Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

буду змушений, мені вже 50 і шось сидіти неохота

В мені саме 50 і усе проходитиму.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це байка - до мене вже приїжджало двоє з польськими паспортами - і так само виїхали - ніхто не має права їх рухати.
Ну так вони громадяни Польщі - які питання)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Паспорт зараз оформлюється у філіях ДП Документ. Яке підпорядковується міграційній службі. Та знаходиться за іншою адресою.
Де таке є закордоном?
   
Це байка - до мене вже приїжджало двоє з польськими паспортами - і так само виїхали - ніхто не має права їх рухати.

Лоторея.
Ваші знайомі виіхали——а інші залишились в Украіні з европейськими паспортами.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так, дуже цікаво побачити як ти з протерміновими документами оформиш європейське айді

легенько на підставі цього указу
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

дуже цікаво побачити як ти з протерміновими документами оформиш європейське айді
Отож. Але Європа буде в курсі, щось та й придумають.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Не можна навіть з окремого місця виїжджати
Це точна не загально європейська практика маю великі сумніви що це правда
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Отож. Але Європа буде в курсі, щось та й придумають.
як поповнити ряди всу?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Де таке є закордоном?

Тебе на гуглі забанили чи шо?
У Кракові у тій самій будівлі де і Галерея Краківська.
Але сьогодні попередили, шо у них "технічні проблеми"
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Люди добрі війни ідуть давно по всьому світу
якщо у вас є посвідчення біженця цієїї. краіїни
то увас немає питань іхати денебуть
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Тебе на гуглі забанили чи шо?
У Кракові у тій самій будівлі де і Галерея Краківська.
Але сьогодні попередили, шо у них "технічні проблеми"
перший раз про таке чую, при тому що живу тут з 98 року
паспорт завжди видавало консульство
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Це точна не загально європейська практика маю великі сумніви що це правда

Ну ось і перевіриш)
Там є нюанси з роботою і пересуванням поки той статус будуть розглядати - а це не один місяць)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Люди добрі війни ідуть давно по всьому світу
якщо у вас є посвідчення біженця цієїї. краіїни
то увас немає питань іхати денебуть
Пішов нахуй, свиня брайтонська ватна)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

перший раз про таке чую, при тому що живу тут з 98 року
паспорт завжди видавало консульство

це останні роки змінилося. окрім консульств, центрів за кордоном багато: https://pasport.org.ua/centers
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

перший раз про таке чую, при тому що живу тут з 98 року
паспорт завжди видавало консульство


https://warszawa.pasport.org.ua/
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

це останні роки змінилося. центрів за кордоном багато: https://pasport.org.ua/centers
хз, може з початком війни бо багато людей виїжджали без закордонних паспортів і повідкривали
колись тільки консульство оформлювати паспорт, в 2021 точно не було того
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пішов нахуй
Звісно, можна отак от ліниво хуйкатися, але краще б ти таки вже стулив свій сцикливий чорний писок, ухилянт сраний
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ось якщо вам потрібно подоружувати с германіі

оформляйте цє

The travel document is a replacement for the passport from your country of origin or the country you've fled to come to Germany. The “travel document for refugees” is also known as "Convention Pass" ("Konventionspass ") or "Blue Passport" ("Blauer Pass ")

Rights & Laws
Update 11.10.2023
What is a "Blue Passport"?

If you are recognised as a “refugee” (“Flüchtling”) or “asylum seeker” (“Asylberechtigte*r”) in Germany, you will be issued a so-called “travel document for refugees” ("Reiseausweis für Flüchtlinge"). The travel document is a replacement for the passport from your country of origin or the country you've fled to come to Germany. The “travel document for refugees” is also known as "Convention Pass" ("Konventionspass ") or "Blue Passport" ("Blauer Pass ").

Please note: As an individual entitled to asylum or recognised as a refugee, you cannot apply for a passport from your country of origin. If you do so or visit the embassy of your home country, in principle, you will lose your entitlement to asylum/refugee status and thus your right of residence in Germany.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

хз, може з початком війни бо багато людей виїжджали без закордонних паспортів і повідкривали
колись тільки консульство оформлювати паспорт, в 2021 точно не було того

Вірно, це після 2022. Ці центри (на відміну від консульств) ще займаються внутрішніми паспортами, ID картками і чимось (не пам'ятаю), що точно ніколи в консульствах не робили
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Доречі, а довідку, про те що не обслуговують, будуть давати?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Звісно, можна отак от ліниво хуйкатися, але краще б ти таки вже стулив свій сцикливий чорний писок, ухилянт сраний
Сміття польське - іди копи гроші на аусвайс) туалети самі себе не помиють, дибіл)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

такі паспорти ви можете отримати в любій краіні в якій ви біженець

Rights & Laws
Update 11.10.2023
What is a "Blue Passport"?

If you are recognised as a “refugee” (“Flüchtling”) or “asylum seeker” (“Asylberechtigte*r”) in Germany, you will be issued a so-called “travel document for refugees” ("Reiseausweis für Flüchtlinge"). The travel document is a replacement for the passport from your country of origin or the country you've fled to come to Germany. The “travel document for refugees” is also known as "Convention Pass" ("Konventionspass ") or "Blue Passport" ("Blauer Pass ").

Please note: As an individual entitled to asylum or recognised as a refugee, you cannot apply for a passport from your country of origin. If you do so or visit the embassy of your home country, in principle, you will lose your entitlement to asylum/refugee status and thus your right of residence in Germany.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Доречі, а довідку, про те що не обслуговують, будуть давати?
Так
Тобі штамп на лоба поставлять)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Акушерка посміхнулась мамі:
Пані, сина народили ви!
Погляд хижий, дупа в мультикамі...
Точно народився для війни!
В ТРО Монако не просився,
Бог милував від Буковельского котла!
Ще в дитинстві віщий сон наснився:
Жде мене замурзана махра.

Приспів:
А я хотів тримать економічний фронт,
Та у житті не завжди все йде гладко.
Тож доки пес Патрон тримає район,
Ми з пацанами тримаєм посадку!
Ми з пацанами тримаєм посадку!

І от я їду по курній дорозі,
Праворульний корч знов затроїв,
У знемозі став у верболозі,
Тільки би москаль не заптурив!

Приспів.

В економічні сили нас не запросили,
Кому донати, а кому лопати...
Поки одні косили й під кальян тусили,
Хтось таки та й мусив воювати!..
А я би міг тримать економічний фронт,
Та у житті не завжди все іде гладко!
Тож поки пес Патрон тримає район,
Ми з пацанами тримаєм посадку!
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

в америці та канаді вам також видадуть паспорти для подорожей
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Сміття польське - ... дибіл)
Стули нарешті писок, гівно фсбшне
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

в америці та канаді вам також видадуть паспорти для подорожей
Те що тобі в дурці видали - то довідка а не паспорт)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Стули нарешті писок, гівно фсбшне
Пішов нахуй еміг)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ви там подуріли чи що?": в Мережі "рознесли" звістку про припинення консульських послуг чоловікам.

https://тсн/exclusive/v-merezhi-roznesli-zvistku-pro-konsulstva-2563707.html

Юристка Оксана Соколовська так прокоментувала цю звістку: "Я все ж таки вважала, що бачила все... Аж ні. Вміють здивувати".

"Якщо цей документ таки впровадять в життя, то, мабуть, Конституція — лише книжка з казками... сумно якось...";

"Покарати всіх без розбору, навіть які живуть за кордоном багато років? Давайте вистрелимо собі в ногу, щоб швидше бігти, так всім стане краще";

"Тобто якщо є завдання оновити списки ТЦК — логічне рішення змусити всіх за кордоном піти в консульства, які не всім потрібні, і є не в усіх країнах, а не просто вигрузити базу в ТЦК? Логіки 0. Паспорти не видають з грудня, трішки почекати — буде декілька років. Заради чого? Ідіотизм";

"Так спаплюжити Українську державу не змогло б жодне кремлівське ІПСО. Одним наказом (Кулеба — ред.) прирівняв державу до "бурятів" і лукашенки";

"Я виїхав легально, вересень 2021, і в мене горить є*ать як сильно. Якого х*я";

"Тим, хто виїхав 7-8 років тому легально, життя за компанію псуєте, чи як?";

"Ви там подуріли чи що? Це тільки дасть підстави тим, хто вже перебуває за кордоном, брати паспорти інших країн. Ви там як людей повертати збираєтесь? Вже всіх переселенців нормально облаштували?";

"Так собі мув. Ті люди потім не повернуться ж. А це для економіки мінус. Виходить, держава відмовляється від своїх громадян. Мда";

"Не всі тікали через гори та Тису. Є діти, які поїхали з батьками за кордон ще до повномасштабного вторгнення і під час, яким зараз виповнюється 18 років. Що робити їм?";

"Немає жодного сумніву, що чувак, який у Вроцлаві не зможе отримати новий паспорт, поїде під Авдіївку. Інфа сотка. Скоро від чоловіків, що повертаються, просто відбою не буде. Тису почнуть назад перепливати";

"Проблема в нас у тому, що навіть гарна ідея має ху*ове виконання. Чисто фізично неможливо підтвердити дані, грубо кажучи, за день. Я вже мовчу за ВЛК — там треба замість роботи відходити щонайменше тиждень стояння в чергах. Виходить, що сумлінні громадяни страждають так само";

"За весь час повномасштабної війни задонатив більше 20 тисяч доларів на ЗСУ, але якщо держава від мене відвертається і так це не працює, то окей, навзаєм".
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

одним словом , я так і не зрозумів що маю робити в тій ситуації, йти в консульство і ще раз ставати на облік?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Лоторея.
Ваші знайомі виіхали——а інші залишились в Украіні з европейськими паспортами.
Де такі? Покажи хоч один приклад - думаю крику вже було би стільки що аж в Португалії би почули.
Звичайно якщо хтось сидів в Україні з паспортом іншої держави то він не вийде.
Але якщо хтось вїхав то він громадянин тієї держави з паспортом якої він вїхав - ніхто його тут не затримає.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ви там подуріли чи що?": в Мережі "рознесли" звістку про припинення консульських послуг чоловікам.

https://тсн/exclusive/v-merezhi-roznesli-zvistku-pro-konsulstva-2563707.html

Юристка Оксана Соколовська так прокоментувала цю звістку: "Я все ж таки вважала, що бачила все... Аж ні. Вміють здивувати".

"Якщо цей документ таки впровадять в життя, то, мабуть, Конституція — лише книжка з казками... сумно якось...";

"Покарати всіх без розбору, навіть які живуть за кордоном багато років? Давайте вистрелимо собі в ногу, щоб швидше бігти, так всім стане краще";

"Тобто якщо є завдання оновити списки ТЦК — логічне рішення змусити всіх за кордоном піти в консульства, які не всім потрібні, і є не в усіх країнах, а не просто вигрузити базу в ТЦК? Логіки 0. Паспорти не видають з грудня, трішки почекати — буде декілька років. Заради чого? Ідіотизм";

"Так спаплюжити Українську державу не змогло б жодне кремлівське ІПСО. Одним наказом (Кулеба — ред.) прирівняв державу до "бурятів" і лукашенки";

"Я виїхав легально, вересень 2021, і в мене горить є*ать як сильно. Якого х*я";

"Тим, хто виїхав 7-8 років тому легально, життя за компанію псуєте, чи як?";

"Ви там подуріли чи що? Це тільки дасть підстави тим, хто вже перебуває за кордоном, брати паспорти інших країн. Ви там як людей повертати збираєтесь? Вже всіх переселенців нормально облаштували?";

"Так собі мув. Ті люди потім не повернуться ж. А це для економіки мінус. Виходить, держава відмовляється від своїх громадян. Мда";

"Не всі тікали через гори та Тису. Є діти, які поїхали з батьками за кордон ще до повномасштабного вторгнення і під час, яким зараз виповнюється 18 років. Що робити їм?";

"Немає жодного сумніву, що чувак, який у Вроцлаві не зможе отримати новий паспорт, поїде під Авдіївку. Інфа сотка. Скоро від чоловіків, що повертаються, просто відбою не буде. Тису почнуть назад перепливати";

"Проблема в нас у тому, що навіть гарна ідея має ху*ове виконання. Чисто фізично неможливо підтвердити дані, грубо кажучи, за день. Я вже мовчу за ВЛК — там треба замість роботи відходити щонайменше тиждень стояння в чергах. Виходить, що сумлінні громадяни страждають так само";

"За весь час повномасштабної війни задонатив більше 20 тисяч доларів на ЗСУ, але якщо держава від мене відвертається і так це не працює, то окей, навзаєм".
А кацапи що пишуть?)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну ось і перевіриш
"Цікава" в тебе манера спілкуваня
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

"Цікава" в тебе манера спілкуваня
Це в вас закордонних ухилянтів вона інша)
А у нас війна, тривоги, нерви)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

одним словом , я так і не зрозумів що маю робити в тій ситуації, йти в консульство і ще раз ставати на облік?

Пишуть, що стати на облік - це також консульська послуга, а тому і вона не надається  :facepalm:

Треба зачекати роз'яснень, оновити свої дані в ТЦК, в тому числі доступно електроним шляхом і згодом послуги будуть надаватися тим, хто коректно пройшов усі передбачені процедури
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пишуть, що стати на облік - це також консульська послуга, а тому і вона не надається

 :D

Є згадка про якийсь неіснуючий електронний кабінет військовозобов'язаного (чи якось так).
Почекаємо, нє...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пишуть, що стати на облік - це також консульська послуга, а тому і вона не надається  :facepalm:

Треба зачекати роз'яснень, оновити свої дані в ТЦК, в тому числі доступно електроним шляхом і згодом послуги будуть надаватися тим, хто коректно пройшов усі передбачені процедури
О доречі де можна електронним шляхом, просто цікаво.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Кулеба придурок.
Це рішення - совок і шкідництво.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Навіть зелена ковбаса незадоволена ) Будьте як exe_zp - все одно твердо "Петро, Ліндон, Петро, Ліндон", хоч ухилянстську сраку підпалили в ОП та на Банковій.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пишуть, що стати на облік - це також консульська послуга, а тому і вона не надається  :facepalm:

Треба зачекати роз'яснень, оновити свої дані в ТЦК, в тому числі доступно електроним шляхом і згодом послуги будуть надаватися тим, хто коректно пройшов усі передбачені процедури
та я стою на обліку, в паспорті маю штамп
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія