Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Схоже, щось трапилося з енергосистемою :(

Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

рейды по квартирам
капает трубочка - сразу отрубается ввод на щитке

Відведуть воду в посудину щоб не капало.

Особистий комфорт - понад усе  :)
   
Тобто справа не в кондіціонерах, і не в обігрівачах. Років 10-15 тому почалася ця пошесть — під завивання усіляких довбойобів, які вважали, що "бойлер — це вигідно", цілі житмасиви відмовлялися від горячого водопостачання і встановлювали собі бойлери. Ну і ось результат...

Тому взимку нас чекає піпець, тому що температура води, яка подається до квартир, впаде мінімум на 15 градусів.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Відведуть воду в посудину щоб не капало.

Особистий комфорт - понад усе  :)
От нашей ТПшки запитана насосная, и када нету свету, то нету и воды в районе. Потому посудина с водой - мастхев.  B-)
   
До речі, світло з'явилося у мене (Осокорки, Київ). Ура!
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

и када нету свету, то нету и воды в районе

Оце найгірше + каналізація.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

График - о потреблении эл. энергии B-)

Ну ладно в бідних кондиціонерів немає, хоча в наш час це не дуже і розкіш. Але що і дуйки ніякі для підігріву не вмикають? А багаті навпаки лише електрикою гріються - газу ні в кого нема?
Все одно не вірю цій картинці - коли графік будують на підставі реальних даних ніколи не виходять такі ідеальні симетричні лінії.
   
Тобто справа не в кондіціонерах, і не в обігрівачах. Років 10-15 тому почалася ця пошесть — під завивання усіляких довбойобів, які вважали, що "бойлер — це вигідно", цілі житмасиви відмовлялися від горячого водопостачання і встановлювали собі бойлери. Ну і ось результат...

Тому взимку нас чекає піпець, тому що температура води, яка подається до квартир, впаде мінімум на 15 градусів.

З твоїх постів кожен раз виходить що ти такий собі ждун пипецю, звіздецю та іншого "цю". Сам себе накручуєш, та інших достаєш на фупі. І посилають тебе, і різних напрямках...., але хер тебе зупиниш у твоєму очікувані піпецю.

Що ти конкретно зробив у своїй маленькій, або великій квартирі, щоб не істерить кожен раз коли кажуть що будуть обмеження? інвертори, акб, зарядні станції.... що?  можливо тебе треба зайняти руки чимось корисним, щоб твої істерики колись закінчились....
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Що у вас конкретно було обмежено, чого ви недоотримали після офіційних об'яв енергоструктур?
Знову не зрозуміла суть питання. Конкретно у мене в 7-00 пропало світло. Ви таке обмеження маєте на увазі?
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Ну ладно в бідних кондиціонерів немає, хоча в наш час це не дуже і розкіш. Але що і дуйки ніякі для підігріву не вмикають? А багаті навпаки лише електрикою гріються - газу ні в кого нема?
Все одно не вірю цій картинці - коли графік будують на підставі реальних даних ніколи не виходять такі ідеальні симетричні лінії.
Для чого? Не настільки зараз холодно щоб включати додатковий обігрів. У заміських будівлях є газ.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

під завивання усіляких довбойобів, які вважали, що "бойлер — це вигідно", цілі житмасиви відмовлялися від горячого водопостачання і встановлювали собі бойлер
:lol:  :lol:  :lol:
Їбанатом був, ним і залишився.
На бойлери переходили не "навіть цілі жилмасиви" , а міста цілком. І не 10-15 років тому, а 25.
І не від "завивання довбойобів", а від повної відсутності переспективи відновлення гарячого постачання.
Ніякої "відмови" не було. Просто припинення його існування. Рік-два все чекали "ну може дадуть", а потім
починали щось собі міркувати.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Для чого? Не настільки зараз холодно щоб включати додатковий обігрів. У заміських будівлях є газ.

Я про графік споживання е/е на попередній сторінці - там від +35 до -5 нульове споживання намальоване для більшості населення планети  :)
   
З твоїх постів кожен раз виходить що ти такий собі ждун пипецю, звіздецю та іншого "цю". Сам себе накручуєш, та інших достаєш на фупі. І посилають тебе, і різних напрямках...., але хер тебе зупиниш у твоєму очікувані піпецю.

Що ти конкретно зробив у своїй маленькій, або великій квартирі, щоб не істерить кожен раз коли кажуть що будуть обмеження? інвертори, акб, зарядні станції.... що?  можливо тебе треба зайняти руки чимось корисним, щоб твої істерики колись закінчились....

Що таке " зробив інвертори в квартирі" в твоєму розумінні, розтлумач пліз. Ти розумієш, що для того, щоб у мене на дцятому поверсі працювала каналізація та була вода, я персонально нічого зробити не можу? А це в багатоповерхівках — найголовніше (вода та каналізація). Плюс електроплита... Це що треба, щоб вона працювала?

А якщо у мене не буде води та каналізації, але будуть горіти кілька лампочок якийсь час при блекауті — це мені якось до дупи
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Я про графік споживання е/е на попередній сторінці - там від +35 до -5 нульове споживання намальоване для більшості населення планети  :)

Цитувати
У спекотні дні (середня температура 35 ° C / 95 ° F) в багатих місцях дослідження показує, що споживання електроенергії на людину різко зростає, особливо серед 20 відсотків найбагатших людей. Це відображає доступ до кондиціонування повітря, який присутній у 90 відсотках будинків у Сполучених Штатах. Однак ці дорогі технології в значній мірі недоступні для сучасного населення з низьким рівнем доходу - лише 5 відсотків будинків в Індії мають кондиціонери. Відсутність доступу до кондиціонування відображається на даних. Для найбідніших 60 відсотків екстремальна спека практично не призводить до збільшення споживання електроенергії. На противагу цьому, пряме споживання палива, що використовується для опалення, збільшилося в холодні дні для всіх, крім найбідніших 20 відсотків, що відображає широке використання таких видів палива, як природний газ, нафта і вугілля, для опалення в усьому світі

https://epic.uchicago.edu/insights/with-climate-change-only-the-rich-will-drive-an-increase-in-energy-use/

   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

   
:lol:  :lol:  :lol:
Їбанатом був, ним і залишився.
На бойлери переходили не "навіть цілі жилмасиви" , а міста цілком. І не 10-15 років тому, а 25.
І не від "завивання довбойобів", а від повної відсутності переспективи відновлення гарячого постачання.
Ніякої "відмови" не було. Просто припинення його існування. Рік-два все чекали "ну може дадуть", а потім
починали щось собі міркувати.

сам ти те нехороше слово... Я про Київ пишу. В моєму домі зібралися отакі далекоглядні півники, як ти, і більшістю голосів вирішили, що гаряче водопостачання їм не потрібне, написали письмову відмову від нього в КТЕ, бо їм бач бойлер вигідніше шоб сраку раз на тиждень помити. І хоча всі технічні умови для горячого водопостачання є, КТЕ нам її не подає.
   
У мене на Соломі вранці працювали тролейбуси, новин що замість тролейбусів будуть автобуси теж не було. Скоріш за все будуть маневрувати за рахунок населення.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Що таке " зробив інвертори в квартирі" в твоєму розумінні, розтлумач пліз. Ти розумієш, що для того, щоб у мене на дцятому поверсі працювала каналізація та була вода, я персонально нічого зробити не можу? А це в багатоповерхівках — найголовніше (вода та каналізація). Плюс електроплита... Це що треба, щоб вона працювала?

А якщо у мене не буде води та каналізації, але будуть горіти кілька лампочок якийсь час при блекауті — це мені якось до дупи

С канализацией ты загнул.
За те несколько часов пока нет света и не работают насосы гавна до дцатого этажа не наберется, чтоб через край полилось.
Разве что на 1м этаже могут быть проблемы.
   
С канализацией ты загнул.
За те несколько часов пока нет света и не работают насосы гавна до дцатого этажа не наберется, чтоб через край полилось.
Разве что на 1м этаже могут быть проблемы.

А ты уверен, что зимой речь будет идти про "несколько часов"?
   
Що таке " зробив інвертори в квартирі" в твоєму розумінні, розтлумач пліз. Ти розумієш, що для того, щоб у мене на дцятому поверсі працювала каналізація та була вода, я персонально нічого зробити не можу? А це в багатоповерхівках — найголовніше (вода та каналізація). Плюс електроплита... Це що треба, щоб вона працювала?

А якщо у мене не буде води та каналізації, але будуть горіти кілька лампочок якийсь час при блекауті — це мені якось до дупи

Гут, зрозумів. так в тебе не було каналізації та води. я добре тебе зрозумів?  або це твої фантазії та мрії?  ти не один (мабуть) з електроплитою, та ми вже проходили зиму без світла, та як ти розумієш в Києві ні хто від голоду не помер тоді. Тому валіза вокзал в магазин за газовою плитою...
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

А ты уверен, что зимой речь будет идти про "несколько часов"?

не уверен конечно
но то зимой, еще дожить надо
   
Гут, зрозумів. так в тебе не було каналізації та води. я добре тебе зрозумів?  або це твої фантазії та мрії?  ти не один (мабуть) з електроплитою, та ми вже проходили зиму без світла, та як ти розумієш в Києві ні хто від голоду не помер тоді. Тому валіза вокзал в магазин за газовою плитою...

ты еще не проходил зиму без света. Те отключения на несколько часов — то ерунда. Я так понимаю, ты в селе живешь, туалет на улице, тебе канализация вообще пофиг. И на то, сколько будет пожаров в высотках, когда начнется массовое юзание газовых плиток, тебе тоже фиолетово. Иксперд плять по инверторам.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Гут, зрозумів. так в тебе не було каналізації та води. я добре тебе зрозумів?  або це твої фантазії та мрії?  ти не один (мабуть) з електроплитою, та ми вже проходили зиму без світла, та як ти розумієш в Києві ні хто від голоду не помер тоді. Тому валіза вокзал в магазин за газовою плитою...
Знаєте чому нашим жінкам восени і зимою 2022-2023 так часто робили кесарєво? Бо довгі пологи під час блекаутів то додатковий ризик для матері і дитини. А потім ті мами з діткам їхали додому де по 8 годин не було світла, а у тих мам на нервовому підгрунті молока немає, а дитину кожні 3 години кормити треба. А знаєте чому смертність людей похилого віку зросла в два рази? Бо мало того що вони не можуть вийти з дому, а для стареньких рух це життя. Ну і так далі. Ми звісно зиму переживемо, але це буде важка зима.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Хотілося б такі побачити ті графіки відключень. Для Черкащини, наприклад.
   
Знаєте чому нашим жінкам восени і зимою 2022-2023 так часто робили кесарєво? Бо довгі пологи під час блекаутів то додатковий ризик для матері і дитини. А потім ті мами з діткам їхали додому де по 8 годин не було світла, а у тих мам на нервовому підгрунті молока немає, а дитину кожні 3 години кормити треба. А знаєте чому смертність людей похилого віку зросла в два рази? Бо мало того що вони не можуть вийти з дому, а для стареньких рух це життя. Ну і так далі. Ми звісно зиму переживемо, але це буде важка зима.

Не хочу цю тему ні починати, ні продовжувати. Ми обговорювали як медведило буде готувати без електрики. Він мав з цим якісь проблеми.  Про стареньких та ковід вам розповісти? Про рух це життя...  Тому не хочу лізти в запропоновану вами тему.
Ми тільки що пройшли одну з зим, це було десь 2-3 місяця тому. Перед зимою нас лякали також., але вже травень.  Ми в війні, тому що літо, що весна, що інші зима та осінь будуть важкими. Та хто в цьому має сумніви? Але нахрен істерить тут.... він не знає як йому готувати без електрики... всі блін знають, а він один ні!!!
   
Хотілося б такі побачити ті графіки відключень. Для Черкащини, наприклад.

Я б не хотів. Графіки це про дуже важке становище. графіки це діагноз.  Такий режим що зараз... це про балансировку, на мій погляд. Про графіки не казали, казали що в разі необхідності та нестачі будуть відключати. Я хотів би не про графіки чути, а про те що кожен розуміє відповідальність та, наприклад не включає кондиціонер, або щось ще що тягне електрику. Не відповідальні які це роблять на постійній основі, а всі без виключень.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
HSM

Знаєте чому нашим жінкам восени і зимою 2022-2023 так часто робили кесарєво? Бо довгі пологи під час блекаутів то додатковий ризик для матері і дитини. А потім ті мами з діткам їхали додому де по 8 годин не було світла, а у тих мам на нервовому підгрунті молока немає, а дитину кожні 3 години кормити треба. А знаєте чому смертність людей похилого віку зросла в два рази? Бо мало того що вони не можуть вийти з дому, а для стареньких рух це життя. Ну і так далі. Ми звісно зиму переживемо, але це буде важка зима.
Дякую
Ви знаєте всюди все
Тепер головне
Коли хуйла повісять ?
   
Купіть собі декілька бутлів води.
Потім в них наберите технічну воду для помитися та змити гівно.
Найшли з чого істерити.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
PAL

з 18ї до 23ї можливі відключення

   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

А я хочу графіки. Бо мені тре якось планувати свій час.
Обленерго прислав був смс, що сьогодні буде відключення з 13 до 15 через планові ремонтні роботи. Але ж зараз сидимо без світла. Вже вдруге за сьогодні.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

https://epic.uchicago.edu/insights/with-climate-change-only-the-rich-will-drive-an-increase-in-energy-use/

А от з такою оцінкою погоджуюсь
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

хтось у комі провів увесь початок повномаштабної війни
Нагадаю - безпосередньо перед вторгненням була проведена синхронізація з європейською мережею. Й з очевидних причин УСІ лінії постачання від кацапів було відключено, бо інакше сінхронізщувать мережу неможливо
І нікто не задумався чому кпцапи  почали довбати деякі тец і генерірующі підприємства на теріторії України які знаходяться біля польші...щоб неможливо було перебавати єнергетику з єс в Україну
Зато кричати зрада всі гаразд.
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

якщо роблять графік на 1 добу, то це не проблеми, це щось роблять
   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(
N88

Це що за low-income такий в яких при -5 не зростає споживання енергії, ескімоси?

Майже.
Села без електрики або де електрика тільки для "світла".
   
Купіть собі декілька бутлів води.
Потім в них наберите технічну воду для помитися та змити гівно.
Найшли з чого істерити.

Тут ви трошки (або не трошки) не праві. Каналізація це складніше того що ви написали. В масштабах міста (багатоповерхівок) це дійсно проблема дуже велика... як що вона не працюватиме. Але а)вона зараз працює б) ні хто не дає, ні яких гарантій звісно на майбутнє в)кожен ранок просинатися з думками, а як що завтра в мене вона працювати не буде... це, мабуть до дурдома не далеко.  г) замість пункту в) тоді треба підшукувати дачу або якісь приватний будинок.... продавати ту квартиру в місті та забути про цей психічний жах що, наприклад колегу медведило охоплює кожен день.
   
Вода та каналізація - це водоканал
Їх в 22 "наситили "генераторами

Сподіваюсь ті генератори робочі

   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

С канализацией ты загнул.
За те несколько часов пока нет света и не работают насосы гавна до дцатого этажа не наберется, чтоб через край полилось.
Разве что на 1м этаже могут быть проблемы.
Каналізації не потрібна електрика,їй потрібен уклон.Всі колектори працюють по такому принципу.
   
Каналізації не потрібна електрика,їй потрібен уклон.Всі колектори працюють по такому принципу.

Потрібна електрика і там

Стоять насоси по магістралях

   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

В мене приватний будинок без електрики перетворюється на печеру без опалення, води, зв'язку, зате з газом та каналізацією
   
В мене приватний будинок без електрики перетворюється на печеру без опалення, води, зв'язку, зате з газом та каналізацією

Екофлоу умовний дасть тепло ( якщо є газ ) та воду

Більш потужні системи ( гібрідні інвертори)  можуть забезпечити життя "без зовнішнього світла " довгий час

Умовний 5 кВт год акеум з таким інвертором - це кілька днів економного споживання з насосом та газовим котлом

   
Re: Схоже, щось трапилося з енергосистемою  :(

Комісарські макітри євроунії укруряду варто навантажити
Ті вже лямпочки в ненці  міняли хай виділяють знову бабло

Зараз солярпанелі найдешевші за всі часи пдв знято і ціна 70є роздріб за 400ват. Балконна станція 2×400ват +мікроінвертор відносно  цін доковіду копійки
Китайці тут закидали

Дожили що скло наприклад для кар-порту коштує вдвічі втричі  дорожче (200є за квадратний метр) ніж панель і  покрити соляр панелями дах навісу дешевше ніж простим склом хоча на соляр панелях товщина норм 4мм і град вони теж тримають

В альпах
Балконні станції до 800ват (2 панельки) можна не питати дозволу мереж. Купив в маркеті впхав плагінплей приблуду через шуко штекер і на сайті оператора відправив   інфу і все

Серед сонячного дня якщо третина будинку  киянчиків поставить балконстанції світло буде. Надлишок струму йде в мережу і енергобариги за той струм власнику не платять але в свою чергу вже подають дармовий струм сусідам ті хто не має або на північ живе

Всім норм
Ціни на збереження  теж впали + зняли пдв
900є за 2 кіловатгод може дорого але добу можна без бариг протягнути  до наступного сонця.
Навіть бойлер щоб сраку помити трошки нагріється

Мова про системи балкон крафтверків без дозволу
Тут генерять зубожили самі собі і сусідам

Мати сонце і в час сонця не мати струму то трохи дивно. Додати акку і 2 кіловатгод доба для холодильника і щоб накидати срачу для фупу то потягне

Може фантазійно виглядати але тут працює
Єдиний нюанс станція мусить мати кріплення сертифіковані і продаватися включно щоб не летіли панелі кривоприкручені на голови киянчеків

...
Ніяких аналогій і порівнянь але вищенаписане є все фантазія оскільки ціна струму в Україні  не в тих межах що ті балконстанції в києві чи одесі є економічно доцільні 

з іншого боку розпорошення генерації на місці споживання норм працює.
Якщо фупчеки пишуть що є дофіга бойлерів та кондюків то тоді піки генерації-споживання взаємоврівноважують ся 
Головне що балансується все на місці

В комісарів дох бабла
Потрібний проект на прикладі якогось одеського мікрорайону
Там сонце шпарить будь здоров а струм з нитішина то все ж є далеко

   

Цю тему переглядають:

Ale і 3 гостей
 
Повна версія