Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гарні новини з Конгресу

Re: Гарні новини з Конгресу

Я розумію твою ломку.... співчуваю....
це не ломка а правда.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

це не ломка а правда.

Альтернативная… :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

8-)
Лидер республиканцев спикер Палаты представителей Майк Джонсон, скептически относящийся к выделению многомиллиардной помощи Киеву, заявил после сообщений о смерти Навального, что США и их союзники должны использовать все доступные средства, чтобы отрезать хуйло возможности финансировать свою неспровоцированную войну в Украине.
Поки що цей виблядок Джонсон використовує всі доступні засоби щоб відрізати Україну від фінансування
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Поки що цей виблядок Джонсон використовує всі доступні засоби щоб відрізати Україну від фінансування

це погана новина, адміне, видаліть засрану гілку.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

коли мєнти тебе п***а дубинкою за те що ти на вулиці без наїпальника вийшов

ковід розпочався у 19-му році, і саме при Трампі почався масочний режим, самоізоляція, закриття кордонів,
рекомендації від Трампа, хворим на лікування гідроксихлорохін, розробка вакцин тощо.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Укі твій Байден здав Україну хуйлу.

:facepalm1:
Алі, будеш знову голосувати за хуйловську підстилку Трампа і трампанзів, які блокують допомогу Україні? :punish:

Трампанзі і розумова діяльність це речі не сумісні. Трамп прямо смокче у хуйла, трампанзівські виблядки за наказом хуйла блокують будь-яку допомогу Україні, а Алі/валіки/чаки/А.І. продовжують рвати за них дупи. :suicide2:

Алі скажи чесно, ти кацапський пропагандон чи просто повний ідіот?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ковід розпочався у 19-му році, і саме при Трампі почався масочний режим, самоізоляція, закриття кордонів,
рекомендації від Трампа, хворим на лікування гідроксихлорохін, розробка вакцин тощо.
масочний режим та ізоляція були перші пару місяців потім віддали по штатам. у нас у Флориді не було нічого такого, а у деяких північних штатах пиз.дили дубинками.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

арешти ща неносіння масок в Австралії? Канада і арест священника що робив збори конгрегації при локадауні? медична диктатура була справжня. в Австралії ще якісь табори були...
   
Re: Гарні новини з Конгресу

людство це просто розвинені бібізяни при зносі цивілізації првернуттся до свого реального стану тваринного за лічені роки
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Не довго витримав алі, то бів почав прикидатись, що він не підтримує Трампа, але начпльство підігнало "нову/стару" методичку і алі знову крнувся грудьми на амбразуру відмазувати хуйловську маріонетку Трампа.  :bueee:

Трампанзі - це повні ідіоти на підсосі у хуйловськлї пропаганди.  :fuck:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

людство це просто розвинені бібізяни


Деякі взагалі не розвинені, варто подивитись на трампанзів, там повна жеградація і відсутність розумової діяльності.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

масочний режим та ізоляція були перші пару місяців потім віддали по штатам. у нас у Флориді не було нічого такого, а у деяких північних штатах пиз.дили дубинками.

Це тобі Такер Карсон таку маячню розказав?  :fuck:
   
Re: Гарні новини з Конгресу

з тих пір як трамп і ко говорили про те що є проблеми з дитячим харчуванням в той час як байден витрачає кошти на далеку війну
 один в один гасла ліваків проти війни у в'єтнамі в 70-ті

Ви розумієте що Америка у Вʼєтнамі була Парашей в Україні?
І гасло було “Ел-бі-джей, Ел-бі-джей хау мені кідс ю кіл тудей?»
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ви розумієте що Америка у Вʼєтнамі була Парашей в Україні?
І гасло було “Ел-бі-джей, Ел-бі-джей хау мені кідс ю кіл тудей?»

То вона зараз виправляється за минуле?
Бідна Україна 8-)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ви розумієте що Америка у Вʼєтнамі була Парашей в Україні?
І гасло було “Ел-бі-джей, Ел-бі-джей хау мені кідс ю кіл тудей?»
Що за хрінь? У В'єтнамі бились в'єтнамці капіталісти з в'єтнамцями комуністами. Американці допомагали першим на офіційне запрошення.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

ковід розпочався у 19-му році, і саме при Трампі почався масочний режим, самоізоляція, закриття кордонів,
рекомендації від Трампа, хворим на лікування гідроксихлорохін, розробка вакцин тощо.

Это у вас от лукавого. В реальности именно господин Байден своим указом ввёл мандат на ношение масок и прочие ограничения. При Трампе в 2020 году только рекомендовали. И то где то в апреле.

Изучите поподробнее этот вопрос. Executive Order 13991 вам в помощь.

After Biden was sworn in as president in January 2021, his first executive orders included mandating the wearing of masks on public transport systems and more vigorous enforcement of COVID-19-related health and safety protocols, including masks on federal properties.

И таки да. Hydroxychloroquine и ivermectin оказались действенными лекарствами на ранних этапах заражения китайским вирусом.

Похоже вы совсем не следите за тенденциями в фармацевтике.




Останнє редагування: 17 лютого 2024 16:50:48 від Valentyn
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Это у вас от лукавого. В реальности именно господин Байден своим указом ввёл мандат на ношение масок и прочие ограничения. При Трампе в 2020 году только рекомендовали. И то где то в апреле.

Изучите поподробнее этот вопрос. Executive Order 13991 вам в помощь.

After Biden was sworn in as president in January 2021, his first executive orders included mandating the wearing of masks on public transport systems and more vigorous enforcement of COVID-19-related health and safety protocols, including masks on federal properties.




"Ми просимо усіх носити маски, якщо ви не в змозі дотримуватися дистанції. Подобаються вам маски чи ні, вони мають вплив і матимуть ефект", - сказав Трамп і наголосив, що потрібно робити все можливе для стримування поширення COVID-19.
https://www.dw.com/uk/%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BF-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%B2-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2-%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8/a-54260616
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Показати зображення...
"Ми просимо усіх носити маски, якщо ви не в змозі дотримуватися дистанції. Подобаються вам маски чи ні, вони мають вплив і матимуть ефект", - сказав Трамп і наголосив, що потрібно робити все можливе для стримування поширення COVID-19.
https://www.dw.com/uk/%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%BF-%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%B2-%D0%B0%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2-%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B8-%D0%BC%D0%B0%D1%81%D0%BA%D0%B8/a-54260616

Закликати и принуждать с наказанием две большие разницы. Печально, что вы этого не понимаете.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ви розумієте що Америка у Вʼєтнамі була Парашей в Україні?

хотіла анексувати в'єтнам?
шо за фуфло ти мнє толкаєш (с)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Альтернативная… :)
давай подивимось на факти. в якому році параша захопила запорізьку та херсонську області?  хто тоді був президентом сша.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

хотіла анексувати в'єтнам?
шо за фуфло ти мнє толкаєш (с)
іще один рідкий альтернативно обдарований
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я можно сказать уже горжусь знакомством с тобой. Ты оперируешь такими названиями, что просто вызывает уважение. Какими интересными судьбами тебя привело к такому знанию, даже себе и представить не могу.

Если бы ты ещё и понимал о чем там идёт речь, а главное как эти fallacies отражают твою и тебе подобных логику. То вообще тебе цены не было.


Ну давай понемногу начнём:
Fallacie #1
Ad hominem
це помилка(прием), яка намагається спростувати позицію опонента на основі особистих рис чи фактів про опонента, а не через логіку.

Это основное прием который вы используете в своих аргументах. Пример: Я. CNN- Байден имеет низкую поддержку у населения. Ты. Валик кацапский - пропагандист. Переход на личности вместо аргументации.


Я сейчас отвлекусь на пол часа. Ты пока попробуй ответить без этой fallacie. Я вернусь. Мы продолжим.

Валя, ни ти і аматор маніпулятор. Ад Хомінем працює в основному в запальних рєчах і меседжах рудого шахрая в підгузниках, це практично десь під 60% контенту єго рєчєй і повідомлень, консервативно говорячи. Американському піплу цей примітивний базар заходить, гарячо підтримують дорого лідєра. Вінець й-й 250 річної демократії.

Ну а раз тебе пропагандистом обізвали, тобі не приходило на думку що твоя класифікація ніяком боком не торкається до предмету суперечки? Ти по жизні форумній юлиш і передьоргуєш, по мірі можливостей застосовуєш своє розуміння логічних помилок в аргументації. З  мого спілкування з рядовою правою шизою і трампонами, вони так не спілкуються. Рядова права шиза спочатку атакує рєчьовками і слоганами/цитатами на тему, коли свій-чужий детектор спрацьовує і ти чужий, рядова права шиза починає напускати образливих як їм здається слів якими їх накачали, лібтард, марксист і таке інше і просто повторяти заклинання і ходити по колу. Рядова права шиза як правило навіть не намагається маніпулювати і аргументувати логічними нісенітницями, вони посто ходять по колу і повторюють заклинання і образи, натуральна сєкта. А між собою права шиза спілкується виключно рєчьовками і слоганами які підслухали з достовірних правошизанутих джерел. Аргументація навіть маніпулятивна як правило не є в арсеналі рядового трампона в якого кришу знеслотвід американської жизні.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Закликати и принуждать с наказанием две большие разницы

тут ось яка справа
якщо трамп був правий то чому не правий байден?
а якщо байден помилявся то помилявся і трамп
   
Re: Гарні новини з Конгресу

тут ось яка справа
якщо трамп був правий то чому не правий байден?
а якщо байден помилявся то помилявся і трамп

А кто говорит что Трамп прав в этом, да и в других вопросах? Я такого не говорю. Ответственность за ковидобесие и его результаты лежат на обоих президентах. В разной степени и по разным причинам. Но на обоих.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

А кто говорит что Трамп прав в этом, да и в других вопросах? Я такого не говорю. Ответственность за ковидобесие и его результаты лежат на обоих президентах. В разной степени и по разным причинам. Но на обоих.
валя, что такое ответственность і з чим її їсти?
   
Re: Гарні новини з Конгресу

давай подивимось на факти. в якому році параша захопила запорізьку та херсонську області?  хто тоді був президентом сша.

На городі бузина… :)
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Ви розумієте що Америка у Вʼєтнамі була Парашей в Україні?
І гасло було “Ел-бі-джей, Ел-бі-джей хау мені кідс ю кіл тудей?»

Нічого собі! Не знав що США стверджували що В'єтнаму не існує, шо їх хтось там придумав?  ;o

Останнє редагування: 17 лютого 2024 19:47:11 від Uki_
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Валя, ни ти і аматор маніпулятор. Ад Хомінем працює в основному в запальних рєчах і меседжах рудого шахрая в підгузниках, це практично десь під 60% контенту єго рєчєй і повідомлень, консервативно говорячи. Американському піплу цей примітивний базар заходить, гарячо підтримують дорого лідєра. Вінець й-й 250 річної демократії.

Ну а раз тебе пропагандистом обізвали, тобі не приходило на думку що твоя класифікація ніяком боком не торкається до предмету суперечки? Ти по жизні форумній юлиш і передьоргуєш, по мірі можливостей застосовуєш своє розуміння логічних помилок в аргументації. З  мого спілкування з рядовою правою шизою і трампонами, вони так не спілкуються. Рядова права шиза спочатку атакує рєчьовками і слоганами/цитатами на тему, коли свій-чужий детектор спрацьовує і ти чужий, рядова права шиза починає напускати образливих як їм здається слів якими їх накачали, лібтард, марксист і таке інше і просто повторяти заклинання і ходити по колу. Рядова права шиза як правило навіть не намагається маніпулювати і аргументувати логічними нісенітницями, вони посто ходять по колу і повторюють заклинання і образи, натуральна сєкта. А між собою права шиза спілкується виключно рєчьовками і слоганами які підслухали з достовірних правошизанутих джерел. Аргументація навіть маніпулятивна як правило не є в арсеналі рядового трампона в якого кришу знеслотвід американської жизні.

Очень увлекательное чтение. Но не по сути. Ты обвинил меня в logical fallacies. Я привёл тебе пример того, что именно ты используешь этот приём. Ты же вместо того, что аргументированно ответить неосознанно используешь еще сразу два логических приема : Red herring и Straw man. Переключения фокуса с реальной проблемы и Аргументация против гиперболизированног о до нереальности субьекта дискуссии.

Я сейчас в свою очередь буду использовать Nasty generalization. Все что демократы делают негативного они в этом обвиняют своих оппонентов.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

В В'єтнам південні реднеки і не тільки принесли відвертий расизм і зневагу до кольорових, щоб почуватись як в себе дома в США, не без звірячих ексцесів, адже для південного расиста в'єтнамці не були зовсім люди. Ця поведінка привела до масового дизертирства і переходу південно в'єтнамських вояків на сторону північних комуністів. Південні реднеки і їх повадки об'єднали Південь і Північ В'єтнаму. Але на офіційному рівні нічого подібного не було, немає ніяких паралелей з Мордором.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

валя, что такое ответственность і з чим її їсти?

Люди на избирательных участках отвесят каждому кандидату по мере их ответственности.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Закликати и принуждать с наказанием две большие разницы. Печально, что вы этого не понимаете.

у моєму уявленні примус до носіння масок у період епідемії є достатньо обґрунтованим, натомість  в порівнянні з цим абсолютно неприродними прозвучали заклики до штурму Капітолію. І якщо у зобов'язанні дотримання засобів масової гігієни диктат міг побачити лише альтернативно обдарований, то в заколоті з метою повалення законно обраної влади диктатура є абсолютно очевидною, і не вимагає доказів.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Очень увлекательное чтение. Но не по сути. Ты обвинил меня в logical fallacies. Я привёл тебе пример того, что именно ты используешь этот приём. Ты же вместо того, что аргументированно ответить неосознанно используешь еще сразу два логических приема : Red herring и Straw man. Переключения фокуса с реальной проблемы и Аргументация против гиперболизированной до нереальности субьекта дискуссии.

Я сейчас в свою очередь буду использовать Nasty generalization. Все что демократы делают негативного они в этом обвиняют своих оппонентов.
Валя не пизпди, я не коли не застосовував ад хомінем в аргументах з тобою, якщо і давав дескрипції твоєї персони то ніяк я їх не пов'язував з предметом суперечки, так що стровмен це те то що ти зверху набив. А поскільки я ніколи не застосовував ад хомінем, і ти привів посилання на явно не мій меседж, то я цілком можу добавити інформацію про стиль спілкування рядового трампона щоб підкреслити що ти аматор мініпулятор, не рядовий, а цілий сержант трампоновських військ.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

у моєму уявленні примус до носіння масок у період епідемії є достатньо обґрунтованим, натомість  в порівнянні з цим абсолютно неприродними прозвучали заклики до штурму Капітолію. І якщо у зобов'язанні дотримання засобів масової гігієни диктат міг побачити лише альтернативно обдарований, то в заколоті з метою повалення законно обраної влади диктатура є абсолютно очевидною, і не вимагає доказів.

Я не совсем вас понимаю. То вы обвиняете Трампа в ношении масок и прочих ограничениях. Теперь вы пишете что это "достатньо обгрунтовано"

Вы как-то уже определитесь. Хорошо это или плохо.

По поводу Капітолія,  Напомните мне в каком месте можно посмотреть когда Трамп призывал к штурму ? Шоб мне тоже стало "абсолюно очевидно".

Бо к счастью пока ещё в этой стране такие вещи "вимагають доказів"  а не политической расправы.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Люди на избирательных участках отвесят каждому кандидату по мере их ответственности.
валя, багато людєй довели що вони тупе, безпринципне легоманіпульоване бидло яке торчить від явних дегенератів,  зрадників і даунів.  Не сміши.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Валя не пизпди, я не коли не застосовував ад хомінем в аргументах з тобою, якщо і давав дескрипції твоєї персони то ніяк я їх не пов'язував з предметом суперечки, так що стровмен це те то що ти зверху набив. А поскільки я ніколи не застосовував ад хомінем, і ти привів посилання на явно не мій меседж, то я цілком можу добавити інформацію про стиль спілкування рядового трампона щоб підкреслити що ти аматор мініпулятор, не рядовий, а цілий сержант трампоновських військ.

Да неужели?! Вот не отходя от кассы. В предыдущем посте:
Цитувати
Ти по жизні форумній юлиш і передьоргуєш
Ещё
Цитувати
Валя, ни ти і аматор маніпулятор

Может ты не до конца разобрался в этом логическом приёме? Почитай ещё раз.

Вот напоминание с чего это все началось:




Останнє редагування: 17 лютого 2024 20:09:21 від Valentyn
   
Re: Гарні новини з Конгресу

валя, багато людєй довели що вони тупе, безпринципне легоманіпульоване бидло яке торчить від явних дегенератів,  зрадників і даунів.  Не сміши.

За дегенератов, зрадників та даунів ты имеешь ввиду демократов?

Хотя да, немного наивно с моей стороны, после всего что произошло в 2020 надеятся на честные, осознанные и свободные выборы. Но вот такой я мечтатель.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Да неужели?! Вот не отходя от кассы. В предыдущем посте:
Ещё Может ты не до конца разобрался в этом логическом приёме? Почитай ещё раз.
це короткий опис тебе. Ніколи я не писав що ти аматор маніпулятор а тому А, В, С не правда. Я завжди аргументую на додачу до твоєї дискипції.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

це короткий опис тебе. Ніколи я не писав що ти аматор маніпулятор а тому А, В, С не правда. Я завжди аргументую на додачу до твоєї дискипції.

Я же тебе твою цитату только что привёл?!!!  Может тебе нужно немного отдохнуть. Шо то ты устал похоже. Не помнишь что пишешь. Даже не узнаешь, что пишешь.
Тревожно немного за тебя.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

За дегенератов, зрадників та даунів ты имеешь ввиду демократов?

Хотя да, немного наивно с моей стороны, после всего что произошло в 2020 надеятся на честные, осознанные и свободные выборы. Но вот такой я мечтатель.
пройшли вибори, нарцис дегенерат програв 7 мільйонів голосів. Дегенерат намагався здійснити переворот, йому і його поплічникам це мабуть зійде з рук. Це сором для США, і дзіночок для подальшого пісеця. Трампон це як правило тупе легкоманіпульоване бидло з  купою психіатрії і батхьортів які вони намагаються втопити у відданості чучхе вождю що море розведе руками. Те що в США стільки тупого бидла з психітрією це також сором і тривожний дзвіночок для подальшого писеця.
   
Re: Гарні новини з Конгресу

Я же тебе твою цитату только что привёл?!!!  Может тебе нужно немного отдохнуть. Шо то ты устал похоже. Не помнишь что пишешь. Даже не узнаешь, что пишешь.
Тревожно немного за тебя.
тупо забалтуєш вапрос ваня, не має жодного посту в якому я писав валя ти аматор маніпулятор а тому А, В, С недійсно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія