Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою

піар-ефект для внутрішнього манюпаса
"хай начуваються, падлюки, що повтікали"
Ну якщо так то може воно і має сенс
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

4. Чому тимчасові обмеження введені до вступу в дію нового закону про мобілізацію?

Тимчасово не будуть прийматися лише нові заяви від визначеної в новому законі категорії громадян, оскільки строк розгляду таких заяв може перевищити час, який залишився до набуття ним чинності. Ми прагнемо уберегти громадян від ситуацій, коли замовлена послуга не зможе бути зрештою надана.

а чому припинили видавати вже готові паспорти?  :weep:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

як нафіга?
бракує людей в армії
Кому ти це пояснюєш?)
Проблема навіть не тільки в тому що людей бракує- а в тому що ті що третій рік на нулі вже заібались)
Я думаю чоловіку моллі п - дуже смішно читати про проблеми молодих здорових польських ухилянтів з паспортом)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

піар-ефект для внутрішнього манюпаса
"хай начуваються, падлюки, що повтікали"  :weep: 
бо практичної користі з того буде мізер
не кажучи про те, що про обмеження було відомо ще 4 місяці тому, і вже будь-хто окрім повних імбецилів встиг поробити собі паспорти
Іди нахуй, кацап
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

слухай, якщо ми залишились з якоїсь причини громадянами України то і обов´язки маємо такі самі як і ті що живуть в Україні
той срач вже підзаєбав, або ми за Україну або проти
пс. мзс має толково роз´яснити що мають зробити люди які живуть за кордоном, куди прийти де відновити ті документи і тд
там же повинні дати вказівки де їхати в Україну, якщо потрібно ну і в Україні дати людям койку і пайку

Дивись. Колись ті що постійно проживали за кордоном взагалі не стояли на військовому обліку, тобто не були війсково-зобов'язаними. Тут вже не має бути ні до кого питань. Далі там є багато пунктів хто не підлягає мобілізації. По-перше опікунство, як будеш доказувати про кількість дітей, якщо держава Україна про них нічого не знає. Це геморой мінімум на тиждень. Бо посольство України в Торонто не розуміє англійської мови документів. Опікунство над хворими родичами, як це посольству доказувати. Звернення в лікарню за кордоном як комісії показувати. Летіти в Україну на пару місяців і доказувати що хворий? Держ резерв і зберігання робочого місця. Чувак який служить в поліції чи в армії за кордоном, він як має показувати, що в нього бронь? Хто гарантує, що мій роботодавець візьме мене на роботу після того як я на 3 роки піду в ЗСУ. Хто мій моргидж за мене буде платити? Чи мені казати дітям, вибачте ви йдете жити під міст, бо тата якийсь дядько назвав сциклом на форумі і мені треба їхати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

а чому припинили видавати вже готові паспорти?  :weep:
Не припинили, падло кацапське)
І ще раз - іди нахуй)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Дивись. Колись ті що постійно проживали за кордоном взагалі не стояли на військовому обліку, тобто не були війсково-зобов'язаними. Тут вже не має бути ні до кого питань. Далі там є багато пунктів хто не підлягає мобілізації. По-перше опікунство, як будеш доказувати про кількість дітей, якщо держава Україна про них нічого не знає. Це геморой мінімум на тиждень. Бо посольство України в Торонто не розуміє англійської мови жокументів. Опікунство над хворими родичами, як це посольству доказувати. Звернення в лікарню за кордоном як комісії показувати. Летіти в Україну на пару місяців і доказувати що хворий? Держ резерв і зберігання робочого місця. Чувак який служить в поліції чи в армії за кордоном, він як має показувати, що в нього бронь? Хто гарантує, що мій роботодавець візьме мене на роботу після того як я на 3 роки піду в ЗСУ. Хто мій моргидж за мене буде платити? Чи мені казати дітям, вибачте ви йдете жити під міст, бо тата якийсь дядько назвав сциклом на форумі і мені треба їхати.
Уе тільки твої проблеми
Ніхто не думав що буде війна
За 10 років в екзилі хто не хотів обовʼязків громадянина України міг вийти з громадянства)
Інші можуть просто оновити данні - бусиків тцк на брайтоні не буде а ви вже всрались)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не зважаючи на великий срач навіщо то зроблене так ніхто і не пояснив :-)o

1. Імітація вжитих заходів щодо мобілізації тих, хто за кордоном (пох, що буде від'ємний ефект)
2. Одобрямс для внутрішього вживання: ті, хто залишився будуть тимчасово заспокоєні тим, що справедливість відновлюється

А загалом, як і завжди: зараз побачать, що негативного ефекту більше, ніж позитивного, почнуть поспіхом щось виправляти, бо своєчасно не прорахували негативні наслідки.

P.S. Якщо згадати результати виборів окремо по ЗВО, то так їм і треба, порохоботам!  :laugh: вони вже тоді були ухилянтами!  B-)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

1. Імітація вжитих заходів щодо мобілізації тих, хто за кордоном (пох, що буде від'ємний ефект)
2. Одобрямс для внутрішього вживання: ті, хто залишився будуть тимчасово заспокоєні тим, що справедливість відновлюється

А загалом, як і завжди: зараз побачать, що негативного ефекту більше, ніж позитивного, почнуть поспіхом щось виправляти, бо своєчасно не прорахували негативні наслідки.

P.S. Якщо згадати результати виборів окремо по ЗВО, то так їм і треба, порохоботам!  :laugh: вони вже тоді були ухилянтами!  B-)
Позитивного ефекту більше - в Україні принаймі
Всі ржуть з польських штурмів дп документ, і з вас «громадян» України в екзилі) війна до вас ще не прийшла а ви обісрались)
Скоро буде тег - обісрані бійці іноземних фронтів)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Уе тільки твої проблеми
Ніхто не думав що буде війна
За 10 років в екзилі хто не хотів обовʼязків громадянина України міг вийти з громадянства)
Інші можуть просто оновити данні - бусиків тцк на брайтоні не буде а ви вже всрались)
Не міг. Консульство знає про наявність в мене інших громадянств, ніяких дій не вчиняло.
Питання не в бусіках. Питання в тому, що понаприймають законів, яких ніхто не буде виконувати, знайдуть 1-2 козлів відпущення, які надумають зробити по закону і будуть тішитися. А потім будуть плакати, українці не хочуть повертатись.
   
Що ще роз'ясняти, пане Гонто?

В Законі все написано - оновити свої координати, місце існування і готовність залишатись Громадянами України. Ясно, що типи як наш Сірьога нумерний на це болт клали, але й Держава тепер таких має право не впускати до себе. Нехай думають.

Щодо всяких Монако-Лондоських батальйонів, то буде окрема розмова з ними. Думаєш чого ці під@раси проводили поправку типу "заплатив кучку баксів і Гуляйполе далі".

Зацікавив момент про "готовність залишатися громадянами Украіни"——
А якщо неготовий до такого?——виключать автоматично?(

пс. Була би можливість у гіпотетичного "пана Гонти" вийти з украінського громадянства——вийшов би вже за 10—20 років життя на Заході(
І "помирати", або "провідати могили родичів" приіжджав би вже будучи поляком.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Не міг. Консульство знає про наявність в мене інших громадянств, ніяких дій не вчиняло.
Питання не в бусіках. Питання в тому, що понаприймають законів, яких ніхто не буде виконувати, знайдуть 1-2 козлів відпущення, які надумають зробити по закону і будуть тішитися. А потім будуть плакати, українці не хочуть повертатись.
А консульство не може тебе позбавити громадянства автоматично - ти вирішив залишитись громадянином України - тож не ний)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Зацікавив момент про "готовність залишатися громадянами Украіни"——
А якщо неготовий до такого?——виключать автоматично?(

пс. Була би можливість у гіпотетичного "пана Гонти" вийти з украінського громадянства——вийшов би вже за 10—20 років життя на Заході(
І "помирати", або "провідати могили родичів" приіжджав би вже будучи поляком.
Подавай документи на припинення громадянства
Ти хоч і дибіл але Гуглом користуватися вмієш)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Дивись. Колись ті що постійно проживали за кордоном взагалі не стояли на військовому обліку, тобто не були війсково-зобов'язаними. Тут вже не має бути ні до кого питань. Далі там є багато пунктів хто не підлягає мобілізації. По-перше опікунство, як будеш доказувати про кількість дітей, якщо держава Україна про них нічого не знає. Це геморой мінімум на тиждень. Бо посольство України в Торонто не розуміє англійської мови документів. Опікунство над хворими родичами, як це посольству доказувати. Звернення в лікарню за кордоном як комісії показувати. Летіти в Україну на пару місяців і доказувати що хворий? Держ резерв і зберігання робочого місця. Чувак який служить в поліції чи в армії за кордоном, він як має показувати, що в нього бронь? Хто гарантує, що мій роботодавець візьме мене на роботу після того як я на 3 роки піду в ЗСУ. Хто мій моргидж за мене буде платити? Чи мені казати дітям, вибачте ви йдете жити під міст, бо тата якийсь дядько назвав сциклом на форумі і мені треба їхати.
я теж практично ціле доросле життя прожив поза Україною, в мене. тут сім´я і син
але в Україні в мене донька від першого шлюбу ,яка відмовилась виїжджати коли почалась війна , бо її чоловік мій зять лікар в госпіталі зсу
і шо мені ховатись ?  не хочу і не буду
якщо загонять в армію в 50 років то прийдеться йти
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

я теж практично ціле доросле життя прожив поза Україною, в мене. тут сім´я і син
але в Україні в мене донька від першого шлюбу ,яка відмовилась виїжджати коли почалась війна , бо її чоловік мій зять лікар в госпіталі зсу
і шо мені ховатись ?  не хочу і не буду
якщо загонять в армію в 50 років то прийдеться йти
Ти ж розумний дядько?
В тебе шансів туди попасти мізер як і опинитись в Україні)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

а чому припинили видавати вже готові паспорти?  :weep:
тебе це вже не повинно турбувати мудачуківець.
   
Де я писав що я кращий?)
Я що нию? Чи пишу - порушують мої права що не випускають за кордон?)
Ти - єбанутий?)
Це еміги вважають що війна для них пустий звук як і Україна) при цьому щось вимагають у України)

За останні декілька днів перечитав купу срачів тут в декількох гілках——і майже ніде не бачив щоб "еміги" щось "вимагали"у Украіни(
Ті що на відео з Варшави——ті дійсно вимагають——дотримання законів напевно.( хоча самі винні, що не потурбувалися про ці питання раніше)
А на фупі тут——майже не бачив нікого , хто був би щиро обурений тими діями Кулеби(
Всі розуміють чому це було зроблено.
Ну і вже кожний на свій розсуд висловлює своє відношення до цього(
Але це точно не "вимагають щось від Украіни"(
   
Кому ти це пояснюєш?)
Проблема навіть не тільки в тому що людей бракує- а в тому що ті що третій рік на нулі вже заібались)
Я думаю чоловіку моллі п - дуже смішно читати про проблеми молодих здорових польських ухилянтів з паспортом)

Чоловік Моллі П вже демобілізувався по віку якщо я не помиляюсь.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

1. Імітація вжитих заходів щодо мобілізації тих, хто за кордоном (пох, що буде від'ємний ефект)
2. Одобрямс для внутрішього вживання: ті, хто залишився будуть тимчасово заспокоєні тим, що справедливість відновлюється

А загалом, як і завжди: зараз побачать, що негативного ефекту більше, ніж позитивного, почнуть поспіхом щось виправляти, бо своєчасно не прорахували негативні наслідки.

P.S. Якщо згадати результати виборів окремо по ЗВО, то так їм і треба, порохоботам!  :laugh: вони вже тоді були ухилянтами!  B-)
який негативний ефект ? Тільки плюси  :laugh: дивлюсь на героїчні дії варшавського тро по блокуванню дп документ
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

За останні декілька днів перечитав купу срачів тут в декількох гілках——і майже ніде не бачив щоб "еміги" щось "вимагали"у Украіни(
Ті що на відео з Варшави——ті дійсно вимагають——дотримання законів напевно.( хоча самі винні, що не потурбувалися про ці питання раніше)
А на фупі тут——майже не бачив нікого , хто був би щиро обурений тими діями Кулеби(
Всі розуміють чому це було зроблено.
Ну і вже кожний на свій розсуд висловлює своє відношення до цього(
Але це точно не "вимагають щось від Украіни"(
Ти - дибіл?)
А як же - «перестанемо донатити і вам хана»
- «ідіть в окоп ухилянти»
-«українське громадянство нам не потрібне»
- «захід вам нічого не винен»
- «ви самі привели війну»

Ідіть всі у сраку з вашими донатами разом, єблани)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Чоловік Моллі П вже демобілізувався по віку якщо я не помиляюсь.
Тобто він воював 2 роки у 58?)
Теж гарний досвід
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Всі ржуть з польських штурмів дп документ, і з вас «громадян» України в екзилі) війна до вас ще не прийшла а ви обісрались)

Щодо 300 паспортанців, можу зазначити, що і про Майдан можна було так сказати: нічо ж не трапилось, януковощ тільки призупинив рух в напрямку ЄС, а студенти вже "обісралися". Бунт і протести, коли є відчуття несправедливості - це те, що відрізняє нас від кацапів.

До вступу закону про мобілізацію в силу залишився майже місяць, за цей час пропрацюйте нормативку і зробіть так, щоб навіть непопулярне рішення було законним, продуманим і адекватним. А не так що з сьогодні на завтра раптом розпорядження і "технічний збій в системі".
   
Уе тільки твої проблеми
Ніхто не думав що буде війна
За 10 років в екзилі хто не хотів обовʼязків громадянина України міг вийти з громадянства)
Інші можуть просто оновити данні - бусиків тцк на брайтоні не буде а ви вже всрались)

Та вже багато років не було реальноі можливості " вийти з громадянства Украіни"——це давно відомий факт.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

який негативний ефект ? Тільки плюси  :laugh: дивлюсь на героїчні дії варшавського тро по блокуванню дп документ
Раніше в мене був ніччю засвітився від калинівського тепличного комбінату - а зараз зарево палаючих пуканів емігів з заходу)
   
Позитивного ефекту більше - в Україні принаймі
Всі ржуть з польських штурмів дп документ, і з вас «громадян» України в екзилі) війна до вас ще не прийшла а ви обісрались)
Скоро буде тег - обісрані бійці іноземних фронтів)

Забуваєш про "донаторів"(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Польща готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку, — міністр оборони та віце-прем'єр-міністр Польщі Владислав Косиняк-Каміш

«Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях та кафе, і чують, скільки зусиль ми маємо докласти, щоб допомогти Україні», — сказав він.

"Польща в минулому пропонувала допомогти Україні, щоб ті, хто проходять військову службу, повернулися до своєї країни для виконання своїх громадянських зобов'язань", - заявив Косиняк-Камиш телеканалу Polsat News.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Та вже багато років не було реальноі можливості " вийти з громадянства Украіни"——це давно відомий факт.
Не п и з д и
Хоча ти виїхав незаконно з України - тож шо ти хтів?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Польща готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку, — міністр оборони та віце-прем'єр-міністр Польщі Владислав Косиняк-Каміш

«Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях та кафе, і чують, скільки зусиль ми маємо докласти, щоб допомогти Україні», — сказав він.

"Польща в минулому пропонувала допомогти Україні, щоб ті, хто проходять військову службу, повернулися до своєї країни для виконання своїх громадянських зобов'язань", - заявив Косиняк-Камиш телеканалу Polsat News.
Хай на пряжуть своїх рольників)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я так і не доганяю що я маю оновлювати
стою на консульському обліку, консульство має мою адресу і всі мої дані

Так саме до тебе нема питань, як наприклад і до пана Олд-Вуда. А також до тих хто вже безліч років живе за кордоном. Це ваш вибір, Україна ніколи не обмежувала і не буде обмежувати людей в своєму праві проживати де вони бажають - від Аргентини і Австралії до Канади або Ісландії.

Але якщо ти з'єбався з країни коли країні тяжко, то мусиш або пояснити ці свої дії, або мусиш робити те ще написано в Законах твоєї країни. Вище вже казали про це, у громадян є не тільки права, але ще й обов'язки. Це ж ще в школі вчать.

(До речі, знаю немало людей які в перші місяці війни не тільки привезли безліч снайперської унікальної зброї, але дехто і самі пішли воювати. Хоча вже багато років живуть в Канаді, Нідерландах і Штатах. Ще з Австралії двох знаю, але більше всього зі Штатів, їх з проблемами пускали на літаки, але "...for Ukraine..." завжди тоді працювало, зброю провозили якось.)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Не зважаючи на великий срач навіщо то зроблене так ніхто і не пояснив :-)o

Щоб був хоч якийсь вплив на тих, хто перетнув кордон незаконно. Та щоб ті, хто лишився в Україні відчули "справедливість".
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Польща готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку, — міністр оборони та віце-прем'єр-міністр Польщі Владислав Косиняк-Каміш

«Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях та кафе, і чують, скільки зусиль ми маємо докласти, щоб допомогти Україні», — сказав він.

"Польща в минулому пропонувала допомогти Україні, щоб ті, хто проходять військову службу, повернулися до своєї країни для виконання своїх громадянських зобов'язань", - заявив Косиняк-Камиш телеканалу Polsat News.
ця новина засмучує варшавське тро  :(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Польща готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку, — міністр оборони та віце-прем'єр-міністр Польщі Владислав Косиняк-Каміш

«Я думаю, що багато поляків обурюються, коли бачать молодих українських чоловіків у готелях та кафе, і чують, скільки зусиль ми маємо докласти, щоб допомогти Україні», — сказав він.

"Польща в минулому пропонувала допомогти Україні, щоб ті, хто проходять військову службу, повернулися до своєї країни для виконання своїх громадянських зобов'язань", - заявив Косиняк-Камиш телеканалу Polsat News.
і так можуть зробити
от кіпіш вчинили в варшаві за паспортами, приїхала поліція і за порушення громадського порядку депорт
є мільйони способів
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Подавай документи на припинення громадянства
Ти хоч і дибіл але Гуглом користуватися вмієш)
Чому я маю платити за вихід з громадянства? Я що належу кому і маю викуп заплатити?
   


Ідіть всі у сраку з вашими донатами разом, єблани)

Блін((
А зараз десь в Лондоні засмутився один з топ—донаторів на 54—ту бригаду(
І ще декілька людей з форуму, які досить потужно підтримують 54—ту бригаду та натіві(

пс. Там на ФБ є такий чувак——Назар Смик ——волонтер з Лондону. В них там зараз на складах застрягло під сотню автівок, які через перепони від поляків поки що не доіхали в Украіну(——
Його теж "в сраку"?(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так саме до тебе нема питань, як наприклад і до пана Олд-Вуда. А також до тих хто вже безліч років живе за кордоном. Це ваш вибір, Україна ніколи не обмежувала і не буде обмежувати людей в своєму праві проживати де вони бажають - від Аргентини і Австралії до Канади або Ісландії.

Але якщо ти з'єбався з країни коли країні тяжко, то мусиш або пояснити ці свої дії, або мусиш робити те ще написано в Законах твоєї країни. Вище вже казали про це, у громадян є не тільки права, але ще й обов'язки. Це ж ще в школі вчать.

(До речі, знаю немало людей які в перші місяці війни не тільки привезли безліч снайперської унікальної зброї, але дехто і самі пішли воювати. Хоча вже багато років живуть в Канаді, Нідерландах і Штатах. Ще з Австралії двох знаю, але більше всього зі Штатів, їх з проблемами пускали на літаки, але "...for Ukraine..." завжди тоді працювало, зброю провозили якось.)
100%,та ще й в незаконний спосіб сібався ,стимулюючи корупцію ,а потім ззабугра волати про корумповану країну ,чому я маю за неї воювати
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Чому я маю платити за вихід з громадянства? Я що належу кому і маю викуп заплатити?
А хто за тебе має платити?)
В тебе 10 баксів нема - ну то звернись по донати до емігів - накидають)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Блін((
А зараз десь в Лондоні засмутився один з топ—донаторів на 54—ту бригаду(
І ще декілька людей з форуму, які досить потужно підтримують 54—ту бригаду та натіві(

пс. Там на ФБ є такий чувак——Назар Смик ——волонтер з Лондону. В них там зараз на складах застрягло під сотню автівок, які через перепони від поляків поки що не доіхали в Украіну(——
Його теж "в сраку"?(
Хома буде донатити і далі
Бо він людина
А ти - дибіл)
   
Не п и з д и
Хоча ти виїхав незаконно з України - тож шо ти хтів?)

Це як "незаконно"?(——
Нормально я виіхав——як турист. Мій тур по закордонам правда розтягнувся в часі(
Але ніяких украінських законів про виізд я не порушував(
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Розмова ухилянта з працівницею да документ у Варшаві)

— Доку́мент, Филипп Филиппыч мне надо.
— Доку́мент? Ччёрте… А может это как-нибудь…
— Это уж извиняюсь. Сами знаете, человеку без доку́ментов строго воспрещается существовать!)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Так саме до тебе нема питань, як наприклад і до пана Олд-Вуда. А також до тих хто вже безліч років живе за кордоном. Це ваш вибір, Україна ніколи не обмежувала і не буде обмежувати людей в своєму праві проживати де вони бажають - від Аргентини і Австралії до Канади або Ісландії.

Але якщо ти з'єбався з країни коли країні тяжко, то мусиш або пояснити ці свої дії, або мусиш робити те ще написано в Законах твоєї країни. Вище вже казали про це, у громадян є не тільки права, але ще й обов'язки. Це ж ще в школі вчать.

(До речі, знаю немало людей які в перші місяці війни не тільки привезли безліч снайперської унікальної зброї, але дехто і самі пішли воювати. Хоча вже багато років живуть в Канаді, Нідерландах і Штатах. Ще з Австралії двох знаю, але більше всього зі Штатів, їх з проблемами пускали на літаки, але "...for Ukraine..." завжди тоді працювало, зброю провозили якось.)
я маю подвійне громадянство тому що з українського не виходив,
не хочу мати проблем в майбутньому , тому хочу нормально виконати то що вони вимагають і закрити справу а не ховатись
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія