Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Та ладно.

а ти шо не в курсі, що він сам, добровільно, вісля виїзду на вільну територію, повернувся назад в окупацію?
де зараз і перебуває.
   
А ти як думаєшь?  Томаш Фіала мабуть!не?

Ага . Драгон Кепітал аж.
   
Дайте мені кнопку. Я буду добрим але справедливим )
   
а ти шо не в курсі, що він сам, добровільно, вісля виїзду на вільну територію, повернувся назад в окупацію?
де зараз і перебуває.

Ф курсі. А прикинь, якщо б він так і залишився в Маріуполі.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

А ти як думаєшь?  Томаш Фіала мабуть!не?

у томаша більше клопоту немає ніж модераторів утримувати
ну ти даєш...
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

він патріот  невідомо чий .
Френдлі фаєр, бро... B-)
Хоча в цілому ти правий, ніки цього типу виглядають так сєбє. Хоча "Мазепа", при всій повазі до історичної персони, навряд чи є "українською святинею".
   
Дайте мені кнопку. Я буду добрим але справедливим )

Ой! Не! Не вам! Я знаю, кому! Тьозке вашому!
 :D
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Ф курсі. А прикинь, якщо б він так і залишився в Маріуполі.

бухав він, казали землячки, в тому маріуполі.
і одним маріуполем світ не закінчується.

чого ти думаєш, шо його в тому донецьку не можуть спіймати на вулиці і мобілізувати воювати проти України?
він якийсь особливий? З бронею?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

"повернувся назад в окупацію."
в нього там родичі (й нібито мати залишилась)-вчинок мужика,а не інтернетних "патріотів"- балаболів.
   
Слав і Свєта. + танчіки

я граю іграшку танчики зараз. шоб вимкнути мозок від зради в інтернеті.
   
"повернувся назад в окупацію."
в нього там родичі (й нібито мати залишилась)-вчинок мужика,а не інтернетних "патріотів"- балаболів.

Так.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

"повернувся назад в окупацію."
в нього там родичі (й нібито мати залишилась)-вчинок мужика,а не інтернетних "патріотів"- балаболів.

гуляй, вата.
Він сам по-іншому описував свою мотивацію. тіпа не знайшов себе.
а чоловічий вчинок (не мужика, як у вас, кацапів), а чоловічий, це вивезти матір з окупації.

Мені до жопи ці відмазки. Я вивіз сім'ю з києва на ЗУ на другий день. А через тиждень став на облік і повернувся працювати на перемогу.
   
"повернувся назад в окупацію."
в нього там родичі (й нібито мати залишилась)-вчинок мужика,а не інтернетних "патріотів"- балаболів.

а вивезти маму і кота з окупації варіантів не було ?
хто в Луганді - нах. не модератор. це підкацапники.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

бухав він, казали землячки, в тому маріуполі.
і одним маріуполем світ не закінчується.

чого ти думаєш, шо його в тому донецьку не можуть спіймати на вулиці і мобілізувати воювати проти України?
він якийсь особливий? З бронею?
Так, він з бронею, по здоров'ю.
І тут дійсно такий випадок, що він зробив правильно, як виявилося пізніше.
Життя бентежне.
   
гуляй, вата.
Він сам по-іншому описував свою мотивацію. тіпа не знайшов себе.
а чоловічий вчинок (не мужика, як у вас, кацапів), а чоловічий, це вивезти матір з окупації.

Мені до жопи ці відмазки. Я вивіз сім'ю з києва на ЗУ на другий день. А через тиждень став на облік і повернувся працювати на перемогу.

+
   
я граю іграшку танчики зараз. шоб вимкнути мозок від зради в інтернеті.

Шутки шутками, а для оператора дрона це добрий навик)
   
Ф курсі. А прикинь, якщо б він так і залишився в Маріуполі.

.......
.......
.......
не приміряй своє на інших.
ти - чотка діваха.
усі інші звідти і хто є там  - гівно підкацапське.
я все сказав. :-)o
ну ти мене знаєш добре. я кажу що думаю.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

вам модерації з окупації не вистачає?

тоді голосуйте за дончаніна та slp
   
Шутки шутками, а для оператора дрона це добрий навик)

ну коли мобілізують то так. я гарний гравець і чоткий водій.  :D
   
ну от ти виклав відео, як робиш всім відомий салат, чи як їздиш з візком по маркету. І про що можна спілкуватись?

1. Особливості кулінаріі в різних краінах світу. З прив"язкою до традицій—звичок різних народів та формування цінна інгридієнти.
2. Особливості формування продовольчого кошику в тій чи іншій краіні та порвіняння економічних складових, пов"язаних з цим процесом.

пс. Ще з 10 підпунктів(
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

1. Особливості кулінаріі в різних краінах світу. З прив"язкою до традицій—звичок різних народів та формування цінна інгридієнти.
2. Особливості формування продовольчого кошику в тій чи іншій краіні та порвіняння економічних складових, пов"язаних з цим процесом.

пс. Ще з 10 підпунктів(
Не засирай важливу гілку, своєї мало, чи що?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Мені один дєятєль заявив, що зелений кракаділ - символ ФУПу.
Та ви їбанулись з такими мансами наглухо.
я того діяча поставив під глухий вєнєчкін скрипт. бо спілкуватися з подібними - себе не поважати.
   
Дайте мені кнопку. Я буду добрим але справедливим )

а тобі нащо? ти ж начебто в Канаді, у тебе напевно вже все є для життя. А це лише кнопка...  а шуму і пилі стікі начебто це президентська булава. :lol:

мені, браття і сестри, за вас соромно.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

у томаша більше клопоту немає ніж модераторів утримувати
ну ти даєш...
А це, що для нього тяжко??  :D
   
І усі ж знають шо Дред це ти.
шо, правда? прям з 19 року?
ну.... окей

зі. Хома, і наче ж справи з тобою мала, і разом робили багато корисного, і наче ти був притомною людиною.
Помилилась, бува.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

"повернувся назад в окупацію."
в нього там родичі (й нібито мати залишилась)-вчинок мужика,а не інтернетних "патріотів"- балаболів.
От і полізла з тебе вата , не довго музика грала)))
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

шо, правда? прям з 19 року?
ну.... окей

зі. Хома, і наче ж справи з тобою мала, і разом робили багато корисного, і наче ти був притомною людиною.
Помилилась, бува.
З якого тоді?
   
а тобі нащо? ти ж начебто в Канаді, у тебе напевно вже все є для життя. А це лише кнопка...  а шуму і пилі стікі начебто це президентська булава. :lol:

мені, браття і сестри, за вас соромно.


я зі штатів. Зате в мене є електрика і інтернет. і глибоке відчуття справедливості.
   
Мені один дєятєль заявив, що зелений кракаділ - символ ФУПу.
Та ви їбанулись з такими мансами наглухо.
я того діяча поставив під глухий вєнєчкін скрипт. бо спілкуватися з подібними - себе не поважати.

якщо так то фуп таким чином це дно....  :bueee:
   
деточка а ти нє оxyєл?

это ты охуел, требуя бан за то, что морального урода я называю моральным уродом. Ты хочешь доказать, что он белый и пушистый? Доказывай! если сможешь! Более того, ты можешь даже попробовать доказывать, что моральный урод — это я, я даже с удовольствием подискутирую с тобой на эту тему. Но ведь когда никуя не можешь, то проще всего — в бан того, кто тебе не нравится! Поэтому: охуел — это ты!

   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Serg A (aka MG42) ,
я і всі мої родичі від 3 років і до 85 з першого дня війни тут (Київ та область), то хто з нас "ватнік"?
Бандер1вець , теза про те,що держава,нація важливіші за родинні стосунки-це комуно-більшовицька ідеологія! Тому то на Кавказі (зокрема у Грузії) багато довгожителів,бо там культ поваги  до батьків та людей старшого віку!Мати Крокодила категорично відмовилась виїджати,тому він й повернувся до неї.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Ніяка модерація нічого не дасть бо основною мотивацією більшості авторів є обсирання опонента та його політичних уподобань.
Це актуально навіть якщо прибрати всіх кацапів та бригадних.
Мотивацією має бути бажання знайти взаємоприйнятне рішення, яке принесе користь Україні.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

А це, що для нього тяжко??  :D

дрібне питання для його рівня
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Ніяка модерація нічого не дасть бо основною мотивацією більшості авторів є обсирання опонента та його політичних уподобань.
Це актуально навіть якщо прибрати всіх кацапів та бригадних.
Мотивацією має бути бажання знайти взаємоприйнятне рішення, яке принесе користь Україні.

Це політика. Політики в Україні нема.
   
шо, правда? прям з 19 року?
ну.... окей

зі. Хома, і наче ж справи з тобою мала, і разом робили багато корисного, і наче ти був притомною людиною.
Помилилась, бува.

нє. коли справа дійшла до розмови з Альоною - ти навіть мене викинула з розмови. і сама бикувала у розмові з Альоною.
а коли я це написав на фупі - отримав сліпий бан. Вузькоока не бикуй і живи тепер з цим. я був завдяки тобі у сліпому бані 4-5 років точно. це ти наробила. вузькооока. і твій коханець Славцьо який дав ван долар вам усім.
тому - пішла нахєр алкоголічєска падорва.  :bueee:
   
Serg A (aka MG42) ,
я і всі мої родичі від 3 років і до 85 з першого дня війни тут (Київ та область), то хто з нас "ватнік"?
Бандер1вець , теза про те,що держава,нація важливіші за родинні стосунки-це комуно-більшовицька ідеологія! Тому то на Кавказі (зокрема у Грузії) багато довгожителів,бо там культ поваги  до батьків та людей старшого віку!Мати Крокодила категорично відмовилась виїджати,тому він й повернувся до неї.

справді ?  :D
   
Боротьба триває , панове.  :-)o
   
Пора поховати часи анонімних доносів.
аа... гуляти так гуляти )
у 22 чемпіонами по доповідям були ельгуідер, хома та інанна
у мене все.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

это ты охуел, требуя бан за то, что морального урода я называю моральным уродом. Ты хочешь доказать, что он белый и пушистый? Доказывай! если сможешь! Более того, ты можешь даже попробовать доказывать, что моральный урод — это я, я даже с удовольствием подискутирую с тобой на эту тему. Но ведь когда никуя не можешь, то проще всего — в бан того, кто тебе не нравится! Поэтому: охуел — это ты!

ти просто звичайне хамло
я б на тебе подивився як би ти в реалі так спілкувався з усіма тими кому ти тут постійно хамиш
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

Прибрати всіх кацапів та бригадних.

Знайти взаємоприйнятне рішення, яке принесе користь Україні.

Ось це і є критерії модерації.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія