Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Говорить Київ. Якою мовою?

Re: Говорить Київ. Якою мовою?

:
Есть другой вариант.который пытаются "пропихнуть" некоторые ники а ля Мыкола!
 Все приехавшие откуда либо в Украину обязаны немедленно выучить украинский язык для удобства общения " Мыкол"! Ведь он кроме украинского, ВСЕ другие языки не понимает!
:D он Рамблер талдичить що український микола
прекрасно знає англійську мову і ніколи не чув російської,
таке враження що той микола виріс у джунглях Амазонки 8-:
от цікаво хто його там навчив української мови :umnik2:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

якщо приїзджий хоче себе комфортно почувати у країні прибуття, то уяви собі що вчить, чи у франції, англії, німеччині, та загалом в будь якій іншій країні, то чому микола в україні має бути винятком?
а якщо то не приїжджий, а місцевий з діда-прадіда громадянин України
для якого російська мова не тільки є рідною
а і протягом багатьох десятиліть
єдиною мовою спілкування в його регіоні?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Вас здивує якщо коцабський Ванька у Костромі чи в Алапаєвську вимагатиме від вас расєйської?
якщо у Костромі чи в Алапаєвську
десятиліттями всі жителі спілкувались іншою мовою,
то звичайно здивує.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Звідки в тебе ця наївно-нерозумна впевненість, що всі слухали "шансон", всі панімают рускій єзик? :facepalm1:
В сраці я його бачив. В дитинстві смішним здавався токарєв, але хіба класу до сьомого. Ото й все, мабуть.
Завжди на дух не переносив оцю лапотну пафосну ауєшну тематику.
що всі українці принаймні розуміють російську мову
це незаперечний факт а не моя наївна впевненість.
А от щодо шансону то повірю що тобі це не подобалось ніколи,
і зрозумію тебе бо про смаки не сперечаються.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Дело не в том, на каком языке кто обращается в данном случае.
 Дело в том, что Мыколо украинец, а я русский.Согласно Конституции мы равноправны во всём.
 И мы ОБА имеем конституционное право равноправно говорить на своих родных языках. Согласно Конституции.
 Я признаю и отстаиваю право Мыколы на его родной украинский язык, однако Мыкола в угоду своим хотелкам отказывает мне в праве говорить на русском языке во время беседы! Заявляя, что он русского языка не понимает и не хочет понимать.
И в результате беседы не будет по вине именно Мыколы!

Ні. У вас різний статус - Микола представник титульної нації і його мова державна.
А ви представник нацменшини і ваша мова має захист лише як мова нацменшини.
Змиріться з цим!

Ви маєте право спілкуватись рускім язиком в побуті. І ЗАБОВ'ЯЗАНІ знати і використовувати державну мову на роботі і в спілкуванні в суспільному просторі.
А Микола має право не розуміти ваш язик і навіть просто не бажати його розуміти.

Є у нас ще нацменшини, наприклад,   румуни. Їх мова, як і рускій язик, захищена хартією і вони мають можливість спілкуватись нею між собою, вчити. А я не знаю і не хочу знати їх мову. І маю право на те.

Скромніше треба бути і пиху імперську не роздувати, а здути і сховати десь в кутку.
Бо то не ви будете вирішувати спілкуватись з Миколою, який не хоче розуміти ваш язик, а Микола не захоче спілкуватись з впертим язиколюбом. І буду сидіти в затхлому колі роскоязичних і звахлинатись злобою і вяліяієм.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

а якщо то не приїжджий, а місцевий з діда-прадіда громадянин України
для якого російська мова не тільки є рідною
а і протягом багатьох десятиліть
єдиною мовою спілкування в його регіоні?


А як це так вийшло, на території України могла бути лише російська єдиною мовою спілкування?

Невже імперці-нацисти зробили все можливе і неможливе щоб знищити в тому регіоні місцеву українську мову?
Нєможєтбить!
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Взагалі-то, таке правило стосується будь-якої країни, куди приїжджаєе людина навєкі поселитися
Навіть в Росію, коли ти хочеш там жити, треба здавати мовний екзамен, що дуже засмучує молодих представників східних країн бувшого Радянського Союзу, які вже не вчили руський єзик у школі.
насправді у багатьох з них російську вивчають у школі до цього часу,
хоча звичайно що після розпаду СРСР
російську мову поступово витісняють національні мови.


А якщо ти бажаєш емігрувати до Сполучених Штатів, або до Канади, то, будь ласочка, складай екзамен з англійської чи французської мов, до того ж, бали повинні бути високі.
не зовсім так, адже багато нелегалів в США
живуть все життя і не знають англійської,
принаймні у НЙ є навіть відповідні райони - рускій, китайський і т.д.
там все на їхніх мовах - і магазини, і аптеки, і банки...
Але для бажаючих отримати громадянство мовний екзамен обов"язковий.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Миколі огидна лише кацапська мова..
а російська?

На англійську, литовську, чеську, чи японську реакція буде абсолютно дружелюбна.
і всі ці мови микола розуміє?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

намагаюся довести право українців бути саме українцями на своїй "Богом даній землі"
то це всі без виключення громадяни України
мають таке право чи тільки ті які тобі подобаються?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Мне интересно, как тут "кое-кто" заявляет безапелляционно про то, о чем мечтает хуйло.... :) Интересно, эта "кое-кто" читает мысли хуйла? Или придумывает ему "мечты"? А может просто оправдывает свои дискриминационные идеи выдуманными аргументами? Ну вот так ей захотелось...
то шуша мене перекривляє,
я ж написала про мрію хуйло
аби українці між собою сварились,
на мою думку це абсолютно логічно.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ні. У вас різний статус - Микола представник титульної нації і його мова державна.
А ви представник нацменшини і ваша мова має захист лише як мова нацменшини.
Змиріться з цим!

Сразу с разбега манипуляция, которая, кстати, попахивает не очень хорошо.

Родной язык, как и язык общения, его свободный выбор, относятся в БАЗОВЫМ ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА. К нации эти права НЕ ИМЕЮТ НИКАКОГО ОТНОШЕНИЯ. Вообще не имеют. Это отдельное и суверенное право человека. Все остальные выводы вы сделали на основе собственной выдумки.

PS Жутко, что 30 лет приходится постоянно вспоминать простые позиции прав человека. Видимо, это результат, что в Украинских школах такого предмета нет. Не надо украинскому государству правовая грамотность украинцев. А зачем? Совок был, совок остался.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ще раз, спеціально було наголошено, що обидві сторони знають мову іншої сторони, в такому випадку немає жодної різниці в розмові чи розумінні.
інша справа коли маніпулюють і кажуть, що більшість в україні білінгви, а по факту такий білінгв ні в зуб ногою українською, тоді це абсолютно не проблема миколи.
доречі георгій каже, що чудово володіє українською, але його вибір говорити до миколи російською, вибір миколи в даному випадку не сприймати звернення російською і ніяких порушень прав георгія тут немає, так як альтернативно георгій може звернутись до василя який може забажає, а може і ні, його розуміти російською, за аналогією як георгій не бажає розмовляти українською
ну звичайно що вони обидва хочуть спілкуватися кожен своєю рідною мовою,
але різниця між ними в тому що георгій нічого не вимагає у миколи, а той таки да у георгія
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

в геогргія теж ще є вибір звернутись до миколи українською, якою він володіє, тільки він ж не хоче, але в нього все одно винуватий микола
георгій має право розмовляти своєю рідною мовою,
захист і розвиток якої гарантовано Конституцією України.
От він і реалізує своє право у розмові з миколою,
який хоче не доброзичливого спілкування, а повийо.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

В порядочном обществе, при общении двух би-/мульти-лингвистов признаком уважения к собеседнику является выбор того языка из понимаемых собеседником, на котором говорящему легче выразить свои мысли, учитывая тонкости речи. Поэтому в Нидерландах к местному жителю я скорее обращусь на английском, но предпочту, что бы он ответил мне на нидерландском. А британский преподаватель словацкого языка просил меня всегда говорить ему либо на русском, либо на украинском.

Вот и весь этикет.
(tu) але це діє лише в тому випадку коли розмовляють двоє притомних.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

В порядочном обществе, при общении двух би-/мульти-лингвистов признаком уважения к собеседнику является выбор того языка из понимаемых собеседником, на котором говорящему легче выразить свои мысли, учитывая тонкости речи. Поэтому в Нидерландах к местному жителю я скорее обращусь на английском, но предпочту, что бы он ответил мне на нидерландском. А британский преподаватель словацкого языка просил меня всегда говорить ему либо на русском, либо на украинском.

Вот и весь этикет.

правильно, признак поваги, але повага не може бути односторонньою, і якщо миколі зручніше щоб до нього звертались українською, то чому б із за поваги до миколи цього не робити.

з того що можна спостерігати в цій гілці, деякі дописувачі не відстоюють право розмовляти російською, як це намагаються показати, а власне хочуть відстояти якесь ефемерне право не розмовляти українською, а тут вже питання взаємоповаги виходить на перший план, бо як написано вище взаємоповага не може бути одностроронньою

   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

То нехай Георгіу ні в якому разі не кориться
так, він же не в рабстві тут,
а такий же громадянин як і ми з тобою,
з такими ж правами як і у нас.

і нарешті позбавить форум від своїх істерик.
;o а я тільки зібралась написати що Георгіу
демонструє надзвичайну витримку,
гарне виховання і гідну поведінку,
без бруду та агресії...
а в якому стані він друкує коректні культурні вислови
не має жодного значення.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А як це так вийшло, на території України могла бути лише російська єдиною мовою спілкування?

Невже імперці-нацисти зробили все можливе і неможливе щоб знищити в тому регіоні місцеву українську мову?
Нєможєтбить!
ну отак вийшло, чи то прокляті імперці постаралися,
чи марсіяни прилетіли і так познущалися над українцями,
але факт залишається фактом,
і його неможливо ігнорувати без шкоди для України,
громадяни якої не повинні сваритися, втч з цього приводу.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

правильно, признак поваги, але повага не може бути односторонньою, і якщо миколі зручніше щоб до нього звертались українською, то чому б із за поваги до миколи цього не робити.
право миколи закінчується там де починається право георгія.
для якого важко висловлювати думки нерідною мовою,
тим більше що і потреби такої нема,
адже російську прекрасно розуміють всі українці.

з того що можна спостерігати в цій гілці, деякі дописувачі не відстоюють право розмовляти російською, як це намагаються показати, а власне хочуть відстояти якесь ефемерне право не розмовляти українською, а тут вже питання взаємоповаги виходить на перший план, бо як написано вище взаємоповага не може бути одностроронньою
не знаю як для інших, а для мене порушення прав людини
то кричуща несправедливість, яку я не сприймаю з дитинства,
тому завжди стаю на бік того з ким поводяться не по совісті.
Для мене це серйозна підстава поважати себе, що мені необхідно.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

це не так, і насправді російську мову добре знають всі українці,
навіть якщо не вивчали її в школі, адже інтернет тотально російськомовний.

а щодо миколиної брехні то така була умова що він добре знає російську
але бреше в очі що не розуміє її аби змусити георгія покоритись.
Це що за дурня?!. :facepalm:
Інтернет тотально російськомовний лише для таких як ви.))
Мої діти абсолютно виключили зі свого вжитку ускій язик. З 2014 року.
І в інтеті користуються лише україномовним, англомовним та німецькомовним контентом.
І так, молодший син абсолютно не здатний говорити чи писати ускім язиком.
Центральна Україна, якщо що.)

Головне — бажання позбутися колоніального минулого та меншовартості. Вони ж українці.)
Тим більше зараз, коли ускій язик — державна мова країни-окупанта.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

правильно, признак поваги, але повага не може бути односторонньою, і якщо миколі зручніше щоб до нього звертались українською, то чому б із за поваги до миколи цього не робити.

Слушайте, ну это же элементарные вещи! Нет, это не признак уважения. Если вы хотите понравиться своему собеседнику, сделать ему приятное, то вы постараетесь ему что-то сказать на его привычном языке, хотя бы несколько заученных слов (даже в ущерб информативности - а это уже проявление неуважения). Так обычно поступают аниматоры или гиды в египетских отелях, или продавцы-азербайджанцы, выдающие себя за турков в магазинах турецких курортов, или даже попы в некоторых итальянских церквях. Им надо вам понравится, что бы было легче впаривать вам свой продукт/товар.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

право миколи закінчується там де починається право георгія.
для якого важко висловлювати думки нерідною мовою,
тим більше що і потреби такої нема,
адже російську прекрасно розуміють всі українці.

право георгія закінчується там де починається право миколи, чому ми повинні поважати право георгія висловлювати свої думки рідною мовою і забуваємо про право миколи ігнорувати звернення до нього російскою.
в миколи може бути маса причин мати бажання ігнорувати російську так як і для георгія може бути маса причин не розмовляти українською.

і не треба писати, що відмова миколи розуміти російську примушує до чогось георгія, оскільки це виключно приватна справа миколи не хотіти розуміти російську, і яка абсолютно не порушує права георгія нею розмовляти, але в даному випадку, не до миколи...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?


Мої діти абсолютно виключили зі свого вжитку ускій язик. З 2014 року.
І в інтеті користуються лише україномовним, англомовним та німецькомовним контентом.
І так, молодший син абсолютно не здатний говорити чи писати ускім язиком.
Что вполне рационально. если они своё будущее связывают с работой и карьерой  преимущественно в Британии или Германии, или странах Бенилюкса. Но не в Украине!
 Живя в Украине,полностью на 100 % отгородится по всем мыслимым параметрам от постхуйловской  .послевоенной территории бывшей РФ,а также  Среднеазиатскими странами, где русский язык де факто язык межнационального общения ,НЕ ПОЛУЧИТСЯ! Так или иначе,но придётся торговать или как-то взаимодействовать с пользой для Украины.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Це що за дурня?!. :facepalm:
Інтернет тотально російськомовний лише для таких як ви.))
Мої діти абсолютно виключили зі свого вжитку ускій язик. З 2014 року.
І в інтеті користуються лише україномовним, англомовним та німецькомовним контентом.
І так, молодший син абсолютно не здатний говорити чи писати ускім язиком.
Центральна Україна, якщо що.)

Головне — бажання позбутися колоніального минулого та меншовартості. Вони ж українці.)
Тим більше зараз, коли ускій язик — державна мова країни-окупанта.
А що робити тим, в кого почуття меншовартості ніколи не було?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А що робити тим, в кого почуття меншовартості ніколи не було?

Это чувство активно "навязывалось" пламенными бойцами национально-освободительной борьбы, типа членкини кпсс Иринчика Фарион и ее подружки Ларисика Ницой. :)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

ну отак вийшло, чи то прокляті імперці постаралися,
[/b]чи марсіяни прилетіли і так познущалися над українцями,
але факт залишається фактом,
і його неможливо ігнорувати без шкоди для України,
громадяни якої не повинні сваритися, втч з цього приводу.

Нащо писати відверту дурню і робити вигляд, що ти не знаєш, чому в Україні скрізь насаджували російську мову?

Глузливо писати, що то марсіяни прилетіли та познущалися над українцями - чи не забагато ти на себе взяла?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Мої діти абсолютно виключили зі свого вжитку ускій язик. З 2014 року.
тю!  ;o я про такий і не чула ніколи...

І в інтеті користуються лише україномовним, англомовним та німецькомовним контентом.
навіть попри те що то державна мова країни-окупанта?
чи Ви Німеччину не асоціюєте з Гітлером?
ну або таки да, але дуже поважаєте його?

Головне — бажання позбутися колоніального минулого та меншовартості. Вони ж українці.)
Тим більше зараз, коли ускій язик — державна мова країни-окупанта.
у Ваших дітей було колоніальне минуле? ;o
а меншовартість звідки вони взяли? :facepalm:
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

право георгія закінчується там де починається право миколи, чому ми повинні поважати право георгія висловлювати свої думки рідною мовою і забуваємо про право миколи ігнорувати звернення до нього російскою.
в миколи може бути маса причин мати бажання ігнорувати російську так як і для георгія може бути маса причин не розмовляти українською.

Если Колясик просо не хочет общаться с Жорой (извините :) ), то он может придумать любую причину этого не делать. Ну и будет послан Георгием нахер.

і не треба писати, що відмова миколи розуміти російську примушує до чогось георгія, оскільки це виключно приватна справа миколи не хотіти розуміти російську, і яка абсолютно не порушує права георгія нею розмовляти, але в даному випадку, не до миколи...

Ну если Колюся не будет требовать обращаться к себе исключительно на государственном языке, то и дискриминировать Георгия не будет. Все элементарно...
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Это чувство активно "навязывалось" пламенными бойцами национально-освободительной борьбы, типа членкини кпсс Иринчика Фарион и ее подружки Ларисика Ницой. :)
у Ваших дітей було колоніальне минуле?


А у тебе  не було колоніального минулого?

Чи ти вважаєш імперську дореволюційну росію, а потім і  СРСР добровільною рівноправною спілкою різних республік?

 :facepalm:

Ти хоча б історію України погортала б, перш ніж писати своє глупство.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

право георгія закінчується там де починається право миколи, чому ми повинні поважати право георгія висловлювати свої думки рідною мовою і забуваємо про право миколи ігнорувати звернення до нього російскою.
в миколи може бути маса причин мати бажання ігнорувати російську так як і для георгія може бути маса причин не розмовляти українською..
та звичайно що микола має право ігнорувати що завгодно,
тим більше якщо він не зацікавлений у спілкуванні з георгієм.
і для цього не обов"язково опускатися до брехні про нерозуміння російської.
можна ж по-людськи, гідно вийти з цієї ситуації, аби нікого не образити,
але для цього треба мати інтелект, совість та гарне виховання,
ну і ще варто поважати себе і право інших.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

не треба писати, що відмова миколи розуміти російську примушує до чогось георгія, оскільки це виключно приватна справа миколи не хотіти розуміти російську, і яка абсолютно не порушує права георгія нею розмовляти, але в даному випадку, не до миколи...
ну звісно, якщо микола не має бажання спілкуватися з георгієм
то він може йому відмовити в тому, але навіщо це робити через брехню?
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А у тебе  не було колоніального минулого?

Чи ти вважаєш імперську дореволюційну росію, а потім і  СРСР добровільною рівноправною спілкою різних республік?

 :facepalm:

Ти хоча б історію України погортала б, перш ніж писати своє глупство.

Когда я стал советским школьником, что произошло в одном небольшом городке Ивано-Франковской области, я не знал, что существуют украинцы, разговаривающие в повседневной жизни на русском языке. :)

А вы, я так понимаю, страдали все 300 лет под гнетом русскага каганата? Причем, ЛИЧНО? :)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Что вполне рационально. если они своё будущее связывают с работой и карьерой  преимущественно в Британии или Германии, или странах Бенилюкса. Но не в Украине!
вони можуть мріяти про що завгодно,
але не завжди мрії перетворюються в реальність.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

А що робити тим, в кого почуття меншовартості ніколи не було?
Радіти і жити далі.)
А моїм дітям прийшлося слухати в столиці України "гаварі па-нармальному" на їх українську мову. Тому спочатку було важко.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ну если Колюся не будет требовать обращаться к себе исключительно на государственном языке, то и дискриминировать Георгия не будет. Все элементарно...

Ну взагалі-то умовний Колюня по версії Жори просто послав його подалі, чим викликав велике обурення останнього, який конче бажав поспілкуватися.

І тепер Жора вже вкотре переказує тут цю страшну обурливу історію.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

тю!  ;o я про такий і не чула ніколи...

навіть попри те що то державна мова країни-окупанта?
чи Ви Німеччину не асоціюєте з Гітлером?
ну або таки да, але дуже поважаєте його?

у Ваших дітей було колоніальне минуле? ;o
а меншовартість звідки вони взяли? :facepalm:
Вам я не відповідатиму більше.
Ви або недалека людина, або дійсно троль.  :)
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Когда я стал советским школьником, что произошло в одном небольшом городке Ивано-Франковской области, я не знал, что существуют украинцы, разговаривающие в повседневной жизни на русском языке. :)

А вы, я так понимаю, страдали все 300 лет под гнетом русскага каганата? Причем, ЛИЧНО? :)

Ні, я тут раніше писала російською, але вільно володію українською і не розумію впертого спротиву писати і спілкуватися українською.

І ще я пам'ятаю розпач  україномовних дітей у нашому дворі, батьки яких приїжджали в Київ і дітлахи продовжували розмовляти українською, а їм презирливо казали, що вони - жлоби.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Нащо писати відверту дурню і робити вигляд, що ти не знаєш, чому в Україні скрізь насаджували російську мову?

Глузливо писати, що то марсіяни прилетіли та познущалися над українцями - чи не забагато ти на себе взяла?
справа в тому що мені ніхто ніколи не насаджував російську мову,
лише в школі я вивчала її як і українську та англійську,
тому мені дивно що хтось на 31-у році незалежності України
скиглить з цього приводу. Не хочете російською -
пишіть українською, і навпаки, а ми зрозуміємо все що ви напишете,
бо всі ми чудово знаємо обидві ці мови.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

справа в тому що мені ніхто ніколи не насаджував російську мову,
лише в школі я вивчала її як і українську та англійську,
тому мені дивно що хтось на 31-у році незалежності України
скиглить з цього приводу. Не хочете російською -
пишіть українською, і навпаки, а ми зрозуміємо все що ви напишете,
бо всі ми чудово знаємо обидві ці мови.

Ось і порадь Жорі не скиглити.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

Ні, я тут раніше писала російською, але вільно володію українською і не розумію впертого спротиву писати і спілкуватися українською.

У меня есть версия. Видимо эти люди читали киевлянина Булгакова (запрещаемого в совке) про профессора Преображенского, который очень жалел голодных детей Германии, но стал помогать им. Вы помните этот эпизод?

І ще я пам'ятаю розпач  україномовних дітей у нашому дворі, батьки яких приїжджали в Київ і дітлахи продовжували розмовляти українською, а їм презирливо казали, що вони - жлоби.

Да, грустные воспоминания. Теперь мстим? Мне не надо, я никого жлобом не называл. Да и не слышал такого. Хоть и в Киеве был тогда всего пару раз, проездом.
   
Re: Говорить Київ. Якою мовою?

моїм дітям прийшлося слухати в столиці України "гаварі па-нармальному" на їх українську мову.
таких ідіотів треба ставити на місце, або ігнорувати,
в залежності від конкретних обставин.
то такий собі микола-навпаки.
Мені такі не зустрічалися, але я намагалась
не потрапляти в таку ситуацію
і часто переходила на російську у розмові з російськомовними,
на що завжди отримувала репліку
"да не стОит, я же прекрасно понимаю украинский".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія