Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Півдоби

Re: Півдоби


Чего вдруг? Нефейхуа симистор дергать каждые пол периода??? Он открывается и остается открытым пока не нагреется утюг. А потом закроется. И будет оставаться закрытым пока утюг остывает.
Очень тебе поумничать хочется, я так вижу. Ну давай.
Ти вираз "інерційні системи" побачив? Праска серед них. Але для чого городити електронну систему для важких умов( температура понад 100 градусів плюс водяна пара) коли з завданням справляється біметалева полосочка?
   
Re: Півдоби

Ти вираз "інерційні системи" побачив? Праска серед них. Але для чого городити електронну систему для важких умов( температура понад 100 градусів плюс водяна пара) коли з завданням справляється біметалева полосочка?
Біметалева полосочка має одну ку...ву властивість, а саме : або залишитись в замкненному стані, або не дотянути до замикання контактів.
   
Re: Півдоби

Біметалева полосочка має одну ку...ву властивість, а саме : або залишитись в замкненному стані, або не дотянути до замикання контактів.
Ті хто конструює праски не дурні. Там в середині навіть проводи не мідні а залізні. Все має бути максимально дешевим. І праска не повинна бути вічною. Вона має бути одноразовою, як і вся побутова техніка.
   
Re: Півдоби

Біметалева полосочка має одну ку...ву властивість, а саме : або залишитись в замкненному стані, або не дотянути до замикання контактів.

ні хєра ніпоньяв...
   
Re: Півдоби

для чого городити електронну систему для важких умов( температура понад 100 градусів плюс водяна пара) коли з завданням справляється біметалева полосочка?

Разгрузить биметаллический регулятор. И таким образом увеличить срок его службы. Правда я не уверен, что симистор будет надежно работать в утюге. Я не конструктор утюгов. В чем честно признаюсь.
   
Re: Півдоби

а ви її на клюйонку, на клюйонку...
   
Re: Півдоби

ні хєра ніпоньяв...
Шо неясного? "Усталость металла". За 5 років батькам міняв замок на пральній машині. 1-й замок рідний. Повинен був відпрацювати х.з. скільки. Неякісна комплектуха.
   
Re: Півдоби

При совку, зачасту ті термостати ламалися і підключати напряму. Тому і плавилися праски, якщо їх забували виключити.
   
Re: Півдоби

При совку, зачасту ті термостати ламалися і підключати напряму. Тому і плавилися праски, якщо їх забували виключити.

О!
   
Re: Півдоби

Сучасна праска, якщо її не рухати, вона відключається автоматично. Тому не зробить шкоди, навіть якщо її залишити на одежі.
   
Re: Півдоби

Одного часу згоріла праска Сіменс. Взяв у батьків в тимчасове користування на тиждень нагрівний (на газовій плиті нагрівався). Перестала спина потіти, коли вийшов на роботу і подумав що забув праску вимкнути.  :laugh:
якщо аж спина потіє, можна праску з собою носити.
   
Re: Півдоби

Правда я не уверен, что симистор будет надежно работать в утюге.
Не буде. Сучасні праски від 2 кВт. При струмі 10А на тиристорі буде розсіюватись 10Вт. Куди подіти те тепло? Радіатор+вентилятор?
   
Re: Півдоби

а люди гадали чого це метро то їде то зупиняється
   
Re: Півдоби

бо якісний одяг з полотняних тканин мнеться
чи ти лише в синтетиці ходиш?
це зрозуміло, але навіщо гарні речі псувати праскою? вийняв з пральної машини, розправив, повісив, висохло, і одразу на себе!
   
Re: Півдоби

ха...півдоби.
Шість!!!! 6 днів ми в якомусь доковідному (2019 здається) поїхали собі в автобусний тур в Дюссельдорф.
Ну а то зі Львова (а ми поки з Чернівців добралися, поки назад,), Краків-Відень-Будапешт як зазвичай....заходим о в хату - ЦОКАЄ!
Цокає, курва! І тут чоловік зізнається, що вирішив перед виходом собі футболочку ще поправити. :facepalm:
(я собі уявляю, що було б зі мною, якби я взнала про це десь в Європі  :S
А під вікном машини гасають, аж хата деколи трясеться, а праска стоїть собі...цокає блін.
Тоді я реально повірила, що мене ангел охороняє
(бо до того ще було кілька критичних моментів)
П.С. праска Бош якшо шо :D
хто більше?
їдемо якось у відпустку на 21 день  і тут дружина питає: а я вимкнула праску? кажу - повернемось - дізнаємось!
   
Re: Півдоби

це зрозуміло, але навіщо гарні речі псувати праскою? вийняв з пральної машини, розправив, повісив, висохло, і одразу на себе!
З пральної машини, мабуть ні. А після сушки, більшість речей можна не просувати.
   
Re: Півдоби

хто більше?
їдемо якось у відпустку на 21 день  і тут дружина питає: а я вимкнула праску? кажу - повернемось - дізнаємось!
Ставте вумні розетки. Не буде з цим проблем.
   
Re: Півдоби

бо якісний одяг з полотняних тканин мнеться
чи ти лише в синтетиці ходиш?
до речі, сучасні високотехнологічні синтетичні тканини практичніші ніж "домоткані полотна". але я розумію, деякі люди принципово не визнають синтетику. вони ж зазвичай не користуються смартфонами, наприклад.
   
Re: Півдоби

деякі люди принципово не визнають синтетику
Є алергіки і т.д.
   
Re: Півдоби

хто більше?
їдемо якось у відпустку на 21 день  і тут дружина питає: а я вимкнула праску? кажу - повернемось - дізнаємось!
Навищо? Телефонуєте за пару днів сусіду/сусідці. І так здалеку)) Привіт, як справи?
   
Re: Півдоби

навіщо тобі праска, що ти зібрався прасувати? ти що, досі купуєш одяг, який треба прасувати?
Літній одяг з натуральних тканин потребує прасування.
   
Re: Півдоби

Літній одяг з натуральних тканин потребує прасування.
Поки я працював, то сорочки доводилось прасувати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія