Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорить Київ. Якою мовою?

Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а ти корчиш пристосуванця який коливається відповідно до модних гасел.
Тобто, бути собою самим, в моєму випадку - українцем - це "коливатись відповідно модних гасел"? ;o
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а російська мова міжнаціональна,
це де за межами рфії? серед молоді хіба що в таких бевзів, як хахли з білорашами, і ще казахи. і то, тільки в спілкуванні з екссовками.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ні. Є поняття "корінний мешканець" в науці демографії і це представники ТРЕТЬОГО покоління, що народились і постійно мешкають на цій території.
Наприклад, мої батьки приїхали молодими в Київ і народили тут мене - я, це перше покоління, мої діти - друге, лише мої онуки, а потім і їх нащадки  вже по науці є корінними мешканцями Києва.
ясно, значить шуша помиляється і її діти теж не є корінними киянами.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

але це зовсім не означає що російська у нас заборонена,
суахілі теж не заборонена
 але якщо до вас підійде суахілімовний і почне істерику через те, що ви "відмовляєтеся розуміти" суахілі?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Брешет как раз действительно не Кадра и не я!
 Если условный Мыкола "свідомо відмовляється розуміти" русский язык, то это означает,что этот Мыкола требует, чтобы к нему обращались на понятном ему украинском  языке, сознательно требуя неравноправия с ним его потенциального собеседника.
И вот момент истины- ИМЕННО ОТКАЗ это выполнить вы представляете как "аби принизити співрозмовника чи змусити його до некомфортних для нього умов".
 Более прямолинейно- Отказ подчиниться хотелке Мыколы вы выставляете как унижение этого Мыколы!
 Чем этот Мыкола отличается от кацапа, требующего от украинца говорить на понятном ему   русском языке? Идеологически ничем!
Две стороны одной медали!

Ти сам зрозумів, що написав?  :fool:

І - так, Микола тим і відрізняється від кацапа, який змушує українця розмовляти російською, що той Микола розмовляє своєю рідною мовою у своїй рідній країні.

На відміну від понаєхавшого сюди кацапа, який починає качати права в Україні:"Гаварітє па-русскі, патамушта я так гаварю".

Ще раз. Георгіу, ти маєш право розмовляти хоч на івріті, і в Україні  створені досить комфортні умови для людей, які спілкуються російською, навіть при замовленні телефоном ти маєш право обирати мову спілкування - українську чи російську, тож бундючитися, що хтось з українців не бажає спілкуватися з тобою російською, то велике глупство та велика пиха з твого боку.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ні. Є поняття "корінний мешканець" в науці демографії і це представники ТРЕТЬОГО покоління, що народились і постійно мешкають на цій території.
вікі каже, що це той хто народився в певному місці по відношенню до свіжоприїзжих.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а російська мова міжнаціональна,

Де це таке написано????

в конституції СРСР?

 :facepalm:

Так вже Незалежності 30 рочків виповнилося, якщо що...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Микола теж не вимагає у Георгіу розмовляти українською. Він просто не розуміє російську.  B-)
Came Tak написав про миколу який добре знає російську
але бреше що не розуміє її, адже це абсолютно нереально.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Де це таке написано????

в конституції СРСР?

 :facepalm:
Це викарбувано, вирізьблено в заскорузлих совкових мізках деяких хохлів і хохлушок.
Єзик мєжнацианального опщєнія, трясця. :facepalm1:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а російська мова міжнаціональна,
і не є ідентифікатором в цьому сенсі.
тому так багато в російськомовному контенті багато творчих опусів присвячених москві чи пітеру
"стєни дрєвнєго крємля", падмасковниє вєчєра" та багато всього іншого
 я ж вчився в російськомовній школі, бо інших в Дніпрі 80-х майже не було і знаю чим нас там годували.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Брешет как раз действительно не Кадра и не я!
 Если условный Мыкола "свідомо відмовляється розуміти" русский язык, то это означает,что этот Мыкола требует, чтобы к нему обращались на понятном ему украинском  языке, сознательно требуя неравноправия с ним его потенциального собеседника.
И вот момент истины- ИМЕННО ОТКАЗ это выполнить вы представляете как "аби принизити співрозмовника чи змусити його до некомфортних для нього умов".
 Более прямолинейно- Отказ подчиниться хотелке Мыколы вы выставляете как унижение этого Мыколы!
 Чем этот Мыкола отличается от кацапа, требующего от украинца говорить на понятном ему   русском языке? Идеологически ничем!
Две стороны одной медали!

фішка в тому, що ти в ідентичних випадках намагаєшся оправдати лише одну сторому

з моєї точки зору обидва є баранами, так як один знаючи українську свідомо відмовляється нею спілкуватись, а інший знаючи російську свідомо відмовляється її розуміти...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

вікі каже, що це той хто народився в певному місці по відношенню до свіжоприїзжих.
взагалі це якісь племінно-кастові відносини: "я масквічь/кієфлянін і т.д. мeні подобається в англомовних країнах - ти лондонець/нью-йркер і т.д., якщо ти не просто візитер, а хоча б винайняв житло на певний час, і проживаєш, чимось займаєшся(опціонально).
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?


повторюся, що українська та російська не рівні за статусом в Україні
українська - державна, а російська -ні


Не равноправны ТОЛЬКО для конечного перечня госслужащих на ИХ РАБОЧИХ МЕСТАХ,  а также в сфере услуг НА РАБОЧЕМ МЕСТЕ. ВНЕ рабочего места все перечисленные категории вправе общаться на любом удобном для них языке ДЛЯ ЧАСТНОГО общения с кем угодно. Все остальные граждане Украины вправе равноправно общаться  на любом языке общения или сразу на двух по выбору сторон. Таким образом на БЫТОВОМ УРОВНЕ, в том числе и на улице или общественном месте, украинский и русский язык равноправны согласно Конституции Украины.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

щоб нарешті Україна почала переходити на свою рідну мову.
в Україні українська мова державна,
але не для всіх громадян вона є рідною.


А тепер кацапи під тими ж лозунгами прийшли на нашу землю захищати російськомовних, які насправді не потребують захисту.
а як ти вияснила у кацапів, які прийшли до нас з війною, про їхні лозунги?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

В Києві реально дуже мало власне російської культури. Володимирський Собор, Андріївська церква, театр, музей. Може ще де по дрібницях як оті кацапи Турбіни з другорозрядного роману. Тонке нашарування на декількатисячорічні й українській традиції.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Да. Возможно я провоцирую Вас показывать свою глупость. А Вы не показывайте свою глупость, и тогда я не буду считаться Вами провокатором. )))

Уничтожить русский язык можно только с его носителями, т.е. Вы предлагаете уничтожать людей.
Вы для меня откровенный нацист.

Що за дивне небажання еволюціонувати? Нащо тягнути себе, своїх дітей і своїх співгромадян у мертвецьке коло росії?

...чи діти по європах вже?  :gigi:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

бреше тут якраз і перекручує хтось інший, я спеціально акцентував, свідомо відмовляється розуміти, а не бреше, що не розуміє, тобто микола має таке ж право відмовлятись розуміти російську, як і той хто знає українську, але відмовляється нею розмовляти, ...аби принизити співрозмовника чи змусити його до некомфортних для нього умов (c)
неможливо відмовитись розуміти мову якщо ви її добре знаєте,
можна лише брехати про таке нерозуміння.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Came Tak написав про миколу який добре знає російську
але бреше що не розуміє її, адже це абсолютно нереально.

знову брехня і перекручування, не бреше, що не знає, а відмовляється розуміти і різниця в цьому більш ніж принципова.
бо перший відмовляючись спілкуватись українською, знаючи українську, є не меншим бараном ніж той хто відмовляється розуміти російську знаючи її.
як висновок георгій є не меншим бараном, як микола, а може навіть і більшим  :laugh:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а як ти вияснила у кацапів, які прийшли до нас з війною, про їхні лозунги?

 :facepalm1:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Удивляет, как откровенный нацист может пропагандировать нацистские идеи в украинском информационном пространстве.

Дивує, що цей дописувач робить на українському форумі української правди, використовуючи риторику країни-окупанта про "нацистів" в Україні (які всього лише вважають, що в Україні треба спілкуватись українською), і, таким чином, підтримуючи оголошену хуйлом політику "денацифікації" України?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Вірно, адже російська мова була за часів СРСР мовою "мєжнаціонального общєнія", тому в багатьох школах різних республік викладання велося російською, а рідну мову починали вивчати з другого класу по два рази на тиждень...
можливо що так і було, але російська і до цього часу виручає
коли коли є потреба поспілкуватися людям з різних бувших республік СРСР.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Що за дивне небажання еволюціонувати? Нащо тягнути себе, своїх дітей і своїх співгромадян у мертвецьке коло росії?

...чи діти по європах вже?  :gigi:

Як у кацапів - всі діти на Заході, який загниває та воняє, але кацапські війська - в Україні, "защіщают і асвабаждают руськоязичних ат тлєтворного вліянія ЄС та НАТО"
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Тільки у поціновувачів кацапського лайна.
Для всіх інших, якщо мало сегменту на рідній мові, є безмежний космос англомовного контенту.
ну англійську мало хто з українців добре знає,
навідміну від російської, яку знають всі,
та і не всі українці настільки упороті
щоб ненавидіти якусь мову,
адже знання будь-якої мови це завжди плюс.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

можливо що так і було, але російська і до цього часу виручає
коли коли є потреба поспілкуватися людям з різних бувших республік СРСР.
хіба що з пожившими. з молоддю хіба що 4 республік. і те не зі всіма.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

В Україні нормальні відносини між росіянами  і українцями. І не всім на ФУПі це подобається.
дійсно, таке враження що дехто
жадає конфліктів і непорозумінь між українцями,
і така позиція українця дивна бо це мрія хуйло.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

дійсно, таке враження що дехто
жадає конфліктів і непорозумінь між українцями,
і така позиція українця дивна бо це мрія хуйло.

Мрія хуйла - перетворити Україну на кацапію, повністю знищуючи українську мову, та розповсюджуючи російську.

...Що майжде вдалося в СРСР.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а якого рівноправ'я ти хочеш
повторюся, що українська та російська не рівні за статусом в Україні
українська - державна, а російська -ні
може всі українці і суахілі повинні розуміти?
ніхто в Україні не повинен розуміти жодної мови крім державної,
але по факту саме російську розуміють абсолютно всі українці,
бо ця мова завжди була міжнаціональною серед бувших республік СРСР.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Микола нічого не "трєбуєт". Він має право спілкуватися рідною мовою.
звичайно, але не має права вимагати щось у георгія
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?



як висновок георгій є не меншим бараном, як микола, а може навіть і більшим  :laugh:
:D  Я в другой корзине отдельно от Мыколы!
 Я не требую от Мыколы. чтобы он обращался ко мне на  моём русском языке, меня  полностью устраивает его украинский язык.
 А Мыкола требует, чтобы  я для его удобства и в угоду его надменности обращался к нему только на украинском языке.
 Согласно Конституции мы в ЧАСТНОМ  общении РАВНОПРАВНЫ ВО ВСЁМ!
 Конституция таким образом разрешает мне не общаться в неравноправных условиях  с Мыколой.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Микола нічого не "трєбуєт". Він має право спілкуватися рідною мовою. Так само як руський на Московії спілкується російською.

І не треба на публіку ображатися, що хтось відмовився спілкуватися з тобою російською.

Люди мають таке ж саме право обирати мову спілкування, як і ти.
 
Ніхто не повинен ні під кого прилаштовуватися.
притомні люди завжди порозуміються -
кожен з них може розмовляти своєю рідною мовою,
і обидва добре зрозуміють одне одного,
бо в Україні всі добре знають обидві ці мови.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Товариство, ми суттєво відхилилися від теми. Напишіть, будь ласка, про ваші відчуття щодо динаміки українізації Києва. Бажано у відсотках з часу вашого проживання в столиці.

ДемІніціативи провели дослідження на початку травня 2022.

Основні результати дослідження

1. Мовна політика
Питання використання різних мов в Україні вважають одними з найгостріших в державі лише 7% жителів Заходу та Центру України. Ще близько 16% кажуть, що це питання досить важливе, але при цьому вважають, що в країні є більш актуальні проблеми. 70% респондентів не вважають цю проблему гострою: близько 28% зазначають, що вона актуальна лише в деяких окремих випадках, а 44% схиляються до думки, що проблема використання різних мов взагалі надумана.
При цьому порівняно з 2021 роком сприйняття важливості мовної проблеми знизилося: тоді її вважали так чи інакше актуальною близько 32% респондентів Заходу та Центру країни. Натомість зросла впевненість у тому, що ця проблема взагалі надумана (з 27% до 44%). Такі результати ще раз доводять, що нібито наявні існуючі мовні протиріччя всередині українського суспільства, які намагається роздмухувати російська пропаганда, насправді є штучними.


Далі більш розгорнуто і більше питань
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

звичайно, але не має права вимагати щось у георгія

Та він і не вимагає.

Просто каже: "Я тебе не розумію".

Має право, бо живе в Україні, і до біса, яка була мова мєжнаціонального апщєнія тридцять років тому.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Просто с наслаждением наблюдаю "налет" группы товарищей (именно так), сторонников идеологии этнической сегрегации. Перекручивание, манипуляции (от слова "жулики"), вранье и хамство, и постоянное "падение на дурачков" - единственный набор "аргументов". :)

Пареньки и девчонки, вы кидаетесь спорить, не имея ни одного нормального аргумента, не понимая, что и как вы отстаиваете. Постоянно пытаетесь найти логическую основу для своих идеологем... А их там, тупо, нет. Идеологемы требуют тупой веры в царя (или в партию с правительством). Другому вас в совке не научили.

PS Продолжаю наблюдение. :)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Тобто, бути собою самим, в моєму випадку - українцем - це "коливатись відповідно модних гасел"? ;o
ну ти ж в часи СРСР слухав шансон?
чи тоді ти не був самим собою?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

суахілі теж не заборонена
 але якщо до вас підійде суахілімовний і почне істерику через те, що ви "відмовляєтеся розуміти" суахілі?
якщо цю мову в Україні будуть знати абсолютно всі,
як от російську, то я не буду доводити суахілімовного до істерики,
а відповім йому на суахілі  :kez_04: 
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Золоті слова
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ну то ходи в лаптях і кацапській уніформі, на ворота триколор причіпи, фофудью накінь, тюрі сварґань на вечерю. Всі ці речі ні в чому не винні.
А, так, і не забудь увімкнути гучніше рускій шансон.

Те, що росіяни називають "шансоном", по факту є (тюремним) блатняком.

Шансон - це французькі Сєрж Гінсбур, Едіт Піаф, Джо Дассен, Жак Брель, Шарль Азнавур, Енріко Масіас, Лео Ферре та інші.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

якщо цю мову в Україні будуть знати абсолютно всі,
як от російську, то я не буду доводити суахілімовного до істерики,
а відповім йому на суахілі  :kez_04: 

Там манипуляция между "не знаю языка", "не обязан знать язык". :)

Это типа, как "Почему вы хамите?" - "Я не обязана быть вежливой!" :)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Те, що росіяни називають "шансоном", по факту є (тюремним) блатняком.

Шансон - це французькі Сєрж Гінсбур, Едіт Піаф, Джо Дассен, Жак Брель, Шарль Азнавур, Енріко Масіас, Лео Ферре та інші.

То, что в ссср звалось шансоном, точнее, блатняком, исполнялось киевлянкой Любой Успенской. :) Мшаила КургЪа тогда не слушали, я так подозреваю.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

вікі каже, що це той хто народився в певному місці по відношенню до свіжоприїзжих.
саме так і є, а оті вигадки про декілька поколінь виглядають безглуздо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія