Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Нах ти мені потрібен. Просто дехто кричав - всі швидко в воєнкомат, бо я вже тут і папери про нерозголошення підписав. А по факту? Трєпло.

та я от читав от все і таке враження, що в чувака або кукуха трохи того, або не просихає
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От Вам реально нема чого робить??? Я одну тему відкривав щодо працевлаштування свого і інших ще деяких людей. Одну. Взагалі одну. І більш не буду. Якщо в Києві, заходте до мене в гості і подивитесь усі документи про всі події... Якщо цікаво, звичайно... Ну і який в мене вдома бомжатник, подивитесь також :(

Ну ні то ні - робить що хочете, просто перечитайте в цій  гілці перше повідомлення :( Пробачте.
Пане Сергій
Ви в декількох гілках сьогодні продублювали свій пост про Ваше дивне звільнення ..
То значить - Ви ж хотіли привернути до себе увагу?
Але на запитання щодо деяких деталей - починаєте якось плутано ні про що говорити.
Нащо?
Сказали б - звільнили застаном здоров'я, і Ок, ніхто б не допитувався нічого. А то пішли довгі казки
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чекають посади коли в Україну зайдуть F35))))

Я, было, в патриотическом порыве, решил в учебку «Патриотов» податься. Так мне на голову кучу проблем вывалили - от возраста до гражданства, и американцы и свои. Хотя и ВУС подходящий, и звание, и английский, и физо американское армейское лехко. Приказали ждать, вам позвонят, если шо. :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  ...Втім, потрапити до лав американської армії добровільно може далеко не кожен. Обмежень за статтю на контрактній основі немає, але є віковий поріг: нижній – 17 років, верхній – 35.
  Хоча на облік мають стати всі чоловки, потрапити до армії США непросто. Фото: Wikipedia
  Перш ніж підписати контракт, кандидат повинен скласти вступний тест ASVAB (Armed Services Vocational Aptitude Battery), який має на меті виявити його сильні сторони, а також здібності в науці, математиці та мові.


Прошел я этот тест, когда было 29. В Массачусеттсе, который не самый глупый штат. Набрал GT 112. После чего рекрутер мне заявил, что в армии мне делать нечего, поскольку средний тест результат у него в его месторасположении 77. :)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Прошел я этот тест, когда было 29. В Массачусеттсе, который не самый глупый штат. Набрал GT 112. После чего рекрутер мне заявил, что в армии мне делать нечего, поскольку средний тест результат у него в его месторасположении 77. :)
  Так і я про те:
  В армію потрібно набирати вмотивованих добровольців після проходження медогляду та стану здоров"я.
  Вояк має бути вишколеним й всім необхідним забезпеченим. Й знати, що у випадку смерті чи поранення відшкодуванення Батьківщина забезпечить адекватні...
  П.С. Один професійний вояк в цивілізованій армії вартує десятьох зловлених на вулицях та в нічних кафе "призовників".   
  Мій девіз вжитті: Кожна робота, котра робиться повинна робитися хорошо. В смислі, сталевари нехай і надалі варять сталь а пекарі печуть хліб. А не навпаки.
  А антіки нехай на пенсії пишуть спогади... 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сказали б - звільнили застаном здоров'я, і Ок, ніхто б не допитувався нічого.

От якщо фактично то відбудеться, я доповім. Точно. Обіцяю... :(

Якщо буде за інтернет чим платити... Ну, поки є... :( 

У мене вага була у вересні 130 кг (маса, звичайно, но у побуті кажуть вага, то є неправильно). Зараз 101...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  Так і я про те:
  В армію потрібно набирати вмотивованих добровольців після проходження медогляду та стану здоров"я.
  Вояк має бути вишколеним й всім необхідним забезпеченим. Й знати, що у випадку смерті чи поранення відшкодуванення Батьківщина забезпечить адекватні...
  П.С. Один професійний вояк в цивілізованій армії вартує десятьох зловлених на вулицях та в нічних кафе "призовників".  
  Мій девіз вжитті: Кожна робота, котра робиться повинна робитися хорошо. В смислі, сталевари нехай і надалі варять сталь а пекарі печуть хліб. А не навпаки.
  А антіки нехай на пенсії пишуть спогади... 
Прекрасно. Набрали. Треба ше. Що робити?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Прекрасно. Набрали. Треба ше. Що робити?

Готувати. Мінімум 4 місяці, краще півроку... І всі ми знаємо, як то робиться... А дати людині форму, калаша 4 ріжкі патронів і відправити за да дні на нуль - це вбивство... З нашого боку...

Наскількі я знаю, в ЗСУ так не роблять... Це до честі наших Збройних Сил...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Один професійний вояк в цивілізованій армії вартує десятьох зловлених на вулицях та в нічних кафе "призовників".
Що ти, пи3досю, можеш знати про військо і вояків? :facepalm1:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Що мені сказали, то сказали, то ще треба переконатись, що воно так фактично є...     Може завтра скажуть щось інше...

ну раз не хочешь сказать почему типа отправили, то хотя бы скажи,  что тебе сказали делать.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

пан мюнхгаузен, тех кого взяли не комиссуют даже тех у кого с головой проблемы

харош сказки сочинять, под заебали
Знаю про два випадки серед своїх знайомих які повернулись додому після того як були мобілізовані. Деталі мені не відомі але точно що то не в результаті поранень чи ще щось ..
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну раз не хочешь сказать почему типа отправили, то хотя бы скажи,  что тебе сказали делать.

Сказали чекати дзвінка від ЦТК СП... Скільки його чекати, х.з.   Я завтра поїду зранку туди і з них не злізу, як не буде пояснень... І загалом були дивні цікаві речі, яких я НЕ РОЗУМІЮ... Ну як з"ясую, так доповім... (Сумно, але здається, легше вбитись об стіну головою...)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знаю про два випадки серед своїх знайомих які повернулись додому після того як були мобілізовані. Деталі мені не відомі але точно що то не в результаті поранень чи ще щось ..

В нас команда 50+, ми їздимо і намагаємось кудись потрапити... Є люди, що їздили по 5 частинах вже... Нас 21людина, на постійно взяли 9... То мені ще за щастя, що я формально служив півлютого :( Іншим і того не було :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Що ти, пи3досю, можеш знати про військо і вояків? :facepalm1:
  Я знаю приказку: "За стріляного трьох нестрілянх дають".  :shuffle:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В нас команда 50+, ми їздимо і намагаємось кудись потрапити... Є люди, що їздили по 5 частинах вже... Нас 21людина, на постійно взяли 9... То мені ще за щастя, що я формально служив півлютого :( Іншим і того не було :(

Ітіть- колртіть!
 Якщо ти Прослужив півмісяця(sic!)   то ти отримав зброю,  ( або пістоль)  броню, форму,   тобі зброю  вписали у квіток, став на фінучьот,  а  передусім, як мобік підписав повестку, і ще там бумажок різних.

 А  через два тижні тобі кажуть та лан,  занеси шмот ротному і йди додому ми тобі перезвонимо?
Бугага!   Там назад вже дороги немає)  Навіть здоров'я  вйебало -  це шпиталь, комісіі,  лікування, повторні комісіі...

Сезече- щнік!)
   
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Або контрактник.  По двохтижневому контракту.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ітіть- колртіть!
 Якщо ти Прослужив півмісяця(sic!)   то ти отримав зброю,  ( або пістоль)  броню, форму,   тобі зброю  вписали у квіток, став на фінучьот,  а  передусім, як мобік підписав повестку, і ще там бумажок різних.

 А  через два тижні тобі кажуть та лан,  занеси шмот ротному і йди додому ми тобі перезвонимо?
Бугага!   Там назад вже дороги немає)  Навіть здоров'я  вйебало -  це шпиталь, комісіі,  лікування, повторні комісіі...

Сезече- щнік!)


 
Отримав, блін. Форму, зброю в квиток вписали і все інше... Тільки квиток не віддали... Але я все здав... У четвер увечері, так... Пішов у стройову частину, все здав, документи мені віддали крім квитка. От і роби що хочеш з тим... :( І їхав у Київ за свій рахунок. А це далеко і дорого... Вам до інформації... І доїхав у п"ятницю до ЦТК СП - мене далі прохідної не пустили... Таке життя :(

Питання - мені тепер здохнути??? Чи тупо кинути тут усе і їхати за кордон??? Це реально але я не це не готовий... Я маю раніше зрозуміти що там таке... Система то зрозуміла, але якось дивно функціонує... На словах одне, практика геть інша... :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Або контрактник.  По двохтижневому контракту.

Насправді, зарахували 8 робочих днів... :( Це щоб не лаятись... Зрозуміло???
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Знаю про два випадки серед своїх знайомих які повернулись додому після того як були мобілізовані. Деталі мені не відомі але точно що то не в результаті поранень чи ще щось ..
ну так узнайте яким чином им это удалось так как сейчас если призвали еще раз - НИКОГО НЕ КОМИССУЮТ, разве что в случае явной инвалидности
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну так узнайте яким чином им это удалось так как сейчас если призвали еще раз - НИКОГО НЕ КОМИССУЮТ, разве что в случае явной инвалидности
То батько однокласника сина ,в другому випадку сусід родича. Родич ненаважується розпитуватись…
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ну так узнайте яким чином им это удалось так как сейчас если призвали еще раз - НИКОГО НЕ КОМИССУЮТ, разве что в случае явной инвалидности

Десь так. Офіційно не комісують. І служити не дають. І працювати не дають. Я розумію, що винні москалі, а що робити не розумію... :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Питання - мені тепер здохнути??? Чи тупо кинути тут усе і їхати за кордон??? Це реально але я не це не готовий...
;o
а як ти оце зібрався "поїхати за кордон"  :lol: , коли ти вже визнаний придатнім і коли плачешься, що на інтернет та хавку може не вистачити на березень ?
ну шо за маячня
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Сказали чекати дзвінка від ЦТК СП... Скільки його чекати, х.з.
Чого переживаєш, контракт підписано, зарплатня йде, сиди собі вдома, сьорбай хлєбний дар. Красота ж. B-)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

  Так і я про те:
  В армію потрібно набирати вмотивованих добровольців після проходження медогляду та стану здоров"я.
  Вояк має бути вишколеним й всім необхідним забезпеченим. Й знати, що у випадку смерті чи поранення відшкодуванення Батьківщина забезпечить адекватні...
  П.С. Один професійний вояк в цивілізованій армії вартує десятьох зловлених на вулицях та в нічних кафе "призовників".  
  Мій девіз вжитті: Кожна робота, котра робиться повинна робитися хорошо. В смислі, сталевари нехай і надалі варять сталь а пекарі печуть хліб. А не навпаки.
  А антіки нехай на пенсії пишуть спогади... 
А Ваш син - пекар, сталевар чи пішов воювати?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Чи тупо кинути тут усе і їхати за кордон???
а хто тебе випустить ?

з тої історії ніфуя не ясно, спочатку ти йшов на облік бо переводився на роботу в іншу школу, потім куяк ти уже іде у військо, потім куяк нема шо їсти, потім куяк за кордон.
до школи уже не беруть?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

;o
а як ти оце зібрався "поїхати за кордон"  :lol: , коли ти вже визнаний придатнім і коли плачешься, що на інтернет та хавку може не вистачити на березень ?
ну шо за маячня

Почитайте.... Я влітку вже їздив у Сполучені Штати (Огайо, WPAFB, Дейтон). І там теж був певний облом. Я завтра можу не до ЦТК поїхати, а тупо на Сікорського у посольство США. І вони мене випустять. І прикордонники наші випустять з тим листом.

Мене в 350 раз пояснювати, чого я цього не роблю???

Добре, в 351 раз пояснюю. У мене є дві рідні кохані людини... Дружина та Донька. Донька у грудні повернулась із Гданьська... Вони обидві кажуть, що ми ніколи з України не поїдемо, ну і я не хочу...

У мене є два громадянства крім України. Ну, так склалось, але можна і відмовитись... Моя бабуся народилась у 1917 році. Станція блін Тайга... Томська але сучасна Кємєровська область... А померла в нашому будинку в Австралії (Каяма, НПВ)... 2018 - їй повних 100 років було... Ну хоч рік вона прожила якось так... Ми довго сиділі на березі Океану і розмовляли багато про що... А що вартувало її привезти і поховати на Байковому біля дідуся - Вам то точно хочеться знати... ????

Ще якихось подробиць, чи не варто??? Мені просто зараз боляче... А то бя тут не розпинався... Може, і не треба було...

2013 року ... мене реально врятував один наш колега по ФУП, не буду нік казати, він з Херсону, і в нього все важко зараз... :( І Профілактику, який реально врятував мою доньку колись давно. І багатьом реальним людям тут, кому я щиро вдячний. І Денак, і Бяці з Миргорода і великий той список... ЮАР, наприклад, що прїзджав з фотоапаратом та дитиною на Майдані нам всім допомагати... Я йому житло тимчасове шукав... У мене є право на таку сяку австралійську пенсію, що дозволяє там жити, теоретично, але з 64 років. А у мене ще тут повно справ і проблем... :(

Може, я не правий сьогодні, може завтра кудись візьмуть, але буває якийсь кризовий стан 



   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А моя теща у 1952 році... Вона нікуди їхати не хоче, їй 89 років... Її кинути чи що???



   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Всім привіт і мирної ночі...

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну і щоб життя медом не здавалось  :-B Все одно 82 сторінка

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

 Найближчі до мобілізації там тільки  дві гармати, що колись стріляли  ядрами  :facepalm1:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Всім привіт і мирної ночі...

Показати зображення...
Справний козак. (tu)
Може є фото з останнього місяця, в пікселі?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Справний козак. (tu)
Може є фото з останнього місяця, в пікселі?
присяга була чи як
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

У мене є два громадянства крім України

Одне, значиться, австралійське... І ще одне, страшно спитати - американське? СDay, нащо ви це все тут пишете?
Давайте вже для повноти картини фото з Америки влітку і, може, фото з двотижневої військової "служби"? Ну, так, аби затулити усім нам (скептикам) писки.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Справний козак. (tu)
Може є фото з останнього місяця, в пікселі?

Буде, надішлють. От уявить, в мене немає зараз телефону з камерою  8-) То що було розбили на Татарській уламками від ракети :( Довелось викинути і сам добу пролежав у 18й лікарні - нічого приємного. Там ще люди поруч загинули (Львівський квартал)....

А донька дозволила одне фото викласти, але це давно... 7 років тому як...

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

присяга була чи як
А шо ж. Хіба буває контракт без присяги?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Одне, значиться, австралійське... І ще одне, страшно спитати - американське? СDay, нащо ви це все тут пишете?
Давайте вже для повноти картини фото з Америки влітку і, може, фото з двотижневої військової "служби"? Ну, так, аби затулити усім нам (скептикам) писки.

Ні, Малайської Федерації.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Буде, надішлють. От уявить, в мене немає зараз телефону з камерою  8-) То що було розбили на Татарській уламками від ракети :( Довелось викинути і сам добу пролежав у 18й лікарні - нічого приємного. Там ще люди поруч загинули (Львівський квартал)....

А донька дозволила одне фото викласти, але це давно... 7 років тому як...

Показати зображення...
Хороша дівчинка. Українка.
На тата схожа.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

От уявить, в мене немає зараз телефону з камерою   То що було розбили на Татарській уламками від ракети
Трясця. Шо та війна діє. :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

На тому тижні, на блокпості, під Харковом, стояли з "воєнкомату"...
Показав паспорт, як при звичайному проїзді...
Подивились на "рік випуску" та й махнули, типу їзжай далі...
55
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А шо ж. Хіба буває контракт без присяги?

Буває що завгодно. То я вже в курсі.

На присягу я поки що не придатний, я так розумію :(

У РА вона була на десь 50 день служби, наскількі я пам"ятаю... (1986, грудень)
   

Цю тему переглядають:

Motorhead, Медведылло, Байбак, bchfut, Chubaka (+ 1 прихованих) і 42 гостей
 
Повна версія