Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорить Київ. Якою мовою?

Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Георгіу, ти маєш право розмовляти хоч на івріті, і в Україні  створені досить комфортні умови для людей, які спілкуються російською, навітьпри замовленні телефоном ти маєш право обирати мову спілкування - українську чи російську
;o треба негайно виправити це неподобство!
адже нам пропонують обрати "мову ворога" :facepalm:
я правильно тебе зрозуміла?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

То, что в ссср звалось шансоном, точнее, блатняком, исполнялось киевлянкой Любой Успенской.  Мшаила КургЪа тогда не слушали, я так подозреваю.
круг більше викликає поваги як етнічний кацап
а успенська - зрадниця
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ну англійську мало хто з українців добре знає,
навідміну від російської, яку знають всі
Що перше, що друге - хіба що в твоєму колі.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Де це таке написано????

в конституції СРСР?

 :facepalm:

Так вже Незалежності 30 рочків виповнилося, якщо що...
навіщо писати в Конституціях подібні очевидні речі?
якою мовою при потребі спілкування
ти розмовлятимеш з громадянином
будь-якої колишньої республіки СРСР?
Будеш вивчати їх всі?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Це викарбувано, вирізьблено в заскорузлих совкових мізках деяких хохлів і хохлушок.
це незаперечний факт,
ніяк не залежний від моїх заскорузлих
і твоїх просвітлених мізків,
тому вам варто змиритися з цим фактом,
навіть якщо він ніде не викарбуваний, не вирізьблений
і не записаний в Конституції СРСР.

Єзик мєжнацианального опщєнія, трясця. :facepalm1:
чому трясця? так воно і є, і тобі не під силу це змінити.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

навіщо писати в Конституціях подібні очевидні речі?
якою мовою при потребі спілкування
ти розмовлятимеш з громадянином
будь-якої колишньої республіки СРСР?
Будеш вивчати їх всі?
:
Есть другой вариант.который пытаются "пропихнуть" некоторые ники а ля Мыкола!
 Все приехавшие откуда либо в Украину обязаны немедленно выучить украинский язык для удобства общения " Мыкол"! Ведь он кроме украинского, ВСЕ другие языки не понимает!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

тому так багато в російськомовному контенті багато творчих опусів присвячених москві чи пітеру
"стєни дрєвнєго крємля", падмасковниє вєчєра" та багато всього іншого
 я ж вчився в російськомовній школі, бо інших в Дніпрі 80-х майже не було і знаю чим нас там годували.
мені пощастило більше - я отримувала освіту українською мовою,
можливо тому не можу відчути ваші страждання
через ті страшні тортури російською мовою
яких зазнали ви і Мирослава :sad:
але я задоволена тією шкільною програмою
за якою мене навчили грамотно спілкуватися
крім рідної української ще і російською мовою.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

У меня простое предложение - внести в Конституцию, что "русский язык - это язык врага", и предусмотреть за его использование уголовное наказание. Хотя бы в тех же размерах, как и за показ сисек в телеграмме. Правда, при этом Украину сразу вышвырнут из кандидатов в ЕС, и, подозреваю, может закончится военная помощь. Но это же ерунда, правда? Главное приструнить неправильных украинцев.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

:
Есть другой вариант.который пытаются "пропихнуть" некоторые ники а ля Мыкола!
 Все приехавшие откуда либо в Украину обязаны немедленно выучить украинский язык для удобства общения " Мыкол"! Ведь он кроме украинского, ВСЕ другие языки не понимает!

якщо приїзджий хоче себе комфортно почувати у країні прибуття, то уяви собі що вчить, чи у франції, англії, німеччині, та загалом в будь якій іншій країні, то чому микола в україні має бути винятком?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Есть другой вариант.который пытаются "пропихнуть" некоторые ники а ля Мыкола!
 Все приехавшие откуда либо в Украину обязаны немедленно выучить украинский язык для удобства общения " Мыкол"! Ведь он кроме украинского, ВСЕ другие языки не понимает!
А якщо ваш умовний "Мыкола" ( :bueee: ) - англієць у Великобританії або німець у Німеччині, тоді було б нормально?
Ні, є краще приклад-аналогія! Вас здивує якщо коцабський Ванька у Костромі чи в Алапаєвську вимагатиме від вас расєйської?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

фішка в тому, що ти в ідентичних випадках намагаєшся оправдати лише одну сторому

з моєї точки зору обидва є баранами, так як один знаючи українську свідомо відмовляється нею спілкуватись, а інший знаючи російську свідомо відмовляється її розуміти...
тут є маленька маніпуляція,
адже розуміти і спілкуватися то двє бальшиє адєсскіє разніци.
тому микола таки кака.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

В Києві реально дуже мало власне російської культури. Володимирський Собор, Андріївська церква, театр, музей. Може ще де по дрібницях як оті кацапи Турбіни з другорозрядного роману. Тонке нашарування на декількатисячорічні й українській традиції.
і кому воно заважає те нашарування?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Я люблю приводить пример, что 25 учебных центров в Киеве обучают корейскому языку. Не только корейцы шустренькие. Вот еще пример. Чехи, Спортивно-яыщковой лагерь, как ясно из текста на картинке...

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Міжнаціональне общеніє між російськомовним тожєукраінцем з Одеси, російськомовним тожєестонцем з Нарви та російськомовним тожєказахстанцєм з Усть-Камєногорська. Про українську, естонську та казахську культуру вони одне одному нічого не розкажуть, бо самі не знають. Зате фільми Брат та Брат 2 обговорять
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ну ти ж в часи СРСР слухав шансон?
чи тоді ти не був самим собою?
Звідки в тебе ця наївно-нерозумна впевненість, що всі слухали "шансон", всі панімают рускій єзик? :facepalm1:
В сраці я його бачив. В дитинстві смішним здавався токарєв, але хіба класу до сьомого. Ото й все, мабуть.
Завжди на дух не переносив оцю лапотну пафосну ауєшну тематику.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

:
Есть другой вариант.который пытаются "пропихнуть" некоторые ники а ля Мыкола!
 Все приехавшие откуда либо в Украину обязаны немедленно выучить украинский язык для удобства общения " Мыкол"! Ведь он кроме украинского, ВСЕ другие языки не понимает!

Взагалі-то, таке правило стосується будь-якої країни, куди приїжджаєе людина навєкі поселитися.

Навіть в Росію, коли ти хочеш там жити, треба здавати мовний екзамен, що дуже засмучує молодих представників східних країн бувшого Радянського Союзу, які вже не вчили руський єзик у школі.

А якщо ти бажаєш емігрувати до Сполучених Штатів, або до Канади, то, будь ласочка, складай екзамен з англійської чи французської мов, до того ж, бали повинні бути високі.

про те, ким можна працювати в Ізраїлі, якщо вперто не бажаєш вчити івріт, нехай тобі розповідають репатріанти. Як і про те, яке швидко вони та їх дітки опанували іврітом.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

 [KA] ЗМ невиліковний
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ну англійську мало хто з українців добре знає,
навідміну від російської, яку знають всі
Що перше, що друге - хіба що в твоєму колі.
будуть знати абсолютно всі,
як от російську
Та давай вже статистику про абсолютно всіх, бо забембала голослів'ям.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Що за дивне небажання еволюціонувати?  Нащо тягнути себе, своїх дітей і своїх співгромадян у мертвецьке коло росії?
:good: теж дивуюсь чому ти не звернулась до адмінів
з проханням змінити твій нік на україномовний,
як зробив Фома Липецкий, ставши Хомою Л..
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А якщо ваш умовний "Мыкола" ( :bueee: ) - англієць у Великобританії або німець у Німеччині, тоді було б нормально?
Ні, є краще приклад-аналогія! Вас здивує якщо коцабський Ванька у Костромі чи в Алапаєвську вимагатиме від вас расєйської?
У вас манипуляция расширительной демагогией!
 Мы обсуждаем ситуацию ТОЛЬКО внутри Украины. И упрямого и пыхатого Мыколу, который не понимает и не хочет понимать другие языки общения,  кроме украинского.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

взагалі це якісь племінно-кастові відносини: "я масквічь/кієфлянін і т.д. мeні подобається в англомовних країнах - ти лондонець/нью-йркер і т.д., якщо ти не просто візитер, а хоча б винайняв житло на певний час, і проживаєш, чимось займаєшся(опціонально).

Так, всі хто мешкає, хай і тимчасово, в Києві, є киянами - мешканцями Києва.

А от поняття "корінний мешканець" показує  скільки в даному поселенні ПОСТІЙНОГО населення, що поколіннями мешкає там.

То різні поняття - містянин і корінний мешканець.

Наука вивчає такі тонкощі і їм потрібно знати різні характеристики населення в якомусь конкретному місці.В тому числі і кількість та час проживання там постійного населення.

До речі, вивчаючи свій родовід, дивилась старезні Ревізькі казки 18 ст. І там там в селі, в якому виріс мій батько, записані ДЕСЯТКИ сімей, що і досі мешкають там. То по десять і більше поколінь! Впевнена що вони там жили і в 17 і в 16 ст. від самого створення поселення. Просто письмові джерела погано зберіглись. Ото корінні так корінні! (tu)
Звідти, з тих корінних сімей йде наша витривалість, стійкість і нескореність - НА СВОЇЙ РІДНІЙ ЗЕМЛІ МИ ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ВЛАДИ ЖИЛИ І БЛАГОДЄНСТВУВАЛИ! Передавали з покоління в покоління свої традиції, культуру, мову і дух нескореності. Окупанти і гнобителі приходили і йшли в небуття, а ми на Богом нам даній землі жили, живемо і будемо жити!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

И упрямого и пыхатого Мыколу, который не понимает и не хочет понимать другие языки общения,  кроме украинского.
Брехня така, що аж смердить.
Миколі огидна лише кацапська мова, а не всі інші "друґіє язикі опщєнія".
На англійську, литовську, чеську, чи японську реакція буде абсолютно дружелюбна.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

У вас манипуляция расширительной демагогией!
 Мы обсуждаем ситуацию ТОЛЬКО внутри Украины. И упрямого и пыхатого Мыколу, который не понимает и не хочет понимать другие языки общения,  кроме украинского.
ніфіга подібного
ви з впертістю гідною кращого застосування намагаєтеся довести рівність прав у застосуванні української і масковської мов в Україні
я (напевно не менш вперто) намагаюся довести право українців бути саме українцями на своїй "Богом даній землі"
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

У вас манипуляция расширительной демагогией!
 Мы обсуждаем ситуацию ТОЛЬКО внутри Украины. И упрямого и пыхатого Мыколу, который не понимает и не хочет понимать другие языки общения,  кроме украинского.

Він має право спілкуватися тільки українською так само, як і ти - спілкуватися російською.

Але дратує це чогось тільки тебе.

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Мрія хуйла - перетворити Україну на кацапію, повністю знищуючи українську мову, та розповсюджуючи російську.
він не мову знищує, бо це нереально,
він знищує українців, втч російськомовних.
це означає що тебе нажухали щодо його мовних прагнень.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

:D  Я в другой корзине отдельно от Мыколы!
 Я не требую от Мыколы. чтобы он обращался ко мне на  моём русском языке, меня  полностью устраивает его украинский язык.
 А Мыкола требует, чтобы  я для его удобства и в угоду его надменности обращался к нему только на украинском языке.
 Согласно Конституции мы в ЧАСТНОМ  общении РАВНОПРАВНЫ ВО ВСЁМ!
 Конституция таким образом разрешает мне не общаться в неравноправных условиях  с Мыколой.
:good: ну це ж елементарно! як можна цього не розуміти?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

він не мову знищує, бо це нереально,
він знищує українців, втч російськомовних.
це означає що тебе нажухали щодо його мовних прагнень.

Мне интересно, как тут "кое-кто" заявляет безапелляционно про то, о чем мечтает хуйло.... :) Интересно, эта "кое-кто" читает мысли хуйла? Или придумывает ему "мечты"? А может просто оправдывает свои дискриминационные идеи выдуманными аргументами? Ну вот так ей захотелось...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

тут є маленька маніпуляція,
адже розуміти і спілкуватися то двє бальшиє адєсскіє разніци.
тому микола таки кака.

ще раз, спеціально було наголошено, що обидві сторони знають мову іншої сторони, в такому випадку немає жодної різниці в розмові чи розумінні.
інша справа коли маніпулюють і кажуть, що більшість в україні білінгви, а по факту такий білінгв ні в зуб ногою українською, тоді це абсолютно не проблема миколи.
доречі георгій каже, що чудово володіє українською, але його вибір говорити до миколи російською, вибір миколи в даному випадку не сприймати звернення російською і ніяких порушень прав георгія тут немає, так як альтернативно георгій може звернутись до василя який може забажає, а може і ні, його розуміти російською, за аналогією як георгій не бажає розмовляти українською
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Та він і не вимагає.

Просто каже: "Я тебе не розумію".
він нахабно бреше бо добре знає російську,
і такою відмовою розуміти її
він намагається змусити георгія покоритись.
це огидна поведінка, нечесна і деструктивна.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Согласно Конституции мы в ЧАСТНОМ  общении РАВНОПРАВНЫ ВО ВСЁМ!
ні, ти рівноправний з польськомовним збігнєвом чи румуномовним іоном
 а от з україномовним миколою ти маєш знати державну мову, а він твою - ні
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

в геогргія теж ще є вибір звернутись до миколи українською, якою він володіє, тільки він ж не хоче, але в нього все одно винуватий микола
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ще раз, спеціально було наголошено, що обидві сторони знають мову іншої сторони, в такому випадку немає жодної різниці в розмові чи розумінні.
інша справа коли маніпулюють і кажуть, що більшість в україні білінгви, а по факту такий білінгв ні в зуб ногою українською, тоді це абсолютно не проблема миколи.
доречі георгій каже, що чудово володіє українською, але його вибір говорити до миколи російською, вибір миколи в даному випадку не сприймати звернення російською і ніяких порушень прав георгія тут немає, так як альтернативно георгій може звернутись до василя який може забажає, а може і ні, його розуміти російською, за аналогією як георгій не бажає розмовляти українською

В порядочном обществе, при общении двух би-/мульти-лингвистов признаком уважения к собеседнику является выбор того языка из понимаемых собеседником, на котором говорящему легче выразить свои мысли, учитывая тонкости речи. Поэтому в Нидерландах к местному жителю я скорее обращусь на английском, но предпочту, что бы он ответил мне на нидерландском. А британский преподаватель словацкого языка просил меня всегда говорить ему либо на русском, либо на украинском.

Вот и весь этикет.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ні, ти рівноправний з польськомовним збігнєвом чи румуномовним іоном
 а от з україномовним миколою ти маєш знати державну мову, а він твою - ні

 (tu)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Просто с наслаждением наблюдаю "налет" группы товарищей (именно так), сторонников идеологии этнической сегрегации. Перекручивание, манипуляции (от слова "жулики"), вранье и хамство, и постоянное "падение на дурачков" - единственный набор "аргументов". :)

Пареньки и девчонки, вы кидаетесь спорить, не имея ни одного нормального аргумента, не понимая, что и как вы отстаиваете. Постоянно пытаетесь найти логическую основу для своих идеологем... А их там, тупо, нет. Идеологемы требуют тупой веры в царя (или в партию с правительством). Другому вас в совке не научили.
:good: дійсно, то є ознака совковості -
ідеологічні штампи і повна відсутність
поваги до чужого права,
яка є основною європейською цінністю.

А набір Вами перерахованих нечистоплотних методів
повністю відповідає дійсному інструментарію пітерського гопника
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

він нахабно бреше бо добре знає російську,
і такою відмовою розуміти її
він намагається змусити георгія покоритись.
це огидна поведінка, нечесна і деструктивна.

То нехай Георгіу ні в якому разі не кориться і нарешті позбавить форум від своїх істерик.

Вже набридло втовкмачувати одне й теж.

Бо впертість Георгіу нагадує мені оце:



   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Там манипуляция между "не знаю языка", "не обязан знать язык". :)

Это типа, как "Почему вы хамите?" - "Я не обязана быть вежливой!" :)
це все провокаторські брудні методи,
і боляче що на таке здатні деякі українці...
хоча.. як і в кожній нації, серед нас є різні люди,
і мабуть це нормально, адже всі не можуть мислити однаково
і бути порядними та поважати себе,
аби не опускатись до підлостей.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

То, что в ссср звалось шансоном, точнее, блатняком, исполнялось киевлянкой Любой Успенской. :) Мшаила КургЪа тогда не слушали, я так подозреваю.
найбільше із виконавців шансону
мені до цього часу подобається Іван Кучин,
я навіть не цікавилась де він народився і де жив,
бо для мене це абсолютно несуттєво,
просто приємно слухати талановиті музичні твори,
в тому числі і про зеків, це теж люди.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

круг більше викликає поваги як етнічний кацап
а успенська - зрадниця
можливо вони як люди нехороші,
але як виконавці пісень - талановиті,
і це варто чесно визнавати.
Нещодавно в одному з відео Наташі Влащенко
Віктор Шендерович пригадав геніальну
цитату Фаїни Ранєвської:
"Талант может вискочіть на любой задніце"
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

в геогргія теж ще є вибір звернутись до миколи українською, якою він володіє, тільки він ж не хоче, але в нього все одно винуватий микола
Дело не в том, на каком языке кто обращается в данном случае.
 Дело в том, что Мыколо украинец, а я русский.Согласно Конституции мы равноправны во всём.
 И мы ОБА имеем конституционное право равноправно говорить на своих родных языках. Согласно Конституции.
 Я признаю и отстаиваю право Мыколы на его родной украинский язык, однако Мыкола в угоду своим хотелкам отказывает мне в праве говорить на русском языке во время беседы! Заявляя, что он русского языка не понимает и не хочет понимать.
И в результате беседы не будет по вине именно Мыколы!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Що перше, що друге - хіба що в твоєму колі.
та в усіх українських колах,
а твоя нахабна брехня виглядає огидно :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія