Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

То я повторю свой вопрос от 2014 года: Юля, за сколько ты продала Крым?

Йожиха, шо за нах? Що воно тут робить? Було же забанене навічно

социально близкий(С) :D
   
на бис - спич Тимошенко на тему "надо было действовать в Крыму иначе" см с 45 минуты,

https://www.youtube.com/watch?v=JVwP6SRewPs&feature=player_embedded

ой як невдобно...
"в криму надо було діяти радикально протилежно..."
"я не погоджуюся з політикою, яка велась в той час вищим керівництвом країни..."
"мене просто відрізали від прийняття рішень"
і ваще я в той час лікувалась і зі мною ніхто не спілкувався, я не при ділах
   
Дебіл, чому Жанну Дарк відпустили з Качянівки ?

Дык это... Крым же нужно было кому-то продавать  :weep:
   
Без разрешения выкладываю пост одной умной и красивой девушки.
Не можу зрозуміти дещо.
по-перше, як можна звинувачувати в здачі Криму того, хто не мав голосу на засіданні РНБО? тобто того, хто НЕ голосував і не приймав рішень, а був запрошений просто в якості дорадчого голосу, бо ссикотно тоді було всім до єдиного.
по-друге, як можна говорити про здачу, коли нас ніхто не питав. Крим просто ВЗЯЛИ, як жертву згвалтування, він лежав собі тихенько, не пручався, бо не було ні сил, ні здоров'я, ні можливостей... а якби засіпався, то ще і вбили б... Усіх нас вбили б.

Ця особа, як керівник найбільшої партії правлячої коаліції, а у нас парламентсько - президентська республіка, намагалася заблокувати будь який спротив ВСУ.
Вона несе відповідальність за ПОЛІТИКУ України в той період.
А політика була виявляється така.
Жоден солдат не має права підняти зброю...
   
як можна звинувачувати в здачі Криму того, хто не мав голосу на засіданні РНБО? тобто того, хто НЕ голосував і не приймав рішень, а був запрошений просто в якості дорадчого голосу, бо ссикотно тоді було всім до єдиного.
с 20.02 по 25.05 - именно у бют была абсолютная полнота власти
парламент
президент
и даже кабмин "юляюля"

красивая девушка хочет сказать, что юля была вообще не при делах? За что она так опускает миротворицу-то
   
Ця особа, як керівник найбільшої партії правлячої коаліції, а у нас парламентсько - президентська республіка, намагалася заблокувати будь який спротив ВСУ.
Вона несе відповідальність за ПОЛІТИКУ України в той період.
А політика була виявляється така.
Жоден солдат не має права підняти зброю...

 :lol:  :weep:  :lol:
   
Це не перемир'я.
Перемир'я буває після бою.
Це пряма заборона на будь який спротив.
Це капітуляція.
а у нас вже були боєздатні батальони
пам'ятаю що тоді тільки беня дав бабло щоб заправити техніку  :facepalm1:
   
Дык это... Крым же нужно было кому-то продавать  :weep:

Бачиш, ти юльок , але не пропащий

Можеш ще виправитись !
   
:lol:  :weep:  :lol:
а что смешного?
   
...

ооо, буйний заступив бєсноватую....


ПС. це ще на 30 сторінок....
   
"Ни один танк не должен выехать из казармы, ни один солдат не должен поднять оружие"


собственно эта фраза и должна быть написана на ее политической могиле.
Вопрос не в том что Крым отдали. Я до сих пор считаю что при том состоянии армии действовали стратегически правильно, сосредоточившись на восточной границе.
Но сама формулировка  - это лютый пиндец.

P.S. представил танки в казармах.
   
социально близкий(С) :D
Нє, ну то піздц
   
Для них еще раз повторяю вопрос:
вопрос должен быть другим - эти стенограммы правда или нет? Если правда - то она одна из основных виноватых в том, что у украины отжали крым. А не было бы отжатия крыма - не было бы и войны на донбассе. На бумаге четко видно кто и что говорил. И у нас есть результаты этой их говорильни.
   
Читаю и думаю, сегодня все такие умные.... помню ФУП и вообще ситуацию тех времен - все усрались и не знали что делать
   
Вот ты сейчас этим вопросом дрыщей просто наповал бьешь. Прям как Шарапов  :weep:

Демагогiчна херня.
   
В яких відносинах - Хуйло і Юля ?

Мабуть чули одне про одного.... :lol:
   
с 20.02 по 25.05 - именно у бют была абсолютная полнота власти
парламент
президент
и даже кабмин "юляюля"

красивая девушка хочет сказать, что юля была вообще не при делах? За что она так опускает миротворицу-то

то за скільки?
бо пішов вже четвертий десяток сторінок
і нічого, крім юлясука ми не дізналися

тем - юлясука - половина на ФУПі
   
Читаю и думаю, сегодня все такие умные.... помню ФУП и вообще ситуацию тех времен - все усрались и не знали что делать
отниписти
фуп тех времен - лежал взломанный и пребывал в рандомных безумных банах-разбанах :)
так что в то время тут мало кто чо допысував
   
Ця особа, як керівник найбільшої партії правлячої коаліції, а у нас парламентсько - президентська республіка, намагалася заблокувати будь який спротив ВСУ.
Вона несе відповідальність за ПОЛІТИКУ України в той період.
А політика була виявляється така.
Жоден солдат не має права підняти зброю...
:facepalm1:
А министр обороны тогда накокуй, а Турчинов исполняющий обьязаности президента? Какая ответственность?, покажи мне документ где написано что лидер партии несёт ответственность в случае агресси против государства?
 Лидер партии может спичи толкать высказывать своё мнение, всего лишь мнение. А решение принимают лица у которых это прописано в должностных обязанностях, и ответственность несут за принятые решения вплоть до криминальной
   
Читаю и думаю, сегодня все такие умные.... помню ФУП и вообще ситуацию тех времен - все усрались и не знали что делать

в той період ФУП банили всіх хто мав не прокремльовську думку, це вже пізніше двіжок поміняли завдяки Йожі і програмерам.
   
а что смешного?

Там выше был несколько раз вопрос для дебилов. Перечитай.
Для тебя лично уточню: лидер партии не госдолжность.

пы.сы. Да, и Мирославу разбань - не позорься.
   
если бы в стране было военное положение - вошли бы зеленые человечки на донбасс? может и никакого илловайска бы не было?
зеленым человечкам глубоко пох кто там что ввел
   
Когда ты выйдешь из тюрьмы, посмотрим, как ты будешь ДЕРЖАТЬ УДАР.
Так треба було НЕ ВИХОДИТИ.Причому не з тюрми а з ЛІКАРНІ.Тільки ви ,юльки не ХОЧЕТЕ признати-мамка ВИЛЕТІЛА  з лікарні,бо думала,що то буде як  і в 2005.героїню на руках принесуть у крісло і запанує.А тут як побачила реально ,ЩО сталося,ХТО заплатив кров"ю і ЯКИЙ народ її зустрів,то вона просто обісралася і втратила почуття реальності і інстинкт самозбереження,тому і полізла на то засідання і ,не думючи про майбутній резонанс своєї поведінки,спалилася і показала,що не ЛІДЕР вона,не самопожертовна валькірія помсти ворогам країни,а істерична бабка,що в паніці шукає кому навязати відповідальність і як спастися від неї.реакція турчинова-повне порвання стосунків з мамкою-просто класичний показ провалу юльки в той день.маска .яку вона ліпила і добре ліпила,сповзла за пару хвилин........На наступних виборах партійні  інших партій ,що тут є-це для вас найпрекрасніша картина розмазати мамку і її партію на молекули.не потрібно ніяких дорогих кліпів чи багатогодинних виступів.Просто процитуйте істеричні позиви настрашеної бабці перд РЕАЛЬНИМ складним становищем,в якому опинилася тоді наша країна.А виборці зроблять правильний вибір-слабаків і страхопудів у владу не пускають.
   
Мабуть чули одне про одного.... :lol:

так, у них спільного багато- хоча б постачальник ботоксу
   
Це зрозуміло.
Але армія була не лише в Криму.
Вона  була й на Донбасі.

чому ж тоді воювали добровольці ,а не армія ?
   
Сорри за офтоп. Может мне кто-то напомнить в каком году и куда Тимашонка баллотировалась под лозунгами "это был последний призыв в Украинскую армию". Заранее благодарна :)

2007, внеочередные парламентские
правда тогда ющ резко высказал свое мнение - и юля быстро съехала "ну раз президент против.."
   
оказывается авторство мема "а то хуйло нападет" принадлежит хуйло голубке мира :laugh:
:weep:
   
Читаю и думаю, сегодня все такие умные.... помню ФУП и вообще ситуацию тех времен - все усрались и не знали что делать
а помниш, як ти писав "то всьо блеф, ніяка не окупація"?
   
А не было бы отжатия крыма - не было бы и войны на донбассе. На бумаге четко видно кто и что говорил. И у нас есть результаты этой их говорильни.

Дві сторінки тому написав -  Киів хоч би всрався з наказами кримським частинам, все одно нічого б не було. Все саме так і пройшло би. Не треба фантазувати.
І насправді, це чудо, що люди фактично самі, за такий короткий період, поставили армію на ноги.
Правда Пєтєчка потім ляпнув, що і самі би справились, але то таке.
   
те кто говорит, что раз ЮВТ была не член совбеза, поэтому с нее и взятки гладки, предлагаю также "не при делах" считать и Янука в деле отмены КСУ конституционной реформы. Какое влияние он имел на волеизъявление судей?
   
с 20.02 по 25.05 - именно у бют была абсолютная полнота власти
парламент
президент
и даже кабмин "юляюля"

красивая девушка хочет сказать, что юля была вообще не при делах? За что она так опускает миротворицу-то


а де зараз всі ті, хто представляв Батьківщину у владі?

Турчинов
Яценюк
Парубій
Аваков

де вони?
   
самой интересно

то питай
як юльки не знають відповіді - то нехай юлефоби розщедряться на знання
бо вони, юлефоби, як ті тетері токують - юлясука, юлясука
   
Дві сторінки тому написав -  Киів хоч би всрався з наказами кримським частинам, все одно нічого б не було. Все саме так і пройшло би. Не треба фантазувати.
І насправді, це чудо, що люди фактично самі, за такий короткий період, поставили армію на ноги.
Правда Пєтєчка потім ляпнув, що і самі би справились, але то таке.

Можно было спасти уйму техники. Плюс флот
   
От тут девушка без статуса обращается к народу.

   
Ця особа, як керівник найбільшої партії правлячої коаліції, а у нас парламентсько - президентська республіка, намагалася заблокувати будь який спротив ВСУ.
Вона несе відповідальність за ПОЛІТИКУ України в той період.
А політика була виявляється така.
Жоден солдат не має права підняти зброю...
Яж тебе говорю,не съезжай с темы, синяк. Вам, рыгам недобитым,все кажется, что вы отлично устроились и при Пете, только надо кляту Юльку почаще говном обливать, и Папа косточку кинет. Так-то оно так, только при чем здесь Юлька до того,что вы из страны последние соки высосали, и техника тупо без топлива и аккумуляторов стояла? Я понимаю,с приходом Дяди Вовы хуйло вас ожидал Большой Дерибан, а оно вот оно как,Михалыч....Сочувствую.
   
:facepalm1:
А министр обороны тогда накокуй, а Турчинов исполняющий обьязаности президента? Какая ответственность?, покажи мне документ где написано что лидер партии несёт ответственность в случае агресси против государства?
 Лидер партии может спичи толкать высказывать своё мнение, всего лишь мнение. А решение принимают лица у которых это прописано в должностных обязанностях, и ответственность несут за принятые решения вплоть до криминальной

Лідер найбільшої партії коаліції не відповідає за політику коаліції?
Коаліції яка призначила всіх міністрів.
Ви дійсно так вважаєте?
   
я еще тогда писал - опять когда все усрались и съебались Тимошенко бросили на амбразуру, так же как и с газом в 2009- м. Никто не хочет решать заведомо проиграшную игру. И тогда еще говорил - пройдет время, опять ее сделают виновной, так же как и с газом.
   
Читаю и думаю, сегодня все такие умные.... помню ФУП и вообще ситуацию тех времен - все усрались и не знали что делать

Усрались не все

В т.ч. и в самом Крыму

Помню,феодосийские морпехи готовы были рубицца

А тиам бы как получилось
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія