Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Замовна стаття на УП? Жертви війни. Сексуальне насильство на Донбасі

До того ж вони полюбляють вивчати матеріал на мирній території, де є законна влада.
Бо на окупованій можуть і стрельнути і на підвал кинути для сексуального насильства.
І висвітлення потім виходить однобоким., тобто містить спотворену інформацію.
и где они были во время врадиевских событий?
   
Це про громадянство,або про національність?

а вы как думаете?
   
по Дніпру розриває  (с) B-)  ?
вам видніше
я знаю про глибокі, навіть глибинні протиріччя у світоглядах сходу і заходу україни - культура, історія, коріння, ВСЕ.
і замість подолання та розуміння один одного - ці протиріччя штучно поглиблювались багато років

а війна лише викрила язви.
   
и где они были во время врадиевских событий?

Вірогідно, що тоді інформація про насильство в Україні не оплачувалася так щедро, як зараз.
   
Цікаво,як на інших мовах Європи,називають тих,хто воює проти нас на сході?
Вже не кажучі,хто анексував Крим.
   
а вы как думаете?

так повстанці і конфлікт, чи війна і окупанти?
   
и где они были во время врадиевских событий?
транспаренсі начебто працювали тоді у нас (давно це було)
а взагалі врадіївка - це вже часи глибокого януковича, майже як зараз в хуйла чи в лугандоні. Багато не напрацюєш. Вони також бажають чути лише те, що їм до вподоби

хоча дивлюсь, тут також багато хто...
   
а вы как думаете?
Що уточнити лячно? Навіщо тоді щось стверджувати?
   
Цікаво,як на інших мовах Європи,називають тих,хто воює проти нас на сході?
Вже не кажучі,хто анексував Крим.

всюди - "повстанці", це факт
стосовно криму не скажу, не знаю
   
Що уточнити лячно? Навіщо тоді щось стверджувати?

пін9, особисте прохання - зникни
дякую :)
   
всюди - "повстанці", це факт
стосовно криму не скажу, не знаю
Не факт. Ще і всюди. Вигадка. Я точно знаю,що так їх не усі називають!
   
жители донецкой и луганской области - украинцы. вы об этом не знали?

В каком смысле слова?
   
пін9, особисте прохання - зникни
дякую :)
Та забань як завжди,і усе! Чого соромися?
Мені що мовчати дивлячись на усіляку маячню?!
   
Що уточнити лячно? Навіщо тоді щось стверджувати?

а как вы сортируете украинцев и не украинцев вот мне интересно? Я сейчас про людей с украинскими паспортами
   
В каком смысле слова?

в буквальном
   
я не знаю англійської, тож не розумію про що ти
зі. і статтю цілком не читала. Не хочу, вона задовга, а я дуже втомилась за сьогодні.

Это в русском переводе. С УП. О журналистке Лене.
   
разве кто-то отрицает насилие в Украине? Думаете в сытой Германии, или спокойной Америке нет изнасилований? Многие ужаснулись бы если бы узнали масштаб замалчиваний преступлений сексуального характера. Повторюсь это происходит в мире без всякой войны. Кому интересно, есть статистика какой процент женщин подвергается насилию.
Что характерно предоставленная информация собрана иностранными журналистами-правозащитниками, и изначально прошла обкатку за границей...
Статья версталась по свидетельствам таких очевидцев как Илья Богданов, удивлен что Грем Филипс не вставил свою порцию впечатлений о зверствующей украинской хунте карателей.
   
Та забань як завжди,і усе! Чого соромися?
Мені що мовчати дивлячись на усіляку маячню?!

нет нет говорите, вы в веточке про сегодняшний теракт много чего написали. жгите исчо
   
в буквальном

Каком буквальном?
   
а как вы сортируете украинцев и не украинцев вот мне интересно? Я сейчас про людей с украинскими паспортами
таки граждане
а чеченцы тогда кто? граждане с чеченскими паспортами?
   
вам видніше
я знаю про глибокі, навіть глибинні протиріччя у світоглядах сходу і заходу україни - культура, історія, коріння, ВСЕ.
і замість подолання та розуміння один одного - ці протиріччя штучно поглиблювались багато років

а війна лише викрила язви.

Штучно...

С этим нельзя ничего сделать. Или разрыв, или сплав. В первом случае теряется страна. Во втором теряется нация.

Я так понимаю что патриоты топят за потерю страны при сохранении нации, а вторые за создание единой политической нации при сохранении страны.

И пока что никто не победил.
   
а как вы сортируете украинцев и не украинцев вот мне интересно? Я сейчас про людей с украинскими паспортами
Тролячне! Затасуй собі у ... свої вигадки про мене!
А люди з паспортами,то громадяни України,які не завжди українці! Дійшло?!
І багато хто,на шару після совка отримав наше громадянство! А зараз гриву підніма!
   
вам видніше
я знаю про глибокі, навіть глибинні протиріччя у світоглядах сходу і заходу україни - культура, історія, коріння, ВСЕ.
і замість подолання та розуміння один одного - ці протиріччя штучно поглиблювались багато років

а війна лише викрила язви.

війна йде 300-400 років, якщо не помітили.
з поступовим винищенням-витісненням місцевого населення, заселення переселенцями зі сходу з їх любов'ю до ГУЛАГу і деспотії.
"кубанізація" на Донбасі мала далі піти на захід...

демонстрації суттєвого ж протирічча московії вдалося досягти в частині Донбасу - наскільки вистачило війська.

про протирічча між українцями - не треба.

між українцями і зайдами - можете розказувати
   
Тролячне! Затасуй собі у ... свої вигадки про мене!
А люди з паспортами,то громадяни України,які не завжди українці! Дійшло?!
І багато хто,на шару після совка отримав наше громадянство! А зараз гриву підніма!

Наполеону на соседней кровати привет передавайте
   
а как вы сортируете украинцев и не украинцев вот мне интересно? Я сейчас про людей с украинскими паспортами

Правильно написать - сторонники ДНР/ЛНР. А кто они по национальности, журналистка, писавшая этот пасквиль, сама установила? Паспорта у них тоже проверила? Или мадам из бывших сограждан резко забыла, что человек с паспортом гражданина Украины может быть не украинцем?
   
цікаво. дуже цікаво.

і про "конфлікт"

і про "повстанців"

Написав би хто таке на форумі - забанили б.
   
Не факт. Ще і всюди. Вигадка. Я точно знаю,що так їх не усі називають!
лінк будь ласка
   
Читаємо 2 чергові фрази з цієї "статті":

1. "В рамках проведения данного исследования Zero Impunity запросили разрешение на въезд в Донецк и Луганск.
 Правительства "ДНР" и "ЛНР" отказали без предоставления каких-либо объяснений".

2. "Согласно недавнему отчету ООН случаи сексуального насилия "чаще всего совершались в отношении лиц, особенно мужчин, удерживаемых украинской службой безопасности (СБУ) или добровольческими батальонами".

Себто, в Лугандон правозахисників не пускають, тому всі звірства кояться на території, яка "під київською владою".

Себе не поважати: наводити дописи брехливих журналістів та тиражувати їх, ревно захищаючи при цьому.
Напевно, "соціально близькі".

ПС. Коментарі до статті гарні.

Останнє редагування: 3 квітня 2017 23:35:42 від Gremlin
   
лінк будь ласка
Дюже вумна? )))
Лінк на особисте спілкування з мешканцями Європи?
Або піти,і лопатити їх сайти,що знайти та ткнути?
Це ти наведи лінк,де повсюди - повстанці,як ти стверджуєш!
   
Это в русском переводе. С УП. О журналистке Лене.
іі?
де зрада, пардон, крамола?
я не страус
я більш-менш ціну цій війні і її гловним медіа-учасникам склала ще влітку 2014го, точніше в серпні.

війна не робиться в білих перчатках. У бруді і крові - ВСІ. Скільки ще пропонуєш мовчати та корчити з себе страусів?
   
вам видніше
я знаю про глибокі, навіть глибинні протиріччя у світоглядах сходу і заходу україни - культура, історія, коріння, ВСЕ.
і замість подолання та розуміння один одного - ці протиріччя штучно поглиблювались багато років

а війна лише викрила язви.

Странно, но мне, родом из Центральной Украины, всегда было комфортно везде. У меня ещё и пол родни из Комсомольска/Перещепино. И никаких особых противоречий я не замечал, что в Рахове, что в Комсомольске, что в Киеве.

Мне одно непонятно - почему жителям Донбасса стало некомфортно в Украине? Всем остадьным - да, а им - нет?
   
Дюже вумна? )))
саме так
   
Мне одно непонятно - почему жителям Донбасса стало некомфортно в Украине? Всем остадьным - да, а им - нет?

кримчан забув  :gigi:
   
іі?
де зрада, пардон, крамола?
я не страус
я більш-менш ціну цій війні і її гловним медіа-учасникам склала ще влітку 2014го, точніше в серпні.

війна не робиться в білих перчатках. У бруді і крові - ВСІ. Скільки ще пропонуєш мовчати та корчити з себе страусів?

Просто "украинец" воспринимается теперь как сторонник независимой Украины.

И если все, то почему упоминаются только украинцы, а не узбеки или русские?
   
Написав би хто таке на форумі - забанили б.

чесно кажучі, це вже факт для СБУ, якби воно в нас працювало по ознакам потенційної роботи на ворога, - особливо працівників ЗМІ.
Сама ЦЯ стаття - на передовій центрального ЗМІ напередодні голосування 6 квітня, факт для розслідування - хто і навіщо...

Сам факт наголошення на "повстанцям" і "конфлікті" в Україні - факт для розслідування: чому використовується термінологія "днр/лнр" та раша-тудей, причому ще й стверджується ЛЮДИНОЮ ЩО НЕ ВОЛОДІЄ АНГЛІЙСЬКОЮ що саме так в Європі розставляють акценти... Московія (до Уралу) і "днр/лнр" і Крим, правда, теж Європа......

ЦІКАВО, ДЕ У ВОРОЖИХ ЗМІ з'являться зсили на саме цю статтю в УП?
   
кримчан забув  :gigi:

Света, я в Феодосийском КСО проработал два сезона. Крым - отдельный разговор.
   
іі?
де зрада, пардон, крамола?
я не страус
я більш-менш ціну цій війні і її гловним медіа-учасникам склала ще влітку 2014го, точніше в серпні.

війна не робиться в білих перчатках. У бруді і крові - ВСІ. Скільки ще пропонуєш мовчати та корчити з себе страусів?
не упирайся
статья с душком
и страусы тут ни причем
в этой войне много вопросов,
но
пленные наши и тамошние у нас  этих исследователей не интересуют
перспективы молодежи там, положение стариков, ситуация с медициной/социалкой/работой, исчезновение граждан, наконец - тоже
самый смак - сексуальное насилие
все остальное решено
   
щось не подобається мені про-"днр/лнр"рівська позиція таваріща Свєти.

Свєта, а керівництво УП в курсі таких поглядів на реалії московітської агресії і окупації частини України, "повстанцев", "конфлікта" і т.п.? Розділяє їх?
   
Та там що не фраза - черговий рашистський перл:

"А что насчет территорий, которые контролирует Киев?"

Вам не ріже око?
А мені ріже. Бо якесь чмо так називає мою країну.
   
"Thegurdian
 28 August 2016
The war in east Ukraine rarely makes the headlines two years on,..."
https://www.theguardian.com/world/2016/aug/28/east-ukraine-frontline-europe-forgotten-war
------
А як перекласти слово war?
І чи ця газета відома?
І чи вона з Європи?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія