Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден схвалив передачу Україні військової допомоги на 400 млн доларів

Уму и происхождению. :)
ооо, піпєц. тобто я маю заздрити твоєму кацпському походженню ?? :facepalm1:
   
початковий пакет від байдена був на 60 ярдів? з яких як ти сам сказав всього 10 на прямі поставки. то в чому питання. може сам байден був проти більшої суми. звідки ти знаєш його стратегію?

Виблядок кацапський забув, що ще в серпні 2023-го Байден подав в конгрес пакет на 100 мільярдів, який респи тупо заблокували.
Мало того цей самий виблядок Алі тут сам виступав за зменшення допомоги Україні і пропонував видалити пані статті.
   
ооо, піпєц. тобто я маю заздрити твоєму кацпському походженню ?? :facepalm1:

А що тут заздрити, ти ж і є кацап.
   
ооо, піпєц. тобто я маю заздрити твоєму кацпському походженню ?? :facepalm1:

Слабак! (с) :) Ты работу нашел или так и перебиваешься консультациями по отправке посылок с партнерами кавказского происхождения? :)
   
И спецом для Редьки - утеряны 5 Абрамсов. Оставшиеся отведены от линии фронта из-за уязвимости атак дронами или по наводке с дрона.

Я про це знаю майже місяць.
Навіть без цієї новини достатньо подивитись на звіт ЗСУ по знищенням кацапськім танкам кожен день щоб зрозуміти їх роль в цій війні.

Але ж тролі все одно дрочать на танки по мєтадічкє
   
Слабак! (с) :) Ты работу нашел или так и перебиваешься консультациями по отправке посылок с партнерами кавказского происхождения? :)
якась повна йухня... звідки ти це висмоктав
   
Та я про те в курсі. Якщо ЗСУ могли відповісти 1 снарядом на 10 кацапських то приходилось відступати.

А гниди валікі-алікі-чакі-какі і вовчара роблять вигляд що проблеми почались саме зараз.
ну вовчара каже, що проблеми почались ще в 2014
Або в 2008
Або ще раніше
Ми, вовчари, все пам’ятаємо
   
якась повна йухня... звідки ти це висмоктав

Не скули. :)
   
Виблядок кацапський забув, що ще в серпні 2023-го Байден подав в конгрес пакет на 100 мільярдів, який респи тупо заблокували.
Мало того цей самий виблядок Алі тут сам виступав за зменшення допомоги Україні і пропонував видалити пані статті.

Ти був пакет допомоги трьом країнам.
Але якщо респи хотіли збільшити гроші на зброю вони могли легко це зробити. Як вони конвертували грант Україні в позику.
   
Виблядок кацапський забув, що ще в серпні 2023-го Байден подав в конгрес пакет на 100 мільярдів, який респи тупо заблокували.
Мало того цей самий виблядок Алі тут сам виступав за зменшення допомоги Україні і пропонував видалити пані статті.
може жовтні? ті 100 ярдів мали 61 ярд для України. до речі він подав коли демси завалили Маккарті який був про Український. може розкажеш чому демси помогли його завалити?
   
Не скули. :)
скавучиш як раз ти. шось верзеш таке що і на хєр не налазить. єлізавєтская губернія  :facepalm1:
   
Ти був пакет допомоги трьом країнам.
Але якщо респи хотіли збільшити гроші на зброю вони могли легко це зробити. Як вони конвертували грант Україні в позику.
хіба хаус керує військовою доктриною? він лише виділяє кошти під якусь стратегію. тобто я не думаю що було б логічним хаусу керувати і розробляти якісь стратегії за які відповідає Байден.
   
Щоб гнида алі не збрехав то такого не може бути.
Байден подав пакет допомоги Україні ще в серпні.
Маккарті тупо забив на нього болт. Він навіть не погодився включити в  тимчасове фінансування уряду на три місяці $6 мільярдів для України, що пропонували респи сенатори.
Великий друг України, ага :facepalm:
   
скавучиш як раз ти. шось верзеш таке що і на хєр не налазить. єлізавєтская губернія  :facepalm1:

Сие означает, что сказанное мной - правда. :)
   
Сие означает, что сказанное мной - правда. :)
ні
   
Щоб гнида алі не збрехав то такого не може бути.
Байден подав пакет допомоги Україні ще в серпні.
Маккарті тупо забив на нього болт. Він навіть не погодився включити в  тимчасове фінансування уряду на три місяці $6 мільярдів для України, що пропонували респи сенатори.
Великий друг України, ага :facepalm:
https://abcnews.go.com/Politics/biden-drafts-100-billion-foreign-aid-package-including/story?id=104059871
October = Жовтень
   
хіба хаус керує військовою доктриною? він лише виділяє кошти під якусь стратегію. тобто я не думаю що було б логічним хаусу керувати і розробляти якісь стратегії за які відповідає Байден.

Хаус повинен був проголосувати допомогу Україні ще в вересні 2023.
Поставки зброї йшли б вже 8 місяців.
Закінчились гроші - новий пакет, як це трапилось в 2022 році коли демси прийняли за рік 3 пакети допомоги.

Ти гнила гнида слово поганого не сказав ні проти Маккарті, який не дав Україні ні копійки, ні проти Джонсона, який гальмував допомогу 7 місяців, ні проти твого конгресмена, який постійно голосує проти допомоги Україні.
Цього року знову проголосуєш за нього? І за Трампа?
Ось і вся твоя «турбота про Україну» (td)
   
https://abcnews.go.com/Politics/biden-drafts-100-billion-foreign-aid-package-including/story?id=104059871
October = Жовтень

Ти дебіл? Це вже був інший пакет, для трьох країн.
В серпні Байден подав пакет тільки для України.
Це обговорювалось тут на ФУПі і інша гнида валік писав «ну так ані жє уходят в отпуск. Вєрнуться і прагаласуют»
Проголосували … :facepalm:
   
Хаус повинен був проголосувати допомогу Україні ще в вересні 2023.
Поставки зброї йшли б вже 8 місяців.
Закінчились гроші - новий пакет, як це трапилось в 2022 році коли демси прийняли за рік 3 пакети допомоги.

Ти гнила гнида слово поганого не сказав ні проти Маккарті, який не дав Україні ні копійки, ні проти Джонсона, який гальмував допомогу 7 місяців, ні проти твого конгресмена, який постійно голосує проти допомоги Україні.
Цього року знову проголосуєш за нього? І за Трампа?
Ось і вся твоя «турбота про Україну» (td)
я не захищаю Джонсона і Маккарті. Хоча Маккарті спротивлявся бо не хотів злетіти. Якби демси не допомогли респам, і Маккарті відчув підтримку він я впевнений проголосував би цей пакет уже в жовтні.
   
Ти дебіл? Це вже був інший пакет, для трьох країн.
В серпні Байден подав пакет тільки для України.
Це обговорювалось тут на ФУПі і інша гнида валік писав «ну так ані жє уходят в отпуск. Вєрнуться і прагаласуют»
Проголосували … :facepalm:
в серпні була інша сума. Татусь говорив про пакет на 100 ярдів.
   
може жовтні? ті 100 ярдів мали 61 ярд для України. до речі він подав коли демси завалили Маккарті який був про Український. може розкажеш чому демси помогли його завалити?

Демократи завалили МакКарті, бо він не хотів ставити на голосування бюджет, де була допомога Україні. :punish:
МакКарті за весь свій час на посту спікера не поставив на голосування жодного (!) законопроекту де була допомога Україні.
Саме з цієї причини ти рвеш за нього дупу? :fuck:
   
Карочє.
Необхідно встановити нове правило на ФУПі.
Один допис ковбасника зі США дорівнює 10$ на 54 бригаду.
   
я не захищаю Джонсона і Маккарті. Хоча Маккарті спротивлявся бо не хотів злетіти. Якби демси не допомогли респам, і Маккарті відчув підтримку він я впевнений проголосував би цей пакет уже в жовтні.

Кацапський виблядок вигадує відмазки для трампанзівська наволочі МакКарті.
Якби він поставив бюджет з допомогою Україні, то ніяких проблем не було б, як не було у Джонсона.
   
я не захищаю Джонсона і Маккарті. Хоча Маккарті спротивлявся бо не хотів злетіти. Якби демси не допомогли респам, і Маккарті відчув підтримку він я впевнений проголосував би цей пакет уже в жовтні.

Настав час акуітельних історій ….

Респи почали верещати «мі далжні сначала защітіть сваі граніці а патом памагать Украінє».
І ти з гнидами валіком і часом верещав про це тут на ФУПі.
Маккарті не збирався приймати той пакет ні під ніякими обіцянками.
Він навіть не дав для України 6 мільярдів


   
Карочє.
Необхідно встановити нове правило на ФУПі.
Один допис ковбасника зі США дорівнює 10$ на 54 бригаду.
одразу буде видно, хто кацапський виблядок, а хто не виблядок.
Нє, пацани?
Ну а що?
Бідні, чи що?
Чи скупі?
   
Тоді ще українські фупчеги тут писали - нехай демси погодяться на закон про кордон що б респи проголосували за Україну
Я зразу написав що той шантаж тільки щоб не давати гроші Україні.
Що ми і побачили в кінці 2023, коли в Сенаті розробили закон про кордон, про який самі респи писали «кращого не буде і при Трампі», але по команді Додіка його злили в унітаз
   
Настав час акуітельних історій ….

Респи почали верещати «мі далжні сначала защітіть сваі граніці а патом памагать Украінє».
І ти з гнидами валіком і часом верещав про це тут на ФУПі.
Маккарті не збирався приймати той пакет ні під ніякими обіцянками.
Він навіть не дав для України 6 мільярдів
там багато чого відбувалося ... намагалися поєднати підтримку Україні зі зміцненням кордону. в усякому випадку знищення Маккарті ніяк не допомогло Україні
   
"весь цей асортимент зростав поступово, згідно плану мінімізації ризиків поганих наслідків як для України так і усьому світу, і це разумно." яких ризиків? прохання детально.
мова йде про ескалацію?

Надання усього і застосування у один час - це великий ризик або застосування ТЗ по Україні, або вступу в війну з країнами НАТО, це не розуміє лише розумово відсталий. При чому при відповіді застосування брудної бомби або ТЗ від НАТО, відповідь вже б була не ТЗ, а СЯЗ. А навіщо це Україні та НАТО, це не їх війна. У них завдання допомагати, а не вести війну. А коли асортимент вводиться поступово і як відповідь на щось, та попередження через внутрішні канали, то ризики контрольовані і майже нульові.

Ти навіть не можеш рахувати на 2-3 кроки вперед, тільки істерити можеш. Головний пройоб у цій війни на боці України - усі 30 років країна робила все щоб прийшов хуйло. А винуватий Байден з піпєточною допомогою, він повинен вирішувати 30 років українського довбойобства, узявши на себе ризик знищення свого населення, ага… :facepalm1:
   
одразу буде видно, хто кацапський виблядок, а хто не виблядок.
Нє, пацани?
Ну а що?
Бідні, чи що?
Чи скупі?
там не в цьому справа. а в мотивації. їм пох на Україну. а далі у кожного своє. Татусь захищає право погасити кредити на навчання своїх дітей. Слав просто самостверджується. Булька приходить на форум покакати
   
там багато чого відбувалося ... намагалися поєднати підтримку Україні зі зміцненням кордону. в усякому випадку знищення Маккарті ніяк не допомогло Україні

Гнида своє гне.
Маккарті відмовився включити в пакет фінансування уряду США $6 мільярдів для України.
Гандон якого захищає гнида алі, яка верещала «сначала наші граніці патом Украінє»
   
Тоді ще українські фупчеги тут писали - нехай демси погодяться на закон про кордон що б респи проголосували за Україну
Я зразу написав що той шантаж тільки щоб не давати гроші Україні.
Що ми і побачили в кінці 2023, коли в Сенаті розробили закон про кордон
було таке, підтверджую, пам’ятаю ті твої дописи. Справедливо.
Правда, потім ти увійшов у раж, тобто спіймав натхненння, і сказав, що допомоги взагалі не буде
   
Надання усього і застосування у один час - це великий ризик або застосування ТЗ по Україні, або вступу в війну з країнами НАТО, це не розуміє лише розумово відсталий. При чому при відповіді застосування брудної бомби або ТЗ від НАТО, відповідь вже б була не ТЗ, а СЯЗ. А навіщо це Україні :facepalm1:  та НАТО, це не їх війна. У них завдання допомагати, а не вести війну. А коли асортимент вводиться поступово і як відповідь на щось, та попередження через внутрішні канали, то ризики контрольовані і майже нульові.

Ти навіть не можеш рахувати на 2-3 кроки вперед, тільки істерити можеш. Головний пройоб у цій війни на боці України - усі 30 років країна робила все щоб прийшов хуйло. А винуватий Байден з піпєточною допомогою, він повинен вирішувати 30 років українського довбойобства, узявши на себе ризик знищення свого населення, ага… :facepalm1:

Ооооо! нарешті. Товаришу Саліван, не впізнав вас у гримі.
хоч одна людина пише правду. реальну гірку правду. про відсутність ескалації та її причини
   
Гнида своє гне.
Маккарті відмовився включити в пакет фінансування уряду США $6 мільярдів для України.
Гандон якого захищає гнида алі, яка верещала «сначала наші граніці патом Украінє»
було таке. політичні розборки і торги у всій красі. звісно байдену і дем партії було важливіше залишити кордон відкритим
   
Надання усього і застосування у один час - це великий ризик або застосування ТЗ по Україні, або вступу в війну з країнами НАТО, це не розуміє лише розумово відсталий. При чому при відповіді застосування брудної бомби або ТЗ від НАТО, відповідь вже б була не ТЗ, а СЯЗ. А навіщо це Україні та НАТО, це не їх війна. У них завдання допомагати, а не вести війну. А коли асортимент вводиться поступово і як відповідь на щось, та попередження через внутрішні канали, то ризики контрольовані і майже нульові.

Ти навіть не можеш рахувати на 2-3 кроки вперед, тільки істерити можеш. Головний пройоб у цій війни на боці України - усі 30 років країна робила все щоб прийшов хуйло. А винуватий Байден з піпєточною допомогою, він повинен вирішувати 30 років українського довбойобства, узявши на себе ризик знищення свого населення, ага… :facepalm1:
   
прошу уваги звернути на допис DBA . він не соромиться писати правду.
   
було таке, підтверджую, пам’ятаю ті твої дописи. Справедливо.
Правда, потім ти увійшов у раж, тобто спіймав натхненння, і сказав, що допомоги взагалі не буде

Я був впевнений на 90% що не буде
Дякувати треба тим респам які переламали Джонсона через коліно.
У них урвався терпець і вони пригрозили що підпишуть петицію

Так що я дуже задоволений що помилився з прогнозом
   
Ok, Байден не винний.
Не винний Байден.
Винні dba і вовчики
   
Я був впевнений на 90% що не буде
Дякувати треба тим респам які переламали Джонсона через коліно.
У них урвався терпець і вони пригрозили що підпишуть петицію

Так що я дуже задоволений що помилився з прогнозом
я так само задоволений, бо здавалось, що вже все. Допомога не буде проголосована
   
Ооооо! нарешті. Товаришу Саліван, не впізнав вас у гримі.
хоч одна людина пише правду. реальну гірку правду. про відсутність ескалації та її причини

Це не одна причина, по багатьох позицій о яких ви тут скуліте, тупо нема достатньо зброї, наприклад снаряди та системи патріоти з ракетами

А що тобі дивує в цієї причини (ескалції)? Від того що це заєзжена фраза, вона не стає нереальною

Я і зараз впевнен що хуйло застосує ТЗ якщо будуть якісь різкі дії. Його ніщо не держить і він йобнутий. Він її не застосовую тільки тому що вірить що можна вирішити питання іншим шляхом, і поступово не стане його армії
   
було таке. політичні розборки і торги у всій красі. звісно байдену і дем партії було важливіше залишити кордон відкритим

І знову гнида бреше.
В Сенаті розробили закон про кордон. Трамп сказав нах.
Гниди валік і чака по команді написали що то розробляла РІНО.
Це таке поганяло у магагівців для респів старої закваски.
МакКейн? Ріно! Ромні? Ріно. Всі хто не цілує Додіка перстень - Ріно!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія