Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну адміни знали, на що йшли
а що вони порушили?
якщо там просто інформація, а не заклики якісь
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а що вони порушили?
якщо там просто інформація, а не заклики якісь

Ну суд визначить, що вони порушили. Поки що тільки справу порушили.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а що вони порушили?
якщо там просто інформація, а не заклики якісь
Чо, викладуй тоді фото з наслідками прольотів по критичній інфраструктурі, фото з пересуванням військової техніки.
Ніяких закликів, просто інформація  B-)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а що вони порушили?
якщо там просто інформація, а не заклики якісь


Власне,перешкоджали саме НЕзаконній діяльності ТЦК. В одній з таких груп Дніпра навіть збирали кошти на мавіки))
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Тобто повідомлення про те що на ринку роздають повістки - це незаконна діяльність? Ну, ну.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мда

https://t.me/hyevuy_dnepr/47879
не розумію який сенс мобілізовувати такого істерика? він буде воювати? як на мене то це чистий розвод на бабки...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Власне,перешкоджали саме НЕзаконній діяльності ТЦК. В одній з таких груп Дніпра навіть збирали кошти на мавіки))

Суд розбереться
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Мда

https://t.me/hyevuy_dnepr/47879

Пистець....після перегляду такого відео патріотизм і облущитися може....
p.s. а дє баканав ?
p.s. а де лисий pohuy ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Живемо поряд з військоматом - все в М. чинно-благородно....ніхто таке не витворяє...Що це за треш взагалі ???
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

там притягнуті формулювання, де прописана відповідальність за інформування? При чому виходить офіційно підтвердили облави та виписування на колінах. Пс виявляється інформуванням можна всю їх горе організацію зіпсувати? мдааа


Там наче досить чітко написано "і закликали військовозобов'язаних переховуватися від представників військкоматів."
За інформування може відповідальності і немає, але якщо ще дописати щось типу "ховайтеся" - отут вже суд розбиратиметься на скільки років це тягне, бо це вже не інформація/новини,  а дійсно діяльність що має на меті перешкоджання законній діяльності Збройних сил України  проводити мобілізаційні заходи.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Там наче досить чітко написано "і закликали військовозобов'язаних переховуватися від представників військкоматів."
За інформування може відповідальності і немає, але якщо ще дописати щось типу "ховайтеся" - отут вже суд розбиратиметься на скільки років це тягне, бо це вже не інформація/новини,  а дійсно діяльність що має на меті перешкоджання законній діяльності Збройних сил України  проводити мобілізаційні заходи.

Не думаю, що там всі "закликали".
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Там наче досить чітко написано "і закликали військовозобов'язаних переховуватися від представників військкоматів."
За інформування може відповідальності і немає, але якщо ще дописати щось типу "ховайтеся" - отут вже суд розбиратиметься на скільки років це тягне, бо це вже не інформація/новини,  а дійсно діяльність що має на меті перешкоджання законній діяльності Збройних сил України  проводити мобілізаційні заходи.
А може вони інформували де перебувають представники військкоматів щоб людям легше було отримати повістку?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А може вони інформували де перебувають представники військкоматів щоб людям легше було отримати повістку?

Я х.з. - зі свічкою не стояв.
Написано "закликали переховуватися"; суд розгляне докази і розбереться.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/frankivskpovistki_chat/4326
У нас отримати повістку це ще привілей. А так в основному зранку запакували і на ВЛК ,вдень під конвоєм можна забігти додому по якісь медичні довідки,ввечері на полігон. Правда там є шанс на більш адекватну ВЛК.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А може вони інформували де перебувають представники військкоматів щоб людям легше було отримати повістку?

нехай ще опублікують розташування військових частин щоб вояки дорогу знайшли
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/frankivskpovistki_chat/4326

Якесь відео не з України. А з параші
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Якесь відео не з України. А з параші

Отрицание, торг, гнев, депрессия, принятие.

Вы тут.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Дубль
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

https://t.me/frankivskpovistki_chat/4326

так
перепрошую, як я зрозумів з відео, особа була встановлена. Тобто був пред'явлени документ поліції.
дана особа публічно заявила, що не є громадянином України
Й це тут вже цікаво вимальовується
поліція ЗНАЛА, що дана особа не є громадянином України (бо це мало витікати з пред'явлених документів), й тим не менш, вимагала кудись там їхати для отримання якоїсть повістки (ще й оформленої з помилками).
Я не розумію, на яких підставах було проведене затримання.
Тут дійсно абсолютне беззаконня виходить
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

так
перепрошую, як я зрозумів з відео, особа була встановлена. Тобто був пред'явлени документ поліції.
дана особа публічно заявила, що не є громадянином України
Й це тут вже цікаво вимальовується
поліція ЗНАЛА, що дана особа не є громадянином України (бо це мало витікати з пред'явлених документів), й тим не менш, вимагала кудись там їхати для отримання якоїсть повістки (ще й оформленої з помилками).
Я не розумію, на яких підставах було проведене затримання.
Тут дійсно абсолютне беззаконня виходить

Ну якщо в нього немає українського громадянства, то чому відмовлявся їхати?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

так
перепрошую, як я зрозумів з відео, особа була встановлена. Тобто був пред'явлени документ поліції.
дана особа публічно заявила, що не є громадянином України
Й це тут вже цікаво вимальовується
поліція ЗНАЛА, що дана особа не є громадянином України (бо це мало витікати з пред'явлених документів), й тим не менш, вимагала кудись там їхати для отримання якоїсть повістки (ще й оформленої з помилками).
Я не розумію, на яких підставах було проведене затримання.
Тут дійсно абсолютне беззаконня виходить

мабуть керівник Одеської поліції вже написав заяву на звільнення

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну якщо в нього немає українського громадянства, то чому відмовлявся їхати?

а з яких ху їв має погоджуватись ? За що його затримали взагалі ?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Ну якщо в нього немає українського громадянства, то чому відмовлявся їхати?

а чому мав?

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#Text

Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.

За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.


   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а чому мав?

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80#Text

Стаття 60. Ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази.
За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.


Злочинний наказ - проїхати в ТЦК і з'ясувати, чому там досі стоїть на обліку особа, яка не є громадянином України?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Злочинний наказ - проїхати в ТЦК і з'ясувати, чому там досі стоїть на обліку особа, яка не є громадянином України?

так, злочинний наказ - незаконне затримання особи поза її волею
Вони могли просити проїхати, а після отримання відмови вибачитися й піти собі
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

так, злочинний наказ - незаконне затримання особи поза її волею
Вони могли просити проїхати, а після отримання відмови вибачитися й піти собі

У нього хіба дипломатичний імунітет, що його не можна затримувати для з'ясування обставин? Чоловік явно бикував, хоча це непорозуміння (якщо вже так сталося, що він втратив громадянство добровільно) можна було владнати.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

так
перепрошую, як я зрозумів з відео, особа була встановлена. Тобто був пред'явлени документ поліції.
дана особа публічно заявила, що не є громадянином України
Й це тут вже цікаво вимальовується
поліція ЗНАЛА, що дана особа не є громадянином України (бо це мало витікати з пред'явлених документів), й тим не менш, вимагала кудись там їхати для отримання якоїсть повістки (ще й оформленої з помилками).
Я не розумію, на яких підставах було проведене затримання.
Тут дійсно абсолютне беззаконня виходить
А ви впевнені що дана особа не є громадянином України ?
Бачу що поліцейські теж були невпевнені в цьому його твердженні чи в достовірності пред'явлених документів  :shuffle:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А ви впевнені що дана особа не є громадянином України ?
Бачу що поліцейські теж були невпевнені в цьому його твердженні чи в достовірності пред'явлених документів  :shuffle:

З контексту зрозуміло, що він служив у ЗСУ колись і стояв на обліку. Якщо він відмовився від громадянства України через набуття іншого (цілком можливо), то чому просто не пішов до ТЦК і не знявся з обліку, ніхто б його не призвав. А так чоловік свідомо бикував.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

У нього хіба дипломатичний імунітет, що його не можна затримувати для з'ясування обставин? Чоловік явно бикував, хоча це непорозуміння (якщо вже так сталося, що він втратив громадянство добровільно) можна було владнати.

для затримання треба мати підстави у скоєнні чи намаганні скоєння злочину. А цього не було.
Справа у тому, що підстав не було. Судячи з діалогу - це перша повістка, якщо ти її проігноруєш - то максимум адмінгістративна відповідальність, а адміністративка не є злочином
Й з'ясування обставин чого? Як й чому воєнкоми не оновлюють документацію у себе? Максимум могли опросити на місці, й написату виклик до слідчого у якості свідка (й то, який слідчий, був хіба скоєний злочин?) Тобто опитування, протокол на місці, якщо бамага, й усе

маємо у чистому вигляді кримінальний злочин: перевищення повноважень, скоєний працівниками правоохоронних органів при виконанні обов'язків
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

А ви впевнені що дана особа не є громадянином України ?
Бачу що поліцейські теж були невпевнені в цьому його твердженні чи в достовірності пред'явлених документів  :shuffle:

ти відео усе дивився?
він казав : я можу показати листа з адміністрації президенту
йому у цьому відмовили
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

для затримання треба мати підстави у скоєнні чи намаганні скоєння злочину. А цього не було.
Справа у тому, що підстав не було. Судячи з діалогу - це перша повістка, якщо ти її проігноруєш - то максимум адмінгістративна відповідальність, а адміністративка не є злочином
Й з'ясування обставин чого? Як й чому воєнкоми не оновлюють документацію у себе? Максимум могли опросити на місці, й написату виклик до слідчого у якості свідка (й то, який слідчий, був хіба скоєний злочин?) Тобто опитування, протокол на місці, якщо бамага, й усе

маємо у чистому вигляді кримінальний злочин: перевищення повноважень, скоєний працівниками правоохоронних органів при виконанні обов'язків

Та ні, це вже друга бесіда, там була вранці ще одна. І він уже тоді поводився неадекватно. Ну можна ще припустити, що чувак, знаючи про відсутність громадянства України, свідомо працював на картинку для кацапів.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

З контексту зрозуміло, що він служив у ЗСУ колись і стояв на обліку. Якщо він відмовився від громадянства України через набуття іншого (цілком можливо), то чому просто не пішов до ТЦК і не знявся з обліку, ніхто б його не призвав. А так чоловік свідомо бикував.

й мав повне на це право
з моменту видання указу про лишення громадянства - то не його клопіт по воєнкомам бігать. Він вже не є громадянином, обов'язки громадянина на нього більше не розповсюджуються. Це клопіт бюрократів - вчасно подати відповідні документи у відповідні інстанції
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти відео усе дивився?
він казав : я можу показати листа з адміністрації президенту
йому у цьому відмовили

До сраки ті листи, запит до ДМС моментально з'ясує, чи є в нього громадянство. Пішов би до ТЦК, знявся би з обліку, і не було б питань. Але ж ні, треба заради картинки побикувати.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

канал повісток наносить удар у відповідь...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

й мав повне на це право
з моменту видання указу про лишення громадянства - то не його клопіт по воєнкомам бігать. Він вже не є громадянином, обов'язки громадянина на нього більше не розповсюджуються. Це клопіт бюрократів - вчасно подати відповідні документи у відповідні інстанції

Обов'язки громадянина з точки зору призову не розповсюджуються, звісно. Ось і з'ясував би все на місці. Ну і, звісно, цікаво це слухати від ковбасника, який з-за теплого кордону повчає дурних українців, як треба поводитися в цьому випадку.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Та ні, це вже друга бесіда, там була вранці ще одна. І він уже тоді поводився неадекватно. Ну можна ще припустити, що чувак, знаючи про відсутність громадянства України, свідомо працював на картинку для кацапів.

ще раз питаю - якого хєра поліціянти перевищілі свої повноваження?
людина прямо казала: я можу показать листа, що я не громадянин
якщо паспорта громадянина іншої країни недостатньо, чому не попросити показать листа?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Обов'язки громадянина з точки зору призову не розповсюджуються, звісно. Ось і з'ясував би все на місці. Ну і, звісно, цікаво це слухати від ковбасника, який з-за теплого кордону повчає дурних українців, як треба поводитися в цьому випадку.

вибачаюся, "від ковбасника" це про кого?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

вибачаюся, "від ковбасника" це про кого?

Я перепрошую, якщо неправильно зрозумів адресу, з цими старлінками не вгадаєш
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

ти відео усе дивився?
він казав : я можу показати листа з адміністрації президенту
йому у цьому відмовили
він там багато чого наговорив - якщо він не є громадянином то що він взагалі тут робить?  8-:
   

Цю тему переглядають:

labean і 54 гостей
 
Повна версія