Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому народжуваність у Західному світі і далі буде падати :read:

Взагалі треба створити замкнутість по речовині, щоб усе перероблялось, але це нескоро буде.
   
вихід не в приватних школах, айФон для кожного малюка, і прочій капіталістичній понтовій йоппаній фуєтєні (так дійсно не наробишся на дітей)
а навпаки, в усуспільненні процесів виховання дітей.
так, комунізм, як його описували, наприклад С.Лем чи Єфремов.

АБО як варіант,
виділення певного % людей які будуть спеціалізуватися на народженні і виховання дітей. і і це буде сприйматися як поважна і суспільнозначима робота. от вже вище написали що багато чоловіків і жінок насправді роблять нікому не потрібну роботу, перекладаючи папірці чи сидячи на рецепціях, то хай сидять у своїй садибі і роблять дітей.

Накуа, якщо завдання зменшення популяції людей на 90%?
   
Re: Чому народжуваність у Західному світі і далі буде падати  :read:

Та купа людей від цієї щурячої гонки відмовляються.

Інша назва відмови - соціальний суїцид. Мотиви соціального і тілесного суїциду переважно однакові: «я устал, я не готов, я не хочу, я Ухожу»
   
соціалізм провалився
Це приклад кацапомислення
Навіть якщо теза йде в контра
В заперечення того що "лякає"

Чоловіче
Кацапи і соціалізмус
То як чорти і рай

Не змішуй тоталітарних кацапів  і германських социків

Крім того марксизм це теорія середини 19ст
В час  зародження капіталізму і в час  ручної праці
А соціалізм це практика 20х і особливо повоєнних років
...
Курва примушуєте адвокатувати социкам
Тануваснах
   
Я теж за це, але тоді нам потрібно знайти для життя нову планету де закони соціології мають інші конструкції.

Оказуєцця соціалізм це соціологія? Краще щось про тесли йди попиши.
   
Для того, щоб на їхньому рівні бути крутим, якому дають усі тітки.
Інакше крутим буде той, у кого більше кулаки.

Поперше у "глобалістів" таких тарганів вже нема. Подруге навіть якщо б вони і були, то для їх задоволення достатньо було б сотні-тисячі інших "глобалістів"....  розвивати споживацькі інстинкти у міліардах хробачків чисто для цього досить тупа ідея як на мене
   
Ті, хто вважає, що приватні школи - це запорука майбутнього успіху дитини в житті, у цих приватних школах не викладав  :weep: Гроші, гроші та ще раз гроші, а приватні школи - це всього лише можливість обмежити коло спілкування дитини, щоб вона зі злиднями не водилася  :gigi:
   
Інша назва відмови - соціальний суїцид. Мотиви соціального і тілесного суїциду переважно однакові: «я устал, я не готов, я не хочу, я Ухожу»

То таке. Просто чим більший мінімум доходу тм меншелюдей готові вкалувати за більший дохід.
За виживання то вкалувати будуть всі, а за біільш престижне авто вже менше.
   
Взагалі треба створити замкнутість по речовині, щоб усе перероблялось, але це нескоро буде.

Илітам глибоко до сраки екологія, їм аби рагулити. Загальна маса людей показали себе тотальними дебілами, тому процес депопуляції буде йти майже без перешкод.
   
Те що ти кажеш, це також означає що в Україні люди чи не самі бідні та знедолені в Європі тому що нездібні від народження.

Я кажу, що в Україні люди знедолені тому що їх ніхто не навчив бути конкурентоспроможни ми в цьому світі. І ця якість надається через освіту яку ви успішно спустили на нуль та зараз кажете «а вот и не нужно било!»

Хто тобі сказав, що в Україні люди найбідніші? Ти в Україні коли останній раз був, дурбецало?
   
Не змішуй тоталітарних кацапів  і германських социків

Нк буду.
   
Илітам глибоко до сраки екологія

В то я повірю.
   
Хто тобі сказав, що в Україні люди найбідніші?

Якщо по Європі то одні з найбідніших.
   
Якщо по Європі то одні з найбідніших.

Офіційно так, а на практиці тіньова економіка  :gigi: Ну і середня 20000 грн звідкись береться, нє?
   
Взагалі треба створити замкнутість по речовині, щоб усе перероблялось, але це нескоро буде.
В АТ є різні лічильники
Зелені ведуть
І їх як не дивно значна кількість  ті цифри  знають
Політики в більшості
Наприклад лічильник скільки за добу запаковується грунту під будови і інфру
11,5га доба
А цільова цифра мусить бути 2,5га доба
Чи є щось подібне в Україні?
Зрозуміло що ні
Для того потрібно щільності долин альп чи відвоювання землі  в нордзее біля амстеру досягнути

З тою цифрою все інше зелені вяжуть
Як власні відходи перетравити в щось для інших країн придатне
Наприклад пет чи гуму з коліс 
 
   
Це реальні доходи і витрати з Numbeo. Середні по кожному місту. Посилання я надав

Та таблиця показує лише те що люди з високим доходом не заводять дітей, а з низьким заводять...... Робити висновок з цієї інформації - то тупо.
   
Якщо по Європі то одні з найбідніших.

а якщо по африці....
   
а якщо по африці....
[ua]
   
Ті, хто вважає, що приватні школи - це запорука майбутнього успіху дитини в житті, у цих приватних школах не викладав  :weep: Гроші, гроші та ще раз гроші, а приватні школи - це всього лише можливість обмежити коло спілкування дитини, щоб вона зі злиднями не водилася  :gigi:

Трохи більше шансів що в приватній школі твоє чадо налаштують на шлях істини, якщо сам не хочеш чи не знаєш як це зробити
   
Офіційно так, а на практиці тіньова економіка

Були би ми не в європі а в латинській америці ми б там виглядали більш природньо.
   
Ну і середня 20000 грн

Це 520 доларів з клпійкамт.
Для греків приміром існуєплняття покоління 700 євро, що означає бідність.
   
Трохи більше шансів що в приватній школі твоє чадо налаштують на шлях істини, якщо сам не хочеш чи не знаєш як це зробити

Там навчилися додавати трохи мозку в голову?
   
Одним словом народжуваність і далі буде падати. Амінь!
   
Це 520 доларів з клпійкамт.
Для греків приміром існуєплняття покоління 700 євро, що означає бідність.

Так ми і не в Греції. Хто ці загадкові бідосі, що купляють новобудови та нові машини…
   
Реальних дій для збільшеннянароджува ності ніхто робити небуде, бо воно нафік нікому не треба.
   
Одним словом народжуваність і далі буде падати. Амінь!

А другим словом можна згадати ще результати японців 21 року, де найбільше скопичуваність С-білку 'вакцини' було в яєчниках жінок.
   
Хто ці загадкові бідосі, що купляють новобудови та нові машини…

В Африці теж є люди що таке купують.
   
Re: Чому народжуваність у Західному світі і далі буде падати  :read:

Трохи більше шансів що в приватній школі твоє чадо налаштують на шлях істини, якщо сам не хочеш чи не знаєш як це зробити

Багато залежить від самої дитина та родини.

Але є звичайна статистика. В UK є майже у кожної школи. Як діти здають іспити, якій відсоток йде до ВНЗ і в які ВНЗ.

Якщо рандомну дитину віддати на навчання до школи у гетто, звичайну державну школу та добру приватну то на виході в більшості випадків буде різниця. Звісно є багато виключень, але загальна статистика говорить про те, що різниця є
   
то одні з найбідніших
В макітрі германця людина що має 30м² на особу помешкання що підєднане до газу струму води і каналу
Апріорі не може бути бідною 
А хто має крім того ще 5ст  землі на особу то вже господар
А не босяк

Бідність в європі то якась хатина з каменю без вигод в БіГ
Халупа в бангладеш чи нігерії
Якщо житло  в 1000км від Відня не з гіршою інфрою і більшою площею то не бідність
То безтолковість якщо фасад облуплений

Автівка корм шмот то не прояв багатства в пересічного германця 
То "мірило" більше слов'янське
Навіть балканське
І мова не про те що бюргер не здатен понтуватися
Але без власної землі і власної цегли той понт кумедний
І вони норм це відчувають 
   
В макітрі германця людина що має 30м² на особу помешкання що підєднане до газу струму води і каналу
Апріорі не може бути бідною

Ну то в кожній країні по різному. В нас то приватизував хатинку батьків і живеш за 500 доларів що вже є нефігова зарплата [ua]
   
Там навчилися додавати трохи мозку в голову?

Краще слідкують за кожним конкретно учнем  щоб не "скотився" та не "перечепився". Також краще допомагають впевнитись щоб "зайшла" та чи інша дисціпліна.

Наприклад у мого сина в школі кілька днів тому, якраз в той день коли ми з ним їздили на тур в University of California, Irvine була жахлива бійка. 6 дівок виясняли стосунки. В результаті всі за гратами, проти одної викотили дуже серйозні звинувачення типу зазіхання на життя з використанням смертельної зброї. Судитимуть як дорослих. Їх кар'єрам, можна сказати, вже поставлено крапку на решту життя. В приватній школі такого б не трапилось
   
Мав я шанс на зарплату в 20000 але не склалось.
Та і фік з ним  X(
   
Багато залежить від самої дитина та родини.

Але є звичайна статистика. В UK є майже у кожної школи. Як діти здають іспити, якій відсоток йде до ВНЗ і в які ВНЗ.

Якщо рандомну дитину віддати на навчання до школи у гетто, звичайну державну школу та добру приватну то на виході в більшості випадків буде різниця. Звісно є багато виключень, але загальна статистика говорить про те, що різниця є

Бо родина дала можливість, але не більше. У багатих більше можливостей розкрити дітям потенціал, якщо він є.
   
Краще слідкують за кожним конкретно учнем  щоб не "скотився" та не "перечепився". Також краще допомагають впевнитись щоб "зайшла" та чи інша дисціпліна.

Наприклад у мого сина в школі кілька днів тому, якраз в той день коли ми з ним їздили на тур в University of California, Irvine була жахлива бійка. 6 дівок виясняли стосунки. В результаті всі за гратами, проти одної викотили дуже серйозні звинувачення типу зазіхання на життя з використанням смертельної зброї. Судитимуть як дорослих. Їх кар'єрам, можна сказати, вже поставлено крапку на решту життя. В приватній школі такого б не трапилось

Ти вважаєш себе бідним?
   
Мав я шанс на зарплату в 20000 але не склалось.
Та і фік з ним  X(

Тобі вистачає? Значить нема чим перейматися.
   
Тобі вистачає? Значить нема чим перейматися.
Та я й кажу фік з ним  :)
   
Ти вважаєш себе бідним?

Та можна було б трохи піднапружитись та здати дітей в приватну школу. Але якщо у них непогано виходить навчатись та розвиватись у звичайній - то в цьому нема ніякого сенсу.
У відповідь на твоє питання - я не вважаю себе ні багатим, ні бідним, ні середнім. Взагалі мені пох всі ці порівняння.

Останнє редагування: 2 березня 2024 20:53:17 від Uki_
   
От Алезка пише, що, як вступимотв ЄС, то жо нас купа з прости господи снг припруться.

Останнє редагування: 2 березня 2024 20:54:13 від Bogkuz
   
Бо родина дала можливість, але не більше. У багатих більше можливостей розкрити дітям потенціал, якщо він є.

Я можу порівняти навчання:
- державній ліцей у Києві
- приватна школа у Києві
- добра полуприватна школа у Іспанії
- приватна школа-пансіон у UK

По рівню вимог від учня приватна школа у UK поза конкуренцією. Як і інтерес до навчання у дитини.

Приватна школа в Києві подобалась дитині, але вимоги до навчання були такі ж сами як і у звичайному державному ліцеї.

Я навіть трохи заздрю старшої що вона отримую таке задоволення від навчання та спілкування з дітьми з усього світу
   
Я можу порівняти навчання:
- державній ліцей у Києві
- приватна школа у Києві
- добра полуприватна школа у Іспанії
- приватна школа-пансіон у UK

По рівню вимог від учня приватна школа у UK поза конкуренцією. Як і інтерес до навчання у дитини.

Приватна школа в Києві подобалась дитині, але вимоги до навчання були такі ж сами як і у звичайному державному ліцеї.

Я навіть трохи заздрю старшої що вона отримую таке задоволення від навчання та спілкування з дітьми з усього світу

Це всього лише можливості, усе одно ти не тягнутимеш їх усе життя.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія