Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому народжуваність у Західному світі і далі буде падати :read:

народжуваність потрібна для суспільства

Чому потрібно?

Суспільство жило з 3 мільярдами населення, тепер живе з 8 мільярдами, треба 10 мільярдів? чи 20?
   
Чому потрібно?

Наскільки я хрозумів проблемою є старіння населення, менше податків
   
Чому потрібно?

Суспільство жило з 3 мільярдами населення, тепер живе з 8 мільярдами, треба 10 мільярдів? чи 20?
інша вікова піраміда населення.
є багато людей старшого пенсійного віку.
відповідно щоб утримати всю цю структуру потрібно народжувати молодих людей.

суто на прикладі України.
якщо народжуваність не потрібна, то чому ТЦК ганяються за людьми, бо бракує і на фронті, і виявляється в тилу теж бракує працівників.
   
на самого більшого іпаната?

чи на того що мій кум самий впливовий?

Всі Слуги Народу пройшли жорсткий конкурс, чи через одного?
Знаєте, хто для приподи більш розумний? (це якщо по темі) той хто дав більше потомства.  Все!
   
Чому потрібно?

Суспільство жило з 3 мільярдами населення, тепер живе з 8 мільярдами, треба 10 мільярдів? чи 20?

Так, щоб цивілізація колонізувала сонячну систему, інакше ми лише навоз
   
в будь-якому разі, ці інституції є більш інтелектуальні ніж середні виборець.
але ти відхиляєшся від дискусії.
я про те що держава і суспільство - це те саме (звісно не беремо до уваги випадок диктатур),
держава представляє і формулює інтереси суспільства.

народжуваність потрібна для суспільства
і
народжуваність потрібна державі
це є ідентичні тези, в контексті даної дискусії
В тебе якась теорія про суспільство тупих пейзанів і держава як просвільонні іліти.

Херня це все

Якість того планктону що наповнюе державні установи на порядок нижчий ніж працівників приватних фірм. 99% тих хто в державних установах тому прийшли туди, бо там гарантована робота, можна не напрягатися тільки треба приходити і досидіти щодня до 5 годин.
Всі геніі з державних установ не винайшли і не створили рівно нічого для людства, так, необхідне зло яке треба толерувати щоб було кому виписувати бамажки.
   
Re: Чому народжуваність у Західному світі і далі буде падати  :read:

Стаття на ВВС про Південну Корею

https://www.bbc.com/news/world-asia-68402139?fbclid=IwAR275QM0fFeCLgRvBXpjdF4HLrn8gdNP75O808H1NifPos2boSXDGUTkIGU

Кроме того, есть стоимость частного образования. Хотя недоступное жилье является проблемой во всем мире, именно это делает Корею по-настоящему уникальной.

С четырех лет дети отправляются на множество дорогих внеклассных занятий - от математики и английского языка до музыки и тхэквондо.

Практика настолько распространена, что отказ рассматривается как настраивание вашего ребенка на неудачу, что является немыслимым понятием в гиперконкурентной Корее. Это сделало ее самой дорогой страной в мире для воспитания детей.

Исследование 2022 года показало, что только 2% родителей не платят за частное обучение, в то время как 94% сказали, что это финансовое бремя.

Как учитель в одной из этих учебных заведений, Стелла слишком хорошо понимает бремя. Она наблюдает за тем, как родители тратят до 700 фунтов стерлингов (890 долларов США) на ребенка в месяц, многие из которых не могут себе этого позволить.

"Но без этих занятий дети отстают", - сказала она. "Когда я рядом с детьми, я хочу иметь его, но я слишком много знаю"
   
Так, щоб цивілізація колонізувала сонячну систему, інакше ми лише навоз
З цим я згоден, коли нас стане 20 мільярдів то життя тут буде таким нестерпним що погодишся хоч на Меркурій хоч на супутник Нептуна. Чим не стимул для колонізаціі :)
   
Так, щоб цивілізація колонізувала сонячну систему, інакше ми лише навоз
Ми не колонізуємо сонячну систему. Людство стало на шлях вимирання. Все! Можливо ми створимо роботів, які зможуть продовжити нашу справу. Людство приречено.
   
В тебе якась теорія про суспільство тупих пейзанів і держава як просвільонні іліти.

Херня це все

Якість того планктону що наповнюе державні установи на порядок нижчий ніж працівників приватних фірм. 99% тих хто в державних установах тому прийшли туди, бо там гарантована робота, можна не напрягатися тільки треба приходити і досидіти щодня до 5 годин.
Всі геніі з державних установ не винайшли і не створили рівно нічого для людства, так, необхідне зло яке треба толерувати щоб було кому виписувати бамажки.
ти сплутуєш дві речі.
тьотю Галю з ЦНАП яка пішла туди робити, бо робота проста і не пильна, хоч і платять небагато.
і професійні інституції, наприклад помічників і консультантів народних депутатів, Держстат, Міністерства,
   
Так, щоб цивілізація колонізувала сонячну систему, інакше ми лише навоз
це дуже далека стратегічна ціль.
зараз задача просто щоб було кому розвозити таблетки для пенсіонерів.
   
Про освіту в пд. Ккореї я бачив відосик. Там реально навантаження ппц.
   
Re: Чому народжуваність у Західному світі і далі буде падати  :read:

Ніхто не хоче перевіряти це ствердження на собі.

100%

Гарна освіта це мінімізація ризиків на майбутнє дитини
   
і професійні інституції, наприклад помічників і консультантів народних депутатів, Держстат, Міністерства,

 :facepalm1:

Якби все це шобло раптом десь зникло, ніхто б навіть і не помітив.
   
Народжуваність впала не ізза грошей, вже які завгодно субсидії за дітей дають хоч і дорого все одно, а ізза виховання жінок. От як барбі вийшла так фертіліті рейт став падати. Модна як завгодно до цього відноситися але природня роль жінки змінилася і про троє дітей як це було нормально раніше зараз в страшному сні більшість 20-30 річних  лише бачать. Плюс тим хто вже народив нелегко домашні ролі виконувати звідти йде більшість розлучень.
   
100%

Гарна освіта це мінімізація ризиків на майбутнє дитини
Якщо гарна освіта буде гарантувати високу народжуваність то так. Якщо ні, то це шлях в нікуди. Має бути кореляція, гарна освіта, більше дітей. Але такого не спостерігається.
   
Має бути кореляція, гарна освіта, більше дітей. Але такого не спостерігається.

І не буде.
   
Ми не колонізуємо сонячну систему. Людство стало на шлях вимирання. Все! Можливо ми створимо роботів, які зможуть продовжити нашу справу. Людство приречено.

Були і гірші часи. Народжуваність треба робити мейнстрімом  а виховання дітей і поводження в родині вивчати в 11 класі
   
І не буде.
І бути не може. Головний стимул в народжуваності, це дитяча смертність. Це чітко корилюється. Все інше то байки.
   
Поруч з районом де живе вищий середній клас там іздять машини на фіалковому нектарі?

Сама дороге в Америці Санта Клара каунті, там що немае хайвеів? Добре, тобі вже нібе говорили що твоі сови взагалі на глобус не налазять?
дорогої власності біля highway нема.   Можливо за 1-2 милі.  Це ази real estate.  Також  нема зовсім лікер магазинів  в багатих районах чи барів. І так далі, нема часу ази пояснювати…
   
Були і гірші часи. Народжуваність треба робити мейнстрімом  а виховання дітей і поводження в родині вивчати в 11 класі
якщо це є ціллю суспільства (держави). тоді так. як пропаганда так і підтримка. Повністю поміняти систему пріоритетів, і цінностей в суспільстві.

НЕ гроші, НЕ апдейт афФона щороку, НЕ щуряча гонка за понтами і місцем в біснес-джеті, по головах інших.
а сім'я і діти.
   
Якщо гарна освіта буде гарантувати високу народжуваність то так. Якщо ні, то це шлях в нікуди. Має бути кореляція, гарна освіта, більше дітей. Але такого не спостерігається.

Як казав таджикський декханін: ось моя дочка, читати не вміе, видам заміж якщо заплатиш за неі 50 тисяч калиму. А ось друга дочка, закінчила університет, я ще й сам заплачу 20 тисяч якби іі хто заміж взяв.
   
Були і гірші часи. Народжуваність треба робити мейнстрімом  а виховання дітей і поводження в родині вивчати в 11 класі
Гірші часи, це якраз то, в чому людство жило білшу частину свого існування. До іншого ми не пристосовані.
   
Як казав таджикський декханін: ось моя дочка, читати не вміе, видам заміж якщо заплатиш за неі 50 тисяч калиму. А ось друга дочка, закінчила університет, я ще й сам заплачу 20 тисяч якби іі хто заміж взяв.
:facepalm: ти ще бомжів зацитуй
   

Приватна школа: 40 тисяч на рік


Это потому, что ты расист, дружочек. Поскольку 40% в вашем школьном дистрикте - малообеспеченные меньшинства. А всего представителей меньшинств в вашем дистрикте - 80%. :)
   
дорогої власності біля highway нема.   Можливо за 1-2 милі.  Це ази real estate.  Також  нема зовсім лікер магазинів  в багатих районах чи барів. І так далі, нема часу ази пояснювати…
Ти звідки такий експерт?

Ще раз, беремо Аламо, чи Денвіл, чи Валнут Крік. В полосі метрів 500 від хайвею хати від 3 мільйонів і плюс. Це не дорога власність? Великі реал естейт брокери блін.
   
Урядові дані показали , що кількість немовлят, народжених у Японії минулого року, впала восьмий рік поспіль до нового мінімуму, і високопосадовець каже, що для країни вкрай важливо змінити цю тенденцію в найближчі півдюжини років.

За даними Міністерства охорони здоров’я та соціального забезпечення у вівторок, у 2023 році в Японії народилося 758 631 немовля, що на 5,1% менше, ніж у попередньому році. Це була найменша кількість народжених з тих пір, як Японія почала збирати статистику в 1899 році.

Кількість шлюбів впала на 5,9% до 489 281 пари, опустившись нижче півмільйона вперше за 90 років, що є однією з ключових причин зниження народжуваності. Народження поза шлюбом в Японії рідкість через сімейні цінності, засновані на патерналістських традиціях.

Опитування показують, що багато молодих японців не хочуть одружуватися або створювати сім’ї , збентежені похмурими перспективами роботи, високою вартістю життя, яка зростає швидше, ніж зарплати, і корпоративною культурою, яка не сумісна з роботою обох батьків. Немовлята, що плачуть, і діти, які граються на вулиці, все частіше вважаються неприємними, і багато молодих батьків кажуть, що часто почуваються ізольованими.
   
:facepalm: ти ще бомжів зацитуй
То не для тебе цитата, ти занадто тупий щоб зрозуміти :)
   
кірхен кіндер кухен
   
Опитування показують, що багато молодих японців не хочуть одружуватися або створювати сім’ї , збентежені похмурими перспективами роботи, високою вартістю життя, яка зростає швидше, ніж зарплати, і корпоративною культурою, яка не сумісна з роботою обох батьків. Немовлята, що плачуть, і діти, які граються на вулиці, все частіше вважаються неприємними, і багато молодих батьків кажуть, що часто почуваються ізольованими.
То, що вони кажуть, то всьо піздєж. Зміни їм умови життя, народжувати вони більше не будуть.
   
Приватна школа: 40 тисяч на рік
Спортивна секція 1: 10-15 тисяч на рік включаючи поїздки на змагання
Спортивна секція 2: 5-10 тисяч доларів на рік

"На дурака не нужен нож, ему с три короба наврёш и делай с ним што хошь"

Які результати спортивноі секціі за 25к в рік, краще здоров'я? Чи призер чемпіонату світу серед юніорів?

Як казала моя бабця, здуру можна і макогона в макітрі зламати.


   
Краще слідкують за кожним конкретно учнем  щоб не "скотився" та не "перечепився". Також краще допомагають впевнитись щоб "зайшла" та чи інша дисціпліна.

Наприклад у мого сина в школі кілька днів тому, якраз в той день коли ми з ним їздили на тур в University of California, Irvine була жахлива бійка. 6 дівок виясняли стосунки. В результаті всі за гратами, проти одної викотили дуже серйозні звинувачення типу зазіхання на життя з використанням смертельної зброї. Судитимуть як дорослих. Їх кар'єрам, можна сказати, вже поставлено крапку на решту життя. В приватній школі такого б не трапилось

В частной школе, да и в некоторых публичных в богатый районах это дело просто б замяли. :)
   
В тебе якась теорія про суспільство тупих пейзанів і держава як просвільонні іліти.

Херня це все

Якість того планктону що наповнюе державні установи на порядок нижчий ніж працівників приватних фірм. 99% тих хто в державних установах тому прийшли туди, бо там гарантована робота, можна не напрягатися тільки треба приходити і досидіти щодня до 5 годин.

Я в цьому не впевнений. Якість планктону у великих корпораціях не сильно відрізняється від якості планктону у держ секторі
   
Re: Чому народжуваність у Західному світі і далі буде падати  :read:

То, що вони кажуть, то всьо піздєж. Зміни їм умови життя, народжувати вони більше не будуть.

Зараз це так. Щоб змінити тренд зі скорочення народжуваності на зріст треба повсюди популяризувати великі родини. Від кіно до промоушена в карʼєри. І пояснювати чому це важливо для країни. . Як це робиться у Ізраїлі.
   
Я в цьому не впевнений. Якість планктону у великих корпораціях не сильно відрізняється від якості планктону у держ секторі
Трошки більше стимулів працювати дае ефект.
А там де е юніони то взагалі пздц, змагання як прожити день і зробити якнайменше рухів.
   
Зараз це так. Щоб змінити тренд зі скорочення народжуваності на зріст треба повсюди популяризувати великі родини. Від кіно до промоушена в карʼєри. І пояснювати чому це важливо для країни. . Як це робитися у Ізраїлі.
То всьо фігня, ми тварини, як би нам цього не хотілося.
І працюює у нас теж все як в тварин. Немає жорсткої конкуренції, високої дитячої смертності. Немає і народжуваності. Все, приїхали.
 
   
Зараз це так. Щоб змінити тренд зі скорочення народжуваності на зріст треба повсюди популяризувати великі родини. Від кіно до промоушена в карʼєри. І пояснювати чому це важливо для країни. . Як це робиться у Ізраїлі.

А якщо пропаганда не допоможе то заствляти розмножуватися, присилати від держави Алезку-осеменітеля. Як колись в католицьких державах, приходив ксьондз і казав, ти чого моя доню грішиш, вже дитині півтора року а ти ще не вагітна?
   
Re: Чому народжуваність у Західному світі і далі буде падати  :read:

А якщо пропаганда не допоможе то заствляти розмножуватися, присилати від держави Алезку-осеменітеля. Як колись в католицьких державах, приходив ксьондз і казав, ти чого моя доню грішиш, вже дитині півтора року а ти ще не вагітна?

Якщо тренд не змінять, то знайдуть тих хто замінить населення, яке ще 20-30 років тому мала назва корінне
   
Так буде падати і це все давно заплановано. І не тільки в західному світі, а всюди. А де не буде, там будуть "правильні вакцини".

Це ж навіть ніхто не призовує. Читайте книжки:

https://www.clubofrome.eu/limits-to-growth-the-30-year

Навіть українскьою мовою є:

https://rozetka.com.ua/ua/384032334/p384032334/

Видана римським клубом ще 20 років тому. Там чітко написано що якщо людство перетне 6 млрд. , то треба терміново щось робити. Все науково обгрунтовано.

Кому ліньки читати Білл Гейтс розжував все для тупих ще у 2010 році:

https://www.youtube.com/watch?v=JaF-fq2Zn7I


   
Якщо тренд не змінять, то знайдуть тих хто замінить населення, яке ще 20-30 років тому мала назва корінне
Знайдуть, то знайдуть. Це, що перший раз в історії людства? Ми скоріше всього теж предки тих, хто замінив  тих, хто колись вважався корінним.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія