Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

Тот, кто хочет, чтоб над ним стоял какой-то модератор, просто понимает, что он тут несет такую пургу, что большинство его уничтожит за это морально. Т.е в виртуале с ним произойдет то же, что в реале — отпиздят. В данном случае конечно морально. Но будет избит. Персонаж знает, что он мудак по своей природе, будет за это унижен и заушен, и очень не хочет этого, ищет защиты доброго дяди.
   
Тот, кто хочет, чтоб над ним стоял какой-то модератор, просто понимает, что он тут несет такую пургу, что большинство его уничтожит за это морально. Т.е в виртуале с ним произойдет то же, что в реале — отпиздят. В данном случае конечно морально. Но будет избит. Персонаж знает, что он мудак по своей природе, будет за это унижен и заушен, и очень не хочет этого, ищет защиты доброго дяди.
+1000000000000000000000000
   
Нифига..
Якщо мені далиб кнопку перших їх без суда і совісті в ніколи.)))
А игнора вже нема?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Вот Слав тебе и объяснит
Зі Славом тут буде один копіпаст марафону та ура-каналів, які щодня беруть Кремль на F-35, але нехай. Все одно все котиться в жопу.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Зі Славом тут буде один копіпаст марафону та ура-каналів, які щодня беруть Кремль на F-35, але нехай. Все одно все котиться в жопу.

Хіба Слав копіпастив телеграм-канали? Не пам'ятаю.
   
Господи ну зачем вам модераторы
Сопли вам подтирать после того как вам тут по морде дали ( словесно же )
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Пропоную себе як модератора

Мої критерії:
1. Жодних русоскотів. Всі "дискусії" з сміттям давно в минулому.
2. Неупередженість та справедливість
3. Абсолютна нетерпимість до хамства. Фуп буде зразком ввічливого спілкування
   
огспд, нарешті нова професійна команда дійшла до думки, що для модерації фупу - цей форум потрібно знати.
Чекаю наступного кроку - визнання, що тутешні юзери живі люди , а не функції на моніторі чи чиїсь прстгспд боти.

Поверніть до виконання модерських обов"язків Дредда, і не їпіть мозок ускладнюйте життя ні собі, ні людям.
Принаймні це єдиний модератор на моїй пам"яті, який перш за все зперемався фупчеками, з усіма їх тарганами та забобонами. А вже потім дивився у Правила та як їх застосовувати.

Досвід передвоєнних років не дасть збрехати. І вам у поміч.

JudgeDredd https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5031237
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Тот, кто хочет, чтоб над ним стоял какой-то модератор, просто понимает, что он тут несет такую пургу, что большинство его уничтожит за это морально. Т.е в виртуале с ним произойдет то же, что в реале — отпиздят. В данном случае конечно морально. Но будет избит. Персонаж знает, что он мудак по своей природе, будет за это унижен и заушен, и очень не хочет этого, ищет защиты доброго дяди.

Хочеш чи не хочеш, а модератор буде.....  То треба хоча б запропонувати якісь раціональні рамки для нього щоб не заважав політ срачам та дискусіям
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

еще Вия если мае наснагу и чам
Нема у мене стільки наснаги і стільки часу, щоб модерувати цілодобово.
Я б запропонувала публічні доповіді і автоматичні бани - за 20-30 публічних змістовних доповідей бан на добу.
   
Вы что тут, совсем уже ущербные, не способные аргументированно вести дискуссию, обосновывать собственное мнение, что вам нужен этот рагуль Слав или кто-то еще? Боритесь с оппонентами силой аргументов, логикой, фактами, а не стучанием клювом в кнопку доповидь. Ведь в реальной жизни кнопки доповидь нет! И никаких модераторов нет! Требуя это асе тут, вы просто демонстрируете свою ущербность и тупость.
   
Вы что тут, совсем уже ущербные, не способные аргументированно вести дискуссию, обосновывать собственное мнение, что вам нужен этот рагуль Слав или кто-то еще? Боритесь с оппонентами силой аргументов, логикой, фактами, а не стучанием клювом в кнопку доповидь. Ведь в реальной жизни кнопки доповидь нет! И никаких модераторов нет! Требуя это асе тут, вы просто демонстрируете свою ущербность и тупость.
+1000000000000000000000000
   
идет он лесом
для того ч о бы это понят  послушайте реального философа
Алексея Манюка
+================================+
Є пропозиція банити всіх кацапоязіких
до вивчення ними української мови.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

+================================+
Є пропозиція банити всіх кацапоязіких
до вивчення ними української мови.

 (tu)
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Пропоную себе я вихований і не заангажований
я не лютую
я не буду банити на довгі терміни від сил день щоб охолов
я не даю ображати жінок
я не дам ображати воїнів та спонсорів
у мене немає віндєти бо я добрий
я нічог не поміняю  вме буде як було
термін праці з 12 ночі до 7 ранку
   
Потрібен не  "народний модератор", а народний омбудсмен
:lol:

ви бляха з 14 року (!!!) так і не сподобилися дописати Шостий розділ Правил :D
мамкіни омбудсмени
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Пропоную себе як модератора

Мої критерії:
1. Жодних русоскотів. Всі "дискусії" з сміттям давно в минулому.
2. Неупередженість та справедливість
3. Абсолютна нетерпимість до хамства. Фуп буде зразком ввічливого спілкування

согласен
забыл за тебя
отличный вариант
ты и цинник
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

Вы что тут, совсем уже ущербные, не способные аргументированно вести дискуссию, обосновывать собственное мнение, что вам нужен этот рагуль Слав или кто-то еще? Боритесь с оппонентами силой аргументов, логикой, фактами, а не стучанием клювом в кнопку доповидь. Ведь в реальной жизни кнопки доповидь нет! И никаких модераторов нет! Требуя это асе тут, вы просто демонстрируете свою ущербность и тупость.
В реальному житті є зброя, можна пристрелити ворога.
Ворогів варто вистрілювати і віртуально. Але з поясненнями - чому ворог.
   
карочє....

повна капітуляція модераторів.
навіть "пріходящіє" не спаслі від системної кризи.
призиви "поверніть нам слава" свідотцтво того.

:)

пс. хахаха  - єжиха не втрималася!
але чомусь за неї ніхто не вписася  :)
   
Банить только за темы сдачи территорий. Объяснить КМИСу и тому чуваку, который открыл эту тему что за подобные базары у нас в криминальном кодексе есть неслабая статья. Блаженных типа Болукана и Сметаны не трогать. Их нужно понимать и относиться с сочувствием
кому, мені обясніть?

ти іде це обясняй редакторам УП, обяснятель хуєв.

https://www.pravda.com.ua/news/2023/12/14/7433019/

Останнє редагування: 27 грудня 2023 19:01:03 від DFMB
   
могу модерировать 15 минут в день)) точнее в ночь, быстро и беспощадно
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

він жліб та рагуль який колись купив модераторства
накуй як і свєту 20%
Тебе він банив за то що тягав сюди ватний непотріб, тому і злий на нього  :D  Слав людина тяжка, тут згоден, впертий як бик, та і бик в натурі...і скільки я з ним срався, але як він в свій час от ватного непотрібу почистив хфуп , то я аплодую.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

согласен
забыл за тебя
отличный вариант
ты и цинник

Дякую за підтримку
   
В реальному житті є зброя, можна пристрелити ворога.
Ворогів варто вистрілювати і віртуально. Але з поясненнями - чому ворог.

Так а тут твоя зброя — это твое слово. Убеди окружающих в своей правоте сам, своим интеллектом, логикой, членораздельным изложением своих мыслей — и оппонент будет уничтожен.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Принаймні це єдиний модератор на моїй пам"яті, який перш за все зперемався фупчеками, з усіма їх тарганами та забобонами. А вже потім дивився у Правила та як їх застосовувати.

А ти як модерувала? Хіба несправедливо?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Хто вважає, що в цьому дописі немає за що банити, ті входять до мого шорт-листу.

Після:

- провалу розпіареного (кава в Криму) контрнаступу;
- повернення Зеленського та Єрмака з турне США та Європою без жодної копійчини;
- фіаско з законопроектом про посилення мобілізації з паралельною спробою звалити відповідальність на Залужного;
- зізнань у затримках пенсій та з/п на початку наступного року,

хто з більш-менш відомих політиків захоче єднатись з СН? Це вже не актуально.

Арестович найкмітливіший щур - втік ще на початку року. Юля пішла ва-банк, зробивши немислиме ще півроку тому - виступила проти посилення мобілізації. Кличко підняв старі зв'язки. Це ж все не для звальної єдності з монобільшістю, значна частина якої і рада б з'їбатись з ВР, але не випускають.
   
Хотите дам совет как избавиться от модераторов
и повысить при этом посещаемость ФУПА
БЕСПЛАТНО
   
А ти як модерувала? Хіба несправедливо?

я пас, досі згадую модераторство як страшний сон і здригаюсь. Дякую, наїлася. Життя без фупа набагато цікавіше
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

Так а тут твоя зброя — это твое слово. Убеди окружающих в своей правоте сам, своим интеллектом, логикой, членораздельным изложением своих мыслей — и оппонент будет уничтожен.
Подивися на Болукана - його можна в чомусь переконати, щось пояснити? Він сьогодні зомбак, дискусія безсенсова.
В якісь попередні періоди в форматі неагресивної дискусії він іноді говорив щось по темі. А сьогодні - ну просто адепт хуйла. Бан на добу йому пішов би на користь.
   
Еще раз: введите суточный лимит количества постов, сделайте каждое написанное слово на вес золота — и сразу исчезнет флуд, спам и необоснованный срач
   
сразу исчезнет флуд, спам и необоснованный срач

і загальна відвідуваність порталу теж (tu)  :D
   
панове і мадами - прийміть дійсність: фуп завершив свою історичну місію і вмерає.
ніяка зміна форми модерації цей процес не зупинить.

   
Не мене обговорюємо, а сформульовані засади.
ти і  засади? Може ще про правила писати,  на які ти хер клав?
   
Життя без фупа набагато цікавіше

а чого тоді приперлася?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

панове і мадами - прийміть дійсність: фуп завершив свою історичну місію і вмерає.
ніяка зміна форми модерації цей процес не зупинить.
Не погоджуюся, ФУП живе і виконує свою місію. Інша справа, що безголові заангажовані модери відверто дратують.
   
Думаю що спочатку треба визначити Мету та задачі модерації ФУПу, а також принципи, якими має керуватись модератор, приймаючи ті чи інші рішення.

Ось моє бачення
Основна мета - сприяти
- здоровим, жвавим, запеклим та цікавим дискусіям
- активнішому відвідуванню
- ефективному обміну актуальною та важливою інформацією
- сміливому та відвертому висловлюванню відвідувачами власних думок та ідей

Задачі
- оберігати здорові дискусії від знищення
   + флудом
   + безкінечними відосиками та копіпастами (які не супроводжуються власним змістовним коментарем)
   + безкінечною пропагандою (одна і та ж теза довбиться знову і знову одним і тим же дописувачем)
   + срачами не по суті дискусії (срачі по суті мають заохочуватись)
   + переходом на особистості
- слідкувати за дотриманням правил
   + без завзяття (не банити за кожне незначне, несистемне, непринципове порушення, карати попередженнями, банити лише за злісні цілеспрямовані системні порушення)
   + без упередженності (однакові критерії стосовно покарань застосовувати до всих незалежно від переконань, активності на форумі та репутації дописувача)
- слідкувати за структурою форуму
  + Сприяти тому щоб усі дискусії велись у відповідних підфорумах
  + переносити теми в належні підфоруми
  + карати за систематичне та злісне недотримання структури форумчанами
- зупиняти вчасно булінг (булінг деструктивний, відволікає увагу від більш важливих та цікавих питань, дескридитує ФУП)

++.
модератор має бути не з України. не бути 100% політично заангажованим.
мати багатий і тривалий досвід перебування на політичних форумах.
модераторів має бути 3. для балансу.
пропоную :
Uki_ (він має досвід модерування навіть )
Хома Л. (має теж досвід. мав свій форум)
або Саме Так або Т.Blair або Via.  :D
лише зовнішнє управління може навести лад в Україні.  8-)  :-)o
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

панове і мадами - прийміть дійсність: фуп завершив свою історичну місію і вмерає.
ніяка зміна форми модерації цей процес не зупинить.

Може бути. Все йде до диктатури. Ніяких більше політичних дискусій. Просто гавкатися?. Нецікаво....
   
Еще раз: введите суточный лимит количества постов, сделайте каждое написанное слово на вес золота — и сразу исчезнет флуд, спам и необоснованный срач
Що робити з аналом?

Хома Л. (має теж досвід. мав свій форум)
Єсі шо - я пас, нафіга воно мені?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

лайте модерацію Сергію Дацюку, він філософ і він Українець, тим більше він ваш офіційний блогер, Запросить його на публічнку модерацію
Дацюк їде накуй і в приприжку , знайшовся мені хфілософ...на фсбшному утриманні.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

Еще раз: введите суточный лимит количества постов, сделайте каждое написанное слово на вес золота — и сразу исчезнет флуд, спам и необоснованный срач
А може ліміт кількості тем? Постів написати можна і тисячу за вечір, і все по темі, а от десяток тупих тем дратує, перебор. 1-2 теми в день достатньо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія