж бо менше.
   І часу на розслідування.
   І можливостей скинути на папєрєднікав, а там "ну пропалі бумагі, я тут прі чом, я уже два года нє діпутат".
   Тільки хардкор. 
   Тільки відклик і невідворотне розслідування.
   Інших засобів просто не існує.
   Бо Фунти були, є і будуть. :(  :X
   
Re: Майбутній президент України?
U2

Ще Північну корею згадай.

ЗІ Між іншим якраз в росії регулярність  зараз погіршилась.

Ну да - 7 років же ж більше, ніж 5? От тобі регулярність і погіршилась. Наближається до Пн. Кореї.
   
Re: Майбутній президент України?
U2

   "Я Вас умаляю".
   Вже стільки прикладів на практиці.
   Депутатство - це як один метр кордону в аренду.
   Та і крадуть зараз не одразу у свою кишеню - навчилися.
   Проженуть через десяток рахунків і все - "миші з'їли".
   Як на військових держзамовленнях крадуть - так крали і на громадських, тишком-нишком крали.
   Вся різниця в розголосі.
   НМД п'ять "зіц-прєдсєдатєлєй Фунтов" вкрадуть за п'ять років більше, ніж один Фунт за п'ять.
   Страху ж бо менше.
   І часу на розслідування.
   І можливостей скинути на папєрєднікав, а там "ну пропалі бумагі, я тут прі чом, я уже два года нє діпутат".
   Тільки хардкор. 
   Тільки відклик і невідворотне розслідування.
   Інших засобів просто не існує.
   Бо Фунти були, є і будуть. :(  :X

Ти мені нагадав: «-Вакула повєсілся!
- Утапілся!
- Павєсілся!
- Утапілся!
Та нехай бу де і відкликання, і скорочення строків! 2 ж більше, Ніж 1?
   
Re: Майбутній президент України?

  А розумники , попри усе сказане, пропонують переставляти ліжка в філармонії. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія