Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фаріон: Горе вам, псевдоінтелектуальні плебеї. Горе вам, вбогі галичани.

А чому Фаріон каже : львівець, львівці?
Це що - якась галицька форма?

так. льВІВЦІ - це зверхнє зневажливе звертання до львівян, яких "псевдоИліта" міста вважає трохи недолугими , недостатньо освічченими і примітивно-простуватими. здебільшого застосовується "корінними" до вихідців з області.
синонім - рагулі.
   
Бандер1вець  корінні то нащадки асвабадітєлєй?
   
Бандер1вець Бандер1вцю корінні то нащадки асвабадітєлєй?

Небанальний Бандер1вЦЮ, богонеобраний БоґкузЕ:
Проти нас суржик - вжив усі тузи:
Взяв нас загрозливо на глузи:
Кличний відмінку - спаси нас од наруги на земнім крузі!


Фаріон: на хв. 26:30: "...Мирослав Маринович, це той, який вилучав жида з українського Вертепу...чи не так, пане Маринович[/b] [треба Мариновичу, українським кличним відмінком: скажіть їй оте, поете Шевченку, та поете Тичино]?

Сигналізація україномовности - має йти всупереч зросійщеним та знекличненим та граматично поампутованим (антїґрамматїка, каснаґасапада) москвоумам. Фаріониха отут випромінює знекличнену російськість (та вона має безліч інших непрощенних суржикізмів).

Тож запитання: чому в Україні отепер дастьбі інших, кращих, конкурентних особистостей та лінгвістів - якщо вона аж отака трагічна та пропаща?

Попередження: якщо якийсь псевдоправопис не вимагає отам кличного відмінка (бо саме отому - що він же зросійщений!) - та отоді ж ми зволіймо виконувати веління самої мови та її насущного та одвічного кличного відмінка!
   
богонеобраний БоґкузЕ:
Врода, зараз ви образили дописувача.
   
Послухайте, Фаріон робить добру справу. І ось чому. Деколи дивлюся на різних персонажів, які за походженням українці, але розмовляють російською. І мені стає зрозуміло, що вони підлаштовуються під рашку. А Фаріон вказує на це. І це правильно. Бо тільки розумна людина, котра читає книжки, обмірковує зможе зрозуміти. А деякі гадають яка різниця. Я от з батьками розмовляю російською, але мені ніяково. Хочу з ними українською, а вони соромляться чи що? Хоча мама в мене в твіттері іноді пише українською. Я офігєваю якщо чесно)))
   
Врода Вродо, зараз ТЕПЕР ви образили дописувача.

Лиш знетеперішнених неукраїнців може образити український кличний відмінок!
   
Послухайте, Фаріон робить добру справу. І ось чому. Деколи дивлюся на різних персонажів, які за походженням українці, але розмовляють російською. І мені стає зрозуміло, що вони підлаштовуються під рашку. А Фаріон вказує на це. І це правильно. Бо тільки розумна людина, котра читає книжки, обмірковує зможе зрозуміти. А деякі гадають яка різниця. Я от з батьками розмовляю російською, але мені ніяково. Хочу з ними українською, а вони соромляться чи що? Хоча мама в мене в твіттері іноді пише українською. Я офігєваю якщо чесно)))
Отак Бджілка почала ганьбити "персонажів," які розмовляють російською  --- і
Несподівано
Вийшла
На
Саму
Себе!)))
   
Пані Бджілко , Ви на своєму прикладі довели, що слухання Фаріон Вам не допомогло :
як говорили Ви з батьками російською, так і продовжуєте  :weep:
   
Врода, зараз ви образили дописувача.

То фігня
   
Пані Бджілко , Ви на своєму прикладі довели, що слухання Фаріон Вам не допомогло :
як говорили Ви з батьками російською, так і продовжуєте  :weep:

коли людина переходить із стану какаяразніца в ніяково це вже перша ознака того, що свідомість українця починає працювати у вірному напрямку, наступна стадія перехід повністю на українську, і слухання пані фаріон якраз цьому дуже таки сприяє
   
То фігня
та то я стібусь. Вона реагує на відсутність кличного відмінку і на "зараз". От дивись:
   Врода, ми зараз поводимо себе як неомаскалята.
   
Вело та я в курсі.  :)
   
Фаріон: на хв. 26:30: "...Мирослав Маринович, це той, який вилучав жида з українського Вертепу...чи не так, пане Маринович[/b] [треба Мариновичу, українським кличним відмінком: скажіть їй оте, поете Шевченку, та поете Тичино]?

Не туди вцілила наша Врода (стрималася, щоб не написати Кацаповрода, бо так наставляти проти української мови українка не може).
Так ось, прошу читати і запам'ятати:
Примітка 3. У звертаннях, що складаються із загальної назви та прізвища, форму кличного відмінка має тільки загальна назва, а прізвище завжди виступає у формі називного відмінка: друже Максименко, колего Іваничук, добродійко Скирда, товаришу Гончар.

Щодо слова завжди я б не була така категорична, бо різні бувають випадки і часом заради мелодичності (а це головне правило нашої мови) можна сказати інакше.
Що ж стосується Пане Маринович - то тільки так: зараз, тепер, отепер і завжди. Пане Маринович. Бо оте "у" в кінці лише спотворить мелодику фрази.

І ще одна порада: цьоцю Вродо, не пхайтеся до галицької мови - не маєте де навчитися, бо совок галицької граматики не видавав.
В Галичині кличний відмінок існує, звісно, але у розмовній мові не такий вже закріплений.
У нас скажуть - цьоцю, але не скажуть - тето, а лише тета.  Скажуть пані Олю, але не скажуть пані Любове, а лише - пані Любов.
Бо так ВУХО хоче. А ще дуже залежить від конкретної ситуації.
ДО речі, в Галичині швидше скажуть : Цьоця Врода, не...,
  бо воно набагато конкретніше.  :shuffle:
   
Пані Бджілко , Ви на своєму прикладі довели, що слухання Фаріон Вам не допомогло :
як говорили Ви з батьками російською, так і продовжуєте  :weep:
,це воно не хочуть. А я вже давно на форумі, з друзями українською
   
не пхайтеся до галицької мови - не маєте де навчитися, бо совок галицької граматики не видавав.
Галицька мова, Галицька граматика...
Що за сепаратизм?
Мова українська. Діалекти різні.
   
Що ж стосується Пане Маринович - то тільки так: зараз, тепер, отепер і завжди. Пане Маринович. Бо оте "у" в кінці лише спотворить мелодику фрази.


А ще може бути Пане Мацьку  X(

Памятаю в ЛТ до Лемехи приставали Пане Мацьку, пане Мацьку, позичте 2 доляри  :D
   
Галицька мова, Галицька граматика...
Що за сепаратизм?
Мова українська. Діалекти різні.
Зате у нас сформована нація. А у вас - ні.  :laugh:
А щодо діалекту, то
"Якби ви вчились так як треба,
То й мудрість би була своя..."

Останнє редагування: 4 січня 2023 13:38:08 від ЛАРТА
   
А ще може бути Пане Мацьку  X(
Так, особливо, якщо Мацько - ім'я.  :rotate:
А ще є така пісенька:
А ти, коте Марку,
Ходиш по ярмарку,
Не купуєш, не торгуєш,
Тільки робиш сварку.  :shuffle:
   
Зате у нас сформована нація. А у вас - ні.
У нас теж майже сформована. Нація укросів.
   
Галицька нація наїхала на націю укросів?
   
пані Вродо, повторю своє питання місячної давнини.
як на вашій мові буде :
1. фалос. пісюн. чоловічий статевий орган.
2. вульва. розкішниця. жіночий статевий орган.
3. смерть москалям . слава націі і песець російській федераціі.

ви тоді не відповіли. можливо не помітили.
буду щиро вдячний якшо відповісте.
якшо не відповісте - я буду питатися щоденно.
наперед дякую.
   
У нас теж майже сформована. Нація укросів.

давайте може обєднаємося ?
чий Крим ?
   
здається прутень найчастіше в літературі можна зустріти, в сенсі фалоса
решта то скоріше евфемізми
   
Галицька нація наїхала на націю укросів?
У вас там що таблетки перестали видавати?
А фаріон - своє вже відіграла і зараз нецікава, війна вже поставила хрест на перспективах російської в Україні, років через 30 російська мова щезне з України природнім шляхом
   
здається прутень найчастіше в літературі можна зустріти, в сенсі фалоса
решта то скоріше евфемізми

невігласе, ми маємо читати і слухати пані Вроду !
най вона нам повість як має правдиво бути. нє ?
   
невігласе, ми маємо читати і слухати пані Вроду !
най вона нам повість як має правдиво бути. нє ?
амінь
   
Забужко польові дослідження сексу проводила.
   
пані Вродо, повторю своє питання місячної давнини.
як на вашій мові буде :
1. фалос. пісюн. чоловічий статевий орган.
2. вульва. розкішниця. жіночий статевий орган.
3. смерть москалям . слава націі і песець російській федераціі.

ви тоді не відповіли. можливо не помітили.
буду щиро вдячний якшо відповісте.
якшо не відповісте - я буду питатися щоденно.
наперед дякую.

пані Вродо !
прошу дати правдиве тлумачення тих фразеологізмів про які я допитуюсь. дуже цікавить як то всьо має бути сказане і писане вірно !
   
Забужко польові дослідження сексу проводила.
Там про секс тільки назва, не вміють українки в секс, нажаль)
   
Одне питання - яке відношення має старт-топ за 2014 рік сьогодні? Чи знову поступив наказ гебухи лякати східних українців постаттю Фаріон - так хер вам, воно вже не працює
   
лякати східних українців постаттю Фаріон

Судячи з назви теми вона західних лякає
   
 Не те що б я був взагалі не згондним з Фаріон що до укркаїнської мови, але ці істерічні воплі мене дратують. З  іншого боку Захід України нам демонструє на тлі патріотизму якісь дивний снобізм і багато прокацапщини, тому може Фаріон волає ще й від відчаю. У нас немає однозначних громад чи областей. Взяти моє Запоріжжя. Суворі Запорізькі пацики відсотків на 70% залізні патріоти, але ж на 30% -ні, а понаєхів десь 10%...ви б бачили цих понаєхів!!!!

Це взагалі україноненависники.
   
не вміють українки в секс, нажаль)
та ну  ;o
   
та ну  ;o
Ну деякі вміють але вже тоді коли їм далеко за 40 і охочих небагато)
   
Ну деякі вміють але вже тоді коли їм далеко за 40 і охочих небагато)

Таким треба крокодила
   
Ну деякі вміють але вже тоді коли їм далеко за 40 і охочих небагато)
в мене трохи інші враження, але не є фахівцем в цій справі, лише аматором
до того ж, потрібно було б провести порівняльний аналіз, а це непросте завдання
   
в мене трохи інші враження, але не є фахівцем в цій справі, лише аматором
до того ж, потрібно було б провести порівняльний аналіз, а це непросте завдання
Все що українська жінка тобі не дала і не показала в конфетно букетний період - вона потім тобі вже не дасть і не покаже)
   
цікаво, чи змогла б пані Ірина продемонструвати щось унікально національне в пост-букетний період
жіночка запальна ніби
   
цікаво, чи змогла б пані Ірина продемонструвати щось унікально національне в пост-букетний період
жіночка запальна ніби

 :laugh:
   
Не те що б я був взагалі не згондним з Фаріон що до укркаїнської мови, але ці істерічні воплі мене дратують. З  іншого боку Захід України нам демонструє на тлі патріотизму якісь дивний снобізм і багато прокацапщини, тому може Фаріон волає ще й від відчаю. У нас немає однозначних громад чи областей. Взяти моє Запоріжжя. Суворі Запорізькі пацики відсотків на 70% залізні патріоти, але ж на 30% -ні, а понаєхів десь 10%...ви б бачили цих понаєхів!!!!

Це взагалі україноненависники.

ну організуй їм політінформацію : шо делать. шо гаваріть.  :D
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія