Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон: Горе вам, псевдоінтелектуальні плебеї. Горе вам, вбогі галичани.

нащо я сюди заглянув, пиз дець.
    :D  :D  :D

Мда. Непочатий край роботи.   Фаріонюгенд.  40 років після школи.   
-  В принципі це неправильно що жаби квакають а не співають колядок на Різдво.   

Але якщо ви вже чуєте що жаби колядують нова-радістала, то це вже не жаби а білочка!!!!   :D  :D  :D

Вступайте в ряди Фаріонюгенд, але памятайте що квиток номер 1 у Дмитрика - по блату!   
   
Та дрищі, Кадра, то ваше, ваше, вами юльками витворене.
А Віктор Андрійович назавжди буде в українській пам‘яті, завжди буде українським авторитетом, як і інші українці: Тарас, Леся, Іван Франко.
А у вас своє.

плюс
   
пане Маринович[/b]? [треба Мариновичу, українським кличним відмінком: скажіть їй отеє, генію Шевченку, та поете Тичино!]

Та бачу - Фаріониха вже знекличнила й саме українське сонечко, вже його післала в антислов'янські, знекличнені москалі - і то на Різдво, на день народження Сонця:

8 січня 2023, 15:06
Різдво на Дорошенка у Львові...
https://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/63babfd135cc6/


Мовою: місяць/місяцю/місяченьку) + сонечко/%BE]сонечку[/url][/u][/b]:

Фаріон: Підходимо впритул. Бачу заплаканого хлопчика. Запитую:
- Ти загубився, Сонечко Сонечку? Де Твоя матуся?


А що Фаріониха пропаща та знетеперішнена сїйчаснїца-зараззомбенятко (ґаварю зараз - каґда панїмаю сїйчас) - то вже її безпорадний змосковщений ум в коґнітивному часодисонансі, та в невігластві незнання органіки мови, та недослідження логічних порад од органічних, українських, знавців-лінгвістів мови!

Фаріон: Парадокс, але ніколи не був мені такий рідний Львів, як зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР.

Каснанавички - викорінюються педагогічно, а педагогіка триває й повторюється невпинно й повсякчасно, одвічно й довічно (все нові покоління моводіточок отого потребують та вимагають щоденно - а їх, бач, зраджують). Але Фаріониха нестямно калічить молоде покоління зросійщеною антїґрамматїкай!
   
Врода знову спалилася. До сонечка звертаються -  сонечку, до дитяти - ні.  Бо  воно ще подумає. що є справжнім сонечком.  :laugh:
Так є з Вродами, котрі вчили мову лише з підручника. Та ще й зі совкового.  :shuffle:
Зараз Врода напише: а що таке совок? У підручнику такого нема... :(

   
Врода знову спалилася. До сонечка звертаються -  сонечку, до дитяти - ні.  Бо  воно ще подумає. що є справжнім сонечком.  :laugh:

:weep:
Пані Ларта вже нові правила відмінювання слів придумала!
   
Сьогодні в дурдомі знову день вільного доступу до інтернету?)
   
Та бачу - Фаріониха вже знекличнила й саме українське сонечко, вже його післала в антислов'янські, знекличнені москалі - і то на Різдво, на день народження Сонця:

8 січня 2023, 15:06
Різдво на Дорошенка у Львові...
https://blogs.pravda.com.ua/authors/farion/63babfd135cc6/

Мовою: місяць/місяцю/місяченьку) + сонечко/%BE]сонечку[/url][/u][/b]:

Фаріон: Підходимо впритул. Бачу заплаканого хлопчика. Запитую:
- Ти загубився, Сонечко Сонечку? Де Твоя матуся?

А що Фаріониха пропаща та знетеперішнена сїйчаснїца-зараззомбенятко (ґаварю зараз - каґда панїмаю сїйчас) - то вже її безпорадний змосковщений ум в коґнітивному часодисонансі, та в невігластві незнання органіки мови, та недослідження логічних порад од органічних, українських, знавців-лінгвістів мови!

Фаріон: Парадокс, але ніколи не був мені такий рідний Львів, як зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР.
Каснанавички - викорінюються педагогічно, а педагогіка триває й повторюється невпинно й повсякчасно, одвічно й довічно (все нові покоління моводіточок отого потребують та вимагають щоденно - а їх, бач, зраджують). Але Фаріониха нестямно калічить молоде покоління зросійщеною антїґрамматїкай!
Бляха - мовний двобій, Врода проти Фаріон - я за першу бо в кпрс вона точно не вступала)
   
А де подівся Гайди До Байди? Ото б пара була...Вродлива Байда. (tu)
   
:weep:
Пані Ларта вже нові правила відмінювання слів придумала!
Це не я придумала, це надбання народу, якому совкові підручникові правила не вказівка. Він своє мовне чуття має.
Але то не шкодить аж так дуже, що Врода ретельно п. Фаріон вивчає - щось таки навчиться та й ви коло неї.
   
Це не я придумала, це надбання народу, якому совкові підручникові правила не вказівка. Він своє мовне чуття має.
Але то не шкодить аж так дуже, що Врода ретельно п. Фаріон вивчає - щось таки навчиться та й ви коло неї.
Якщо народ має своє " мовне чуття", то нащо нам тоді підручники, уроки мови, та й взагалі філологи ( з пані Фаріон включно)? Кожен говорить, як йому його " чуття " підказує! Різними діалектами, говірками, сленгами ...
Про те, навіщо є літературні норми мови, Ви не здогадуєтесь?
А з тим Кличним відмінком  - то якась біда, бо його ніяк не вивчать, навіть на ФУПі таке ляпають :
" мій ДРУЖЕ сказав"  :facepalm1:
" моя МАМО говорить"
Тобто або вживають Кличний там, де він не потрібний, або його взагалі не вживають, і пишуть Називний
   
Тобто або вживають Кличний там, де він не потрібний, або його взагалі не вживають, і пишуть Називний
А якби кулачком виховували, такого неподобства не було б.
   
Якщо народ має своє " мовне чуття", то нащо нам тоді підручники, уроки мови, та й взагалі філологи ( з пані Фаріон включно)? Кожен говорить, як йому його " чуття " підказує! Різними діалектами, говірками, сленгами ...
Про те, навіщо є літературні норми мови, Ви не здогадуєтесь?
А з тим Кличним відмінком  - то якась біда, бо його ніяк не вивчать, навіть на ФУПі таке ляпають :
" мій ДРУЖЕ сказав"  :facepalm1:
" моя МАМО говорить"
Тобто або вживають Кличний там, де він не потрібний, або його взагалі не вживають, і пишуть Називний
Йой, та тут на фупі настільки є над чим працювати, що для вас роботи непочатий край. А до кличного чіплятися у розмовній мові - це у кращому випадку смішно.
Говориться тоді, коли пасує.
І може бути зовсім не за правилами.
От н-д, Ярин, Сянь, Ір…

Ой ще забула: в офіційних паперах, зверненнях кличний відмінок застосовується, не переживайте.
Але до дитини кажеться:
сонечко, кицюня, манюня…
   
Ученые провели лонгитюдное исследование
Не Фаріон
   
А де подівся Гайди До Байди? Ото б пара була...Вродлива Байда. (tu)

Байдлива Вройда :)
   
Йой, та тут на фупі настільки є над чим працювати, що для вас роботи непочатий край.

Пилять… когда вы перестанете выражаться плохо переведенными кальками с кацапского?
   
Та бачу - Фаріониха вже знекличнила й саме українське сонечко, вже його післала в антислов'янські, знекличнені москалі - і то на Різдво, на день народження Сонця:

Мовою: місяць/місяцю/- місяченько/місяченьку + сонечко/сонечку:

Фаріон: Підходимо впритул. Бачу заплаканого хлопчика. Запитую:
- Ти загубився, Сонечко Сонечку? Де Твоя матуся?

Притягли з москалів - знекличненого вовка та знекличненого-змоскаленого хвоста: чи післали й хвіст у москалі:

https://www.epravda.com.ua/publications/2023/01/26/696366/
"Мерзни, мерзни, вовчий хвіст хвосте". Не змерз. Як хуйло програє газову війну

"Мерзни, мерзни, вовчий хвосте" -
Кличним не мовлять москвогості!
Кличного - не збагне й путьїнохвіст:
Кассаполіліпут - карлик на зріст!

   
Ех, не знають кацапи української народної творчості - в перший клас треба.
 Мало того, не дається їм українська, хоч вмри. То як паляниця - ну ніяк.
 
З другого боку, ніхто вже не буде сумніватися, що Врода - це кацапський проект. Шило рано чи пізно десь вилізе.
   
Ех, не знають кацапи української народної творчості - в перший клас треба.
 Мало того, не дається їм українська, хоч вмри. То як паляниця - ну ніяк.
 
З другого боку, ніхто вже не буде сумніватися, що Врода - це кацапський проект. Шило рано чи пізно десь вилізе.
А якщо у пані Ларти вилазить шило - кацапські слова - то й нічого?
   
А щодо укр.нар.казок, звідки взято вислів " Мерзни, Мерзни, вовчий хвіст( хвосте?) - то нам звично вживати тут " хвіст" , але то не значить, що так правильно!
Бо у казках є ще й не таке..
Ну от наприклад :
" Цок у лобок - паляничку в мішок"
Питається : чому цок у лобок, а не в лобИк?
   
А якщо у пані Ларти вилазить шило - кацапські слова - то й нічого?
Нічого. Бо зазвичай то робиться спеціально, для Красного слівця. Так само можу шпигати польськими, німецькими чи англійськими словами. Ще у нас вживаються і слова з ідишу. Така ми багатомовна Галичина.  Тільки от поправляти професора Фаріон, непересічну українську письменницю Забужко, чи когось іншого з заслужених лінгвістів ніколи не буду.
Могла б поставити комусь питання, але бештати тих людей у знаннях мови - оце вже ні.




Останнє редагування: 27 січня 2023 11:12:08 від ЛАРТА
   
А щодо укр.нар.казок, звідки взято вислів " Мерзни, Мерзни, вовчий хвіст( хвосте?) - то нам звично вживати тут " хвіст" , але то не значить, що так правильно!
Бо у казках є ще й не таке..
Ну от наприклад :
" Цок у лобок - паляничку в мішок"
Питається : чому цок у лобок, а не в лобИк?
:facepalm1:
   
:facepalm1:

Тільки ті хто користується і володіє діалектами України , з різних кутків , з закарпатських і львівських , лемко-бойківських та полтавсько-херсонських та інших мішанок - можуть зрозуміти Красоту і Любити народний говір .
Я дуже люблю всякі діалекти
Це справжня Жива Лаболаторія лінгвістики і появи нових слів

Академічно-підручникова форма - мертва і консервативна
А народ творить нове і все опробує в реалі

Цікава тема
Чоло-лобкова !  8-)

——
   
Я згоден , що деякі галичани Вбогі !
Вони мало знають всю Україну , і мало вивчають інші Діалекти
А треба Обмінюватись словоформами
І випробовувати їх в живому Спілкуванні !
У борні і практикою вжитку з іншими конкурентами розвитку Лінгво !
І таким чином пройде випробовування всього нового !
 :)
   
Тільки ті хто користується і володіє діалектами України , з різних кутків , з закарпатських і львівських , лемко-бойківських та полтавсько-херсонських та інших мішанок - можуть зрозуміти Красоту і Любити народний говір .
Я дуже люблю всякі діалекти
Це справжня Жива Лаболаторія лінгвістики і появи нових слів

Академічно-підручникова форма - мертва і консервативна
А народ творить нове і все опробує в реалі

Цікава тема
Чоло-лобкова !  8-)

——


так, погоджуюся  з важливістю діалектів.. вирішив  почати їх вживати, бо вже став забувати

до  речі, зверніть увагу  - в коцапів немає діалектів,  від асимільованих угрофінів залишилися лише особивості вживання деяких звуків, всякі окання і акання, а також різні темпи вимови.. а  слова у них всі уніфіковані..


   
Тільки ті хто користується і володіє діалектами України , з різних кутків , з закарпатських і львівських , лемко-бойківських та полтавсько-херсонських та інших мішанок - можуть зрозуміти Красоту і Любити народний говір .
Я дуже люблю всякі діалекти
Це справжня Жива Лаболаторія лінгвістики і появи нових слів

Академічно-підручникова форма - мертва і консервативна
А народ творить нове і все опробує в реалі

Цікава тема
Чоло-лобкова !  8-)
 
——
Я дуже люблю свою мову і українські слова, тому і відкрила та підтримую гілку
"Давайте згадаємо слова з дитинства", де згадуємо і збираємо маловживані або забуті слова з різних куточків України.
Долучайтеся.

Але схоже, що ви мене не зрозуміли.
Мені не йшлося про слово Лоб -  воно вживалося як і ліб, лобик чи решта похідних. 
І хоч мені дуже несимпатичне слово лобик (ну віддає мені лобіком   :), ще схоже таке "коврик"), але все ж я не про те.
Мій  :facepalm1: через примітив сентенцій Лусьтрації. То не вперше і на жаль не востаннє. Така вже дописувачка. Без почуття гумору, з синдромом виховательки дитсадка... Що варті тільки її 5 копійок про Зеа-гут. Ще раз  :facepalm1:
Так що  :gigi:
   
Вони мало знають всю Україну ,
А що стосується галичан, то вони краще знають всю Україну (що стосується українського: мови, відомих людей, творчості письменників,  ніж ті українці, що живуть не в Галичині.
І нам би не хотілось, щоб так продовжувалося. Краще усім знати про українське однаково. Я вже навіть не хочу, щоб знали щось про Галичину. Нехай вже хоч про своє знають.  :weep:
   
А що стосується галичан, то вони краще знають всю Україну (що стосується українського: мови, відомих людей, творчості письменників,  ніж ті українці, що живуть не в Галичині.
І нам би не хотілось, щоб так продовжувалося. Краще усім знати про українське однаково. Я вже навіть не хочу, щоб знали щось про Галичину. Нехай вже хоч про своє знають.  :weep:
Знову бляха уберменш лізе з Ларти  :facepalm:
   
Знову бляха уберменш лізе з Ларти  :facepalm:
Тому що вчергове відстрілююсь, коли ображають галичан?
Чудово, мені навіть сподобалося.  B-)
Нехай усі українці будуть уберменшами, нехай вміють захищати своє.
   
Я дуже люблю свою мову і українські слова, тому і відкрила та підтримую гілку
"Давайте згадаємо слова з дитинства", де згадуємо і збираємо маловживані або забуті слова з різних куточків України.
Долучайтеся.

Але схоже, що ви мене не зрозуміли.
Мені не йшлося про слово Лоб -  воно вживалося як і ліб, лобик чи решта похідних. 
І хоч мені дуже несимпатичне слово лобик (ну віддає мені лобіком   :), ще схоже таке "коврик"), але все ж я не про те.
Мій  :facepalm1: через примітив сентенцій Лусьтрації. То не вперше і на жаль не востаннє. Така вже дописувачка. Без почуття гумору, з синдромом виховательки дитсадка... Що варті тільки її 5 копійок про Зеа-гут. Ще раз  :facepalm1:
Так що  :gigi:
Дякую, що поставили мені діагноз. А я не буду Вам навзаєм такого робити.
Бо Ви така вразлива, все Вам вбачається, що хочуть десь галичан принизити, хоч самі розкидаєтесь ще й не такими звинуваченнями.
Така вже Ви дописувачка.
Що там я казала про sehr gut ? Не пригадую навіть. Певно, чимось Вас зачепила?
   
Я згоден , що деякі галичани Вбогі !
Вони мало знають всю Україну , і мало вивчають інші Діалекти

Чесно кажучи не розумію на холєри нам то всьо ся здало . Ми своє втрачаємо, якщо не втратилисьмо вже . Перейшлисьмо загалом  на стандартну літературну - ну так само як раніше наші східні брати на московську переходили і  майже так само як

 в коцапів немає діалектів,  від асимільованих угрофінів залишилися лише особивості вживання деяких звуків, всякі окання і акання, а також різні темпи вимови.. а  слова у них всі уніфіковані..
.
   
А якщо у пані Ларти вилазить шило - кацапські слова - то й нічого?

Та вона, геть зкассаплена істота - суцільне суржикошило, та ще й нестямно та зарозуміло повчає всіх, та згадує й народну творчість в своєму коґнітивному суржикодисонасі:

Перевіршуймо їй мовосправжню, кличну народну творчість (дехто гадає, що стихійний, неосвічений, зкаснаїзьічнений москвоум суржикостада та россозграї в Україні - є нормативним):

Зійди, зійди, місяченьку,
Та й на той перелаз,
Прийди, прийди, КЛИЧНИЙ ВІДМІНКУ,
До неї ще хоч раз.


+

Ой Довбуше, Довбощуку -
Натовчім кассапопику:
І маленьку, і велику -
Нашим кличним - аж до здиху!


Франко: — Що вам, Довбущуку? — вмовляв Петрій. — Чому налягаєте на мене, щоб я вертав, коли я таки не можу.

Та якщо навіть і Фаріониха змосковщена, та знемовлена, та знетеперішнена, та знекличнена - то, тим паче, годі нам очікувати якоїсь моволаски од темної змосковщеної россочерні!
   
З Вроди як з гуски вода. Чорне - то біле, а біле - то чорне.
Фаріон, Забужко і Ларта з ФУПу - найнеграмотніші українці.  :laugh:
Я завдяки Вроді в такий ряд потрапила - пишаюся.  X(

То кара Божа з тими прихованими кацапами, які з різних боків впиваються зубами в усе українське.

Останнє редагування: 27 січня 2023 18:33:29 від ЛАРТА
   
То кара Божа з тими прихованими кацапами, які з різних боків впиваються зубами в усе українське.
Пан Врода ані разу не москаль, просто має пару пунктиків. То не той чоловік з яким варто сперечатись.
   
"горе вам" у назві гілки.То таке прокляття чи що? Що за єбанізм хто зна?
   
"горе вам" у назві гілки.То таке прокляття чи що? Що за єбанізм хто зна?

Подражаніє Ісусу і пророкам. Фаріон - пророциця (як вона себе бачить).

Останнє редагування: 27 січня 2023 21:29:20 від GizmoGremlin
   

пані Вродо, повторю своє питання місячної давнини.
як на вашій мові буде :
1. фалос. пісюн. чоловічий статевий орган.
2. вульва. розкішниця. жіночий статевий орган.
3. смерть москалям . слава націі і песець російській федераціі.

ви тоді не відповіли. можливо не помітили.
буду щиро вдячний якшо відповісте.
якшо не відповісте - я буду питатися щоденно.
наперед дякую.


пані Вродо ?
не ігноруйте.
   
Подражаніє Ісусу і пророкам. Фаріон - пророциця (як вона себе бачить).

я в Політесі укрмову Фаріон здавав на екзамені.
ше та сучара але я здав на . вгадайте оцінку :)
   
Пан Врода ані разу не москаль, просто має пару пунктиків. То не той чоловік з яким варто сперечатись.
Навіть якщо той пунктик був від народження і дитина не засвоїла ази народної творчості, мелодику мови, доцільність вживання тих чи інших форм, навіть… то нападати на найкращих носіїв мови, на людей, які життя присвятили розвитку мови, це ніяк не можна пояснити пунктиком. Нема нападів на тих, хто дійсно не знає мови чи катастрофічно псує її . Ні , тут Вроди нема.
Бо мета - воювати проти українців.
Та шизонута писанина Вроди - це теж тільки для того, щоб викликати відразу до мови.
Так що, я залишаюся при своїй думці.
   
я в Політесі укрмову Фаріон здавав на екзамені.
ше та сучара але я здав на . вгадайте оцінку :)
20 баксів і на п'ять?
   
20 баксів і на п'ять?

не брала грошей сучара...
 мав то всьо вивчити :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія