Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модератор Національної Єдності

додаю до свого списку у пропощтції цього пана.
ІГІ теж до голосування.

шо я вам поганого зробив?  :-B
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

якщо так то фуп таким чином це дно....  :bueee:

ну, певно, подібним умнікам чувак, що постійно бубонить "у в ачько", ставить смайлики кругом, де хоч пів-слова, і видає тиради в 200-300 знаків хейту про "вірунів" - авторитетний дописувач. Годний.
   
Всіх з святами! Готові вас вислухати. Пропонуйте кандидатури на модератора з учасників форуму.
Дякую. Навзаєм.


А можна, щоб десь ще була заведена гілочка, щоб ми могли подавати апеляцію на бан, і щоб на ту ОБГРУНТОВАНУ апеляцію була негайна позитивна реакція у вигляді або розбану, або заперечення, тобто, дискусії, і щоб за цю єдину гілку нікого не банили із формулюваннями, що підпадають під Правила (флуд в адмінфорумі/обговорення дій модератора поза межами адмінки..).

Щоб це був не просто флуд, а обрані три ніка типу як Захист. Вони між собою ведуть дискусію, а інші можуть тільки погоджуватися чи заперечувати по одному посту з обгрунтуванням, і щоб ця гілка модерувалася не банами, а вичищенням флуду, що не має відношення до теми обговорення?
   
КУРИ Правила ФУПу, п. 4,5

Показати зображення...

да. це я писала
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Serg A (aka MG42) ,
я і всі мої родичі від 3 років і до 85 з першого дня війни тут (Київ та область), то хто з нас "ватнік"?
Бандер1вець , теза про те,що держава,нація важливіші за родинні стосунки-це комуно-більшовицька ідеологія! Тому то на Кавказі (зокрема у Грузії) багато довгожителів,бо там культ поваги  до батьків та людей старшого віку!Мати Крокодила категорично відмовилась виїджати,тому він й повернувся до неї.

Ще й ждун.
   
аа... гуляти так гуляти )
у 22 чемпіонами по доповідям були ельгуідер, хома та інанна
у мене все.

Про Інанну—зрозуміло.
А як туди кляйне хомо потрапив?(
пс. До речі я можу бути на сьогодняшній день теж в подібному списку)
   
Ніяка модерація нічого не дасть бо основною мотивацією більшості авторів є обсирання опонента та його політичних уподобань.
Це актуально навіть якщо прибрати всіх кацапів та бригадних.
Мотивацією має бути бажання знайти взаємоприйнятне рішення, яке принесе користь Україні.

Так це ж політичний форум  :lol:
Ви хіба не знайомі з українською політикою?
Діти мавпують своїх батьків  :idea:
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Ось це і є критерії модерації.
Можливо, але це дуже суб'єктивно.
   
а вивезти маму і кота з окупації варіантів не було ?
хто в Луганді - нах. не модератор. це підкацапники.
ви знущаєтеся? та мене ЗК замодерує через своє вачько.
   
Ніяка модерація нічого не дасть бо основною мотивацією більшості авторів є обсирання опонента та його політичних уподобань.
Це актуально навіть якщо прибрати всіх кацапів та бригадних.
Мотивацією має бути бажання знайти взаємоприйнятне рішення, яке принесе користь Україні.

а что мешает оппонентам обсирать в ответ? И нахрена для этого модерация? Пусть аргументами доказывают друг другу, чей папик лучше. Это же даже полезно: сначала они будут ругаться матом, потом поймут, что это бесполезно и начнут сюда тягать компромат разный. Глядишь, в этом говне со временем возникнет основание для открытия уголовных дел на их идолов. Это и есть цель политического форума. А нахера тут модер? Чтоб прикрыть в бан участников на самом начальном этапе за "переход на личности"?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!
Via

Можливо, але це дуже суб'єктивно.
В Україні під час війни це об'єктивно.
   
а что мешает оппонентам обсирать в ответ? И нахрена для этого модерация? Пусть аргументами доказывают друг другу, чей папик лучше. Это же даже полезно: сначала они будут ругаться матом, потом поймут, что это бесполезно и начнут сюда тягать компромат разный. Глядишь, в этом говне со временем возникнет основание для открытия уголовных дел на их идолов. Это и есть цель политического форума. А нахера тут модер? Чтоб прикрыть в бан участников на самом начальном этапе за "переход на личности"?

та щось не помітно, за останній рік все тільки погіршується
   
Про Інанну—зрозуміло.
А як туди кляйне хомо потрапив?(
пс. До речі я можу бути на сьогодняшній день теж в подібному списку)

Никчемный стукач  :D
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

а что мешает оппонентам обсирать в ответ? И нахрена для этого модерация? Пусть аргументами доказывают друг другу, чей папик лучше. Это же даже полезно: сначала они будут ругаться матом, потом поймут, что это бесполезно и начнут сюда тягать компромат разный. Глядишь, в этом говне со временем возникнет основание для открытия уголовных дел на их идолов. Это и есть цель политического форума. А нахера тут модер? Чтоб прикрыть в бан участников на самом начальном этапе за "переход на личности"?
З досвіду ток шоу Савіка ніхто нікого не слухає. Головні аргументи – це швидкість та гучність.
   
ну, певно, подібним умнікам чувак, що постійно бубонить "у в ачько", ставить смайлики кругом, де хоч пів-слова, і видає тиради в 200-300 знаків хейту про "вірунів" - авторитетний дописувач. Годний.

він кінчений. ворог який живе у данєцку. це все. абсолютно розумововідсталий дегенерат який мріє про анальний секс і тільки про це пише майже 10 років.
а іще воно лисе  :D
   
нє. коли справа дійшла до розмови з Альоною - ти навіть мене викинула з розмови. і сама бикувала у розмові з Альоною.
а коли я це написав на фупі - отримав сліпий бан. Вузькоока не бикуй і живи тепер з цим. я був завдяки тобі у сліпому бані 4-5 років точно. це ти наробила. вузькооока. і твій коханець Славцьо який дав ван долар вам усім.
тому - пішла нахєр алкоголічєска падорва.  :bueee:

побойся Бога, лише середа, а ти вже в зюзю :gigi:
Бандерівець, у нас з тобою ніколи не було ніяких спільних чатів з альоною. Можливо, ти з нею сам-на-сам десь спілкувався? Чи тобі це примарилося

не бухай, а як бухаєш - не лізь на фуп дописувати. Завтра в обід тобі ж буде встидно
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

Всі мої знайомі, хто мав хоч якусь можливість, повивозили сім'ї, а самі чи в ТРО, чи мобілізувались, чи допомагати на блокпости.

Я приїхав в Київ через тиждень і потім декілька раз мотався туди-сюди.
Київ опустів.
Залишилися, лише ті, хто був не проти бути в окупації і ті, хто не мав можливості.

А тепер розказують, що залишитися ждуном всією родиною то тіпа геройство.  :weep:

Але тема про модерацію.
Я все вже сказав.
Тож піду.
   
Не важно хто буде модерувати. Важно, щоб його можна було оперативно потім відірвати від кнопки, якщо він почне її плутати із власними амбіціями. Тобто, почне зводити рахунки із юзерами.

Ну, і в правилах щоб хоч трішки орієнтувався.
   
ти просто звичайне хамло
я б на тебе подивився як би ти в реалі так спілкувався з усіма тими кому ти тут постійно хамиш
но позволь, это ведь ты первый начал хамить:деточка а ти нє оxyєл?
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

а что мешает оппонентам обсирать в ответ? И нахрена для этого модерация? Пусть аргументами доказывают друг другу, чей папик лучше. Это же даже полезно: сначала они будут ругаться матом, потом поймут, что это бесполезно и начнут сюда тягать компромат разный. Глядишь, в этом говне со временем возникнет основание для открытия уголовных дел на их идолов. Это и есть цель политического форума. А нахера тут модер? Чтоб прикрыть в бан участников на самом начальном этапе за "переход на личности"?

мабуть вихованість

за 30 з гаком років не зрозуміли

мета форуму точно не кримінальні справи
   
пс. До речі я можу бути на сьогодняшній день теж в подібному списку)

тут нічого не скажу. Я модерувала у 14-18, та у 22 році.
Може, ти теж чемпіон по доповідях, як і ця трійця, хз. Часи міняються, люди теж
   
З досвіду ток шоу Савіка ніхто нікого не слухає. Головні аргументи – це швидкість та гучність.

А притіг цю куйню на українське телебачення Кісєльов зі своїм "чьорним зєркалом" на інтері.
"Свобода слова" (ІСТВ) на фоні цієї огидної тв-склоки видавалась чимось накшталт виступу симфонічного оркестру у порівнянні з треш-метал паті
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

но позволь, это ведь ты первый начал хамить:деточка а ти нє оxyєл?

ні
коли він назвав мене фактично недоумком це вже і є хамство
а я лише ВІДПОВІВ
   
шо, правда? прям з 19 року?
ну.... окей

зі. Хома, і наче ж справи з тобою мала, і разом робили багато корисного, і наче ти був притомною людиною.
Помилилась, бува.
Після початку війни ти мені писала з під Дреда. І це - факт. Хто там у вас був Дред, дмснет / лубрикант, Марсер чи ще якісь птєнци гнєзда йєжового - я хз. Мені не цікаво, але факт є факт.
   
ти просто звичайне хамло
я б на тебе подивився як би ти в реалі так спілкувався з усіма тими кому ти тут постійно хамиш

с большинством я бы вообще не общался в реале, потому как они мне совсем не интересны. Тут с ними приходится общаться именно потому, что они либо такие наглые, как Нумерной, который постоянно  откладывает тут купки дерьма и от этого невозможно дистанцироваться, либо они вдруг лезут в обсуждение и начинают без аргументов устраивать тупые закидоны про какие-то наративы, про то, что я либо кацап, либо штабной, працюю на ворога и т.п. бред. А когда их посылаешь нахер, они заявляют, что я хам.
   
тут нічого не скажу. Я модерувала у 14-18, та у 22 році.
Може, ти теж чемпіон по доповідях, як і ця трійця, хз. Часи міняються, люди теж

а до когось з них застосовувався п 4.13?  :shuffle:
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

а что мешает оппонентам обсирать в ответ?
Вмеморіз. :lol:
От же писдавате...
   
аа... гуляти так гуляти )
у 22 чемпіонами по доповідям були ельгуідер, хома та інанна
у мене все.
Щось мені здається що ти брешеш. Я доповідь періодично натискаю на одну гілку адмін форума, за яку, по факту, адміна треба брати за бейці + на нові теми Антіка.

Тобто десь доповідь раз у тиждень - два.

Але я з радістю перегляну твій пруф, ти ж не збрехала, показуй статистику.
   
Хітёр цей admin1. Показав що не може бути ніякого "народного модератора" ФУПу.
   
Вмеморіз. :lol:
От же писдавате...

п***а ты само. Наверное, когда споришь с кем-то в реале, вызываешь модератора?
   
Ой, а можна моє місце в очєрєді подивицця?

бо ми етіх катов душилі-душилі...
   
дайте мені кнопку на один день. потім через два місяці ще на один день.

Виписані мною бани будете оскаржувати чітко відповідно до правил.

Розправлятися ні з ким не буду. Тільки відповідно до Правил бани.  :gigi:
   
Всіх з святами! Готові вас вислухати. Пропонуйте кандидатури на модератора з учасників форуму.

зробіть хоч щось. бо те що є - це жахливо.
Христос народився.
   
побойся Бога, лише середа, а ти вже в зюзю :gigi:
Бандерівець, у нас з тобою ніколи не було ніяких спільних чатів з альоною. Можливо, ти з нею сам-на-сам десь спілкувався? Чи тобі це примарилося

не бухай, а як бухаєш - не лізь на фуп дописувати. Завтра в обід тобі ж буде встидно
твій синочька сьогодні набухався в сраку, трахнув яуксь москалиху і у тебе буде вузькоокий русскогаварящій онук. живи із цим. дрянь вузькоока.
яка ж ти гнила курва  :bueee:
я за два роки відсидів у бані рік. а ти там модерувала...

 :bueee:

Останнє редагування: 27 грудня 2023 23:44:09 від Бандер1вець
   
Після початку війни ти мені писала з під Дреда. І це - факт. Хто там у вас був Дред, дмснет / лубрикант, Марсер чи ще якісь птєнци гнєзда йєжового - я хз. Мені не цікаво, але факт є факт.
якшо тобі писав дредд чи ще хтось - я блєт тут до чого? :facepalm1:
єдине спілкування з тобою поза фупівським майданчиком - це моя пошта, її тут кожний собака знає, в профілі теж є.

чи ви на пару з бандерівцем бухаєте? Тоді сорян, я у вашій бормотушній конспірології не беру участі.
   
Re: Пропозиції щодо "народного модератора" ФУПу!

"Я приїхав в Київ через тиждень і потім декілька раз мотався туди-сюди"-
оце  ключова фраза! Що ти можеш знати ,як і що тут було? Що найважче  -в перші 3 дні, коли паніка на залізничному вокзалі, коли мужичва відштовхувала дітей та жінок від евакуаційних поїздів,коли із сльозами на очах залишали на пероні собак та котів,а ті ще добу скавчали довкола.Коли на другий день у продуктових магазинах поблизу Києва не було навіть сухарів, а хліб з коліс за хвилини люди по пів буханця(щоб усім вистачило) розбирали.Що керівники багатьох держструктур тупо втекли (як і ти) на Західну Україну, і потім по скайпу з львівських готелів "керували" евакуацією,за що потім отримали ордени,а прості машиністи та провідники -устну подяку. Всі, хто тоді залишився у Києві підтвердять , що найважче було саме в перший тиждень(саме у перші 3 дні). Тебе тут не було і не маєш ніякого морального права навішувати будь які ярлики на тих, хто не втік у той час.
   
яка ж ти гнила курва  :bueee:
я за два роки відсидів у бані рік. а ти там модерувала...

 :bueee:

а в яких це роках було, не гниле ти наше не курво, а? Давай, спробуй пригадати
   
ну, певно, подібним умнікам чувак, що постійно бубонить "у в ачько", ставить смайлики кругом, де хоч пів-слова, і видає тиради в 200-300 знаків хейту про "вірунів" - авторитетний дописувач. Годний.

ога. почитай їжака... що воно виписує. а воно модерувало тут роками.
 :bueee:
   
а до когось з них застосовувався п 4.13?  :shuffle:
це ж нове кермаництво і 23й рік, я хз хто там і що там після літа-22. Які до мене питання?
   
Щось мені здається

ну хрестись тоді, чо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія