Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден схвалив передачу Україні військової допомоги на 400 млн доларів

СлавРедько, ти довго розминаєшся.
   
чуєш, бот від Демпартіі США ще буде мені іспити встановлювати).


Знову крутиш гузном як плечова шлюха.
Ти писав про вибір українського народу в 2014 .
Кого ти вибрав? Проукраїнського і проєвропейського кандидата чи міністра уряду Яника?
   
Знаєте коли приймуть допомогу? Десь за місяць до наступу рашистів. Так щоб реальну допомогу надати вже не встигли, але щоб звинуватити в наслідках можна було Байдена. Думаю десь такий план трампістів.
Процітую себе )
Але тут не тільки трампісти. По суті між респами і демами іде змагання кого звинуватити в проблемах в Україні. Самі по собі проблеми нікого особливо не цікавлять. Тільки їх вплив на перегони.
   
Знову крутиш гузном як плечова шлюха.
Ти писав про вибір українського народу в 2014 .
Кого ти вибрав? Проукраїнського і проєвропейського кандидата чи міністра уряду Яника?
о як ти загнув!
Браво)
   
Знову крутиш гузном як плечова шлюха.
Ти писав про вибір українського народу в 2014 .
Кого ти вибрав? Проукраїнського і проєвропейського кандидата чи міністра уряду Яника?
курва, чому ви боти такі примітивні)
Звичайно, я проголосував за Порошенко.
Ти не відповів на запитання кухарок з Теребовлі і майстрів педікюру зі Львова:
Чому при демократичній більшості перші Петріоти почали захищати Київ аж з квітня 2023 року?
   
Чому  таки багатот чому?
   
Чому  таки багатот чому?

Вовчік, можу констатувати що ти дебіл

Якщо ти глянеш історію поставок, то по кожній позиції спочатку байден заявляв що ні, потім що розглядає, а потім давав. Це було зроблено не просто так. І коли він казав ні або розглядає, це не означає що в цьому напрямку не було рухів. Наприклад потпатріотам у листопаді 2022 вже розглядали, у грудні вже сказали що дають патріот, в січні сказали о тренуванні

Також с переліком асортименту - джавеліни, стінгери, хаймарси, гарпуни, арта 777, снаряди, совкові мігі, атакмси, броня, харми, касетні снаряди, патріоти, ф16 - весь цей асортимент зростав поступово, згідно плану мінімізації ризиків поганих наслідків як для України так і усьому світу, і це разумно.

Якби там не було, але в тебе є усього два вибори - мати Трампа с нульової допомогою, або Байдена з допомогою, але зі своїм баченням як це повинно бути в умовах лімітов, накладених Трампом.

Тому цей вибір дуже простий - байден! Тому що якась допомога завжди краще ніж нуль. Але тебе і твоїм товаришам цього не зрозуміти, ти типічний хейтер ідеаліст, який ніхуя в житті не зробив і у якого є тільки хотєлки і уяви про бездонну тумбочку зі зброєю. Голусуй і далі за свого Трампа, щоб напакостити сцикуну байдену :laugh:
   
Байден падлюка не схвалив - срач
Байден падлюка схвалив - срач
Срач заради срачу
   
Вовчік, можу констатувати що ти дебіл

Якщо ти глянеш історію поставок, то по кожній позиції спочатку байден заявляв що ні, потім що розглядає, а потім давав. Це було зроблено не просто так. І коли він казав ні або розглядає, це не означає що в цьому напрямку не було рухів. Наприклад потпатріотам у листопаді 2022 вже розглядали, у грудні вже сказали що дають патріот, в січні сказали о тренуванні

Також с переліком асортименту - джавеліни, стінгери, хаймарси, гарпуни, арта 777, снаряди, совкові мігі, атакмси, броня, харми, касетні снаряди, патріоти, ф16 - весь цей асортимент зростав поступово, згідно плану мінімізації ризиків поганих наслідків як для України так і усьому світу, і це разумно.

Якби там не було, але в тебе є усього два вибори - мати Трампа с нульової допомогою, або Байдена з допомогою, але зі своїм баченням як це повинно бути в умовах лімітов, накладених Трампом.

Тому цей вибір дуже простий - байден! Тому що якась допомога завжди краще ніж нуль. Але тебе і твоїм товаришам цього не зрозуміти, ти типічний хейтер ідеаліст, який ніхуя в житті не зробив і у якого є тільки хотєлки і уяви про бездонну тумбочку зі зброєю. Голусуй і далі за свого Трампа, щоб напакостити сцикуну байдену :laugh:
Тим більш коли гинуть якісь там тубільці у сірій зоні західу...
   
Тим більш коли гинуть якісь там тубільці у сірій зоні західу...

А ти вважаєш що реакція на напад на Каліфорнію, на країну НАТО, нa Україну, або Зімбабве повинна бути однакова? Не треба змішувати обовʼязки захищати себе, обовʼязки захищати країну по блоку, з бажанням допомогти іншим країнам, і не треба мати рожевих уяв.
   
Вовчік, можу констатувати що ти дебіл

Якщо ти глянеш історію поставок, то по кожній позиції спочатку байден заявляв що ні, потім що розглядає, а потім давав. Це було зроблено не просто так. І коли він казав ні або розглядає, це не означає що в цьому напрямку не було рухів. Наприклад потпатріотам у листопаді 2022 вже розглядали, у грудні вже сказали що дають патріот, в січні сказали о тренуванні

Також с переліком асортименту - джавеліни, стінгери, хаймарси, гарпуни, арта 777, снаряди, совкові мігі, атакмси, броня, харми, касетні снаряди, патріоти, ф16 - весь цей асортимент зростав поступово, згідно плану мінімізації ризиків поганих наслідків як для України так і усьому світу, і це разумно.

Якби там не було, але в тебе є усього два вибори - мати Трампа с нульової допомогою, або Байдена з допомогою, але зі своїм баченням як це повинно бути в умовах лімітов, накладених Трампом.

Тому цей вибір дуже простий - байден! Тому що якась допомога завжди краще ніж нуль. Але тебе і твоїм товаришам цього не зрозуміти, ти типічний хейтер ідеаліст, який ніхуя в житті не зробив і у якого є тільки хотєлки і уяви про бездонну тумбочку зі зброєю. Голусуй і далі за свого Трампа, щоб напакостити сцикуну байдену :laugh:


"весь цей асортимент зростав поступово, згідно плану мінімізації ризиків поганих наслідків як для України так і усьому світу, і це разумно." яких ризиків? прохання детально.
мова йде про ескалацію?
   
Все більше схоже на те що у Байдена був договорняк з хуйлом.
Ну там віддати Киів за три дні, потім повозмущатися перед пресою, але тут украінці підісрали.

Кацапський пропагандон чако прибіг агітувати за хуйловську підстилку Трампа.

Ці виблядки кацапські активно підтримують трампанзівську наволоч, що півроку блокувала допомогу Україні, а як таки вдалося прийняти допомогу завдяки демократам (більшість респів голосувала проти), то вони почали вигадувати чергові зради.

Таку люта ненависть до всіх, хто допомагає Україні, можна пояснити лише одним - це відверті вороги, які працюють на кацапів або самі ж кацапами.
   
Байден падлюка не схвалив - срач
Байден падлюка схвалив - срач
Срач заради срачу

У кацапських пропагандонів-трампанзів завдання вести пропаганду проти всіх, хто допомагає Україні. Саме тому ми не бачили від цієї наволочі (валік, саки, Алі, какі) жодної претензії до респів за блокування допомоги, але постійні нападки на демократів та Байдена за підтримку України.

Всі ці валіки, саки, Алі, какі хочуть повної перемоги респів на всіх рівнях (президент, сенат, палата представників), тоді допомога Україні буде повністю заблокована, а також можливі варіанти відміни санкцій для кацапів та введення санкцій проти України (план Трампа припинення війни за 24 години).

   
бот від Демпартіі США


Вовчик, а скажи но нам, чому ти так ненавидиш демократів, які одностайно голосують за допомогу Україні, і рвеш дупу за респо-трампанзівську сволоту, більшість яких голосувала проти допомоги Україні? :shuffle:

За що ти так ненавидиш Україну,  що хочеш припинення допомоги?
   
Татусь де приклад де я топлю за додіка чи будь яке трампанзі ? Окрім лозунгів щось вмієш писати
Байден краще за трампа бо трамп це просто дніще але то дуже низька планка США заслуговує на щось краще
ніж аферист МММщик Трамп або старий маразматік Байден.
   
Какі, скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти.  :fuck:

Кацапський пропагандончик Алі також репетує, що він не за Трампа, але в реальності він всюди відмазує Трампа і трампанзів і обирає Байдена і демократів за допомогу Україні.

Ти так само  вже давно співаєш в унісон з трампанзям, а то і підпрацьовуєш у них шісткою провокатором.
Ти і сюди прибіг сюди критикувати Байдена за те, що той надав допомогу Україні.  :facepalm1:
   
Тобто жодного прикладу навести не можеш а просто замість аргументів персональні наїзди
Допомогу вже проголосовано якими темпами і що надавати вирішує Байден і стратегія і далі виглядає як надавити допомогу супер повільно
   
Кака робить вигляд що він не топить за Трампа. Але обсирає Байдена на регулярній основі.
По кацетролевській методичці «гаспадін Трамп канєчна нє торт, но вот пасматрітє на сєнільнава Байдена… что ж падєлаєшь, прідється галасавать за … (Трампа)»
І кака така ж гнида як валікі-чакі-алікі-аі. Сидів мовчки коли респи блокували допомогу а тепер хапається за голову від пакету зброї на $400 мільйонів.

Але якщо українці після блокади допомоги від респів ще раз поведуться на брехню кацетролів то тут вже нічого не поробиш.
Fool me ones, shame on you. Fool me twice… you can’t fool me again :D
   
Тобто жодного прикладу навести не можеш а просто замість аргументів персональні наїзди
Допомогу вже проголосовано якими темпами і що надавати вирішує Байден і стратегія і далі виглядає як надавити допомогу супер повільно

Менше ніж за місяць після прийняття пакету допомоги Україні Байден дав і дає зброї на 1.4 мільярди і  заказав зброї у виробників на $6 мільярдів.

Це для каки «супер повільно».

Але коли респи 7 місяців муму іпли то було норм.

Все що треба знати про каку :facepalm:
   
Какі злився в екстазі з кацапо-трампанзівськими пропагандонами і критикує Байдена за надання допомоги Україні.   :facepalm1:
При цьому жодної претензії від нього не було в стороту трампістів за півроку блокування допомоги Україні.  :bueee:
Він ще й відмазував респів, коли ті не хотіли підписувати дисчардж петицію, щоб обійти блокування з боку Майка Джонсона та трампанзів.  (td)

Какі, чому ти виступаєш проти надання допомоги Україні?  :punish:
   
Вовчик, а скажи но нам, чому ти так ненавидиш демократів, які одностайно голосують за допомогу Україні, і рвеш дупу за респо-трампанзівську сволоту, більшість яких голосувала проти допомоги Україні? :shuffle:

За що ти так ненавидиш Україну,  що хочеш припинення допомоги?
я не рву дупу за респо- трампанзівську сволоту.
Ну ти ж розумієш, що критикувати Порошенка не означає бути зеленоботом.
Або висловлювати критичні зауваження на адресу Зеленського не рівнозначне порохоботству
   
Вовчік, можу констатувати що ти дебіл

Якщо ти глянеш історію поставок, то по кожній позиції спочатку байден заявляв що ні, потім що розглядає, а потім давав. Це було зроблено не просто так. І коли він казав ні або розглядає, це не означає що в цьому напрямку не було рухів. Наприклад потпатріотам у листопаді 2022 вже розглядали, у грудні вже сказали що дають патріот, в січні сказали о тренуванні

Також с переліком асортименту - джавеліни, стінгери, хаймарси, гарпуни, арта 777, снаряди, совкові мігі, атакмси, броня, харми, касетні снаряди, патріоти, ф16 - весь цей асортимент зростав поступово, згідно плану мінімізації ризиків поганих наслідків як для України так і усьому світу, і це разумно.

Якби там не було, але в тебе є усього два вибори - мати Трампа с нульової допомогою, або Байдена з допомогою, але зі своїм баченням як це повинно бути в умовах лімітов, накладених Трампом.

Тому цей вибір дуже простий - байден! Тому що якась допомога завжди краще ніж нуль. Але тебе і твоїм товаришам цього не зрозуміти, ти типічний хейтер ідеаліст, який ніхуя в житті не зробив і у якого є тільки хотєлки і уяви про бездонну тумбочку зі зброєю. Голусуй і далі за свого Трампа, щоб напакостити сцикуну байдену :laugh:
що за дурнуваті наїзди?
Я не можу «і далі голосувати за свого Трампа», тому що взагалі жодного разу не брав участі в американських виборах, тобто не голосував.
І чітко сказав, що не проголосую за Трампа, якщо доживу до листопада 2024 року.
Отже, Байден мінімізує ризики, як для України, так і для всього світу, на твою думку?!
Гаразд, я запам’ятав.
   
Татусь окрім вигаданих тобою тез про мене по темі є що сказати?
Я рижого уєбана тут критикую постійно але тобі ж то не цікаво бо у тебе бінарний погляд на світ.
Трампон мені не подобається бо це просто аферит нарцис і безпринципний тупий уєбан.
А Байден мені не подобається бо старий маразматік який яйки втратив чи ніколи не мав і тому максимально повільно надає допомогу
   
я не рву дупу за респо- трампанзівську сволоту.

Ти саме рвеш дупу за респо- трампанзівську сволоту, бо ти "критикуєш" демократів і Байдена за надання допомоги Україні, і при цьому мовчиш щодо блокування допомоги трампістами і того факту, що більшість респів проти України.
   
Какі почав повторювати висери кацапо-трампанзівських пропагандонів валіка, чаки, алі "ані всє адінакавиє".   :bueee:

Какі, чому ти проти надання допомоги Україні Байденом?
   
Татусь а чому ти проти виграшу України у війні? Ти, Славік, ДБА боїтеся умовних ризиків та ескалації.
   
Ти саме рвеш дупу за респо- трампанзівську сволоту, бо ти "критикуєш" демократів і Байдена за надання допомоги Україні, і при цьому мовчиш щодо блокування допомоги трампістами і того факту, що більшість респів проти України.
критикував, критикую і буду критикувати. Маю право.
Ми не в СРСР живемо, а Демпартія США - не КПРС, поки що
   
Татусь як завжди не може не спиздіти де я казав що вони однакові
Я за надання Україні допомоги у обсязі достатньому для перемоги.
Трамп проти допомоги і тому повний уєбан.
Байден проти надання допомоги у обсязі необхідному для перемоги і тому просто уєбан.
   
Кацапський виблядок алі вже на знає яку маячню висмоктат  з хуйловського прутня. :punish:
Алі, скажи, як ти бачиш перемогу України,  коли трампанзі, за яких ти голосуєш та ашітуєш, блокують допомогу Україні?    :fuck:
Завдяки твоєму вибору ЗСУ почали відступати, бо респи не давали допомогу.

І лише завдяки одностайній підтримці демократів вдалось знову продавити пскет допомоги, бо більшість респів була проти.
І тепер ти виступаєш проти виділення чергового пакету допомоги.  :bueee:
Тут сумніві ніяким, ти відкрито працюєш на кацапів.   :fuck:
   
критикував, критикую і буду критикувати. Маю право.
Ми не в СРСР живемо, а Демпартія США - не КПРС, поки що

Критикуєш, бо демократи одностайно підтримують Україну?
І голосувати будеш за респів, бо більшість із них проти допомоги Україні?
   
одностайно
От не може татусь не збрехати
   
лише сліпі не бачать певної координації та синхронізації подій

кацапи роблять наступ
Україна робить запит про допомогу зброєю
ЄС морозиться але щось починає шевелитися
в Гамериці ж відбувається вертеп
-  кожна  партія і політ сила починає використовувати це на свою користь
час спливає - кацапи давлять, але головне кацапи отримують час для закріплення

в кінці кінців допомогу дають але рівно з розрахунку щоб зупинити просування кацапів

допомогу оголошують пакетами але дають частинами

це виглядає як послання кацапам - типу дивіться який максимум ми можемо дати і відповідно розраховуйте свої дії

гамериканська трійця хвупу контужених обзиває всіх і все гнидами, вилупками, трампанзі, пропагандонами та іншими поганими словами, і веде себе так ніби то вони троє забезпечили голосування чи підпис чи аудит


цикл повторюється з періодичністю 2, 3 рази на рік

   
Какі, маємо прості факти
1) респи блокували допомогу і ти жодного слова не сказав проти цього, навіть відмазував їх
2) демократи намагались прорвати блокаду створену Майком Джонсоном і ти нападав на демократів, тепер Бафден підписує черговий пакет допомоги і ти знову проти.

Як би ти не відмазувався, але ти співаєш в унісон з трампанзями, які проти України.  :bueee:
   
1) респи блокували допомогу і ти жодного слова не сказав проти цього, навіть відмазував їх
Тафай приклад як я відмазував їх
   
От не може татусь не збрехати

Подивись результати голосування в палаті представників.  :punish:

І ще цікавий той факт, що більшість респів проголосувала проти, але какі це не хвилює, бо йому треба насрати на демократів, що допомагають Україні.  :bueee:
   
Татусь тут ніхто не виступає проти допомоги. Питання стоїть чому США та Європа не забезпечують виграшу України у війні. Єдиний ДБА говорить про якісь "ризики" . Але на запитання пояснити почав морозитись.

від тебе буде щось крім "абир абир"?
   
лише сліпі не бачать певної координації та синхронізації подій

кацапи роблять наступ
Україна робить запит про допомогу зброєю
ЄС морозиться але щось починає шевелитися
в Гамериці ж відбувається вертеп
-  кожна  партія і політ сила починає використовувати це на свою користь
час спливає - кацапи давлять, але головне кацапи отримують час для закріплення

в кінці кінців допомогу дають але рівно з розрахунку щоб зупинити просування кацапів

допомогу оголошують пакетами але дають частинами

це виглядає як послання кацапам - типу дивіться який максимум ми можемо дати і відповідно розраховуйте свої дії

гамериканська трійця хвупу контужених обзиває всіх і все гнидами, вилупками, трампанзі, пропагандонами та іншими поганими словами, і веде себе так ніби то вони троє забезпечили голосування чи підпис чи аудит


цикл повторюється з періодичністю 2, 3 рази на рік
так, ну і найважливіше, яким чином і коли це все закінчиться?
   
І ще цікавий той факт, що більшість респів проголосувала проти, але какі це не хвилює
Бо більшисть репсів уєбани де приклад як я їх відмазував ?
Чи ти як завжди збрехав ?
   
Татусю важливіші демократи ніж Україна. і воює він на фупі за репутацію демсів. А на Україну йому насрати.

Хтось бачив щоб Татусь щось писав про Україну крім його війни з Трампом?
   
Татусю важливіші демократи ніж Україна. і воює він на фупі за репутацію демсів. А на Україну йому насрати.

Хтось бачив щоб Татусь щось писав про Україну крім його війни з Трампом?
Ну то давно зрозуміло единий спосіб щоб Татусь злився з гілки це запитати його скільки він задонатив на ЗСУ
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія