Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Он устал ат вайни
Ale

Чого це не випускають?
Випускають. За 5000 долярів :)))
З чим ти будеш розбиратись, чучело більшовитьске?
Ссср будувати? Вєрньом всьо взад  :weep:
п***а тупа - в тебе немає 5000 долярів? За сина боїшся чи за чоловіка?) вони ж особливі - їм на фронт не можна - хай інші воюють? Накопи вже гроші, вивези своїх чоловіків і заткни пельку)
   
Re: Он устал ат вайни

п***а тупа - в тебе немає 5000 долярів? За сина боїшся чи за чоловіка?) вони ж особливі - їм на фронт не можна - хай інші воюють? Накопи вже гроші, вивези своїх чоловіків і заткни пельку)
то есть вы обеими руками за коррупцию, или сами на вывозах зарабатываете? Даже таксу назвал - палишся?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

відкрийте 23 статтю закону про мобілізацію - там купа підстав для звільнення, от більшість тих чоловіків і можуть їздити вільно, просто кордон - це місце де їх видно концентровано, але в масштабах країни не так і багато.
   
Re: Он устал ат вайни

то есть вы обеими руками за коррупцию, или сами на вывозах зарабатываете? Даже таксу назвал - палишся?

Чого це не випускають?
Випускають. За 5000 долярів :)))
З чим ти будеш розбиратись, чучело більшовитьске?
Ссср будувати? Вєрньом всьо взад  :weep:
   
Re: Он устал ат вайни

то есть вы обеими руками за коррупцию, или сами на вывозах зарабатываете? Даже таксу назвал - палишся?

Розумієте мадам, оце така штука яку всі знають, не тільки втаємничені, як от про п'янку за кермом і тарифи на її дезінтеграцію.
Для мене спочатку було удівітельно, як так, коли одним, чия ВОС згідно мобплану затребована, то і повістку персоналізовану додому по три рази носять і на роботі шукають бо ВОС в мобплані прописана,  і все по закону, хоч адвокатів приглашай, ніхто з них не підкопається, а інших людей за комір в бус на зупинці, на заполнение рядків в списку простейших сіроманців, бо ті хто повинен там буть уже порішали. При всій повазі, так тут всьо працює.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

відкрийте 23 статтю закону про мобілізацію - там купа підстав для звільнення, от більшість тих чоловіків і можуть їздити вільно, просто кордон - це місце де їх видно концентровано, але в масштабах країни не так і багато.

Нагадвйте, пане в цій статті прописана підстава - волонтер?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Нагадвйте, пане в цій статті прописана підстава - волонтер?
ну ще цей шлях і корупцію я не згадав, але й не заперечую її, частина виїздить за гроші, але й по шляху більшість це перевізники, які повертаються, а не в один кінець
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну ще цей шлях і корупцію я не згадав, але й не заперечую її, частина виїздить за гроші, але й по шляху більшість це перевізники, які повертаються, а не в один кінець

Пане, на мій убогий ум, тимчасову слідчу комісію ВР по одиничних випадках, з якими може розібратись районний відділок поліці, збирати не варто?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пане, на мій убогий ум, тимчасову слідчу комісію ВР по одиничних випадках, з якими може розібратись районний відділок поліці, збирати не варто?
а вони розбираються? які результати?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а вони розбираються? які результати?

А який закон порушено?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А який закон порушено?
ну корупція, саджати будемо, оце все
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

то есть вы обеими руками за коррупцию, или сами на вывозах зарабатываете? Даже таксу назвал - палишся?
Я проти корупції але вона в нас є, була і буде, я можу заплатити і 50 тисяч за виїзд але чомусь не плачу - хочете щоб випустили всіх чоловіків за кордон? - без проблем але як це корелюється з бажанням зробити ротацію тих хто воює? Ще раз - зараз ніхто на війну не рветься - бо страшно, можуть вбити - і таке завжди і всюди у всіх країнах - тому дивно виглядають призиви про вільний виїзд чоловіків)
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

то есть вы обеими руками за коррупцию, или сами на вывозах зарабатываете? Даже таксу назвал - палишся?
Зібралися дві тупі зрадойоби жіночої статі - таксу назвала тупа п***а яка жаліється що її чоловіка чи сина не випускають - а я лише резонно спитав чи в неї грошей нема чи чого вона хоче)
   
Re: Он устал ат вайни

Я проти корупції але вона в нас є, була і буде, я можу заплатити і 50 тисяч за виїзд але чомусь не плачу - хочете щоб випустили всіх чоловіків за кордон? - без проблем але як це корелюється з бажанням зробити ротацію тих хто воює? Ще раз - зараз ніхто на війну не рветься - бо страшно, можуть вбити - і таке завжди і всюди у всіх країнах - тому дивно виглядають призиви про вільний виїзд чоловіків)

Колего, при всій повазі, одна людина яка бажає щось робити і робить, вартує десятка тих, яких надо підсрачниками виганять на роботу і тотально контролювать бо воно хоче не працювать авідсидіти строк до звільнення. Не хочеш робить - іди куди хочеш, але до тебе санкціі - як то лишення соціальних компенсацій і в перспективі громадянства, в е це вже придумано не нами а хитрими юдеями. Якщо тобі потрібна твоя родина то ти або за її воюєш або тікаєш, значить та родина вона не твоя, также це працює і на рівні держави, хіба ні?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну без волонтеров бы армии туго бы пришлось, тут уж из песни слов не выкинешь.

Моллі, при всій повазі.... 96 000 чоловіків призовного віку. 1/3 армії
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Моллі, при всій повазі.... 96 000 чоловіків призовного віку. 1/3 армії
я про тех волонтеров которые помогают, а не про тех кто купил такой статус
   
Re: Он устал ат вайни

Я проти корупції але вона в нас є, була і буде, я можу заплатити і 50 тисяч за виїзд але чомусь не плачу - хочете щоб випустили всіх чоловіків за кордон? - без проблем але як це корелюється з бажанням зробити ротацію тих хто воює? Ще раз - зараз ніхто на війну не рветься - бо страшно, можуть вбити - і таке завжди і всюди у всіх країнах - тому дивно виглядають призиви про вільний виїзд чоловіків)
да я хочу чтобы границы были открыты и чтоб тех кто хочет уехать платили таксу официально, а НЕ в карманы военкомам и прочим таможенникам, которые за год обеспечили безоблачное будущее себе, своим детям, внукам и правнукам.

я уже не раз тут писала - человек без мотивации это не воин. такие съебутся с позиций при первых же обстрелах или просто тупо будут сдаваться в плен.

за ротации мне рассказывать не надо - я в курсе как они проходят нажаль, а считаете меня дві тупі зрадойоби жіночої статі так мне поху й на ваше мнение, бгггг
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я про тех волонтеров которые помогают, а не про тех кто купил такой статус

До речі, мало хто з реальних волонтерів їздить за кордон
   
Re: Он устал ат вайни

да я хочу чтобы границы были открыты и чтоб тех кто хочет уехать платили таксу официально, а НЕ в карманы военкомам и прочим таможенникам, которые за год обеспечили безоблачное будущее себе, своим детям, внукам и правнукам.

я уже не раз тут писала - человек без мотивации это не воин. такие съебутся с позиций при первых же обстрелах или просто тупо будут сдаваться в плен.

за ротации мне рассказывать не надо - я в курсе как они проходят нажаль, а считаете меня дві тупі зрадойоби жіночої статі так мне поху й на ваше мнение, бгггг

Здаватися в полон кацапам зараз, особливо де діє Вагнер, - це квиток в один кінець може бути.
   
Re: Он устал ат вайни

да я хочу чтобы границы были открыты и чтоб тех кто хочет уехать платили таксу официально, а НЕ в карманы военкомам и прочим таможенникам, которые за год обеспечили безоблачное будущее себе, своим детям, внукам и правнукам.

я уже не раз тут писала - человек без мотивации это не воин. такие съебутся с позиций при первых же обстрелах или просто тупо будут сдаваться в плен.

за ротации мне рассказывать не надо - я в курсе как они проходят нажаль, а считаете меня дві тупі зрадойоби жіночої статі так мне поху й на ваше мнение, бгггг
Це капіталізм!ніхто нікому не винен. Чому хтось має комусь платити?Не подобається-сів і поїхав. А тримати тут- чисте кріпацтво.
   
Re: Он устал ат вайни

Це капіталізм!ніхто нікому не винен. Чому хтось має комусь платити?Не подобається-сів і поїхав. А тримати тут- чисте кріпацтво.
ну пока реалии такие - маешь гроши платишь едешь, не маешь - бегаешь полями (где в окопах сидят погнранцы с найт вижен и тепликами которые на фронте солдатам на нуле и не снились) или тонут в тисе/замерзают в горах
   
Re: Он устал ат вайни

ну пока реалии такие - маешь гроши платишь едешь, не маешь - бегаешь полями (где в окопах сидят погнранцы с найт вижен и тепликами которые на фронте солдатам на нуле и не снились) или тонут в тисе/замерзают в горах

Ну не знаю, у моєму оточенні хто хотів, поїхав у перші місяці, останній, мабуть, десь у листопаді минулого року, якраз через "Шлях".
   
Re: Он устал ат вайни

ну пока реалии такие - маешь гроши платишь едешь, не маешь - бегаешь полями (где в окопах сидят погнранцы с найт вижен и тепликами которые на фронте солдатам на нуле и не снились) или тонут в тисе/замерзают в горах
капіталізм! дикий. маєш гроші-можеш не служити. це обовязок бідних.
   
Re: Он устал ат вайни

Ващє це ненормально не випускати людей з країни.
Тим більше, що всякі хитрозроблені виїздять вже зараз масово, купу дірок знайшли.

А звичайним - ні відпочити, ні на заробітки. Сиди на жопі рівно і чекай невідомо чого.

Не відкриють бо втіче купа,хитрозроблені є і будуть але їх не така велика кількість.Це в першу чергу гроші ну і не тільки.А те що є зараз всіх можновладців влаштовує.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я бачу тут народ в темі, й ціни знає. Напишіть мені в ОП, будь-ласка, в кого є конкретні перевірені джерела, ті якими скористувались Ви, або конкретно Ваші знайомі, як виїхати. А то я якось про корупціонерів дізнаюсь тільки з новин, коли їх беруть під рученьки, а довіри до реклами нема, схоже на кидалово
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

До речі, мало хто з реальних волонтерів їздить за кордон

дізнався що мій сусід їздить за кордон системою Шлях
і повертається
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я бачу тут народ в темі, й ціни знає. Напишіть мені в ОП, будь-ласка, в кого є конкретні перевірені джерела, ті якими скористувались Ви, або конкретно Ваші знайомі, як виїхати. А то я якось про корупціонерів дізнаюсь тільки з новин, коли їх беруть під рученьки, а довіри до реклами нема, схоже на кидалово
та  хай всьому  фупу  напишуть. Кудою виїхали.
Завтра там  буде п***а
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

та  хай всьому  фупу  напишуть. Кудою виїхали.
Завтра там  буде п***а

админы, какой смысл прибываегия этого экземпояра на форуме?
вы помните от этогт ника интересную или важную тему?
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

да я хочу чтобы границы были открыты и чтоб тех кто хочет уехать платили таксу официально, а НЕ в карманы военкомам и прочим таможенникам, которые за год обеспечили безоблачное будущее себе, своим детям, внукам и правнукам.

я уже не раз тут писала - человек без мотивации это не воин. такие съебутся с позиций при первых же обстрелах или просто тупо будут сдаваться в плен.

за ротации мне рассказывать не надо - я в курсе как они проходят нажаль, а считаете меня дві тупі зрадойоби жіночої статі так мне поху й на ваше мнение, бгггг
Всі хто з мотивацією вже на фронті, - черг біля воєнкоматів вже нема - ви хочете щоб залишились тільки ті - в кого грошей нема?) державі зараз гроші не потрібні - союзники дають достатньо а потрібні солдати, у всіх війнах воювали всі і мотивовані і ні
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

Це капіталізм!ніхто нікому не винен. Чому хтось має комусь платити?Не подобається-сів і поїхав. А тримати тут- чисте кріпацтво.
Так і податки платити - кріпацтво, документи оформлювати - теж кріпацтво і робити що хочеш держава не дає -  дивно, а те що в країні війна і громадяни мають не тільки права а і обовʼязки в нас ніхто не знає - чому тільки в школах вчать?)
   
Re: Он устал ат вайни

Так і податки платити - кріпацтво, документи оформлювати - теж кріпацтво і робити що хочеш держава не дає -  дивно, а те що в країні війна і громадяни мають не тільки права а і обовʼязки в нас ніхто не знає - чому тільки в школах вчать?)

ситуация таки тянет на крипацтво

почему?
потому что лысые кварталивци ко орые наживались на этом многострадальном нариже куй щабили на соужбу в армии
а служить в первую очередь должны те кто тут имеет активы, защишать свои заводы и парахолы в первых рядах
а есть кто остался вообще ни с чем и онт за этих покидькив воюет


не должно быть блатных по деыолту
это просто стыдно что тут на фупе минимум 4 человека за 50 воюет, а молодые розовощекие какая разница по курортам с творческими концертами

   
Re: Он устал ат вайни

Так і податки платити - кріпацтво, документи оформлювати - теж кріпацтво і робити що хочеш держава не дає -  дивно, а те що в країні війна і громадяни мають не тільки права а і обовʼязки в нас ніхто не знає - чому тільки в школах вчать?)
.це в школі таке розказують.а реальність інша. воювати і гинути-обовязок бідного. для багатого-це права.
   
Re: Он устал ат вайни

Всі хто з мотивацією вже на фронті, - черг біля воєнкоматів вже нема - ви хочете щоб залишились тільки ті - в кого грошей нема?) державі зараз гроші не потрібні - союзники дають достатньо а потрібні солдати, у всіх війнах воювали всі і мотивовані і ні

Гроші на зарплату військовим ідуть із податків. Хто зараз закликає або всіх забрати на фронт, або випустити невмотивованих із країни - це корисний ідіот, який не розуміє, як утримується військо і зі скількох людей треба утримати податки, щоб заплатити одному солдату на "нулі".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

помните такого патриота в хакки кирюшу тимашенка? как вы думаете где этот хаккиносец сейчас?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

админы, какой смысл прибываегия этого экземпояра на форуме?
вы помните от этогт ника интересную или важную тему?
кацапська воша,  от що  ти тут  робиш?
   
Re: Он устал ат вайни

то есть вы обеими руками за коррупцию, или сами на вывозах зарабатываете? Даже таксу назвал - палишся?
Так більшовики і розводять блати, корупцію, пайки і броні.
   
Re: Он устал ат вайни

Так більшовики і розводять блати, корупцію, пайки і броні.

Есть такая партия! :rotate:
   
Re: Он устал ат вайни

.це в школі таке розказують.а реальність інша. воювати і гинути-обовязок бідного. для багатого-це права.
Так облави на бідних постійно.
З кацапів ржемо, а в самих....я раз побачила, ой йой.
Так не можна.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

дізнався що мій сусід їздить за кордон системою Шлях
і повертається

Він реальний волонтер ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Він реальний волонтер ?

из десчтка знакомвх волонтеров ни один за кордон ни разу не ездил

а вот в Бахмут да
   

Цю тему переглядають:

oleg kievsky і 31 гостей
 
Повна версія