Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Замовна стаття на УП? Жертви війни. Сексуальне насильство на Донбасі

Жертви війни. Сексуальне насильство на Донбасі
Ильёне Шульц, Мари-Аликс Детри (Мария Варенникова)
http://life.pravda.com.ua/society/2017/04/3/223504/

Що за замовна рашистсько-пропагандистська стаття на УП напередодні голосування за безвіз?
Зайвий раз облити брудом нашу країну перед світом?

Російську війну в Україні "журналісти" називають - "конфликт, который разрывает Украину уже около трех лет".
Російсько-терористичні війська в Лугандоні називають "повстанцами"
Українські батальйон називають "про-київськими" батальйонами.

Навіщо тягти на УП рашистські описи про війну на Донбасі?
До того ж звинувачувати українських силовиків в "сексуальному "насильстві до жителів прифронтових територій?
Сумнівну достовірність історій посилюючи художніми картинками?
Все горе, що довелося та доводиться терпіти українцям, повязане з російською агресією, яка є першопричиною всіх насильств.

Прочитала статтю і залишилося враження, що читала якийсь "рупор ДНР".
Гидота.

   
я навіть коментар залишив - так влучно розміщено за два дні до голосування 6 квітня в ЄС ...... :(
   
дяк (tu)

це перекладна стаття з англійської - вона йде так, як йде для європейської публіки. Це факт і данність, нічого не вдієш - вони називають сєпарів і наші добробати САМЕ ТАК.
 На жаль, редактор в одному місці була трохи неуважною
Зараз вже виправлено. Перевірте будь ласка
   
дяк (tu)

це перекладна стаття з англійської - вона йде так, як йде для європейської публіки. Це факт і данність, нічого не вдієш - вони називають сєпарів і наші добробати САМЕ ТАК.
 На жаль, редактор в одному місці була трохи неуважною
Зараз вже виправлено. Перевірте будь ласка

а чи не можна перед самою статтею прокоментувати про цю статтю - що це переклад з англійської. Коли і де опублікована. І ще чи не дивно, що з'явилася впереддень голосування 6 квітня в ЄС?

п.с. і ще, чи, бува, не раша тудей просунула статтю...

п.с. картинка зроблена високохудожественно - так і притягає очі. випадково так профі все робили??
   
що це переклад з англійської. Коли і де опублікована. І
там в кінці з посиланнями

"Украинская правда" сотрудничает с международным проектом Zero Impunity. https://zeroimpunity.com/
Это трансмедийный проект, цель которого документация и разоблачение безнаказанности лиц, совершающих сексуальное насилие во время текущих вооруженных конфликтов.

Наряду со многими международным  СМИ, "Украинская правда" публикует журналистские расследования, которые обьясняют как формируется "безнаказанность" в наших учреждениях, международных организациях и армиях.

Проект был создан активистами-документалистами Николя Блисом, Стефаном Юбером-Блисом и Марион Гут из компании a_BAHN. Опираясь на результаты расследований, он продолжается активными гражданскими действиями.

Начиная с сентября этого года проект даст каждому возможность воспользоваться "виртуальным" инструментом, который поможет оказать давление на государственные и международные организации.

Но уже сегодня вы можете заявить о своей гражданской позиции и подписать Петицию, которая призывает принять закон и помочь жертвам войны добиться большей справедливости.

Каждый голос имеет значение. Все вместе мы меняем мир!
   
про петицію
https://www.change.org/p/zeroimpunity-ukraine

Україна: допоможемо жертвам війни відновити справедливість

Marion, Nicolas et Stéphane (ZERO IMPUNITY) Франция

За три роки в результаті розпочатої Росією війни в Україні загинуло щонайменше 10 тисяч людей і більше 23 тисяч було поранено. Тисячі цивільних осіб були викрадені та кинуті до підвалів, піддані тортурам та тиску, щоб змусити їх замовкнути. Ще одна проблема залишається в тіні - жертви сексуального насильства. Все це відбувається в центрі Європи. Просто зараз! На даний час дуже складно проводити розслідування, збирати докази та притягати до відповідальності осіб, які вчинили ці злочини. На додачу до цього українські закони не дозволяють кваліфікувати ці дії належним чином. Для того, щоб боротися із безкарністю, ми маємо змінити українське кримінальне законодавство та привести його у відповідність до міжнародного гуманітарного права. Завдяки вашому підпису та підтримці, ми зробимо це!

Хто ми?
Мене звати Олександра, я правозахисниця, працюю в Центрі громадянських свобод.  Третій рік документую воєнні злочини і злочини проти людяності в ході гібридної війни, яку розпочала Російська Федерація. Я - Маріон і разом із Інною працюю в команді ZERO IMPUNITY, міжнародному русі, який бореться із безкарністю за вчинення сексуального насильства. Разом ми просимо вас підписати петицію, щоб підтримати законопроект, який розробила Олександра та її колеги. Він усуває недоліки українського законодавства, яке досі не відповідає міжнародному гуманітарному праву, аби жодна жертва цієї війни не була забута. Давайте всі разом звернемося до українського уряду і парламенту, щоб цей законопроект був якнайшвидше ухвалений!
Чому це важливо?
Три роки тому Росія розпочала анексію Криму та гібридну війну на Донбасі. Створені та підтримувані Росією збройні формування розпочали терор проти мирного населення, щоб швидко отримати контроль над регіоном. Багато людей були викрадені та кинуті в підвали, де утримувалися в нелюдських умовах. Серед них журналісти, громадські діячі, юристи, науковці та волонтери. Навіть вагітні жінки. Після звільнення вони свідчили про жорстокі побиття і катування.

Першою жертвою став викрадений та закатований до смерті Володимир Рибак із Горлівки, який намагався повернути на адміністративну будівлю український прапор. Після нього за оцінками правозахисників через підвали на Донбасі пройшло кілька десятків тисяч людей. Ця практика продовжується. Ще одна цифра залишається в тіні - кількість жертв сексуального насильства. Хоча ця проблема сповита завісою мовчання, сексуальне приниження, насильство та каліцтво статевих органів потроху стали звичайною практикою у незаконних місцях несвободи  (link to Ukrainian Pravda).

Наразі дуже складно проводити розслідування, збирати докази та притягати до відповідальності осіб, які вчинили ці злочини. На додачу до цього українські закони не дозволяють кваліфікувати ці дії належним чином. Давайте змінимо це. Давайте приведемо українське кримінальне законодавство у відповідність до норм міжнародного гуманітарного права для ефективної боротьби із міжнародними злочинами!
Ти можеш допомогти нам боротися проти безкарності
Україна повинна карати належним чином злочини, здійснені на її території, навіть у таких складних умовах, коли частина з них знаходиться під окупацією та ефективним контролем Російської Федерації. Тим більше Україна мусить розслідувати факти скоєння злочинів на підконтрольній українському уряду території. Тож чому на третьому році війни кримінальне законодавство досі не дає належного правового інструментарію для виконання цього завдання? Чому досі у Кримінальному кодексі України не передбачено навіть поняття “злочини проти людяності”, а воєнні злочини виписані таким чином, що значно ускладнює застосування цих статей?

Це прямий шлях до безкарності. Це безвідповідально до людей, які вижили, та до їх болю.
 Разом із Правозахисним порядком денним ми розробили законопроект, який покликаний привести Кримінальний кодекс України у відповідність із вимогами міжнародного гуманітарного права, та надати національним органам розслідування ефективні інструменти переслідування за вчинення міжнародних злочинів.

Законопроект був надісланий Адміністрації Президента України, Міністерству юстиції України та іншим державним органам. Тепер ці органи державної влади мають повідомити нам, чи будуть вони вносити його до парламенту для того, щоб поставити на голосування.

Ваш підпис і Ваша підтримка цієї петиції продемонструє українській владі значний суспільний інтерес до боротьби із безкарністю, змусить її поставитися до цієї проблеми серйозно та відкриє жертвам цих злочинів та нашій державі шлях до відновлення справедливості.
 
 
Эта петиция будет доставлена:
Петро Порошенко
Павло Петренко
   
коротше.
проект - французький, писали англійською, потім перекладали російською - і все для різної публіки
звідси й повилізали накладки та різночитання.

що ще? Допоможіть будь ласка - бо я цей м-л не читала і не готувала, і сил нема вчитуватись
Буду дуже вдячна
   
Прочитала статтю і залишилося враження, що читала якийсь "рупор ДНР".
Гидота.

почему такое впечатление?
у вас гидота, а что испытывали жертвы насилия вы не задумались?
   
Такое есть. И молчать об этом нельзя. И да, с  нашей стороны тоже такое бывает.
   
стандарти Бі-бі-сі, їби його в гризло
   
дяк (tu)

це перекладна стаття з англійської - вона йде так, як йде для європейської публіки. Це факт і данність, нічого не вдієш - вони називають сєпарів і наші добробати САМЕ ТАК.
 На жаль, редактор в одному місці була трохи неуважною
Зараз вже виправлено. Перевірте будь ласка

А може краще друкувати матеріали, які відповідають дійсності, а не намагатися підправити антиукраїнські витвори власним редагуванням?
Даби дурь кожного била відна - тобто реальне обличчя цих псевдозбирачів правди, яким є автори?


В тексті залишили:
Російську війну в Україні "журналісти" називають - "конфликт, который разрывает Украину уже около трех лет"
"Все потому, что украинский конфликт разворачивается не только на фронте, но и в СМИ".

Може просто це рашистське замовне лайно не потрібно було друкувати?
На репутації Гонгадзе можна довго виїжджати, але ж не безкінечно.

Останнє редагування: 3 квітня 2017 22:39:43 від Gremlin
   
а чи не можна перед самою статтею прокоментувати про цю статтю - що це переклад з англійської. Коли і де опублікована. І ще чи не дивно, що з'явилася впереддень голосування 6 квітня в ЄС?

п.с. і ще, чи, бува, не раша тудей просунула статтю...

п.с. картинка зроблена високохудожественно - так і притягає очі. випадково так профі все робили??

Коли не вистачає підтвердженого матеріалу - підключають мистецтво.
   
про петицію
https://www.change.org/p/zeroimpunity-ukraine

Україна: допоможемо жертвам війни відновити справедливість

Marion, Nicolas et Stéphane (ZERO IMPUNITY) Франция

За три роки в результаті розпочатої Росією війни в Україні загинуло щонайменше 10 тисяч людей і більше 23 тисяч було поранено. Тисячі цивільних осіб були викрадені та кинуті до підвалів, піддані тортурам та тиску, щоб змусити їх замовкнути. Ще одна проблема залишається в тіні - жертви сексуального насильства. Все це відбувається в центрі Європи. Просто зараз! На даний час дуже складно проводити розслідування, збирати докази та притягати до відповідальності осіб, які вчинили ці злочини. На додачу до цього українські закони не дозволяють кваліфікувати ці дії належним чином. Для того, щоб боротися із безкарністю, ми маємо змінити українське кримінальне законодавство та привести його у відповідність до міжнародного гуманітарного права. Завдяки вашому підпису та підтримці, ми зробимо це!

Хто ми?
Мене звати Олександра, я правозахисниця, працюю в Центрі громадянських свобод.  Третій рік документую воєнні злочини і злочини проти людяності в ході гібридної війни, яку розпочала Російська Федерація. Я - Маріон і разом із Інною працюю в команді ZERO IMPUNITY, міжнародному русі, який бореться із безкарністю за вчинення сексуального насильства. Разом ми просимо вас підписати петицію, щоб підтримати законопроект, який розробила Олександра та її колеги. Він усуває недоліки українського законодавства, яке досі не відповідає міжнародному гуманітарному праву, аби жодна жертва цієї війни не була забута. Давайте всі разом звернемося до українського уряду і парламенту, щоб цей законопроект був якнайшвидше ухвалений!
Чому це важливо?
Три роки тому Росія розпочала анексію Криму та гібридну війну на Донбасі. Створені та підтримувані Росією збройні формування розпочали терор проти мирного населення, щоб швидко отримати контроль над регіоном. Багато людей були викрадені та кинуті в підвали, де утримувалися в нелюдських умовах. Серед них журналісти, громадські діячі, юристи, науковці та волонтери. Навіть вагітні жінки. Після звільнення вони свідчили про жорстокі побиття і катування.

Першою жертвою став викрадений та закатований до смерті Володимир Рибак із Горлівки, який намагався повернути на адміністративну будівлю український прапор. Після нього за оцінками правозахисників через підвали на Донбасі пройшло кілька десятків тисяч людей. Ця практика продовжується. Ще одна цифра залишається в тіні - кількість жертв сексуального насильства. Хоча ця проблема сповита завісою мовчання, сексуальне приниження, насильство та каліцтво статевих органів потроху стали звичайною практикою у незаконних місцях несвободи  (link to Ukrainian Pravda).

Наразі дуже складно проводити розслідування, збирати докази та притягати до відповідальності осіб, які вчинили ці злочини. На додачу до цього українські закони не дозволяють кваліфікувати ці дії належним чином. Давайте змінимо це. Давайте приведемо українське кримінальне законодавство у відповідність до норм міжнародного гуманітарного права для ефективної боротьби із міжнародними злочинами!
Ти можеш допомогти нам боротися проти безкарності
Україна повинна карати належним чином злочини, здійснені на її території, навіть у таких складних умовах, коли частина з них знаходиться під окупацією та ефективним контролем Російської Федерації. Тим більше Україна мусить розслідувати факти скоєння злочинів на підконтрольній українському уряду території. Тож чому на третьому році війни кримінальне законодавство досі не дає належного правового інструментарію для виконання цього завдання? Чому досі у Кримінальному кодексі України не передбачено навіть поняття “злочини проти людяності”, а воєнні злочини виписані таким чином, що значно ускладнює застосування цих статей?

Це прямий шлях до безкарності. Це безвідповідально до людей, які вижили, та до їх болю.
 Разом із Правозахисним порядком денним ми розробили законопроект, який покликаний привести Кримінальний кодекс України у відповідність із вимогами міжнародного гуманітарного права, та надати національним органам розслідування ефективні інструменти переслідування за вчинення міжнародних злочинів.

Законопроект був надісланий Адміністрації Президента України, Міністерству юстиції України та іншим державним органам. Тепер ці органи державної влади мають повідомити нам, чи будуть вони вносити його до парламенту для того, щоб поставити на голосування.

Ваш підпис і Ваша підтримка цієї петиції продемонструє українській владі значний суспільний інтерес до боротьби із безкарністю, змусить її поставитися до цієї проблеми серйозно та відкриє жертвам цих злочинів та нашій державі шлях до відновлення справедливості.
 
 
Эта петиция будет доставлена:
Петро Порошенко
Павло Петренко

Ви перевіряли - там є хоч одна стаття про московію і проблеми там в сенсі піднятого питання?

перепрошую за нав'язливість, але думка, виказана ТС, абсолютно співпала з моєю думкою , коли побачив цю статтю десь десь по обіді.

чи редактор, що зробив виправлену о 22.20 (через півдня!) був покараний якимось чином? чи редактор взагалі розуміє що  здійснив фактичну агітпропівську диверсію у фактично центральних ЗМІ?
маю сумнів, що редактор в такому шанованому виданні настільки недолугий, що не відчув значущості статті у контексті міжнародної політичної ситуації :(

можете навести статистику - у скільки разів більше читачі відкрили саме ЦЮ статтю з броскою назвою і яскравою картинкою садо-мазо-полуничного характеру про те як погано в Україні з правами жінок, в порівняні з сусідніми статтями без таких ознак?
   
антиукраїнські витвори в

ще раз - ви можете сперечатись, бути незгодною - але в Європі це називають САМЕ ТАК. Це факт, як би вам від цього не було образливо
і дякуйте нашому мзс-у, що нас (україну) нарешті почали вирізняти від росії

дивіться на євросвіт реальними очима - а не через жовто-блакитні патріотичні окуляри внутрішнього вжитку. Це добре, але не зовсім відповдає дійсності...

Ще раз хочу сказати вам спасибі за зауваження. Правда. Дякі. Це важливо
   
про те як погано в Україні з правами жінок,

але в україні і справді дуже погано з правами жінок
а в сірій зоні і навколо лінії фронту - тим більше.

це прикрий факт.
так само, як і погана репутація айдару і донбасу. Це також факт. Війна триває четвертий рік. Мо, досить сидіти як страуси? Мужнє озвучення і визнання проблеми - вже півсправи на шляху до її подолання
   
але в україні і справді дуже погано з правами жінок
а в сірій зоні і навколо лінії фронту - тим більше.

це прикрий факт.
так само, як і погана репутація айдару і донбасу. Це також факт. Війна триває четвертий рік. Мо, досить сидіти як страуси? Мужнє озвучення і визнання проблеми - вже півсправи на шляху до її подолання

можна запитати: про чечню там публікували щось? про які інші країни там публікували? коли саме вийшла ця стаття? Дякую
   
можна запитати: про чечню там публікували щось? про які інші країни там публікували? коли саме вийшла ця стаття? Дякую
я вам дала посилання
навіть два
   
почему такое впечатление?
у вас гидота, а что испытывали жертвы насилия вы не задумались?

Мені не сподобалася форма подачі матеріалу.
Використано терміни російської пропаганди.
"Повстанці", "конфлікт, що розриває Україну".
Завдяки таким авторам Європа має спотворене уявлення про війну, розвязану в Україні Росією.
Тому авторів я відношу до рашистських пропагандистів.
Через те я не маю довіри до викладеного матеріалу, особливо коли він для посилення ілюструється малюнками.

І на додаток розміщується різними мовами в Європі та Україні напередодні голосування за безвіз для України.

ПС. Щодо насильства, то я горем людей переймаюся.
Але, на мій погляд, не співчуття людям було метою цієї статті.
   
"конфлікт, що розриває Україну".

не розриває?
будь ласка, подумайте і скажіть чесно. Хоча б сама собі. Бо розрив є навіть тут в цій гілці
   
особливо коли він для посилення ілюструється малюнками.

тре було натуралістичні фоти?))
   
Але, на мій погляд, не співчуття людям було метою цієї статті.

а тут - абсолютна правда
нахєр впало співчуття жертвам насильства. Вони хочуть захисту, покарання винних і компенсації. А "співчуття" у даному випадку - дожопикаріочі
   
не розриває?
будь ласка, подумайте і скажіть чесно. Хоча б сама собі. Бо розрив є навіть тут в цій гілці

Вибачте, а конфлікт "розривав" Україну до 20 лютого 2014 року?
Чи до вторгнення росіян у нас були "сєпаратисти" та "повстанці"?

Вочевидь, просто мій погляд на війну не співпадає з поглядами редакторів УП.
   
не розриває?
будь ласка, подумайте і скажіть чесно. Хоча б сама собі. Бо розрив є навіть тут в цій гілці

Давай подумаем честно. О фразе, что мужчины - насильники в чёрном были чеченцы, а в зеленом - украинцы.

Так в переводе.

   
Вибачте, а конфлікт "розривав" Україну до 20 лютого 2014 року?
Чи до вторгнення росіян у нас були "сєпаратисти" та "повстанці"?

Вочевидь, просто мій погляд на війну не співпадає з поглядами редакторів УП.
наразі - вочевидь(!)(с) - ви уникли відповіді на просте питання
все, прибрали звідти рашкованів з металобрухтом. Що далі? віи підете і розкажете тим 80% оболваненим, що то були не повстанці, а галімі орки-сєпари? І одразу їх переконаєте? я про мешканців лугандону

не соромтеся, думайте і відповідайте. Собі, мені не треба. Тільки благаю - будь ласка без патетики. Просто і чесно.

то що - не розриває?..

зі. до війни у нас 10 років були "три сорти", фашисти-бєндерівці і комуно-наволоч донбасяцька. Ще скажіть, що цього не було :)

Останнє редагування: 3 квітня 2017 22:59:35 від Svitlana Bykova
   
цікаво. дуже цікаво.

і про "конфлікт"

і про "повстанців"
   
цікаво. дуже цікаво.

і про "конфлікт"

і про "повстанців"

ви здивовані? все, більше не хочете до європи? :)
   
Давай подумаем честно. О фразе, что мужчины - насильники в чёрном были чеченцы, а в зеленом - украинцы.

Так в переводе.
я не знаю англійської, тож не розумію про що ти
зі. і статтю цілком не читала. Не хочу, вона задовга, а я дуже втомилась за сьогодні.
   
наразі - вочевидь(!)(с) - ви уникли відповіді на просте питання
все, прибрали звідти рашкованів з металобрухтом. Що далі? віи підете і розкажете тим 80% оболваненим, що то були не повстанці, а галімі орки-сєпари? І одразу їх переконаєте? я про мешканців лугандону

не соромтеся, думайте і відповідайте. Собі, мені не треба. Тільки благаю - будь ласка без патетики. Просто і чесно.

то що - не розриває?..

зі. до війни у нас 10 років були "три сорти", фашисти-бєндерівці і комуно-наволоч донбасяцька. Ще скажіть, що цього не було :)

ви дійсно не розумієте, що війна імперії Московія проти України насправді не йде лише останні 3 роки???
   
а европа со своим сексуальным насильством уже разобралась, надо понимать
теперь за наше взялась
   
Я лично видел изнасилованных и теми и теми (14 год). С нашей стороны - добробаты.
   
ви здивовані? все, більше не хочете до європи? :)

"раша тудей" то Європа?
дивно
   
наразі - вочевидь(!)(с) - ви уникли відповіді на просте питання
все, прибрали звідти рашкованів з металобрухтом. Що далі? віи підете і розкажете тим 80% оболваненим, що то були не повстанці, а галімі орки-сєпари? І одразу їх переконаєте? я про мешканців лугандону

не соромтеся, думайте і відповідайте. Собі, мені не треба. Тільки благаю - будь ласка без патетики. Просто і чесно.

то що - не розриває?..

зі. до війни у нас 10 років були "три сорти", фашисти-бєндерівці і комуно-наволоч донбасяцька. Ще скажіть, що цього не було :)

Ви просто не зрозуміли відповіді.
Конфлікт НЕ розриває Україну.
Просто йде війна. З Росією та її колаборантами в Україні, які вважають себе "русскими".
В статті ж винною виставлена Україна.
І не треба про 3 сорти. Це згадки про мирний час.

   
"Повстання — масовий збройний виступ проти встановленого стану речей. Найчастіше повстання спрямовані проти влади, тиранії."
У нас був массовий виступ проти влади? Ні. У нас агресори іноземці прикидаючись місцевими "виступили" проти нашої країни!
   
Давай подумаем честно. О фразе, что мужчины - насильники в чёрном были чеченцы, а в зеленом - украинцы.

Так в переводе.

жители донецкой и луганской области - украинцы. вы об этом не знали?
   
Конфлікт НЕ розриває Україну.
розриває
навіть без рашкованів. погляньте навколо зараз - і на 10-15 років назад
отже, тут у нас з вами різні погляди. І я не думаю, що ваша точка зору є єдино вірною.
   
жители донецкой и луганской области - украинцы. вы об этом не знали?
Це про громадянство,або про національність?
   
"Повстання — масовий збройний виступ проти встановленого стану речей. Найчастіше повстання спрямовані проти влади, тиранії."
У нас був массовий виступ проти влади? Ні. У нас агресори іноземці прикидаючись місцевими "виступили" проти нашої країни!

вперед, в європу - і їм це доводь (tu)
   
а европа со своим сексуальным насильством уже разобралась, надо понимать
теперь за наше взялась

До того ж вони полюбляють вивчати матеріал на мирній території, де є законна влада.
Бо на окупованій можуть і стрельнути і на підвал кинути для сексуального насильства.
І висвітлення потім виходить однобоким., тобто містить спотворену інформацію.
   
розриває
навіть без рашкованів. погляньте навколо зараз - і на 10-15 років назад
отже, тут у нас з вами різні погляди. І я не думаю, що ваша точка зору є єдино вірною.

по Дніпру розриває  (с) B-)  ?
   
вперед, в європу - і їм це доводь (tu)
Кому саме? А то якось не зрозуміло,у Європі. Ті кого я знаю,не вважають їх "повстанцями".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія