Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мені здаеться що це будє помилкою

Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Так і є але ти теж не на фронті і теж як і всі хто не пішов на фронт сцикун  :-)o
Ну так я не скавчу на цій гілці)
І не вию про порушення моїх прав на сите життя)
І не купую собі інвалідність чи відстрочку, хоча можу)
І не виїжджаю з України, хоча теж можу)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти трохи втомлюешь своєю бидляцькою манерою спілкування, чому б тобі не пойти на двор сидіти на кортах з пациками семки плювати?
Не тобі це з Молдови казати, підарас)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так я не скавчу на цій гілці)
І не вию про порушення моїх прав на сите життя)
І не купую собі інвалідність чи відстрочку, хоча можу)
І не виїжджаю з України, хоча теж можу)
То ти майже герой, можна я буду тобою пишатися?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти маєш рацію. Треба було ввести кримінальну відповідальність за порушення правил обліку під час воєнного стану, а не город городити.
Так
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

То ти майже герой, можна я буду тобою пишатися?
Хоч зі стріхи плигай)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я не розумію кіпіша
Не можна прийти в консульство і стати на облік чи що?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я не розумію кіпіша
Не можна прийти в консульство і стати на облік чи що?
Навіть цього ухилянти сцуть - бо посадять в посольський бус і відправлять в окоп)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я не розумію кіпіша
Не можна прийти в консульство і стати на облік чи що?
там усе написано
можна тільки посвідки на повернення, усе інше не можна.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти вжэ непіходишь
Шалом Гонта
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я не розумію кіпіша
Не можна прийти в консульство і стати на облік чи що?

хєр поставлять на облік, якщо в тебе нема довідки з цвк, що ти стоїш на обліку там  :facepalm:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

я не скавчу на цій гілці)
Ти безперестанно скавчиш по всьому форумі вже другий рік, чорноротий сраний ухилянт.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

ти вжэ непіходишь
Шалом Гонта
здоров
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

хєр поставлять на облік, якщо в тебе нема довідки з цвк, що ти стоїш на обліку там  :facepalm:
так я стою на обліку в консульстві
три роки тому воював з ними бо не хотіли мені новий паспорт видати , але потім хз як але задзвонили і оформили мені паспорт одночасно ставлячи на консульський облік
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ну так я не скавчу на цій гілці)
І не вию про порушення моїх прав на сите життя)
І не купую собі інвалідність чи відстрочку, хоча можу)
І не виїжджаю з України, хоча теж можу)
Ти забув останній рядок -
Я просто влаштувався ботом в ОПу...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я також думаю що це дурне рішення - влада діє суто совковими методами... Тепер всі ті страждальці мають причину податися в справжні біженці - хіба що європейські країни знайдуть спосіб як їх відшити...
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

так я стою на обліку в консульстві
три роки тому воював з ними бо не хотіли мені новий паспорт видати , але потім хз як але задзвонили і оформили мені паспорт одночасно ставлячи на консульський облік
тут тваріщ ахфіцер ТС каже шо консульства не мають аідношення до паспортів  :gigi:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

тут тваріщ ахфіцер ТС каже шо консульства не мають аідношення до паспортів  :gigi:
а хто має?
Я в консульстві вже 2 паспорти отримував
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

а хто має?
Я в консульстві вже 2 паспорти отримував
хз спитай його

До чого тут Кулеба? Консульство паспортів не видає.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

а хто має?
Я в консульстві вже 2 паспорти отримував
В тебе
Українській
паспорт Польскій
паспорт ізраельскій
і паспорт від дружини
 :lol:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Я також думаю що це дурне рішення - влада діє суто совковими методами... Тепер всі ті страждальці мають причину податися в справжні біженці - хіба що європейські країни знайдуть спосіб як їх відшити...
а ти не думаєш що нам всім колись треба буде поїхати додому  чи на могили батьків чи комусь вернутись бо тут не попри? а там на кордоні заведуть уголовку і посадять в кутузку за ухилення від мобілізації
і шо далі?
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Ти безперестанно скавчиш по всьому форумі вже другий рік, чорноротий сраний ухилянт.
Пішов нахуй, емігрантське тупе сміття)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

В тебе
Українській
паспорт Польскій
паспорт ізраельскій
і паспорт від дружини
 :lol:
хомец знайшов? :laugh:
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Я також думаю що це дурне рішення - влада діє суто совковими методами... Тепер всі ті страждальці мають причину податися в справжні біженці - хіба що європейські країни знайдуть спосіб як їх відшити...
Хай подаються - дізнаються багато нового що дає цей статус - про відпочинок в Туреччині можуть забути)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

а ти не думаєш що нам всім колись треба буде поїхати додому  чи на могили батьків чи комусь вернутись бо тут не попри? а там на кордоні заведуть уголовку і посадять в кутузку за ухилення від мобілізації
і шо далі?
Ти можеш спокійно вїхати з паспортом іншої держави.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хай подаються - дізнаються багато нового що дає цей статус - про відпочинок в Туреччині можуть забути)
Зате по всій Європі без проблем - вибирай любу країну
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

Так для цього ж їм не потрібен закордонний паспорт.  :facepalm1:

Закордонний паспорт потрібен за кордоном. Записався на візіт до лікаря, пройшов трохи раніше на рецепції показав паспорт, щоб перевірили твою особу, а потім лікар тебе викличе.
Так шо якщо паспорту немає можуть бути ускладнення. Так саме з нерухомістю, треба або бути у Україні, або за кордоном робити довіреність, а нотаріусу буде потрібен документ що посвідчує особу. За кордоном це закордонний паспорт, у більшості випадків. Ну дипломатичний паспорт ще буде дійсним, та ще трохи варіантів.

А взагалі, це усе для внутрішнього споживання. От виникли ускладнення у тих хто за кордоном, так у місцевих хом'яків просто оргазм.  ;)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Ти можеш спокійно вїхати з паспортом іншої держави.
а ти думаєш вони не мають твоїх даних? я як отримував паспорт три роки тому то мені пальці відкатали, з громадянства не вийшов то значить що і обов'язки залишились
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

а ти не думаєш що нам всім колись треба буде поїхати додому  чи на могили батьків чи комусь вернутись бо тут не попри? а там на кордоні заведуть уголовку і посадять в кутузку за ухилення від мобілізації
і шо далі?

А ти зараз пройди усе що треба для військового обліку. І не буде тобі а ні уголовки, а ні кутузки.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Пішов нахуй
нахуй посилай свою маму. Стули вже свій чорний сральник нарешті
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Зате по всій Європі без проблем - вибирай любу країну
Ну так, дуже цікаво побачити як ти з протерміновими документами оформиш європейське айді
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

Зате по всій Європі без проблем - вибирай любу країну
Ось і ніт)
Почитай уважно про статус біженця а не тимчасового захисту під яким 90 відсотків наших громадян)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

а ти не думаєш що нам всім колись треба буде поїхати додому  чи на могили батьків чи комусь вернутись бо тут не попри? а там на кордоні заведуть уголовку і посадять в кутузку за ухилення від мобілізації
і шо далі?
Просто для деяких людей появиться нова чорна пляма на карті, такі самі, як Північна Корея, Китай і Московщина. Куди вже ні ногою.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

Хай подаються - дізнаються багато нового що дає цей статус - про відпочинок в Туреччині можуть забути
А яка проблема? Зазвичай єдине обмеження це не можна їздити до країни звідки людина біженець
Плюс нах їм пертися у Туреччину коли є Іспанія і далі по списку
   
Ти можеш спокійно вїхати з паспортом іншої держави.

От не радив би в"іжджати з паспортом іншоі держави, маючи в наявності украінське громадянство((
В"іхати ти в"ідеш——а от виіхати ——буде лоторея(
Зверніть увагу——у вашому "паспорті іншоі держави" стоіть місце народження——наприклад Kyiv.
Погранці забивають в базу——прізвище, дата та місце народження——вискакує ваш украінський паспорт.
Автоматично ви для погранців стаєте громадянином Украіни і повертаєтесь в Украіну.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

нахуй посилай свою маму. Стули вже свій чорний сральник нарешті
Пішов нахуй, сміття сцикливе)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

А ти зараз пройди усе що треба для військового обліку. І не буде тобі а ні уголовки, а ні кутузки.
буду змушений, мені вже 50 і шось сидіти неохота
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

От не радив би в"іжджати з паспортом іншоі держави, маючи в наявності украінське громадянство((
В"іхати ти в"ідеш——а от виіхати ——буде лоторея(
Зверніть увагу——у вашому "паспорті іншоі держави" стоіть місце народження——наприклад Kyiv.
Погранці забивають в базу——прізвище, дата та місце народження——вискакує ваш украінський паспорт.
Автоматично ви для погранців стаєте громадянином Украіни і повертаєтесь в Украіну.
Не зовсім так)
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою

а ти думаєш вони не мають твоїх даних? я як отримував паспорт три роки тому то мені пальці відкатали, з громадянства не вийшов то значить що і обов'язки залишились
Це байка - до мене вже приїжджало двоє з польськими паспортами - і так само виїхали - ніхто не має права їх рухати.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
TC

а хто має?
Я в консульстві вже 2 паспорти отримував

Паспорт зараз оформлюється у філіях ДП Документ. Яке підпорядковується міграційній службі. Та знаходиться за іншою адресою.
   
Re: Мені здаеться що це будє помилкою
Ale

А яка проблема? Зазвичай єдине обмеження це не можна їздити до країни звідки людина біженець
Плюс нах їм пертися у Туреччину коли є Іспанія і далі по списку
Не можна навіть з окремого місця виїжджати)
Почитай саме про статус біженця в Німеччині або у сирійців спитай що в містечках живуть з таким статусом)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія