Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Півдоби

Re: Півдоби

Тюююю. Это назвается термостат.
Темостат - це пристрій для підтримання заданої температури. Терморегулятор як раз і є термостат. Практично в усіх прасках, включаючи і старовинні і сучасні термостати релейного типу.
   
Re: Півдоби

И каким образом регулировалась температура нагрева спирали?

Полным разрыванием цепи. Или ее полным подключением. Ну как бы мы пробовали всё время температуру утюга и периодически вынимали вилку из розетки. Только этим занималась биметелическая пластинка. Она от нагрева изгибается и разрывает цепь. Остывает и соединяет цепь. Клац-клац.
   
Re: Півдоби

Клац - клац вже зявилися пізніше
Покажіть електричну праску без клац-клац. Ще раз повторюю: принаймні в 1970-ті таких не зустрічав.
   
Re: Півдоби

Переменный резистор в цепи питания нагревателя будет должен рассеивать настолько значительную мощность, что сам станет нагревательным элементом. Это полная дичь. Со всех точек зрения.

Так как ты регулируешь температуру - больше/меньше?
   
Re: Півдоби

Покажіть електричну праску без клац-клац. Ще раз повторюю: принаймні в 1970-ті таких не зустрічав.

Шановний, еще раз. Вы путаете термостат и датчик температуры/ реле. Это две большие разницы.
   
Re: Півдоби

И каким образом регулировалась температура нагрева спирали?
різним відрізком часу вкл/викл
   
Re: Півдоби

Терморегулятор і релє температури дещо різні речі

Це одна таж система. Регулятор+ термостат (зазвичай термопара)
   
Re: Півдоби

Так как ты регулируешь температуру - больше/меньше?

Температуру при которой происходит размыкание пластинки можно регулировать поджимая саму пластинку. Графф, у вас есть газовый котел? Там газ тоже то потухнет, то погаснет  загорится. Мы не регулируем поток газа. Потому, что это сложно. Проще полностью открыть/закрыть. И там стоит клац-клац. И, о чудо, оно работает!  :laugh:

И регулировка температуры возможна в котле. Удивительно!  :laugh:
   
Re: Півдоби

Полным разрыванием цепи. Или ее полным подключением. Ну как бы мы пробовали всё время температуру утюга и периодически вынимали вилку из розетки. Только этим занималась биметелическая пластинка. Она от нагрева изгибается и разрывает цепь. Остывает и соединяет цепь. Клац-клац.

Ладно, пойду изучать)

   
Re: Півдоби

Бля ви о взагалі кіздіте???

Там механічне перемикання повязане з властівостю метала розтягуватися від нагріву ...
Края холодні - частка грієця і розмикає контакти.

Коли виставляють температуру - зменщувалась довжина пластини..  і темпрература яка потрібна - збільшувалась...


А у ТСа тупо  дітей і животних дома немає...
Бо "клац клац" похер - стоя або лежачи..

І розповідав би як працює соужба МЧС і скільки коштує
   
Re: Півдоби

Шановний, еще раз. Вы путаете термостат и датчик температуры/ реле. Это две большие разницы
Ще раз. В сучасних прасках такий самий релейний термостат, який був в старовинних. Та сама біметалічна пластина. Таке регулювання називається прямим. Іншими словами сам датчик і є виконавчим елементом. Два в одному.
   
Re: Півдоби

Ще раз. В сучасних прасках такий самий релейний термостат, який був в старовинних. Та сама біметалічна пластина. Таке регулювання називається прямим. Іншими словами сам датчик і є виконавчим елементом. Два в одному.
Вона не біметалична... а з різною ступенью обробки... там каленая а там мягка..
   
Re: Півдоби

Температуру при которой происходит размыкание пластинки можно регулировать поджимая саму пластинку. Графф, у вас есть газовый котел? Там газ тоже то потухнет, то погаснет  загорится. Мы не регулируем поток газа. Потому, что это сложно. Проще полностью открыть/закрыть. И там стоит клац-клац. И, о чудо, оно работает!  :laugh:

И регулировка температуры возможна в котле. Удивительно!  :laugh:

Ремарка - в сучасних котлах є так звана "модуляція полум'я",  коли власне сам потік газу регулюється в деяких межах.
   
Re: Півдоби

Ремарка - в сучасних котлах є так звана "модуляція полум'я",  коли власне сам потік газу регулюється в деяких межах.

Тут есть один нюанс. Если горение газа будет слабенькое, то продукты сгорания метана могут остыть еще до того как покинут выхлопную трубу. А поскольку одним из этих продуктов является водяной пар, то будет происходить конденсация пара в трубе со всеми вытекающим (в прямом смысле) последствиями.
   
Re: Півдоби

Ну да, тогда это не термостат, а реле температуры)
   
Re: Півдоби

ха...півдоби.
Шість!!!! 6 днів ми в якомусь доковідному (2019 здається) поїхали собі в автобусний тур в Дюссельдорф.
Ну а то зі Львова (а ми поки з Чернівців добралися, поки назад,), Краків-Відень-Будапешт як зазвичай....заходим о в хату - ЦОКАЄ!
Цокає, курва! І тут чоловік зізнається, що вирішив перед виходом собі футболочку ще поправити. :facepalm:
(я собі уявляю, що було б зі мною, якби я взнала про це десь в Європі  :S
А під вікном машини гасають, аж хата деколи трясеться, а праска стоїть собі...цокає блін.
Тоді я реально повірила, що мене ангел охороняє
(бо до того ще було кілька критичних моментів)
П.С. праска Бош якшо шо :D
   
Re: Півдоби

Ремарка - в сучасних котлах є так звана "модуляція полум'я",  коли власне сам потік газу регулюється в деяких межах.
Так, але модуляція задіяна зазвичай при подачі гарячої води. Для опалення не має змісту її застосовувати.
   
Re: Півдоби

Вона не біметалична... а з різною ступенью обробки... там каленая а там мягка..
Вона двошарова. Шари мають різний температурний коефіціент розширення. Які метали там задіяні не має жодного значення.
   
Re: Півдоби

Ну да, тогда это не термостат, а реле температуры)
Це різні назви одного й того ж.
   
Re: Півдоби

навіщо тобі праска, що ти зібрався прасувати? ти що, досі купуєш одяг, який треба прасувати?
   
Re: Півдоби

Нічо.
Просто колись існував такий кипіш - забула вимкнути праску.
В мене в дитинстві загорілась совьєтська праска, така в яку можна було воду наливати. З тих пір мене переслідує праскова паранойа. :weep:  Поставив рубільнік що вирубає все окрім холодільніка, паранойа переможена. :peremoga:
   
Re: Півдоби

Одного часу згоріла праска Сіменс. Взяв у батьків в тимчасове користування на тиждень нагрівний (на газовій плиті нагрівався). Перестала спина потіти, коли вийшов на роботу і подумав що забув праску вимкнути.  :laugh:
   
Re: Півдоби

Ну да, тогда это не термостат, а реле температуры)

Ващето можно было бы поставить утюг переменный резистор как управляющий элемент и симистор или два тиристора параллельно как ключевой элемент. Но раз оно и так работает, то зачем усложнять? Но вот поставить вместо тиристоров транзистор получилось бы только мощный и на большом радиаторе и еще вентилятор к нему прикрутить. Для охлаждения. Ибо... Ибо!  :laugh:  А тиристор или другой клац-клац рассеивает мощность только в момент переключения. Который очень короткий. Через полностью закрытый тиристор ток не течет и мощность на нем не рассеивается. А на полностью открытом падения напряжения минимальное и поэтому мощность рассеивается минимальная. Клац-клац рулит.  :)
   
Re: Півдоби

навіщо тобі праска, що ти зібрався прасувати? ти що, досі купуєш одяг, який треба прасувати?

бо якісний одяг з полотняних тканин мнеться
чи ти лише в синтетиці ходиш?
   
Re: Півдоби

Ващето можно было бы поставить утюг переменный резистор как управляющий элемент и симистор или два тиристора параллельно как ключевой элемент. Но раз оно и так работает, то зачем усложнять? Но вот поставить вместо тиристоров транзистор получилось бы только мощный и на большом радиаторе и еще вентилятор к нему прикрутить. Для охлаждения. Ибо... Ибо!  :laugh:  А тиристор или другой клац-клац рассеивает мощность только в момент переключения. Который очень короткий. Через полностью закрытый тиристор ток не течет и мощность на нем не рассеивается. А на полностью открытом падения напряжения минимальное и поэтому мощность рассеивается минимальная. Клац-клац рулит.  :)

Ну я так и думал, что управляет через другую цепь на малых токах. Но конечно управление рубильником 220 В это просто, но тупо и не красиво) такие броски по мощности в сети
   
Re: Півдоби

Ващето можно было бы поставить утюг переменный резистор как управляющий элемент и симистор или два тиристора параллельно как ключевой элемент. Но раз оно и так работает, то зачем усложнять? Но вот поставить вместо тиристоров транзистор получилось бы только мощный и на большом радиаторе и еще вентилятор к нему прикрутить. Для охлаждения. Ибо... Ибо!  :laugh:  А тиристор или другой клац-клац рассеивает мощность только в момент переключения. Который очень короткий. Через полностью закрытый тиристор ток не течет и мощность на нем не рассеивается. А на полностью открытом падения напряжения минимальное и поэтому мощность рассеивается минимальная. Клац-клац рулит.  :)
Аварійний термостат, це засіб подвійного захисту. В сучасних кавоварках (простеньких) стоять термозапобіжники.
   
Re: Півдоби

Ну я так и думал, что управляет через другую цепь на малых токах.

Та наверное без кибернетики оно и проще и надежней и дешевле получается. Трудно сказать. Проектировать утюги мне как-то не приходилось. Не копенганен.
   
Re: Півдоби

Та наверное без кибернетики оно и проще и надежней и дешевле получается. Трудно сказать. Проектировать утюги мне как-то не приходилось. Не копенганен.

Да и куй с ним. Но разве ты не видел никогда раскаленного утюга?
   
Re: Півдоби

Но разве ты не видел никогда раскаленного утюга?

Видел. А к чему вопрос?
   
Re: Півдоби

Видел. А к чему вопрос?

К пожару батенька, к пожару  :laugh:
   
Re: Півдоби

Це в Ірландії?
чому в Ірландії? в Україні років 25 відслужив. 300 баксів коштував.
   
Re: Півдоби

чому в Ірландії? в Україні років 25 відслужив. 300 баксів коштував.

Чайник Тефаль 300 баксов?  ;o
   
Re: Півдоби

Чайник Тефаль 300 баксов?  ;o
а за 5000 не хочешь?
   
Re: Півдоби

а за 5000 не хочешь?

За 50 000 хочу
   
Re: Півдоби

За 50 000 хочу
За 50 000 не бачив, а за 5000 щупав та тримав в руках. Внутрішня поверхня позолота, нагрівач золото. Накіп не образується. Це середина 90-х.
   
Re: Півдоби

Ващето можно было бы поставить утюг переменный резистор как управляющий элемент и симистор или два тиристора параллельно как ключевой элемент. Но раз оно и так работает, то зачем усложнять? Но вот поставить вместо тиристоров транзистор получилось бы только мощный и на большом радиаторе и еще вентилятор к нему прикрутить. Для охлаждения. Ибо... Ибо!  :laugh:  А тиристор или другой клац-клац рассеивает мощность только в момент переключения. Который очень короткий. Через полностью закрытый тиристор ток не течет и мощность на нем не рассеивается. А на полностью открытом падения напряжения минимальное и поэтому мощность рассеивается минимальная. Клац-клац рулит.  :)
Писав єлектронно безграмотний.
Комп'ютерні блоки живлення вже кіловатні. На транзисторах і де там великі радіатори? Шим наше все.
Тиристорний регулятор або засирає мережу високочастотними перешкодами або відсікає тільки цілі півперіоди і тоді  працює лише в дуже інерційних системах. В прасці буде норм, але біметалевий дешевше. 
   
Re: Півдоби

Дякую, що держите нас в курсі власних пройобів.
Продовжуйте вести спостереження за праскою.


 (tu)

Я бы расширил тему:

1. Чистота дупы

2. Чистота под ногтями

ну и прочие ,чисто быт. вещи
   
Re: Півдоби

в мене колись праска тиждень працювала і нічьо

термостат однака
   
Re: Півдоби


Тиристорний регулятор або засирає мережу високочастотними перешкодами

Чего вдруг? Нефейхуа симистор дергать каждые пол периода??? Он открывается и остается открытым пока не нагреется утюг. А потом закроется. И будет оставаться закрытым пока утюг остывает.
Очень тебе поумничать хочется, я так вижу. Ну давай.
   
Re: Півдоби

(tu)

Я бы расширил тему:

1. Чистота дупы

2. Чистота под ногтями

ну и прочие ,чисто быт. вещи
Первый день на фупе?
Що небудь про недільні теревені чув, ні?

І, хто не зрозумів, бит у Харкові, зараз актуальна тема, як ніколи. Бо з відповзанням біда.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія