Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Що ви пропонуєте? Хочаб в моєму випадку?
До війни я старався по лікарях зовсім не ходити, щоб не навантажувати систему, і чого туда ходить?  І якось жив з тими обмеженнями і сам якось лікувався, якщо щось боліло.
Кажете свій діагноз лікарю.Щоб він там не говорив -не слухайте. Подивіться в перелік хвороб.знайдіть свою хворобу.якщо підпадає-вимагайте.https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08#n1523
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Як підтвердити, якщо написали "Придатний" навіть не подивившись в мою сторону?

Згідно якої статті розкладу хвороб, на вашу думку, ви не є придатними до військової служби (або обмежено придатні). Подивіться уважно додатки 1 та 2 до наказу МОУ №402. В деяких статтях вимагається, щоб певні діагнози були неодноразово підтвержені зверненнями до лікарів.
Важкий перелом, який стався у 12 років, і ваші 46 років зараз - це, виходить, ви майже все доросле життя з цим якось прожили, і хірургу у ВЛК потрібно щось більш вагоміше, ніж побачити великий старий шрам на вашій руці. Саме так воно може бути прописане у розкладі хвороб, і тому, цілком ймовірно, хірург міг бути правий. Чи то його проблеми, що у вас, умовно кажучи, щось боліло, а ви при цьому до лікарів тридцять років не звертались?
Постанову ВЛК "приданий" оскаржити можна, у центральній ВЛК, або через суд, але що там, що там, вам прийдется доводити свою обмежену придатність.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

просто доведется робити, що скажуть...

якщо людина не в змозі бігти вона не побіжить навіть якщо їй накажуть всі командири світу
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

якщо людина не в змозі бігти вона не побіжить навіть якщо їй накажуть всі командири світу

Це так... Згоден...
   
Наші воєнкомати - то  дикий совок, тож не переймайтеся, є тилова робота не пов'язана з фізичним навантаженнями, у будь якому випадку медкомісія є ще у військовому формуванні куди ви можете прибути, там потрібно все розповісти як є з приводу вашого здоров'я. Тримайтеся, не нервуйтесь.

Останнє редагування: 20 квітня 2023 19:42:12 від Мамай_СА
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

якщо людина не в змозі бігти вона не побіжить навіть якщо їй накажуть всі командири світу....

Але Ви Устав читали???

Звичайно, на 30 км з повною викладкою ніхто не побіжить :(

36. Командир (начальник) відповідає за відданий наказ, його наслідки та відповідність законодавству, а також за невжиття заходів для його виконання, за зловживання, перевищення влади чи службових повноважень.

За віддання і виконання явно злочинного наказу (розпорядження) винні особи притягаються до відповідальності згідно із законом.



   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

У меня знакомый был в военкомате.
Там чела с диабетом 2го типа, он с палкой ходит.
Ограничено годен.
Забирают.
не п...здіть сука!
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Хто буде  далі воювати?

после 56 летнего Барны некому

срочную службу отменили

Барна служил в 18, служил в 45, погиб а 56

он не кадровый военный
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Зараз в військкоматах виходять з того що придатні всі - а якщо хочеш бути обмежено придатним мусиш довести це сам - документально довго нудно і мозольно. Я вже мовчу про такси за таке...
сука!!! де  ВАС  БЕРУТЬ???
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Наші воєнкомати - то  дикий совок, тож не переймайтеся, є тилова робота не пов'язана з фізичним навантаженнями, у будь якому випадку медкомісія є ще у військовому формуванні куди ви можете прибути, там потрібно все розповісти як є з приводу вашого здоров'я. Тримайтеся, не нервуйтесь.
Нюх його не підводить. Якщо на початку на його скарги не звернули ніякої уваги-далі буде гірше. Армія-не інститут благородних дівиць.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

кадровый военный
:facepalm1:
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Я  констатую,  от  вибачте  Але рано  закінчились бажаючі захищати Україну.

Ви про це  пишіть.

І  це  сука  ФУП!!!
   

І тут я стикнувся з дикою реальністю.
В дитинстві у мене був дуже складний перелом плечового суставу (12 років). Я переніс 4 складні і довгі по часу операції. Потім рік реабілітації. Покинув спорт (баскетбол). Рука має обмежену дієспособність, мені 46 років.
Хірург - вже майже закінчив писати слово "Придатний", не договоривши фразу "чи є в мене якісь жалоби". Навіть не подивився на мене, на мій шрам на пів руки. І підсунув червону ручку щоб я підписався під словом "придатний". Підписувати звісно нічого не став. Ніяких направлень на обстеження не було дано.

Так, звісно, я розумію, що можливо я і придатний, але я в армії 100% фізично не зможу виконувати якусь фізичну роботу, для мене це дорога до реальних фізичних страждань на рівному місці. Я надіявся на якісь обмеження, навіть якщо і піду в армію, але такого скотинячого відношення я не чекав. І головне -  я не виключав що піду в армію...до цього часу.

АЛЕ зараз, нажаль, в мене зовсім інші думки і я планую зробити все можливе, щоб туди не попасти. Бо якщо так дико проігнорували мене на початку, то що чекати потім, коли я туда попаду?  :( ... Там точно з моїми доводами ніхто не порахується.

б***ь... Якась дикість і розпач. І цілковиті думки про хєрню :(

совет: пройти независимого хирурга. иметь мед.заключение. желательно снять копию и заверить у юриста, т.к. оригиналы имеют ИНОГДА свойство пропадать в военкомате.
предоставить оригинал на комиссию.
если у вас ограниченная дееспособность руки - вас, конечно, могут призвать.
НО ТОЧНО не отправить в строй.
может канцелярская работа, может еще что.
все зависит от функциональности руки. и от заключения независимого хирурга.

к сожалению, в военкоматах встречаются нехорошие люди. среди врачей. которые КРАЙНЕ ПОФИГИСТИЧНО подходят к людям.
плюс, т.н. "план". плюс куча народа с липовыми проблемами, которые стараются избежать мобилизации.
все это смешивается в настолько дикий коктейль, шо хоть садись и пиши сценарий к блокбастеру.
реально, по нашим событиям можно снять фильм. причем, начиная от фильма ужасов и заканчивая трагифарсом. для всего найдется материал в реале.

повторяю: пройди НЕЗАВИСИМОГО ХИРУРГА.
плохо функционирующие руки - это КРАЙНЕ хреново на линии фронта.
знаю по себе. прошел год, но руки иногда до сих пор выбешивают меня. хотя, тарелку уже полгода как не роняю.
   
Є формальні ознаки непридатності у воєнній час. То не твій варіант.
Що ти хочеш від тих людей там за добу десятки чи сотні проходять різні особи.
Ти б теж такий був не "ввічливий"
Сам проходив процедуру знаю

он может быть непригоден к обычной службе.
знаешь, шо такое хреново работающие руки?
поясню на себе

возьмем, к примеру, гранату. она, конечно, не такая тяжелая, но
ее нужно ПРАВИЛЬНО КИНУТЬ

если рука разожмется в тот момент, когда ты уже вырвал кольцо - будет беда. и себя задвухсотишь, и побратимов тоже можешь..
а гранаты на фронте кидают ЧАСТО. скажем так.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ще й  фінські  бєжєнці  підтянулися.
Ну  феєрверк  прямо.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

По перше, наперед скажу...

по-перше, зраду ти гониш постійно і систематично

по-друге - звідки хірург має знати про твої вади ? Де твоя особова справа ? Що написано в військовому квитку ?

Навіть не подивився на мене, на мій шрам на пів руки - какой нєгодяй !  :laugh:

а ти йому щось казав про свою руку ?

короче оця твоя хєрня якась дуже тупа і беззмістовна
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ще й  фінські  бєжєнці  підтянулися.
Ну  феєрверк  прямо.

 :laugh:
   
Звичайно катати скаргу. Бо хірург вас не оглянув, забивши на свої прямі профобовязки.

для этого ему нужно пройти независимого хирурга. получить мед.заключение.
а факт, что его не осмотрел хирург, он не докажет. в кабинете хирурга только он и медсестра. их слова против твоего. и они будут утверждать, что осмотр был сделан ПОЛНЫЙ.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ще й  фінські  бєжєнці  підтянулися.
Ну  феєрверк  прямо.
+
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Я  констатую,  от  вибачте  Але рано  закінчились бажаючі захищати Україну.

Ви про це  пишіть.

І  це  сука  ФУП!!!

Ага тут тільки багато хто ладен верещати "Мінські домовленості".
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Я  констатую,  от  вибачте  Але рано  закінчились бажаючі захищати Україну.

Ви про це  пишіть.

І  це  сука  ФУП!!!

Я щось не розумію чому ви дивуєтесь. Якщо головне економіка і взагалі "какая разніца", то чому  мають бути бажаючі йти   на фронт ?

Економіка краще, наприклад, в Польщі, а якщо немає значення якою мовою розмовляти, то які взагалі питання ?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Я щось не розумію чому ви дивуєтесь. Якщо головне економіка і взагалі "какая разніца", то чому  мають бути бажаючі йти   на фронт ?

Економіка краще, наприклад, в Польщі, а якщо немає значення якою мовою розмовляти, то які взагалі питання ?
  Пане не  користуйтесь цим,  воно  смердить
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Ага тут тільки багато хто ладен верещати "Мінські домовленості".
---------------->>>>>>>>>>>>>>> уй
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Тут загальна проблема в нашій спільноті. Людина працює, тримається той роботи де шось платять, соцпакет. Підеш з болячками по лікарням, ну находиш собі групу і всьо....с роботи гудбай, а бумаги перекладати теж ще треба вміти, не кожний знайде без знайомих. А зараз це все боком вилазить.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Там хитро: непридантість по документах має якийсь кінцевий термін, після цього знову комісія. А в ТЦК все просто - якщо є скарги, то показуй, як ти останні роки звертався до лікарів, оновлював діагнози, проходив лікування/реабілітацію. А якщо в тебе щось там в доках 25-річної давнини, а візуально тільки шрам на руці, при цьому ти не прийшов з ворохом паперів, значить ситуація тебе не турбує. Якщо що, я не адвокат ТЦК, просто пояснюю як це працює, може будуть ідеї, що в твоїй ситуації з цим робити.
 
Може хтось прочитає і заздалегідь попіклується про надання документів на комісію

Це те, про що я казав.
У них план і потік людей.
Якщо маєш проблеми зі здоров'ям, то маєш до них приходити одразу з доками що це підтверджують. Шрами показувати і історії розповідати - їм то не цікаво.
Вони глянуть в доки і відправлять до вузьких спеціалістів на підтвердження
   
Я щось не розумію чому ви дивуєтесь. Якщо головне економіка і взагалі "какая разніца", то чому  мають бути бажаючі йти   на фронт ?

Економіка краще, наприклад, в Польщі, а якщо немає значення якою мовою розмовляти, то які взагалі питання ?

если ты любишь свою страну - неважно, на каком языке ты ОБЩАЕШЬСЯ.
хочешь мовосрач разводить? не та тема. тут тема про военкоматы, в которых ИНОГДА ОЧЕНЬ ХАЛАТНО относятся к своим обязанностям.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

если ты любишь свою страну - неважно, на каком языке ты ОБЩАЕШЬСЯ.
хочешь мовосрач разводить? не та тема. тут тема про военкоматы, в которых ИНОГДА ОЧЕНЬ ХАЛАТНО относятся к своим обязанностям.

Та який момвосрач, нахєра воно потрібне. Ви просто вириваєте пробему з контексту. Типу у нас всі цаци, а воєнкомати - бяки.

Не буде так, що у нас хєр зна, що твориться у всіх сферах, а військомати працюють, як годинник. :facepalm1:

Зрештою, фапайте далі один одному в жилєтку. Може щось придумаєте, але скоріш - ні.

   
Це те, про що я казав.
У них план і потік людей.
Якщо маєш проблеми зі здоров'ям, то маєш до них приходити одразу з доками що це підтверджують. Шрами показувати і історії розповідати - їм то не цікаво.
Вони глянуть в доки і відправлять до вузьких спеціалістів на підтвердження

формально врач должен тебя направить на доп.обследование. с направлением именно от комиссии.
но мед.доки тоже нужны. т.к. много откровенных уклонистов.
плюс на военкомов давят - в плане мобилизации.

я комиссию проходил в Запорожье неделю. всякого насмотрелся.
почему неделю? время было такое.
мед.комиссия в военкомате не ежедневно работала.
+ нужно было собрать все, что они потребовали дополнительно.
а в Запорожье в то время была проблема. с врачами. многие уехали, оставшиеся пахали за двоих-троих.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Якщо маєш проблеми зі здоров'ям, то маєш до них приходити з доками що це підтверджують. Шрами показувати і історії розповідати - їм то не цікаво.

ну бо це логічно, якщо непридатний, то покажи це, рентген, МРТ чи висновки якісь

а то шрам у нього на руці, може з яблуні колись наїбнувся
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Народ на останні виборах навибирав в депутати навіть не хрєн зна що, а повних уєбанів.

А тепер вам воєнкомати винні. :facepalm1:
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

формально врач должен тебя направить

нє должєн

чого це він должєн ?

тому що лише шрам на руці ?
   
Та який момвосрач, нахєра воно потрібне. Ви просто вириваєте пробему з контексту. Типу у нас всі цаци, а воєнкомати - бяки.

Не буде так, що у нас хєр зна, що твориться у всіх сферах, а військомати працюють, як годинник. :facepalm1:

Зрештою, фапайте далі один одному в жилєтку. Може щось придумаєте, але скоріш - ні.

слушай сюда.
комиссию я проходил по полной программе.
честно
без всяких там "подмазываний" и прочего.
поэтому я в теме. шо и как там.
и если я про это на ФУП не рассказывал - то совсем не потому, шо мне нечего рассказать. просто не желал добавлять негатив. его и так хватает.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Що ви пропонуєте? Хочаб в моєму випадку?
До війни я старався по лікарях зовсім не ходити, щоб не навантажувати систему, і чого туда ходить?  І якось жив з тими обмеженнями і сам якось лікувався, якщо щось боліло.
раз не турбує, значить не болить - годєн.
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

нє должєн

чого це він должєн ?

тому що лише шрам на руці ?
Якщо висловив жалоби на здоров'я то повинен, що не так ?
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

нє должєн

чого це він должєн ?

тому що лише шрам на руці ?
тому шо у них, як мінімум немає рентгеапарату  :gigi:
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

нє должєн

чого це він должєн ?

тому що лише шрам на руці ?

Формально у непридатних у квитку якась стаття прописана. Може вона конкретизує болячку яка робить непридатним
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

Формально у непридатних у квитку якась стаття прописана. Може вона конкретизує болячку яка робить непридатним
в кожній статті є пункт - Г, який робить усіх придатних  :gigi:
   
Если наш контрнаступ не получится, то к зиме начнут студентов призывать. Потому как Рашка к зиме намобилизует с полмиллиона новых чмобиков.  :-)o
   
Re: Зрада з воєнкомату. Особистий досвід.

раз не турбує, значить не болить - годєн.
ще-операцію робили? Ні? Годний! Цього року -лежали два рази? Ні? Годен! До туалету можете дійти?Значить годні! І ще десяток відмазок. Це в лікарні-для всіх важко хворий.залишилося недовго жити І лише один лікар каже-що у вас чудове здоровя. Це лікар з воєнкомату.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Если наш контрнаступ не получится, то к зиме начнут студентов призывать. Потому как Рашка к зиме намобилизует с полмиллиона новых чмобиков.  :-)o
а з студєнтами весь професорсько-викладацький склад ВУЗів, нє ? вчити і так небуде кого
   

Цю тему переглядають:

 
Повна версія