Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

То я повторю свой вопрос от 2014 года: Юля, за сколько ты продала Крым?

Яка чуш, з газом мамка аж в приприжку побігла рішати недаючи іншим слова, так і з кримомо було, побігла і обісралась в обох випадках.

с газом тоже все съебались, особенно Дрыщь, когда понял что Украина через неделю превратится в Алчевск.
   
:weep:
Йожа, вопрозд есть! Лещенко вроде как к УП относится? Нельзя его никак пнуть, он с Мустафой, в апреле 2014, обещал обнародовать записи февральскиз телефонных переговоров Юли с вовой, так когда мы их услышим?
   
а якби вийшло як із Грузією?
дійшли б до Києва, посадили легітимного Януковича. Хто б за це відповідав?

тю
та юля ж
була б відповідна тема
мабуть, 12 млрд не обійшлося б
   
ну якби вона там все вирішувала, то нафіга їй слово толкать?  надиктувала б рішення і без неї проголосували, правильно?

Что она там делала и почему толкала финальное слово?

Поверь, я знаю как при принятии серьезных решений, слово того, кто подписи вроде и не ставит, может оказаться решающим
   
Юльки, ви чули, шо вам сказали?
Обнародування стенограми - злочин (ЮВТ)
 B-)
   
настільки готові, що, більшість одразу побігла служити московитам
не всі! виявилися справжні українці

ЛЮДИ- це ЛЮДИ, а не шакали на чолі з СУКОЮ
   
ти ж казала що кожен про інших думає лише в рамках гнилості власної натури..... читай заголовок

сонце ты мое юлькоголовое
я задала вопрос публичному политику на публичном политфоруме - а не о тебе или обо мне, или об асмодее
но из вас почему-то полезло гавно в мой адрес. До-о-олго так лезло. Вон, в админке до сих пор ошметки летают. И еще с неделю летать будет. Вы бОльшую часть этих 35 (с у четом админки) страниц - исходили гавном конкретно на предмет меня. МЕНЯ. Заебись защита своего кумира (tu)

так что если ты о натуре - то это да. Юлепочитатели во всей красе. Зграя дерьмоголовых черноротых. Сори, других ассоциаций нет
   
ти ба...
злочин,що обнародували стенограму

это кто такое выдал?
   
а якби вийшло як із Грузією?
дійшли б до Києва, посадили легітимного Януковича. Хто б за це відповідав?

А если бы мне сломали руку в драке? А так только нос сломали и кошелек вытащили. Легко отделался.

Никто бы дойти до Киева не дал. А если бы дали, то как тут много раза говорили, фиг бы удержал такую территорию. Особенно где такое сильное сопротивление местного населения. Это же на ватный Донбасс, да?
   
это кто такое выдал?

Юля на 112, я сходила по ссылке :gigi:
   
а якби вийшло як із Грузією?
дійшли б до Києва, посадили легітимного Януковича. Хто б за це відповідав?

Точно не Юля.
Вона була не згодна з політкою тодішньої влади.
Її думку ми нарешті знаємо.
Ось ця думка.
Жоден солдат не має право підняти зброю.


   
Йожа, вопрозд есть! Лещенко вроде как к УП относится? Нельзя его никак пнуть, он с Мустафой, в апреле 2014, обещал обнародовать записи февральскиз телефонных переговоров Юли с вовой, так когда мы их услышим?
нет, они официально уволены/расторгнуты контракты, я хз, я не бухгалтерия и не отдел кадров
они - народные депутаты украины.

зв. а где обещали? можно у них на фб или в блоге на УП спросить
   
Турчинов-ми не влада.Ми маємо ПРАВО всратися і метатися.Ми обивателі і міщани.А от керманичі такої прерогативи не мають.Властиво мають,але з ПАВНОЮ втратою престижу,політсмертю і можливо кримінальним сроком.Ти  не рядовий істеричний юльок і голова у тебе працює у режимі відповідальності за свої слова і вчингки у твому бізнесі.А от ву влади в той час-того не було.А юлька була там ЛІДЕРОМ,авторитетом,хоч і без офіціозу....Але навіть то не важливо-важлива ЇЇ РЕАКЦІЯ І СЛОВА.І нгавітьне для того часу а власне для сьогодення.Бо вона показала себе там не як політик,не як лідер і не як відповідальний громадянин.а як істеричка і СЛАБАК.І український народ  при наступних виборах не повинен то забувати.Бо НІХТО не дасть гарантію,що таке не повториться.А ЇЇ вчинки на такі ситуації ми БАЧИЛИ .Тому їй нема місця на вершині влади.нехай залишається головою партії(як так хочуть юльки),але не чиновником,який ВИРІШУЄ долю країни.Істеричкам і слабим натурам там не місце  для здоровя і існування держави.Вона не здатна адекватно керувати у надскладних умовах.Бо знову буде шукати на стороні когось хто винуватий,хто повинен вигрібати її помилки і хто повиненн відповідати за її боягузтво і істеричність бабки ,що торгує насінням.ІМНО...... теж саме відноситолся до всіх,хто там був,на РНБО (крім пастора).В УТИЛЬ,

так хули тут сегодня все такие умные? Против аннексии шансов просто не было.... от слова вообще, аннексию готовил Кремль около 10 лет.
   
Юля: "01.03 я публічно опубліковала 5 пунктів, які на мою думку треба було впровадити. Жодного з ціх пунктів не було впроваджено. В той час на РНБО були усі силовіки. МО сказав, що мета РФ полномасштабне вторгення, 38 тіс вояк було сконцентровано на кордонах. Є прохання від МО щоб не було жодного контакту, нам потрібен час і допомога, сьогодні унас немає армії. На Крим можна бросити 5 тис, а що робити з іншими кордонами?. "
   
Нарешті питання сфокусувалося до того - до якого суспільно  значимого перетворення привели  жертви Майдану та як це відобразилось у владній поведінці?..
   
Жоден солдат не має право підняти зброю.
а ти як думаєшь треба було відкрити вогонь? 
   
с газом тоже все съебались, особенно Дрыщь, когда понял что Украина через неделю превратится в Алчевск.
не бзди))))
   
Что она там делала и почему толкала финальное слово?

Поверь, я знаю как при принятии серьезных решений, слово того, кто подписи вроде и не ставит, может оказаться решающим


її і Кличка запросили як лідерів найбільших фракцій, підтримуваних Майданом, хіба це і досі секрет?  Ну а щоб Юля сиділа і не виступила це взагалі анріал
   
Ну есно было бы какое то сопротивление. Но в силах был примерный паритет. Уж авиацию и флот точно можно было вывести. В первые дни.  А армию передислоцировать к Симферополю/Джанкою, где была поддержка местных татар
Для передислокации частей не надо приказа свыше. У каждого командира есть в сейфе пакет, где расписаны действия для вывода с под удара вверенную ему часть. Все знали что происходит. Но практически никто не вскрыл пакеты. Те кто вскрыл сохранили технику, без всяких приказов сверху
   
Юля: "01.03 я публічно опубліковала 5 пунктів, які на мою думку треба було впровадити. Жодного з ціх пунктів не було впроваджено. В той час на РНБО були усі силовіки. МО сказав, що мета РФ полномасштабне вторгення, 38 тіс вояк було сконцентровано на кордонах. Є прохання від МО щоб не було жодного контакту, нам потрібен час і допомога, сьогодні унас немає армії. На Крим можна бросити 5 тис, а що робити з іншими кордонами?. "


38 тысяч вояк для захвата 48 млн. страны? Где на митинги выходили сотни тысяч.  Вы прикалываетесь?
   
а якби вийшло як із Грузією?
дійшли б до Києва, посадили легітимного Януковича. Хто б за це відповідав?
Так почему не дошли? Ты таки думаешь что хуйло нужна была легитимизация? Да устроить стрельбу в Крыму он мог без всяких проблем - формы и шевронов ВС Украины на Крымских складах было как говна.
   
коли Саакашвілі відкрив вогонь -хуйло дійшов майже до Тбілісі
Налівайченко : наши канали підтверджують готовність РФ до дій впродовж усього кордону
   
Юльки, ви чули, шо вам сказали?
Обнародування стенограми - злочин (ЮВТ)
 B-)

ой мама! хуйло голубка обгадилась, а виноват тот, кто народу показал, что она совсем не белая и пушистая чаечка, а просто обгаженная хуйло голубка
   
А если бы мне сломали руку в драке? А так только нос сломали и кошелек вытащили. Легко отделался.

Никто бы дойти до Киева не дал. А если бы дали, то как тут много раза говорили, фиг бы удержал такую территорию. Особенно где такое сильное сопротивление местного населения. Это же на ватный Донбасс, да?

Никто бы тебя не оккупировал, выбрали бы "новое" украинское Правительство (прокремлевское) и отстегнули быбзападные регионы, Юго - Восток бы ликовал, в том числе и ты.
   
38 тысяч вояк для захвата 48 млн. страны? Где на митинги выходили сотни тысяч.  Вы прикалываетесь?
:facepalm1:
   
її і Кличка запросили як лідерів найбільших фракцій, підтримуваних Майданом, хіба це і досі секрет?  Ну а щоб Юля сиділа і не виступила це взагалі анріал

Она явно давила на членов СНБО не оказывать сопротивление в Крыму.  Точка
   
сонце ты мое юлькоголовое
я задала вопрос публичному политику на публичном политфоруме - а не о тебе или обо мне, или об асмодее
но из вас почему-то полезло гавно в мой адрес. До-о-олго так лезло. Вон, в админке до сих пор ошметки летают. И еще с неделю летать будет. Вы бОльшую часть этих 35 (с у четом админки) страниц - исходили гавном конкретно на предмет меня. МЕНЯ. Заебись защита своего кумира (tu)

так что если ты о натуре - то это да. Юлепочитатели во всей красе. Зграя дерьмоголовых черноротых. Сори, других ассоциаций нет



тость ти просто задала вопрос, а полєзло гімно
а може ти набросіла гімно, а тобі задалі вопрос?
   
Она явно давила на членов СНБО не оказывать сопротивление в Крыму.  Точка
разом з МО, СБУ та амерами
 а, ще і танки без Бені не їздили  (tu)
   
не бзди))))
Это ты Дрыщу скажи
   
Народ, а вот это цитата дня
"Могу себе представить, кем после этого текста назовут меня.... Но мне плевать, это мое мнение, хотите бить врага - бейте. Но прекратите сраться меж собой, тем более чем! Компроматом...."
   
Никто бы тебя не оккупировал, выбрали бы "новое" украинское Правительство (прокремлевское) и отстегнули быбзападные регионы, Юго - Восток бы ликовал, в том числе и ты.

За меня не расписывайся.

Ты и правда веришь, что Киев так бы легко лег под несколько десятков тысяч русни? А если да, то почему же ты обвиняешь Донбасс, что они не оказывают сопротивление примерно такому же кол-ву русни и жопочелнцев?
   
Она явно давила на членов СНБО не оказывать сопротивление в Крыму.  Точка

чим давіла?
компроматом?
   
38 тысяч вояк для захвата 48 млн. страны? Где на митинги выходили сотни тысяч.  Вы прикалываетесь?
нет
зачем захват? достаточно местами что-то порушить, разнести, дезориентировать - и весь мир увидит, как летит в тартарары "страна победившей революции" - ибез этого половина связей были разорваны, страна полность.ю теряла управляемость
хуйло отрымуе сатисфакцию, янык возвертается взад - и все збсь, с офиц.присутствием рашки по везде. Как щас в лугандоне
   
а ти як думаєшь треба було відкрити вогонь? 

Безумовно.
При спробі захоплення військової частини - безумовно.
   
38 тысяч вояк для захвата 48 млн. страны? Где на митинги выходили сотни тысяч.  Вы прикалываетесь?


а скільки треба було для захоплення, наприклад, Полтави?

нас тут чоловік 100 ботаніків було як облраду захопили. Так би і місто захопили.
   
За меня не расписывайся.

Ты и правда веришь, что Киев так бы легко лег под несколько десятков тысяч русни? А если да, то почему же ты обвиняешь Донбасс, что они не оказывают сопротивление примерно такому же кол-ву русни и жопочелнцев?

Грузія ж лягла
   
нет, они официально уволены/расторгнуты контракты, я хз, я не бухгалтерия и не отдел кадров
они - народные депутаты украины.

зв. а где обещали? можно у них на фб или в блоге на УП спросить
По ящегу. В Фб меня нет, да и УП не посещаю. :(
   
Народ, а вот это цитата дня
"Могу себе представить, кем после этого текста назовут меня.... Но мне плевать, это мое мнение, хотите бить врага - бейте. Но прекратите сраться меж собой, тем более чем! Компроматом...."

Це хто???

 (tu)
   
разом з МО, СБУ та амерами
 а, ще і танки без Бені не їздили  (tu)

Танки ездят очень легко. Объявляется военное положение, дизтопливо на нефтебазах реквизируется в пользу армии
   
Безумовно.
При спробі захоплення військової частини - безумовно.

якщо МО каже що йому нічим та ніким воювати  :facepalm1:
цеблязвиздець
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія