Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Чесно кажучи також дивує що осіб мужського полу, на 20 бригад повного складу займаються волонтьорством (причому частина з них вполне собі бізнесом, у тих гроші взяв, там купив, собі на жизнь трохи взяв, і військовим відвіз).
А ми ще жінок волонтерів не порахували. Така прорва народу займається снабженієм арміі, це ж на кожного солдата на нулі десь по одному волонтьору а то і по два чи три. Нахріна у нас тоді МО і вічно усміхнений міністр, він же дурно хліб свій їсть, без нього давно розбираються що і куди треба доставить. Нехай їде до хранцузів снаряди випрашува, вони нарід позитивний і людину яка завжди на позитиві приймуть як свого.
ну без волонтеров бы армии туго бы пришлось, тут уж из песни слов не выкинешь.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а коррупция да - те кто могут оформить - озолотились в буквальном смысле за год, а таксы только растут
   
Re: Он устал ат вайни

их в окопах немало


это заметно даже на фупе
но не вижу кто из прихильникив зе с фупа служит

а это ведь самые придатни для службы категории возрастов

по проуентам олосования их на фупе должно быть минимум 20


Останнє редагування: 15 квітня 2023 23:40:47 від majesty
   
Re: Он устал ат вайни

это заметно даже на фупе
но не вижу кто из прихильникив зе с фупа служит

а это ведь самые придатни для службы категории возрастов

по проуентам олосования их на фупе должно быть минимум 20

В мене зять великий прихильник Зе, має військову кафедру і тепер на фронті, не ховався від повістки.  Але недавно був у короткочасній відпустці, то вже не рветься на захист зелені, говорить що помилявся.   Починає доходити...
   
Re: Он устал ат вайни

В мене зять великий прихильник Зе, має військову кафедру і тепер на фронті, не ховався від повістки.  Але недавно був у короткочасній відпустці, то вже не рветься на захист зелені, говорить що помилявся.   Починає доходити...

риспект зятю
слишком дорогая цена ошибок нашего многострадального и героического народа


   
Re: Он устал ат вайни

В мене зять великий прихильник Зе, має військову кафедру і тепер на фронті, не ховався від повістки.  Але недавно був у короткочасній відпустці, то вже не рветься на захист зелені, говорить що помилявся.   Починає доходити...
я ніколи не був прихильником Зе і Зе-влади (хоча, з початком війни, йому респект що тримається і представляє Україну і вибиває допомогу від партенрів, тобто добре виконує свою роль Перзидента)
але не бачу яким чином гіпотетичне президенство Порошенка в 2019-21рр покращило б ситуацію. Враховуюючи масштаб війни і масштаб потреб.

при Порошенко ВПК набудував би дронів? нашив зимової форми на 300 тис людей? накупував би печей-"буржуйок" на 300тис людей?
сумніваюся. Бачачи темпи і парадигми петрової діяльності ( "воєнне рішення неможливе" (с) )

багато потреб які закривають волонтери - це "побутові" потреби. Пічки, одяг, вітаміни, скоби-інструменти-матеріали для окопного життя. МО, може й надає зброю-каску-бронежилет, але солдату треба ще багато різних речей щоб в проміжках між стріляниною, в польових умовах поїсти-зігрітися-помитися-поспати-пос*ати(вибачте за натуралізм але шо є то є :) )

Останнє редагування: 16 квітня 2023 00:54:58 від T.Blair.
   
Re: Он устал ат вайни

я ніколи не був прихильником Зе і Зе-влади (хоча, з початком війни, йому респект що тримається і представляє Україну і вибиває допомогу від партенрів, тобто добре виконує свою роль Перзидента)
але не бачу яким чином гіпотетичне президенство Порошенка в 2019-21рр покращило б ситуацію. Враховуюючи масштаб війни і масштаб потреб.

при Порошенко ВПК набудував би дронів? нашив зимової форми на 300 тис людей? накупував би печей-"буржуйок" на 300тис людей?
багато потреб які закривають волонтери - це "побутові" потреби. Пічки, одяг, вітаміни, скоби-інструменти-матеріали для окопного життя. МО, може й надає зброю-каску-бронежилет, але солдату треба ще багато різних речей щоб в проміжках між стріляниною поїсти-зігрітися-поспати-пос*ати(вибачте за натуралізм але шо є то є :) )-помитися

хочешь мира готовься к войне
про перешеек и гостомель вообще молчу

Базмут и тамошняя линия дердится из-за подготовленнвх укреплениц

   
Re: Он устал ат вайни

я ніколи не був прихильником Зе і Зе-влади (хоча, з початком війни, йому респект що тримається і представляє Україну і вибиває допомогу від партенрів, тобто добре виконує свою роль Перзидента)
але не бачу яким чином гіпотетичне президенство Порошенка в 2019-21рр покращило б ситуацію. Враховуюючи масштаб війни і масштаб потреб.

при Порошенко ВПК набудував би дронів? нашив зимової форми на 300 тис людей? накупував би печей-"буржуйок" на 300тис людей?
сумніваюся. Бачачи темпи і парадигми петрової діяльності ( "воєнне рішення неможливе" (с) )

Тут банять за відповіді на це питання.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Другу погоджували переведення на інше місце служби три місяці після закінчення контракту.
Погодили 20 лютого 2022. Коли зрозуміли, що скоро війна, а по особовиму складу некомплет. Економили гроші...
   
Re: Он устал ат вайни

Тут банять за відповіді на це питання.
відповідай коректно (і памятаючи що йде війна і відповіді не мають надавати ворогу допомогу в його пропаганді)
і все буде гаразд.
   
Re: Он устал ат вайни

відповідай коректно (і памятаючи що йде війна і відповіді не мають надавати ворогу допомогу в його пропаганді)
і все буде гаразд.

хочешь мира готовся к воцне
тем более если Байлен советует

что еще обьяснять?
   
Re: Он устал ат вайни

хочешь мира готовься к войне
про перешеек и гостомель вообще молчу

Базмут и тамошняя линия дердится из-за подготовленнвх укреплениц
вірно.
лінія зіткнення з ОРДЛО була створена і укріплена, в основному, в 22015-16рр зразу після "мінських". після цього лише використовувалася як  лінія фронту.

про перешеек и гостомель - то буде після війни розмова.
про те чому так швидко захопили південь.
чому так швидко змогли просунутися з білорусі (хоча верхівка ЗСУ і уряду запевнла що з білорусі ні-ні бо там Чорнобиль)
десь просери, десь зрадники. Десь інерція мислення, так само як в 2014 не могли уявити що доведеться стріляти по кацапах, і тут щось подібне, лше в іншому масштабі.

хочешь мира готовься к войне - і багато би Петро наготував?
питання гіпотетичне, бо ми не можемо переграти варіант петра Президента в 2019-21рр.
я не вважаю що Петрова каденція 2019-21р була б суттєво кращою в плані воєнних приготувань.
   
Re: Он устал ат вайни

Про підготовку до війни:
   
Re: Он устал ат вайни

хочешь мира готовся к воцне
тем более если Байлен советует
ти говориш про помилку Зе (заспокоював всіх шашликами, тоді як треба було починати приводити ЗСУ в готовність для оборони).
"помилку" називаємо умовно. Тому що в Зе були свої аргументи чому він обрав таку позицію, а задінм числом ми всі мудрі.

але які підстави вважати що Петро не зробив би тої самої помилки???
або якоїсь іншої.

ми знаємо як вчинив Зе в місяці перед війною,
але не знаємо (лише здогадємося, в міру свого розуміння) як би вчинив По.
   
Re: Он устал ат вайни

Про підготовку до війни:
https://www.facebook.com/100063532392562/posts/692275982900142/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v


Сам дурак- подобаються дописувачі з такою глибокою аналітикою
   
Re: Он устал ат вайни

Сам дурак- подобаються дописувачі з такою глибокою аналітикою
Там нарізка довоєнних новин без аналітики.
   
Re: Он устал ат вайни

ти говориш про помилку Зе (заспокоював всіх шашликами, тоді як треба було починати приводити ЗСУ в готовність для оборони).
"помилку" називаємо умовно. Тому що в Зе були свої аргументи чому він обрав таку позицію, а задінм числом ми всі мудрі.

але які підстави вважати що Петро не зробив би тої самої помилки???
або якоїсь іншої.

ми знаємо як вчинив Зе
але не знаємо (лише здогадємося, в міру свого розуміння) як би вчинив По.

По точно б не зупинив готуватися до війни у 19-му і скорочувати армію
Зупинено було все, бо треба ж в глаза пассатрєть
Клротше, скільки можна то розжовувати...
Не флудіть
   
Re: Он устал ат вайни

Про підготовку до війни:
навіть не буду читати.
"кто виноват" зараз менш актуально ніж "що робити"

в Інтернеті є 100500 нарізок на тему "Зе - цяця"
і 100500 нарізок на протилежну тему "Зе - гандон"

але чи по результатах лютого 2022р По не отримав би так само звинуваяення "По - гандон" ??

Останнє редагування: 16 квітня 2023 01:16:43 від T.Blair.
   
Re: Он устал ат вайни

По точно б не зупинив готуватися до війни у 19-му і скорочувати армію
Зупинено було все, бо треба ж в глаза пассатрєть
це не створює жначної різниці. На фоні масштабу війни.

ок, до Зе є обгрунтовані претензії.
що був наївним, що хоітв "в глаза пассатрєть". що менеш цікавився армією чи обороною. Це вже десь аж в 2021 Зе потрохи заматєрєл і почав рухатися до "етой вот русофобії"

але (цифри умовні)
армія була 200тис
Зе скоротив її до 180тис
а війна бабахнула така що стало треба 900тис.

при По зробили би 4 ракети Нептун,
при Зе зробили 2
а потрібно 50 щоб досягти цілей в Чорному морі на морському ТВД.
(цифри, знову ж, умовні, для ілюстрації що я хочу сказати)

Останнє редагування: 16 квітня 2023 01:19:21 від T.Blair.
   
Re: Он устал ат вайни

навіть не буду читати.
"кто виноват" зараз менш актуально ніж "що робити"

в Інтернеті є 100500 нарізок на тему "Зе - цяця"
і 100500 нарізок на протилежну тему "Зе - гандон"

але чи по результатах лютого 2022р По не отримав би так само звинуваяення "По - гандон" ??
Працював з одним крутим проектувальником з оборонки.
Знаю з перших вуст як було з 2016 до 2019.
А потім ніяк, поклали болт та закрутили фінансування.
   
Re: Он устал ат вайни

Працював з одним крутим проектувальником з оборонки.
Знаю з перших вуст як було з 2016 до 2019.
А потім ніяк, поклали болт та закрутили фінансування.
не заперечую що Зе армією мало цікавився.

але є і інша інф, що не цілком на нуль  закрутили фінансування. Отже і в 2019-21рр дещо робилося.
 
от ці 2 Нептуни, якими потопили "москву" (хм. ну то ще питання чи то не були Harpoon? та нехай Нептуни)
то їх коли доробили до гоовності? невже ще до 2019р?
   
Re: Он устал ат вайни

не заперечую що Зе армією мало цікавився.

але є і інша інф, що не цілком на нуль  закрутили фінансування.
 
а от ці 2 Нептуни, якими потопили "москву" (хм. ну то ще питання чи то не були Harpoon? та нехай Нептуни)
то їх коли доробили до гоовності? невже ще до 2019р?
Був втрачений темп та дорогоцінний час.
Не було на них держ замовлення до кінця 21 року.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Колєги, трохи попустіться. Ви ж в темі про військоммати, то і пишить по темі.
Чого за рік війни законодавство не впорякували? Кому то вигідно? Банальна перевірка документів працює тільки у випадку "будівельник Микола їде на халтуру маршруткою". Інакше можна банально забити хрін, і немає ніякої відповідальності, а якщо ще адвокат під рукою то взагалі. Тому то і стісняються на відео попасти.

П.С. мені тут сорока на хвості принесла що північ чернігівщини за пару місяців до, точно также розмінували як і херсощину, от і не знаю вірити чи ні. Але це питання для другої гілки.
   
Re: Он устал ат вайни

не заперечую що Зе армією мало цікавився.

але є і інша інф, що не цілком на нуль  закрутили фінансування. Отже і в 2019-21рр дещо робилося.
 
от ці 2 Нептуни, якими потопили "москву" (хм. ну то ще питання чи то не були Harpoon? та нехай Нептуни)
то їх коли доробили до гоовності? невже ще до 2019р?

Патрушев агент СБУ, москву наводнили украинские дрг, охрана аэродромов под москвой снята, хуйло на лвдах катается на курилах

как тебе такой вариант? :rotate:
   
Re: Он устал ат вайни

Працював з одним крутим проектувальником з оборонки.
Знаю з перших вуст як було з 2016 до 2019.
А потім ніяк, поклали болт та закрутили фінансування.

Батько мого швагра точно так само сказав
Також працювали на оборонку, щось по електроніці
   
Re: Он устал ат вайни

при По зробили би 4 ракети Нептун,
при Зе зробили 2
а потрібно 50 щоб досягти цілей в Чорному морі на морському ТВД.
(цифри, знову ж, умовні, для ілюстрації що я хочу сказати)
Не хочу продовжувати офтоп, але якось так воно стало в 2020 році:
https://biz.liga.net/ekonomika/all/novosti/ryad-taynyh-voennyh-proektov-pod-ugrozoy-iz-za-otsutstviya-finansirovaniya-statewatch

   
Re: Он устал ат вайни



Військові витрати постійно зростали. Невже хтось вважає, що уклоніст Зе, а не військові на чолі з Залужним, вирішував яким саме чином витрачати ці кошти, які програми закривати, а яким збільшувати фінансування? Щодо мінування перешийку, Генштаб: "Що стосується чуток щодо начебто "незамінування" Чонгару, повідомляємо. Міст було заміновано, але нам протистояли переважаючі у 15 разів сили противника.
Усі висновки щодо правомірності прийнятих рішень під час бойових дій будуть зроблені у встановлений законом спосіб після їх завершення".
 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

96 000 волонтерів - чоловіки призовного віку. Правда цікаво ?


 Неправда.

16 СІЧНЯ 2023

Є дані про те, що за сім місяців війни до системи внесли дані 146 тисяч громадян України (Getty Images)

За 7 місяців, від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, до системи "Шлях" для перетину кордону було внесено дані про 146 тисяч громадян.

Понад 86 тисяч з них – водії ліцензованих перевізників пасажирів і вантажів. Вони вносили дані самостійно через особисті електронні кабінети системи "Шлях". Дані про ще 47 тисяч людей на перетин кордону до системи подали військові адміністрації і про понад 13 тисяч – Міністерство інфраструктури. Це звернення волонтерів, які доставляють гуманітарні вантажі Збройним Силам України та медичним закладам.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Невже хтось вважає, що уклоніст Зе, а не військові на чолі з Залужним, вирішував яким саме чином витрачати ці кошти, які програми закривати, а яким збільшувати фінансування?

 :facepalm1:

Головнокомандувач з 27 липня 2021 р

А про те, куди і як йшли кошти, варто після війни допитати Загороднюка і Тарана
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

Чого це?
Я катаюсь куди хочу, а ви сидіть коричневоштанькі більшовитські.
Ознака вонючих совків - які вирішують за тебе що тобі робити, як і де жити,  і виїздні візи вводять
Таке сміття як ти Україні не потрібно - можеш не повертатись)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:facepalm1:

Головнокомандувач з 27 липня 2021 р

А про те, куди і як йшли кошти, варто після війни допитати Загороднюка і Тарана

Ок.
Тоді у Залужного запитаємо хто і чому розміновував?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Таке враження що там було замінована площа 100 на 100 км. Шо ви за хню пишите
   
Re: Он устал ат вайни

Таке сміття як ти Україні не потрібно - можеш не повертатись)
Ти впевнений?
Бо я працюю на Україну набагато більше твого.
І я нікуди не тікала, я тут :)))

ЗІ Не вам, вонючим більшовикам - корупціонерам  вирішувати де хто має бути і що робити. Зарубай собі на носі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Таке враження що там було замінована площа 100 на 100 км. Шо ви за хню пишите

Міни то йухня. Антонівськиц міст чому не зірвали?
   
Re: Он устал ат вайни
Ale

Ти впевнений?
Бо я працюю на Україну набагато більше твого.
І я нікуди не тікала, я тут :)))

ЗІ Не вам, вонючим більшовикам - корупціонерам  вирішувати де хто має бути і що робити. Зарубай собі на носі.
Та тут всі працюють на Україну більше ніж хлопці воюють, хоть тищу гривень податків платиш?) чого тебе турбує що чоловіків не випускають? Ти ж жінка- п***а з України - без тебе розберемось
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Міни то йухня. Антонівськиц міст чому не зірвали?
чому обмежився одним мостом? Вони що повернулись б назад? Ні пішли б на каховську дамбу, підривати її тоже?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

чому обмежився одним мостом? Вони що повернулись б назад? Ні пішли б на каховську дамбу, підривати її тоже?
Саме це зробили зараз кацапи. Бо на дамбі теж є мости.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Саме це зробили зараз кацапи. Бо на дамбі теж є мости.
Збройні сили України вдарили по мосту в районі Каховської ГЕС, після чого він став непридатним до використання. Про це повідомляє командування "Південь
   
Re: Он устал ат вайни

Та тут всі працюють на Україну більше ніж хлопці воюють, хоть тищу гривень податків платиш?) чого тебе турбує що чоловіків не випускають? Ти ж жінка- п***а з України - без тебе розберемось
Чого це не випускають?
Випускають. За 5000 долярів :)))
З чим ти будеш розбиратись, чучело більшовитьске?
Ссср будувати? Вєрньом всьо взад  :weep:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Збройні сили України вдарили по мосту в районі Каховської ГЕС, після чого він став непридатним до використання. Про це повідомляє командування "Південь
Навіщо бити по мосту якщо "він став непридатним до використання"??? Ну так саме так, на дамбі є шлюзи і мости. Підривати є що. Це у відповідь на "Ні пішли б на каховську дамбу, підривати її тоже?"
   

Цю тему переглядають:

PlusPlus, Gorsad, LokoMoko, oleg kievsky і 39 гостей
 
Повна версія