Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

то ти контракт підписав, присяги не прийняв, відбув в частину з якої тебе вигнали до дому ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На присягу я поки що не придатний, я так розумію
Чекай. Зброю видали до присяги? ;o
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

зацькували бебіфокса іроди  :beach:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Насправді, зарахували 8 робочих днів... :( Це щоб не лаятись... Зрозуміло???
Ні.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мене в 350 раз пояснювати, чого я цього не роблю???

Добре, в 351 раз пояснюю. У мене є дві рідні кохані людини... Дружина та Донька. Донька у грудні повернулась із Гданьська... Вони обидві кажуть, що ми ніколи з України не поїдемо, ну і я не хочу...

У мене є два громадянства крім України. Ну, так склалось, але можна і відмовитись..

пробач, Серега, я ото якось пропустив мабуть твої історії про множинні громадянства. і що ти з ноги двері в посольство можешь відчиняти
чогось згадуються лише твої нещодавні поневіряння про битові складнощі вдома, типу "що ж робити далі", чи їхати до хатинкі в Австралії, чи десь роботу шукати.
в підсумку у читачів і склалося враження, що до ВК ти пійшов з безвиході, коли жінка вже зголосилася, а не за переконанням.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то ти контракт підписав, присяги не прийняв, відбув в частину з якої тебе вигнали до дому ?

Він пішов у віськомат - хочу!.   Їсти нема, телефон розбитий. В арміі платня.  Вініпуха на передок не кинуть.

Його( або він їх,бугага) помурижили ,помурижили, ладно, давай  на лвк.  Бебік пробігся по  лікарям, а ввечорі побігся по фупу - я  в ЗСУ!  Ось вам!

Лвк , або кадровік бебіфокса зарубіла.







Останнє редагування: 5 березня 2023 21:49:53 від Miki Mastiffo
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то ти контракт підписав, присяги не прийняв, відбув в частину з якої тебе вигнали до дому ?

Це питання??? Чи Ви не зрозуміли написаного???   

По підсумках забігів за лютий протабелювали 8 діб. Військовий не віддали. За 8 діб і сплатили.Що неясно. Контракт десь є, я його підписав 02.02.23, якщо точно, зранку, і не бачів його з того часу...

Це ще добре, є люди що не отримали нічого... Теж 50+ років...

Сказав вже, буду точно знати - напишу :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Чекай. Зброю видали до присяги? ;o

Це питання??? Чи Ви не зрозуміли написаного???   
По підсумках забігів за лютий протабелювали 8 діб. Військовий не віддали. За 8 діб і сплатили.Що неясно. Контракт десь є, я його підписав 02.02.23, якщо точно, зранку, і не бачів його з того часу...
Це ще добре, є люди що не отримали нічого... Теж 50+ років...
Сказав вже, буду точно знати - напишу :(
Настав час дивовижних історій ;)

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Настав час дивовижних історій ;)

Показати зображення...
Хіба ж сьогодні настав...
Тут дисер писати можна.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

пробач, Серега, я ото якось пропустив мабуть твої історії про множинні громадянства. і що ти з ноги двері в посольство можешь відчиняти
чогось згадуються лише твої нещодавні поневіряння про битові складнощі вдома, типу "що ж робити далі", чи їхати до хатинкі в Австралії, чи десь роботу шукати.
в підсумку у читачів і склалося враження, що до ВК ти пійшов з безвиході, коли жінка вже зголосилася, а не за переконанням.

Ладно... Яка різниця, чого я туді пішов. Я там стояв з вересня тупо стати на облік і йти працювати собі... А вирішив піти добровільно після обстрилів Києва 31 грудня та на новий рік... Ну то жінку вмовив до 04.01, ну писав я про це... Плакала вона :( Тепер плаче, що так вийшло. Вона взагалі свята людина, я серьозно...

Мене просто дивують суто теоретичні питання... Система влаштована по іншому і працює якось не дуже. А для контракту треба ІПН і карту Привату або Ощаду... А присяга то як вийде... То від вас не залежить. 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я 10.07 буду у Варшаві... Якщо що... А 11.07 у США  І там маю отримати офіційний сертифікат на обслуговування літаків, що в нас будуть... Без подробиць... Знайшов своє місце в житті, нарешті.
До 01.09 я працюю на ЗСУ офіційно. Ну, розповісти не можу... Десь у вересні, якщо дозвіл буде... А на постійно не взяли за здоров"ям 54 роки)
Я влітку вже їздив у Сполучені Штати (Огайо, WPAFB, Дейтон). І там теж був певний облом. Я завтра можу не до ЦТК поїхати, а тупо на Сікорського у посольство США. І вони мене випустять. І прикордонники наші випустять з тим листом.

Посольство випустить, значить. Плюс громадянство Австралії і
Малайської Федерації.
  :facepalm1:

Не хочу бути записаним до "цькувальників", але я б якось трохи менше писав усілякої всячини. Напевно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Добраніч... Побалакали  :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Посольство випустить, значить. Плюс громадянство Австралії і   :facepalm1:

Не хочу бути записаним до "цькувальників", але я б якось трохи менше писав усілякої всячини. Напевно.

Я багато чого не маю права писати. А тут такі всі цікаві... Ой...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ні, Малайської Федерації.
Це Малайзії тобто ? ;o
Бо Малайська федерація ніби ж гавкнулась?
Вже не питаю, яким чином Ви те громадянство набули
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

По-перше, Сергію, таким, як ти, згідно українського прислів'я, можна пити тільки юшку з гівна. А не хлєбний дар.
Решта - похідне.
По-друге, брехня вона як драговина, глибше грузнеш - важче вибратись.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я багато чого не маю права писати. А тут такі всі цікаві... Ой...
Та плюнь, пиши вільно, все одно присяги нема.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Я багато чого не маю права писати.

У вказані вами дати "перебування за кордоном з секретною місією для ЗСУ" ви строчили на форумі з рідної квартири.
Так, ви маєте повне право просто не писати хyйнi. Все має межі.
Перепрошую.


Малайська федерація ніби ж гавкнулась?

Напевно, малась на увазі маланська федерація
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Голівуд колись зніме фільм про неймовірну історію Сергія
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Голівуд колись зніме фільм про неймовірну історію Сергія
Вже судяться з Нетфліксом за право власності на сценарій :lol:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Голівуд колись зніме фільм про неймовірну історію Сергія
Турч буде спонсором проекту.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Це питання??? Чи Ви не зрозуміли написаного???   

По підсумках забігів за лютий протабелювали 8 діб. Військовий не віддали. За 8 діб і сплатил

A ну так це все вирішує, раз була платня)
Скрін  екрану  зарплати, і ми всі одраз на твоєму боці)

Такого вистачить.


   
Re: Попередження від військкомату  8-:

у мене є брат ,3ю рідний, він має два громадянства. українське та канадське, яке отримав ще у 2010 році.
Приїхав сюди у грудні перед війною зуби робити, ну і залишився, десь в жовтні йому на зупинці врулили повістку
він пішов у військомат, почали розпитувати шо як, після того як взнали, що він має громадянство Канади, сказали тіко через СБУ дозвіл на воювати
в СБУ дали йому писульку шо може п***а назад в Канаду, ну або тіко на добровільній основі йти воювати.

Сергію може з тобою таке ж ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чекай. Зброю видали до присяги? ;o

Якраз це можливо.   
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якраз це можливо. 
Ну тоді я плавно перестаю розуміти логіку. Зараз 23-й рік, а не лютий 22-го.
Тупо "піджаку" видають автоматичне ружжо, уніформу ЗСУ, підписують з ним контракт, а присяга - якось іншим разом?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну тоді я плавно перестаю розуміти логіку. Зараз 23-й рік, а не лютий 22-го.
Тупо "піджаку" видають автоматичне ружжо, уніформу ЗСУ, підписують з ним контракт, а присяга - якось іншим разом?

А, ну так. То був кінець березня 22.

В  балладе Бебіфокса  все просто -  є скрін з платньою за 8 діб  ( 5 000 десь ) -  ну  то  ізюмітельний випадок.
Ні -  сам  нарвався)

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ясно одне : пан Сергій тепер без грошей, без роботи, тому й пише - бо потребує допомоги, може хтось щось порадить.
Чого тут насміхатися, він і так у розпачі, сім'я хоче бути в Києві, а він немає тут роботи, кудись рветься
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

Ясно одне : пан Сергій тепер без грошей, без роботи, тому й пише - бо потребує допомоги, може хтось щось порадить.
Чого тут насміхатися, він і так у розпачі, сім'я хоче бути в Києві, а він немає тут роботи, кудись рветься
Так якщо його звільнили з ЗСУ, то проблем з роботою не має бути, ТЦК дозвіл ляпне на довідку ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В  балладе Бебіфокса  все просто
Я б сказав, єщьо прощє, словами київського кацапа:
"Интереснее всего в этом вранье то, что оно — вранье от первого до последнего слова."
А якщо на перший погляд невідомо, для чого це все, знов-таки згідно старій істині, варто задуматись про гроші. Натяки про "бомжатнік", розбитий ракетою смартфон, "не здохну ще кілька днів" вже були, на диво немалий список минулих спонсорів пана Сергія теж мелькав.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Десь так. Офіційно не комісують. І служити не дають. І працювати не дають. Я розумію, що винні москалі, а що робити не розумію... :(
У моєї двоюрідної сестри чоловіка комісували за станом здоров‘я, такшо не треба ля-ля.
Стан здоров‘я погіршився не в результаті поранення чи травми, а через постійний стрес, та великі навантаження.
Сусід навпроти також повернувся зі служби, зараз лікується, правда невідомо чи комісували його, чи повернеться на службу.
У відпустки на десять діб також відпускають, кум приходив у відпустку, бухали з цього приводу.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Посольство випустить, значить. Плюс громадянство Австралії і   :facepalm1:

Не хочу бути записаним до "цькувальників", але я б якось трохи менше писав усілякої всячини. Напевно.


 І 10.07, і 11,07 постив на ФУПі з Києва). Може, пару таких історій розказав на ВЛК і його відправили додому від гріха подалі?))
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У моєї двоюрідної сестри чоловіка комісували за станом здоров‘я, такшо не треба ля-ля.
Стан здоров‘я погіршився не в результаті поранення чи травми, а через постійний стрес, та великі навантаження.
Сусід навпроти також повернувся зі служби, зараз лікується, правда невідомо чи комісували його, чи повернеться на службу.
У відпустки на десять діб також відпускають, кум приходив у відпустку, бухали з цього приводу.
То есть на фронт ты обмежено придатний, а бухать можешь как не в себя. Клёво

Это ты сказочник, что впрочем не удивительно.

За отпуска вот только утром спросила - с января никому не дают был ответ
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

кантора ослов
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

відправили додому від гріха подалі?

Можливо. Усе, що завгодно може бути. Вірю, що не зі зла, люди часто херню пишуть в розпачі чи просто в складній ситуації

або кукуха трохи того, або не просихає
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Про присягу. За часів здаєцця вже Кучми тих хто проходив совкову строкову виїзні воєнкоматівці збирали на переприсягу вже тепер Україні. Не памнятаю який то рік був і навіть внаслідок чого я туди потрапив, ну певно ж біленька приходила (c) повістка, запрошення явитися на площу теплої сонячної днини такого-от числа, взяти старого воєнніка. Пошикували нас, зачитували текст, ми повторили. Потім воєнніки зібрали, поставили відмітку про нову присягу. Так от ми були звісно без зброї і в своєму одязі.

А пан Сергій як я зрозумів строкову служив. Питання перше, чому він свого часу не пройшов ту переприсягу. Або якщо не того часу але пізніше коли його кудись там залучали для ЗСУ (!) для виїзду за кордон (!). І друге, які ще треба 50 днів? Повторну присягу могли у воєнкоматі провести, теж без зброї і в своєму одязі. Могли й у в/ч якби стояло питання. Значить не стояло.

По контракту -- хіба його у воєнкоматі укладають а не в конкретній в/ч? Хоча, я тут не в темі, але просто цікаво, вперше таке чую.

По воєнніку -- вибачте, а це як? 8-: Забрали, мовчки поїхав, оце воїн!!!11111 :lol: :facepalm1:

Останнє редагування: 6 березня 2023 02:01:31 від соннна.тетеря
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

відправили додому від гріха подалі?))
Так з його розповідей він весь час зустрічається з такими ж як він сам що коять дивні речі.
Якщо відправили з в/ч назовсім, стройова має видати дві виписки з наказів (по стройовій частині і по особовому складу), припис з’явитися у воєнкоматі (РТЦК-СП) і воєннік з проставленою позначкою про вибуття і списаною зброєю. Якщо цього всього нема, то він виходить залишається в штаті в/ч і на всіх видах забезпечення (фін, майнове, котлове), а зброю і зайвий інший тягар сказали здати на тимчасове утримання старшині, як робиться, коли їдеш у відрядження чи відпустку. Якщо ж з в/ч таки списали, але доків ніяких на руки не дали, навіть воєнніка, і людина мовчки це ковтає і їде звідтіля, то мабуть справді варіант від гріха подалі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Отйопт чи все ж були калаші на тій переприсязі, хоч убий не пригадаю, вже стерлося з пам’яті. Але слова повторювали хором, і в своєму одязі.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

то ти контракт підписав, присяги не прийняв, відбув в частину з якої тебе вигнали до дому ?

Настало врємя охерітєльних історій...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Пан Сергей подьем! Труба фуп  зовет!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

То есть на фронт ты обмежено придатний, а бухать можешь как не в себя. Клёво

Это ты сказочник, что впрочем не удивительно.

За отпуска вот только утром спросила - с января никому не дают был ответ

Дають не дають, але тут Аналітик не бреше. Час від часу люди приїзджають у відпустку (чи як воно оформляється). Місяць тому рідний дядько був 10 днів дома. Може то залежить від частини-роду військ. Він артилерист, каже по одному-двоє в них на десяток днів пускають.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Настало врємя охерітєльних історій...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 55 гостей
 
Повна версія