Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Польща готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку, — міністр оборони та віце-прем'єр-міністр Польщі Владислав Косиняк-Каміш
Влом зараз шукати джерела, але польські ухилянти вже зараз поширюються країнами ЄС. Та й згідно опитувань, щось не дуже багато поляків були готові захищати батьківщину в разі відкритої агресії з боку кацапів. То ж мабуть, нехай спочатку своїх повернуть  :laugh:

Так само, стосовно нерухомості: коли українці в топі придбання нерухомості Польщі, то бажано показати, як скуповують європейську нерухомість поляки. Інакше картинка не повна
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це як "незаконно"?(——
Нормально я виіхав——як турист. Мій тур по закордонам правда розтягнувся в часі(
Але ніяких украінських законів про виізд я не порушував(
В багажнику бусика з лівими доками туристи не їздять)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Блін((
А зараз десь в Лондоні засмутився один з топ—донаторів на 54—ту бригаду(
І ще декілька людей з форуму, які досить потужно підтримують 54—ту бригаду та натіві(

пс. Там на ФБ є такий чувак——Назар Смик ——волонтер з Лондону. В них там зараз на складах застрягло під сотню автівок, які через перепони від поляків поки що не доіхали в Украіну(——
Його теж "в сраку"?(
ти взагалі нормальний спекулювати донатами ,дам не дам
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Влом зараз шукати джерела, але польські ухилянти вже зараз поширюються країнами ЄС. Та й згідно опитувань, щось не дуже багато поляків були готові захищати батьківщину в разі відкритої агресії з боку кацапів. То ж мабуть, нехай спочатку своїх повернуть  :laugh:

Так само, стосовно нерухомості: коли українці в топі придбання нерухомості Польщі, то бажано показати, як скуповують європейську нерухомість поляки. Інакше картинка не повна
Поляки купляють нерухомість в Німеччині в рази більше ніж наші в Польщі - і шо?
   
Так саме до тебе нема питань, як наприклад і до пана Олд-Вуда. А також до тих хто вже безліч років живе за кордоном. Це ваш вибір, Україна ніколи не обмежувала і не буде обмежувати людей в своєму праві проживати де вони бажають - від Аргентини і Австралії до Канади або Ісландії.


Аж камінь з душі впав(
Це добре що немає до мене питань.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

ти взагалі нормальний спекулювати донатами ,дам не дам
Хай іде нахуй разом зі своїми донатами)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Влом зараз шукати джерела, але польські ухилянти вже зараз поширюються країнами ЄС. Та й згідно опитувань, щось не дуже багато поляків були готові захищати батьківщину в разі відкритої агресії з боку кацапів. То ж мабуть, нехай спочатку своїх повернуть  :laugh:

Так само, стосовно нерухомості: коли українці в топі придбання нерухомості Польщі, то бажано показати, як скуповують європейську нерухомість поляки. Інакше картинка не повна
у поляків що війна ? Їхні землі окуповані ? Їхніх жінок гвалтує русня? Що за некоректне порівняння
   
і так можуть зробити
от кіпіш вчинили в варшаві за паспортами, приїхала поліція і за порушення громадського порядку депорт
є мільйони способів

Не факт(
Не знаю як Польша, а Німеччина точно не зможе нікого депортувати у краіну де йдуть військові діі((
пс. Я ж писав—років 8 назад вистачало того що вони не могли підтвердити громадянство людини і залишали таких людей на Duldung.
ппс. А куди і як "депортувати" людей з пропискою десь в Маріуполі?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не факт(
Не знаю як Польша, а Німеччина точно не зможе нікого депортувати у краіну де йдуть військові діі((
пс. Я ж писав—років 8 назад вистачало того що вони не могли підтвердити громадянство людини і залишали таких людей на Duldung.
ппс. А куди і як "депортувати" людей з пропискою десь в Маріуполі?
Похуй
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Поляки купляють нерухомість в Німеччині в рази більше ніж наші в Польщі - і шо?

Так і я про це: поляки собі вже зараз застілають соломку і купують нерухомість в країнах ЄС. Причому, з приватних розмов: це не просто еміграція, це саме спроба заздалегідь убезпечити себе на випадок нападу на Польщу. То ж коли це роблять поляки - нема проблем, коли українці купують нерухомість в Польщі - то окрема гілка.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не факт(
Не знаю як Польша, а Німеччина точно не зможе нікого депортувати у краіну де йдуть військові діі((
пс. Я ж писав—років 8 назад вистачало того що вони не могли підтвердити громадянство людини і залишали таких людей на Duldung.
ппс. А куди і як "депортувати" людей з пропискою десь в Маріуполі?
та пох де прописаний, депортують не на місце приписки а на кордон
   
Хома буде донатити і далі
Бо він людина
А ти - дибіл)

Ну ти ж не знаєш чи буду і я далі донатити?
Але висновки робиш)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

кабмін видав указ
Уряд заборонив видавати паспорт громадянина України чи закордонний паспорт українським чоловікам за кордоном віком від 18 до 60 років. Тепер ці документи вони зможуть отримати лише у територіальному органі чи територіальному підрозділі міграційної служби.
Джерело: постанова Кабміну, МЗС України
Дослівно: "Отримання паспорта громадянина України, паспорта громадянина України для виїзду за кордон громадянином України чоловічої статі віком від 18 до 60 років здійснюється у територіальному органі/територіальному підрозділі ДМС.
Пересилання таких паспортів до відокремленого підрозділу або закордонної дипломатичної установи України для організації їх видачі не здійснюється".
Деталі: Проте ці вимоги не стосуються українських чоловіків (18-60 рр.), які мають право на перетин кордону під час воєнного стану.
В МЗС України зазначили, що підприємство ДП "Документ", яке виготовляє документи для українців, "не входить до сфери управління МЗС".
   
В багажнику бусика з лівими доками туристи не їздять)

Тут згоден з тобою.
Дійсно——не так я кордон проіжджав.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну ти ж не знаєш чи буду і я далі донатити?
Але висновки робиш)
Повір мені, нам в Україні похуй
Хто хоче перемоги України хай донатить
Хто не хоче хай донатить кацапам
   
ти взагалі нормальний спекулювати донатами ,дам не дам

Мені цікаво як поділяють людей на "правильних донаторів" та "неправильних".
І як вираховують який донат "правильніший"?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

у поляків що війна ? Їхні землі окуповані ? Їхніх жінок гвалтує русня? Що за некоректне порівняння

Вони сцють. Реально. Движняк з Польщі і країн Балтії в західну Європу - шалений після 2022. Різниця як раз у тому, що вони не хочуть чекати свого 24.02 а діють наперед
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вони сцють. Реально. Движняк з Польщі і країн Балтії в західну Європу - шалений після 2022. Різниця як раз у тому, що вони не хочуть чекати свого 24.02 а діють наперед
багато хто купує в іспанії
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Мені цікаво як поділяють людей на "правильних донаторів" та "неправильних".
І як вираховують який донат "правильніший"?
Такий поділ роблять лише самі донатори - наприклад канадійський бегемот)
Нам похуй звідки йдуть донати - хоч від фашистів)
   
та пох де прописаний, депортують не на місце приписки а на кордон

Ніхто тебе не депортує(
Це по перше.
А по друге——
"Помирати" та "провідати рідних" можеш приіхати в Украіну і як поляк.
( після того як вийдеш з укрогромадянства)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

багато хто купує в іспанії
Ну там хоч тепло
Але я б брав в Італії)
   
багато хто купує в іспанії

В мене вже купка знайомих з Німеччини перебралася в Іспанію.
Слідкую за ними——цікаво як вони там влаштуються.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мені цікаво як поділяють людей на "правильних донаторів" та "неправильних".
І як вираховують який донат "правильніший"?
ти змішуєш одне з другим і спекулюєш
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ніхто тебе не депортує(
Це по перше.
А по друге——
"Помирати" та "провідати рідних" можеш приіхати в Украіну і як поляк.
( після того як вийдеш з укрогромадянства)
мене не депортують, я того не боюсь хоч не маю польського громадянства, в польщі проживаю як громадянин України на підставі сталого побиту
маю ще одне громадянство яке отримав через шлюб, моя жінка не полька
   
Ну там хоч тепло
Але я б брав в Італії)

Не був в Італіі((
Треба буде катнутися до Мілана.
пс. Мала вчора приіхала звідти——сподобалось.

ппс. А де там краще?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Вони сцють. Реально. Движняк з Польщі і країн Балтії в західну Європу - шалений після 2022. Різниця як раз у тому, що вони не хочуть чекати свого 24.02 а діють наперед
страх за життя звичайний інстинкт людини ,але цей страх не повинен перетворюватися на усирачку як у наших плавців через тису.
   
ти змішуєш одне з другим і спекулюєш

Ну в чому "спекуляція"?
Є люди, які задонатили купку бабла на ту ж 54—ту бригаду(
І аж раптом навіть іх почали ділити на "правильних" донаторів та "неправильних"(
Це як?
Та хрєн з ним "як")——
По якому принципу?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не був в Італіі((
Треба буде катнутися до Мілана.
пс. Мала вчора приіхала звідти——сподобалось.

ппс. А де там краще?
Ти не послухаєш але порада
Мілан - гівно
На крайняк Рим
Краще захід та південь - чінкве терра, амалфі
Або Верона
Я обʼїздив більше 2000 км по Італії - тільки в Сицилії не був
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ну в чому "спекуляція"?
Є люди, які задонатили купку бабла на ту ж 54—ту бригаду(
І аж раптом навіть іх почали ділити на "правильних" донаторів та "неправильних"(
Це як?
Та хрєн з ним "як")——
По якому принципу?
Ніхто їх не ділив
Вони довбойоби
Але за донати дякуємо
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

страх за життя звичайний інстинкт людини ,але цей страх не повинен перетворюватися на усирачку як у наших плавців через тису.
Особливо коли усирачка наздоганяє їх закордоном)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти не послухаєш але порада
Мілан - гівно
На крайняк Рим
Краще захід та південь - чінкве терра, амалфі
Або Верона
Я обʼїздив більше 2000 км по Італії - тільки в Сицилії не був
накуй той Рим ,з бомжами циганами ,та ще бо зна з ким ,краще вже Мілан ,але дорожче.Сицилія також херня колхозна
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

накуй той Рим ,з бомжами циганами ,та ще бо зна з ким ,краще вже Мілан ,але дорожче
Мілан гівно порівняно з Римом
Рим це купа памʼяток і цікавих місць
Мілан - один собор
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Особливо коли усирачка наздоганяє їх закордоном)
тада у нас війна ,а обісралось варшавське тро ,паспорта не дали  :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Мілан гівно порівняно з Римом
Рим це купа памʼяток і цікавих місць
Мілан - один собор
для життя Рим ні в якому разі
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Повір мені, нам в Україні похуй
Хто хоче перемоги України хай донатить
Хто не хоче хай донатить кацапам

Дивись. По-перше, не перекручуй: не стоїть питання донатити або/або: або в Україну або кацапам.

По-друге, донатили чому? А тому що знали, що тим, кому ти донатиш, вони від держави цього ніколи не дочекаються. Тому що держава майже завжди вимагає щось від громадян, але ніяк не навпаки (хіба це не одна з причин еміграції тих, хто поїхав задовго до війни?)

По-третє: донати - це завжди відмовити собі/родині в чомусь. Тобто заробив, сплатив податки, але віддаєш, бо ти якось перетопчешся, а там в цьому потреба.

Якщо чесно, оця формула "пішли ви наxyй зі своїми донатами" - це дещо вкурвлює. Бо якщо ви дорікаєте, що ковбасники не знають, як потерпають ті, хто в Україні під бомбами, так само українці не цінують внесок діаспори. І отут ознака, що українців хочуть розділити і посварити. Якщо подобається така формула - продовжуйте.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

я маю подвійне громадянство тому що з українського не виходив,
не хочу мати проблем в майбутньому , тому хочу нормально виконати то що вони вимагають і закрити справу а не ховатись

А його, подвійне громадянство, вже прийняли в Україні?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

тада у нас війна ,а обісралось варшавське тро ,паспорта не дали  :laugh:
Ну вони чітко на руском обозначили свою позицію - а дєньгі хто вєрньот?! Нєзаконно!
Коли хабарі платили за перетин кордону мабуть діяли законно)

Розмова ухилянта з працівником дп документ у Варшаві)

— Доку́мент, Филипп Филиппыч мне надо.
— Доку́мент? Ччёрте… А может это как-нибудь…
— Это уж извиняюсь. Сами знаете, человеку без доку́ментов строго воспрещается существовать!)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А його, подвійне громадянство, вже прийняли в Україні?
Ні
Таке є тільки у таджикістана і росіі)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А його, подвійне громадянство, вже прийняли в Україні?
його ніхто не забороняв
для України я залишаюсь громадянином навіть якщо буду мати ще 10 інших паспортів
   
для життя Рим ні в якому разі

А в шоппінг куди?
Напевно в Мілан все ж таки для початку(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія