Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу



Почув у одного з експертів цікаву думку чому трампісти будуть блокувати допомогу всіма силами,і нічого їх не переконає. На його думку перед виборами трампісти хочуть щоб у Байдена був провал в Україні. І чим цей провал буде яскравішим тим більше будуть "мочити Байдена" і тим краще це трампам. Ну тут звісно можна і посперечатися що у Байдена є залізний аргумент проти трампістів. Це саме вони блокують таку необхідну допомогу. Але як воно в реальності у США це інша справа. Можливо є нюанси і трампісти цього не бояться.
Відео не зовсім про це те що вище. Але саме це говорить експерт на відео. Десь посередині трансляції.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Цікаво, що в тюрягу засандалили всіх алєнів, які 'штурмували', але організатори/агітатори з ФБР які направляли натовп, чомусь відпустили. Зате у Прола дристьож зачьотний щодо 'перевороту'.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Да неужели?! Вот не отходя от кассы. В предыдущем посте:
Ещё Может ты не до конца разобрался в этом логическом приёме? Почитай ещё раз.

Вот напоминание с чего это все началось:

Показати зображення...
валя, ти втратив контроль над своїми повідодомленнями, не пам'ятаєш, і ми ходим по колу, поскільки я ніколи не заявляв що трамп на даний момент є повноцінним диктатором за межами республіканської партії, ти приписав мені таку заяву і почав неї атакувати, це класичний стровмен аргумент. Я всього послав тебе до короткого списку (навмисних) помилок логічної аргументації якими ти як аматор маніпулятор постійно послуговуєшся.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

https://www.youtube.com/watch?v=avb27dvC8FI
Почув у одного з експертів цікаву думку чому трампісти будуть блокувати допомогу всіма силами,і нічого їх не переконає. На його думку перед виборами трампісти хочуть щоб у Байдена був провал в Україні. І чим цей провал буде яскравішим тим більше будуть "мочити Байдена" і тим краще це трампам.

Ну так це не секрет. Тут про це писали не раз. Він також не хоче вирішувати проблеми кордону з цих же причин
   
Re: Гарні новини з Конгресу

https://www.youtube.com/watch?v=avb27dvC8FI
Почув у одного з експертів цікаву думку чому трампісти будуть блокувати допомогу всіма силами,і нічого їх не переконає. На його думку перед виборами трампісти хочуть щоб у Байдена був провал в Україні. І чим цей провал буде яскравішим тим більше будуть "мочити Байдена" і тим краще це трампам. Ну тут звісно можна і посперечатися що у Байдена є залізний аргумент проти трампістів. Це саме вони блокують таку необхідну допомогу. Але як воно в реальності у США це інша справа. Можливо є нюанси і трампісти цього не бояться.
Відео не зовсім про це те що вище. Але саме це говорить експерт на відео. Десь посередині трансляції.
на фоні тупості, дегенератності і легкої маніпульованості  середньомериканця, трампони обрали майже безпрограшну стратегію. Тому що середньо американець пам'ятає тільки результат, а не те що привело до результату. Трампоно подібні пам'ятають про драп з Афганістану, але йому не відомо, не цікаво, не важливо що Трамп здивував талібан готовністю до сепаратних переговорів, і злив Афганістан так як талібану і в рожевих снах не снилось.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я не совсем вас понимаю. То вы обвиняете Трампа в ношении масок и прочих ограничениях. Теперь вы пишете что это "достатньо обгрунтовано"

Вы как-то уже определитесь. Хорошо это или плохо.

По поводу Капітолія,  Напомните мне в каком месте можно посмотреть когда Трамп призывал к штурму ? Шоб мне тоже стало "абсолюно очевидно".

Бо к счастью пока ещё в этой стране такие вещи "вимагають доказів"  а не политической расправы.


Щоб розуміти співрозмовника слід стежити за ниткою діалогу, як розвивалася дискусія. Почалоя з того, що Ali (UA) дивувався, що Трамп за своєю натурою диктатор, після чого ви як контраргумент накидали ряд "диктаторських дій адміністрації Обами під прикриттям Байдена". Після того як ви почали закликати до того, що слід відрізняти примус від закликів, у продовженні теми дисусії вам було зазначено, що в ряді випадків примус може бути на благо суспільства, і водночас заклики можуть бути деструктивними та руйнівними. Щодо закликів, штурм Капітолію став фінальною частиною президентської кампанії Трампа, яку він продув начисто, і не бажаючи визнавати програш, він продовжував чинити тиск на посадових осіб штатів, зокрема держсекретаря Джорджії, закидати десятками позовів суди, і роблячи заяви, що його обікрали, і він не визнає результатів виборів, таким чином він розбурхував своїх виборців. 6 січня Трамп виступив на мітингу, закликавши своїх прихильників пройти маршем до Капітолію. Трамп приурочив мітинг до дати, коли віце-президент Майк Пенс мав зустрітися із законодавцями в Капітолії, щоб офіційно підтвердити результати виборів. Тобто. Трамп відправив до Капітолію неорганізований, розгніваний натовп з напуттями не дати вкрасти перемогу. Трамп закликав своїх прихильників до боротьби, протистояння з представниками влади, фактично він спонукав їх до порушення закону. Він прямим текстом закликав,-  якщо ви не будете боротися щосили, ви залишитеся без країни.
За підсумком, так і вийшло, натовп увірвався до Капітолію, внаслідок маси заворушень загинули люди. Це був справжнісінький заколот, який спровокував Трамп.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Цікаво, що в тюрягу засандалили всіх алєнів, які 'штурмували', але організатори/агітатори з ФБР які направляли натовп, чомусь відпустили. Зате у Прола дристьож зачьотний щодо 'перевороту'.
так, алєнів в тюрьму, трампа лоскочуть потєшними довгограючими судами, а колєгі змовники трампа сидять в Конгресі як в шоколаді, в ус не дмуть, закони приймають. США зробилось посміховищем. Навіть Пєтя конспіролог коли не коли щось варте скаже.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

пройшли вибори, нарцис дегенерат програв 7 мільйонів голосів. Дегенерат намагався здійснити переворот, йому і його поплічникам це мабуть зійде з рук. Це сором для США, і дзіночок для подальшого пісеця. Трампон це як правило тупе легкоманіпульоване бидло з  купою психіатрії і батхьортів які вони намагаються втопити у відданості чучхе вождю що море розведе руками. Те що в США стільки тупого бидла з психітрією це також сором і тривожний дзвіночок для подальшого писеця.

Самое смешное наблюдать эту публику в аэропортах северо-восточного побережья США. Больше всего они шугаются афроамериканцев, пуэрторикан и вообще всех людей с другим цветом кожи. Но самый зачетный батхерт начинается, когда такие вот люди ставят на место всяких Карен/Кевинов. :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Цікаво, що в тюрягу засандалили всіх алєнів, які 'штурмували', але організатори/агітатори з ФБР які направляли натовп, чомусь відпустили. Зате у Прола дристьож зачьотний щодо 'перевороту'.

Еще не всех. «Жернова правосудия мелят медленно». :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Еще не всех. «Жернова правосудия мелят медленно». :)
Свіжа новина з Американського дурдому. Джім Джордан, убер дегенерат трампон конгресмен з Огайо - права рука заколоту, який положив на всі конгресові супіни, і ледве не став спікером, возбудився долею бидла, і мабуть майбутніми перспективами заколотів, вимагає призвать к отвєту банкі, і зверху прийняти закони що заборонять банкам надавати інформацію ФБР що видимо використовувала дані банкової активності в Вашингтоні щоб звузити коло підозрюваних. Ніззя, порушує права громадян, дані тільки в індивідуальному порядку по вироку суда, щоб в наступний раз трампони не сцялись приїзжати. Повний ахтунг що заколотникі сидять в конгресі і приймають закони. Не ту країну Гондурасом обізвали, це вже і про США.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

давай подивимось на факти.

Давай.
Факт перший - коли більшість в палаті представників була у демократів допомога Україні виділялась регулярно.
Факт другий - з моменту отримання більшості респами (1 січня 2023-го) вони не виділили ні цента Україні.
Факт третій - трампанзі відкрито і прямо блокують будь-які спроби поставити на голосування допомогу Україні.
Факт четвертий - Трамп відкрито виступає проти України і підтримує хуйла.

І тепер отримуємо факт п'ятий, алі - це кацапський виблядок і ворог України, що рве дупу за хуйловську підстилку Трампа.  :fuck:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

тупо забалтуєш вапрос ваня, не має жодного посту в якому я писав валя ти аматор маніпулятор а тому А, В, С недійсно.

Цитата: Uncle Prol
Валя, ни ти і аматор маніпулятор

А это?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кацапський пропагандон валік сьогодні працює понаднормово.
Кацапи проплатили бабла?  :eyes:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Щоб розуміти співрозмовника слід стежити за ниткою діалогу, як розвивалася дискусія. Почалоя з того, що Ali (UA) дивувався, що Трамп за своєю натурою диктатор, після чого ви як контраргумент накидали ряд "диктаторських дій адміністрації Обами під прикриттям Байдена"

Очень интересно,  но вы лукавите. Началось это здесь:



На что я вам написал, цитирую:
Цитата: Valentyn
В реальности именно господин Байден своим указом ввёл мандат на ношение масок и прочие ограничения. При Трампе в 2020 году только рекомендовали.

Вы дали ссылку на рекомендации Трампа по ношению масок. Я вам ответил что рекомендации и принуждение две большие разницы.

Вы ответили, что принуждать иногда хорошо. На что я вас спрашиваю,  так почему вы в этом обвиняете Трампа если это хорошо? 


   
Re: Гарні новини з Конгресу

Кацапський пропагандон валік сьогодні працює понаднормово.
Кацапи проплатили бабла?  :eyes:

Мне до тебя как до неба. Ты тут живёшь. А у меня сейчас дождь на улице. Нечем заняться. Почему бы, вас убогих сраными тряпками и не поганять?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Валік, ти так і не можеш пояснити чому ти рвеш дупу за хуйловську підстилку Трампа,  який виступає проти допомоги Україні?  :fuck:
 

   
Re: Гарні новини з Конгресу

І немає відповіді від кацапського пропагандона валіка.  :shuffle:

Так і немає пояснення, чому валік рве дупу за хуйловську підстилку Трампа і виблядків, які блокують допомогу Україні.

Хоча пояснення дуже просте, валік - це проплачений кацапський пропагандон.  :fuck:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

хотіла анексувати в'єтнам?
шо за фуфло ти мнє толкаєш (с)

Тобто вам подобається ваше фуфло - можна вбивати бомбами дітей, палити напалмом людей, головне не хотіти анексувати. :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Очень интересно,  но вы лукавите. Началось это здесь:

Показати зображення...
На что я вам написал, цитирую:
Вы дали ссылку на рекомендации Трампа по ношению масок. Я вам ответил что рекомендации и принуждение две большие разницы.

Вы ответили, что принуждать иногда хорошо. На что я вас спрашиваю,  так почему вы в этом обвиняете Трампа если это хорошо?

діалог зав'язався раніше тут 16 лютого 2024 15:13:16. Ви вклинилися в діалог з Ali(UA) зі своїм баченням щодо того, кого можна вважати диктатором. І те, що я відповів Ali(UA), що в 2019 почався ковід, масковий режим, самоізоляція, закриття кордонів і т.д., це відповідає дійсності. І Ali(UA) це визнав хоча із деякими застереженнями.

масочний режим та ізоляція були перші пару місяців потім віддали по штатам. у нас у Флориді не було нічого такого, а у деяких північних штатах пиз.дили дубинками.
Судячи з вашої неуважності (забудькуватості) складається враження, що під вашим ніком пише кілька людей.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Гиньте ,манюпасики,у мене канікули
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Гиньте ,манюпасики,у мене канікули

Ну джонсон взагалі фактично каже "гиньте, манюпасики, інтенсивніше як мінімум до виборів, бо це допоможе нашому трумпику їх виграти"
   
Re: Гарні новини з Конгресу

діалог зав'язався раніше тут 16 лютого 2024 15:13:16. Ви вклинилися в діалог з Ali(UA) зі своїм баченням щодо того, кого можна вважати диктатором. І те, що я відповів Ali(UA), що в 2019 почався ковід, масковий режим, самоізоляція, закриття кордонів і т.д., це відповідає дійсності. І Ali(UA) це визнав хоча із деякими застереженнями.

Судячи з вашої неуважності (забудькуватості) складається враження, що під вашим ніком пише кілька людей.

Не могу сказать за вашу всю переписку. Так можно и на месячной давности сослаться. Я вам привёл оригинальный допис и мой ответ.

Но и это irrelevant,  так как какая то ни была бы до этого дискуссия. Я отреагировал на вот это ваше ошибочное заявление :

Цитата: "ковід розпочався у 19-му році, і саме при Трампі почався масочний режим, самоізоляція, закриття кордонів,
рекомендації від Трампа, хворим на лікування гідроксихлорохін, розробка вакцин тощо"


Все остальное извиняюсь, словоблудие. И поэтому не буду с вами спорить. Считайте как вам угодно.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ну джонсон взагалі фактично каже "гиньте, манюпасики, інтенсивніше як мінімум до виборів, бо це допоможе нашому трумпику їх виграти"
цинічно але так. чим гірше Україні тим краще трумпу
   
Re: Гарні новини з Конгресу

цинічно але так. чим гірше Україні тим краще трумпу

А довбойоби продовжують рвати дупу за Трампа і трампанзів. :facepalm1:
За Трампа можуть виступати лише кацапи та ідіоти.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не могу сказать за вашу всю переписку. Так можно и на месячной давности сослаться. Я вам привёл оригинальный допис и мой ответ.

Но и это irrelevant,  так как какая то ни была бы до этого дискуссия. Я отреагировал на вот это ваше ошибочное заявление :

Цитата: "ковід розпочався у 19-му році, і саме при Трампі почався масочний режим, самоізоляція, закриття кордонів,
рекомендації від Трампа, хворим на лікування гідроксихлорохін, розробка вакцин тощо"

Все остальное извиняюсь, словоблудие. И поэтому не буду с вами спорить. Считайте как вам угодно.


ніякої місячної давності, діалог втиснуть у рамки однієї доби(24 години). Значить, я не помилився, у вас там бригадний подряд.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Тобто вам подобається ваше фуфло - можна вбивати бомбами дітей, палити напалмом людей, головне не хотіти анексувати. :facepalm:

до чого тут МЕТОДИ ведення війни і її ЦІЛІ???

до речі я вважающо КОМУНІСТІВ можна палити напалмом
   
Re: Гарні новини з Конгресу

США должны давать помощь Украине не бесплатно, а в форме кредитов или в обмен на полезные ископаемые

Такое мнение высказал сенатор-республиканец Линдси Грэм, отметив, что "это идея Трампа".

"Я хочу превратить пакет помощи в кредит. У нас долг на $34 триллиона. У Украины есть полезные ископаемые, у них много ресурсов (...) Это идея Трампа. Если её принять, думаю, можно получить много голосов (за предоставление помощи Киеву) в Палате представителей и Сенате", - отметил Грэм.

Это чмо, ещё и года не прошло, как был за Украину чуть не больше, чем сам Зеленский. А потом Трамп свистнул и он завилял хвостом.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

США должны давать помощь Украине не бесплатно, а в форме кредитов или в обмен на полезные ископаемые

Такое мнение высказал сенатор-республиканец Линдси Грэм, отметив, что "это идея Трампа".

"Я хочу превратить пакет помощи в кредит. У нас долг на $34 триллиона. У Украины есть полезные ископаемые, у них много ресурсов (...) Это идея Трампа. Если её принять, думаю, можно получить много голосов (за предоставление помощи Киеву) в Палате представителей и Сенате", - отметил Грэм.

Это чмо, ещё и года не прошло, как был за Украину чуть не больше, чем сам Зеленский. А потом Трамп свистнул и он завилял хвостом.

Сенат уже принял решение по этому вопросу
   
Re: Гарні новини з Конгресу

до чого тут МЕТОДИ ведення війни і її ЦІЛІ???

до речі я вважающо КОМУНІСТІВ можна палити напалмом
Палиш, чи чекаєш?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Палиш, чи чекаєш?

Сере. Просто серун
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Сере. Просто серун
Кіл комі фор момі.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

до чого тут МЕТОДИ ведення війни і її ЦІЛІ???

до речі я вважающо КОМУНІСТІВ можна палити напалмом

Ціль виправдовує засоби…
І дітей по твоєму можна палити напалмом, бо можуть вирости і стати комуністами :facepalm:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ціль виправдовує засоби…
І дітей по твоєму можна палити напалмом, бо можуть вирости і стати комуністами :facepalm:

Палити не бажано, звісно, але треба розуміти що комуністи та соціалісти це розумово відсталі люди які не мали б права ґаласувати саме через свою розумову відсталість.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Палити не бажано, звісно, але треба розуміти що комуністи та соціалісти це розумово відсталі люди які не мали б права ґаласувати саме через свою розумову відсталість.

А вони голосують і вибирають трампів, хуйлів, орбанів та інших таких же довбойобів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

   
Re: Гарні новини з Конгресу

Якщо не приймуть до Паски то аже після зелених свят
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ніяке моз НАКАЗУВАТИ керівництву країн не може
РЕКОМЕНДУВАТИ - але то інша справа

а обмеження пересування під час епідемії - нормальне рішення
Ти ще не чув про https://www.who.int/news/item/03-03-2023-countries-begin-negotiations-on-global-agreement-to-protect-world-from-future-pandemic-emergencies ?
Там в тому пакті така мулька що Рішення WHO мають верховенство над національними державами.І згода на цю муйню є автоматичною.Тобто парламенти країн учасників WHO не будуть навіть голосувати на згоду
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія