Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон: Горе вам, псевдоінтелектуальні плебеї. Горе вам, вбогі галичани.

ну організуй їм політінформацію : шо делать. шо гаваріть.

Волька почне щ політінформації, а потім снадрбья продасть  :D
   
Волька почне щ політінформації, а потім снадрбья продасть  :D

ну нормальний бізнес план. чоткій. два в одному і все люкс вийде  (tu)
   
Бандер1вець  корінні то нащадки асвабадітєлєй?

так. на жаль і ше ті хто ліг під асвабадітєлєй. москвофіли. і пристосуванці бо робота. бо карєра. бо так треба бо така ситуація. ну тотаке. ви ж в курсі  :D
   
ну нормальний бізнес план. чоткій. два в одному і все люкс вийде  (tu)

Надійно як швейцарський годинник  (tu)
   
Надійно як швейцарський годинник  (tu)

Врода мене далі ігнорує.
не відповідає :(
   
пані Вродо, повторю своє питання місячної давнини.
як на вашій мові буде :
1. фалос. пісюн. чоловічий статевий орган.
2. вульва. розкішниця. жіночий статевий орган.
3. смерть москалям . слава націі і песець російській федераціі.

ви тоді не відповіли. можливо не помітили.
буду щиро вдячний якшо відповісте.
якшо не відповісте - я буду питатися щоденно.
наперед дякую.

пані Вродо ?
буду вдячний.
   
Врода мене далі ігнорує.
не відповідає :(
мабуть боїця що ти їй матку вирвеш :snoozer1:
   
пані Вродо ?
буду вдячний.

Але пані Врода давно видалена з цього форуму.

Що тоді означають ваші наполегливі спроби поставити питання до неіснуючого дописувача?
   
пані Врода давно видалена з цього форуму.
гм... як же їй вдається дописувати й надалі
корупція в рядах модераторів?
   
пані Вродо ?
буду вдячний.
Проект Врода зазнав поразки - спалилася на кличному відмінку.
Захотіла тягатися з п. Фаріон. :laugh:
Отож, або перечікує в засаді, або застрелилася.  :suicide2:
   
Небанальний Бандер1вЦЮ, богонеобраний БоґкузЕ:
Проти нас суржик - вжив усі тузи:
Взяв нас загрозливо на глузи:
Кличний відмінку - спаси нас од наруги на земнім крузі!

Фаріон: на хв. 26:30: "...Мирослав Маринович, це той, який вилучав жида з українського Вертепу...чи не так, пане Маринович[/b] [треба Мариновичу, українським кличним відмінком: скажіть їй оте, поете Шевченку, та поете Тичино]?

Сигналізація україномовности - має йти всупереч зросійщеним та знекличненим та граматично поампутованим (антїґрамматїка, каснаґасапада) москвоумам. Фаріониха отут випромінює знекличнену російськість (та вона має безліч інших непрощенних суржикізмів).

Тож запитання: чому в Україні отепер дастьбі інших, кращих, конкурентних особистостей та лінгвістів - якщо вона аж отака трагічна та пропаща?

Попередження: якщо якийсь псевдоправопис не вимагає отам кличного відмінка (бо саме отому - що він же зросійщений!) - та отоді ж ми зволіймо виконувати веління самої мови та її насущного та одвічного кличного відмінка!
Тю..
Спиталася Гугля, чи дійсно так
Аж ні : у кличному відмінку  з 2 слів змінюється лише іменник - загальна назва, а прізвище - ні : панЕ Ковальчук, панЕ Тичина...
   
Проект Врода зазнав поразки - спалилася на кличному відмінку.
Захотіла тягатися з п. Фаріон. :laugh:
Отож, або перечікує в засаді, або застрелилася.  :suicide2:
Ну і стосовно пані Фаріон : мені ото ріже слух, коли вона каже : " це мілкі особи.."
Мілка може бути річка, чи щось подібне -  те , що має глибину.
Ну але я не професор, то й не впевнена
   
гм... як же їй вдається дописувати й надалі
корупція в рядах модераторів?
мабуть розбанили разом з іншими довічниками,
або Врода зареєструвалась повторно під час масової амністії.
   
" це мілкі особи.."

лідер нації казав: які ви дрібні
   
Ну і стосовно пані Фаріон : мені ото ріже слух, коли вона каже : " це мілкі особи.."
Мілка може бути річка, чи щось подібне -  те , що має глибину.
у буквальному значенні так, але ймовірно
вона має на увазі глибину внутрішнього світу тих осіб.
   
лідер нації казав: які ви дрібні
це щось подібне, не мав же він на увазі ріст і вагу тих людей  :nea: 
а щодо того чий він лідер, то хз, але не нації точно, принаймні не української.
   
це щось подібне, не мав же він на увазі ріст і вагу тих людей  :nea: 
а щодо того чий він лідер, то хз, але не нації точно, принаймні не української.
Нашої нації лідер, не вашої то точно.
   
Нашої нації лідер, не вашої то точно.
;o я і раніше підозрювала що Ларта
не вважає себе частинкою великої української нації,
і знаходиться у якійсь окремій від неї спільноті,
яку ведуть лідери з кефірним рейтингом
не до Європи, а прямо в якусь Катманду :facepalm:
   
Нашої нації лідер
Дрищ - лідер твоєї нації??? І що то за нація така?
   
ну організуй їм політінформацію : шо делать. шо гаваріть.  :D
=============================
Та там непробиваємо. Рюзький мір...як і де для кого  бубочка кумір. Не хочу навіть на ніч підіймати все це. Пох.... таке життя.
   
Дрищ - лідер твоєї нації??? І що то за нація така?

твоя.
   
=============================
Та там непробиваємо. Рюзький мір...як і де для кого  бубочка кумір. Не хочу навіть на ніч підіймати все це. Пох.... таке життя.

ти правий. сил немає навіть то всьо читати.
   
твоя.
:facepalm1: І хто ж його призначив?
   
:facepalm1: І хто ж його призначив?

чесно ? піхуй. піхуй і на кучмо і на дрища, на хулію, на пороха і на овоча.

от так абсолютно насрати станом на сьогодні.

а ти цим живеш .

питання - ти дура чи шо ?

   
чесно ? піхуй. піхуй і на кучмо і на дрища, на хулію, на пороха і на овоча.

от так абсолютно насрати станом на сьогодні.

а ти цим живеш .

питання - ти дура чи шо ?
Ти живеш ненавистю до тих, кого визначив собі у вороги. Причому абсолютно невідомо, за яким принципом. Але - ПОХ. Можеш не вірити, але абсолютно байдуже і твоє ставлення і твої оцінки і твої хворобливі вигадки. Ти не входиш до кола форумчан, думка яких мені небайдужа. Такшо -ходи здоровий, і до мене не чіпляйся, якщо ти таки чоловік.
   
Дрищ - лідер твоєї нації???
і ще фаріон.

І що то за нація така?
:umnik2:
   
і ще фаріон.

:umnik2:
Та дрищі, Кадра, то ваше, ваше, вами юльками витворене.
А Віктор Андрійович назавжди буде в українській пам‘яті, завжди буде українським авторитетом, як і інші українці: Тарас, Леся, Іван Франко.
А у вас своє.
   
Ти живеш ненавистю до тих, кого визначив собі у вороги. Причому абсолютно невідомо, за яким принципом.
Ти перед дзеркалом зараз?  :D
Адже багато років живеш ненавистю до Кадри,
і хз за яким принципом ти її визначила
своїм ворогом в той час коли дружила з нею.
А щодо Бандер1вця то шкода що ви з ним вже не приятелі,
а все ж було інакше коли ви разом цькували дописувачів -
Сергія, Інанну, Кадру та тих хто їх підтримував.


ПОХ. Можеш не вірити, але абсолютно байдуже і твоє ставлення і твої оцінки і твої хворобливі вигадки. Ти не входиш до кола форумчан, думка яких мені небайдужа. Такшо -ходи здоровий, і до мене не чіпляйся, якщо ти таки чоловік.
(tu) якийсь анонімний персонаж намагається хамити Мирославі хз на яких підставах.                                           
   
Та дрищі, Кадра, то ваше, ваше, вами юльками витворене.
А Віктор Андрійович назавжди буде в українській пам‘яті, завжди буде українським авторитетом, як і інші українці: Тарас, Леся, Іван Франко.
А у вас своє.
+
   
при святі, троха галицької мови вам у стрічку.

- Тося якось зробе!
В кожного порядного  Галичанина є своя  магічна Тося. Коли на роботі завал, в хаті порохи на палец, їсти не зварено, уроки не зроблені, майтки не попрасовані - правдішні гавичани кличуть Тосю. ЇЇ ніхто ще не бачив. Але ходять легенди, що Тося приходить серед ночі, поки всі сплять і зачинає робити. Не сильно, а так-во "якось".
Тося майстерно розділяє пріоритети і залишає до роботи тільки найнеобхідніше - то без чого жити не зможете, решту вона складає на купу. Вееееелику таку купу, щоби ви ходили, спотикались, бідкались, йойкали і знову кликали Тосю. Вона любить бути прошена - хліба Тосі не давай, а клич її і клич!
Найтяжчий період в Тосі перед святами - тоди її кличуть всі - від малого до старого, кождий хоче шоби  Тося шось йому зробила. Сесія на носі - Тося вивче, ні кромки хліба в хаті нема - Тося купе, Бооооооже, шо ж то таке - на новій блюзці зачіпка - Тося направе!
Бережіть ту свою Тосю, дуже вас прошу. Якби не вона - нічо би зроблено не було!
Зі сторінки Marta Gulei,
17 грудня 2018 р.
   
при святі, троха галицької мови вам у стрічку.
Це не галицька мова... :shuffle:
   
А Віктор Андрійович назавжди буде в українській пам‘яті, завжди буде українським авторитетом, як і інші українці: Тарас, Леся, Іван Франко.
А у вас своє.
Сувора реальність, ЛАРТО, свідчить про діаметрально протилежне - Дрищ (причому зваж! цілком з власної волі!) вже закріпився у пам"яті Українського народу як нескінченно акцептуючий трутень, горшкохват, абсолютно щиро впевнений у тому що Українці стояли на Майдані ЗА НЬОГО, а не за майбутнє своєї країни і своїх дітей та онуків.
   
Адже багато років живеш ненавистю до Кадри
Нуууууу, це ви круто хватили..
Подумайте сама (якщо ще є чим) : яка може бути ненависть до сміття під ногами?...
Що роблять зі сміттям, якщо це не твоя хата і нема змоги його вимести?
Просто гидливо переступають через і йдуть далі.
Інколи - якщо ліньки переступати - відсувають ногою вбік і так само йдуть далі.
Здається, я вже раніше казала, що вас фізично нема для мене?
Ну, то й відчепіться, майте хоч трішечки поваги до самої себе.
   
Віктор Андрійович назавжди буде в українській пам‘яті
як незрівнянний творець-будівельник Дитячої Лікарні Майбутнього.
   
Сувора реальність, ЛАРТО, свідчить про діаметрально протилежне - Дрищ (причому зваж! цілком з власної волі!) вже закріпився у пам"яті Українського народу як нескінченно акцептуючий трутень, горшкохват, абсолютно щиро впевнений у тому що Українці стояли на Майдані ЗА НЬОГО, а не за майбутнє своєї країни і своїх дітей та онуків.
Эти слова надо выбить большими буквами над ВР и подсвечивать по ночам, чтобы каждый политик после провальной каденции не обвинял плохой украинский народ.
   
Сигналізація україномовности - має йти всупереч зросійщеним та знекличненим та граматично поампутованим (антїґрамматїка, каснаґасапада) москвоумам. Фаріониха отут випромінює знекличнену російськість (та вона має безліч інших непрощенних суржикізмів).

Тож запитання: чому в Україні отепер дастьбі інших, кращих, конкурентних особистостей та лінгвістів - якщо вона аж отака трагічна та пропаща?

Попередження: якщо якийсь псевдоправопис не вимагає отам кличного відмінка (бо саме отому - що він же зросійщений!) - та отоді ж ми зволіймо виконувати веління самої мови та її насущного та одвічного кличного відмінка!

Бачу елементарні речення, та аргументи, та попередження не розуміють нинішні суржикожертви. В антислов'янській кассапській нема кличного відмінка? - Тож ану не маймо й ми його, каже псевдокассапоправопис! Через яку іншу причину, як не россопричину саме змосковщених умів?

Ось яка правдавня суржикоскрута з Фаріонихою - мовополітично знекличненою (кличний відмінок же - породжує й генерує мовомогутнішу політику!):

Re: Знекличнені НЕОмаскалята й НЕОмаламаскалята - на гайвеї до самісінького ПЕКЛА...
Врода: 12 грудня 2012 19:00:00


Луциперо-пекельний щедрик - навістив нас:
Ось як суржик спотворює не тільки мову але і ум та дух українця та його культурну пам'ять: вироджений українець сам мазохістично хизується й оправдує своє власне каліцтво!

Ураїнською мовою - звертаються й до Луципера та й до самого Сатани саме кличним відмінком: і вони аж ніяк не свої (навіть і для Вії та "Свободи"):

1) Огієнко: Відійди, Сатано:

8. Знов диявол бере Його на височезную гору, і показує Йому всі царства на світі та їхнюю славу,
9. та й каже до Нього: Це все Тобі дам, якщо впадеш і мені Ти поклонишся!
10. Тоді каже до нього Ісус: Відійди, Сатано! Бож написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому! (Від Матвія, глава 4. Український переклад І. Огієнка)

2) Звертання до вражого татарина: Здох би ти, луципере:

До Сави підійшов кримець у шкіряних штанях. Це його аркан настиг Саву на березі Інгульця. Татарин вважав його своїм рабом і всю дорогу не спускав з нього очей. Тепер він сторожко, немов зв’язаного вовка, поплескав Саву по спині і щось сказав.
Здох би ти, луципере, – мовив Сава приречено. Той вишкірив у посмішці гострі білі зуби і, смикнувши Саву за вуса, реготнув.

А отепер: ану звернімось саме кличним щедриком до касна-Азарова:

Азарове, Луципере,
Чорте, Бісе, Сатано:
Кличним відмінком-вчителем -
Тебе скинуть на кацапо-дно!


Фаріонисі би варто вживати справжній слов'янський кличний відмінок проти бузувіра Азарова!


   
Врода, де твій брат Гайди до Байди?
   
нащо я сюди заглянув, пиз дець.
   
Осюди не варто заглядати кассапозкаліброваним та змосковщеним недоумам! Чи россопродуктам москвоматриці!
   
Осюди не варто заглядати кассапозкаліброваним та змосковщеним недоумам! Чи россопродуктам москвоматриці!

  (tu) 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія