Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схоже, щось трапилося з енергосистемою :(

Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Купіть собі декілька бутлів води.
Потім в них наберите технічну воду для помитися та змити гівно.
Найшли з чого істерити.
:lol:
В мене останні років двадцять, мінімум десяток аварійних бутлів було заникано.
З початком війни їх ємність кратно зросла, за рахунок пластикових пляшок, що
значно зручніші у використанні і великих бутлів на 30-50 л.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Умовний 5 кВт
На 2х персон і 2 квгод доба вистачить
Навіть 1квгод якщо юзати  сучасні приблуди
Холод 300літрів з мінусом 18  модель 2024 а+ має 100квгод річне споживанея що є 280ват доба
Якщо в  такий холод  не заглядати щопять хвилин.
Хоча там зумер (невідключний) на відривапння холодильника  такий що відкривати страшно
Коти лякаються
Але 100квтгод річне)
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Дякую
Ви знаєте всюди все
Тепер головне
Коли хуйла повісять ?
Я знаю тільки те з чим стикаюся особисто. У мене старі батьки, у мене восени 22 народився онук. Якщо вас таке не заціпає то ви цього звісно не знаєте. Щодо хуйла спитайте у відповідального за міжнародну політику. То його зона відповідальності
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

:lol:
В мене останні років двадцять, мінімум десяток аварійних бутлів було заникано.
З початком війни їх ємність кратно зросла, за рахунок пластикових пляшок, що
значно зручніші у використанні і великих бутлів на 30-50 л.
Львівяни в час пізнього совка мали нержавіючі баки і 3 метри простору до стелі в туалеті. Там і були ті чудовні танк витвори з краденої роботягами нержавійки
Таке життє було

Є простір ліпіть пластик
Дешево і сердито
200л з  головою вистачить
Більше не вартує бо придавити може

   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

ціна 70є роздріб за 400ват.
Де в Україні таке є?

пдв знято
Ну в Україні, здається, вже ні.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

А я хочу графіки. Бо мені тре якось планувати свій час.
Обленерго прислав був смс, що сьогодні буде відключення з 13 до 15 через планові ремонтні роботи. Але ж зараз сидимо без світла. Вже вдруге за сьогодні.
Вже є.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
PAL

Ну в Україні, здається, вже ні.

в Україні давно повернули й мита на товари для автономної енергетики
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
HSM

Я знаю тільки те з чим стикаюся особисто. У мене старі батьки, у мене восени 22 народився онук. Якщо вас таке не заціпає то ви цього звісно не знаєте. Щодо хуйла спитайте у відповідального за міжнародну політику. То його зона відповідальності
Нє , розумні люди хвупу стверджують що у вас є
Купа інхви інсайдерської тому тутай
Було не зовсім їхідство
Про Вас хвуп гарної думки , вцілому
З гонуком щиро вітаю
Здоровля всім причетним
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Європі у сто разів дешевше забезпечити робочий стан водоканалу і каналізаціі у містах мільониках ніж отримати ще 10 мільонів біженців.
Впевнений все буде функціонувати у містах.
   
Випробував вчора свій зендуре
   
Досить скиглити.

Ви ж ніби з фізикою дружите.
Робіть собі якусь автономку якщо відключення так допікають.
автономка тільки усугубляє ситуацію. Кпд не 100%.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

автономка тільки усугубляє ситуацію. Кпд не 100%.

Так мова не про зменшення витрат а про електрику під час відключень.
Я може невірно висловився  - не автономка а резервне живлення.
Якщо відключення плануються тривалі  тоді автономка.
   
Так мова не про зменшення витрат а про електрику під час відключень.
Я може невірно висловився  - не автономка а резервне живлення.
Якщо відключення плануються тривалі  тоді автономка.
Автономка (генератори чи панелі) якраз нормально. А от підключати потужні прилади до акумуляторів нераціонально з точки зору зменшення споживання.
   
А я хочу графіки. Бо мені тре якось планувати свій час.
Обленерго прислав був смс, що сьогодні буде відключення з 13 до 15 через планові ремонтні роботи. Але ж зараз сидимо без світла. Вже вдруге за сьогодні.
в нас отак. у вас на сайті черкасиобленерго графіків не побачила, але в вас прохають ввести инфу по адресі і тощо.
в нас просто є два файліка: черги-години і черги-адреси

тицяєшь в черги-адреси і знаходиш свою вулицю хату в який черзі.
потім тицяєш черги-години графік -і бачиш коли твою чергу відключатимуть.

в нас графік не застосовувався ще... тбху-тьху-тьху





   
Я знаю тільки те з чим стикаюся особисто. У мене старі батьки, у мене восени 22 народився онук. Якщо вас таке не заціпає то ви цього звісно не знаєте. Щодо хуйла спитайте у відповідального за міжнародну політику. То його зона відповідальності
так що ти пропонуєш?
ти це написала що би що?
нам ракети руками ловити?
як це виправити -кажи!
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(


так що ти пропонуєш?

ти це написала що би що?
нам ракети руками ловити?
як це виправити -кажи!
Готуватися до важкого літа і ще більш важкої зими, а не розказувати, що у нас все ок і не треба скиглити.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Автономка (генератори чи панелі) якраз нормально. А от підключати потужні прилади до акумуляторів нераціонально з точки зору зменшення споживання.

Звичайно, акумулятор здорожує кіловат-годину в рази.
   
Звичайно, акумулятор здорожує кіловат-годину в рази.
і споживання збільшує, це головне.
   
Щойно Львівводоканал прислав листа на вайбер, що в зв'язку з перебоями електропостачання будуть перебої водопостачання ... хаотичні і без попереджень
   
це як з об'їздом корка по узбіччю, для гниди час економиться, а корок збільшується.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Тобто справа не в кондіціонерах, і не в обігрівачах. Років 10-15 тому почалася ця пошесть — під завивання усіляких довбойобів, які вважали, що "бойлер — це вигідно", цілі житмасиви відмовлялися від горячого водопостачання і встановлювали собі бойлери. Ну і ось результат...

Тому взимку нас чекає піпець, тому що температура води, яка подається до квартир, впаде мінімум на 15 градусів.
Постачання гарячої води було економічно обгрунтовано за часи ссср чи епохи "гас папіісят". Проблема в тєплопотєрях).
 Все тепло бойлера, яке не пішло з водою в каналізацію, залишається в вашій оселі.
Це- погано?
Рано вранці не треба спускати 50 л води з гарячого крану, щоб дістатися дійсно гарячої води. І платити як за гарячу.
Це-погано?
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Постачання гарячої води було економічно обгрунтовано за часи ссср чи епохи "гас папіісят". Проблема в тєплопотєрях).
 Все тепло бойлера, яке не пішло з водою в каналізацію, залишається в вашій оселі.
Це- погано?
Рано вранці не треба спускати 50 л води з гарячого крану, щоб дістатися дійсно гарячої води. І платити як за гарячу.
Це-погано?
З приводу піпєца взимку - згоден. Під час вєєрних відключень є момент "отложенного спросу". Коли все що не працювало вмикається одночасно. Від бойлерів до посудомийок.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Які всеодно ВИБЕРУТь своє((
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

і споживання збільшує, це головне.

Так, але ним можна балансувати.

Наприклад зарядити вночі коли споживання мале.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

і споживання збільшує, це головне.
На скільки? Літієва хімія при віддачі 1280 Вт*год при заряджанні споживає 1320. Оті 3% зроблять погоду. Ага.
   
Кажись ілєктрічество кончилось 8-)
   
На скільки? Літієва хімія при віддачі 1280 Вт*год при заряджанні споживає 1320. Оті 3% зроблять погоду. Ага.
ККД зарядного ще додайте.
По суті маєм перетворення ac-dc ac, в ланцюжку зарядне, акум, інвертор. Відсотків 20+ втрат легко набігає.
   
https://t.me/UaOnlii/75893

І коли це вспіли опросити і підрахувати? Не пам`ятаю щоб десь було таке опитування.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

ККД зарядного ще додайте.
По суті маєм перетворення ac-dc ac, в ланцюжку зарядне, акум, інвертор. Відсотків 20+ втрат легко набігає.

Не завжди.
Десь від 7% і більше...
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

ККД зарядного ще додайте.
Згоден. Але в мого 97%. У інвертора трохи менше, десь 93. Але ж це все не від гарного життя, а лише коли немає електрики в мережі.
   
Готуватися до важкого літа і ще більш важкої зими, а не розказувати, що у нас все ок і не треба скиглити.

Ви, мабуть, щось плутаєте. про важку зиму руки заламували та робили плач Ярославни ще в осени (не цього року звичайно) .... та упродовж всієї зими періодично це робили, навесні в тому числі. Ви не звертали увагу? Не істерили? це добре. Це не привід для плачу... це привід, щоб  щось в себе робити, щоб мінімально від цього залежати (по можливості). Та не треба скиглити, від цього нічого не зміниться насправді. Зверніть увагу, кожен магазин, кожна контора має генератори, кожна служба... від критичної до зовсім не критичної. Був період коли генератори, мабуть, тільки в навантаження к чипсам в магазині не давали, ціна на них, та інші штуковини була нижче ринкової.  Хто хотів .... та НЕ скиглив ... робив все, щоб мати деяку незалежність від обставин.  Та це і на майбутнє треба робити.  Є профільні гілки на фупі, де дійсно розповідають як готуватись до важкого літа та зими. З цифрами та фактами. То що ви тут робите... то і є скиглення.

Останнє редагування: 15 травня 2024 20:32:28 від olegan
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

"Укренерго" запровадив графіки погодинних відключень впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Ми знову без світла :(
   
Ми знову без світла :(
коли на ФУПі світло не потрібне.
   
аналогічно...

і це на скілько годин?
бо в мене перший раз.
   
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

З 00.00 то якось дивно. Невже в 2.00 споживання більше ніж 10.00?
   
Хтось добивається підвищення тарифів?  :shuffle:
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Ви, мабуть, щось плутаєте. про важку зиму руки заламували та робили плач Ярославни ще в осени (не цього року звичайно) .... та упродовж всієї зими періодично це робили, навесні в тому числі. Ви не звертали увагу? Не істерили? це добре. Це не привід для плачу... це привід, щоб  щось в себе робити, щоб мінімально від цього залежати (по можливості). Та не треба скиглити, від цього нічого не зміниться насправді. Зверніть увагу, кожен магазин, кожна контора має генератори, кожна служба... від критичної до зовсім не критичної. Був період коли генератори, мабуть, тільки в навантаження к чипсам в магазині не давали, ціна на них, та інші штуковини була нижче ринкової.  Хто хотів .... та НЕ скиглив ... робив все, щоб мати деяку незалежність від обставин.  Та це і на майбутнє треба робити.  Є профільні гілки на фупі, де дійсно розповідають як готуватись до важкого літа та зими. З цифрами та фактами. То що ви тут робите... то і є скиглення.
Не скиглити...
Ну ладно.
ПЛАН дій. Не плутати з дією)
- КОЖНА вимкнута ТОБОЮ лампа, навіть енергозберігаюча - це перемога.
- Вимикай все що можливо. Навіть якщо в інструкції пишуть, що девайс споживає 1 вт в стендбай режимі.
- Готуй їжу на газі, а не в електроприладах, якщо є така можливість.
- Вимикай бойлер, якщо використав воду для душу та миття посуду.
- Не ганяй пральну машину задля 1 речі.
Додавайте, якщо що)
- Вимагайте вимкнення в
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія