Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

ЛАРТА, а що то за слово "лиється"? Це так кацапи розмовляють  :weep:

Правильно казати "ллється"  :facepalm1:

нє, чому та першосортна східняцька така куца -  ні тобі "лиється" нема (https://cct.systems/fonetika-%D0%BB%D0%B8%D1%94%D1%82%D1%8C%D1%81%D1%8F.html),
 ні толку ? 
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…
slp

І ваша культура напевно.
І це не просто Інтернет. Це Клуб УП, заснований достойною людиною - Георгієм Гонгадзе. Але для когось це порожній звук.

Это просто форум
И как на любой форум люди ходят просто пок... ть

PS
Вы что никогда не участвовали в 'форумных войнах' ???
   

Розумні люди будуть судити про Вас лише по ваших дописах, а не по тому, що про Вас пишуть.

а ти тіпа розумний?  B-)
   
Я, наприклад, вважаю, що форумного дописувача характеризує лише одне - його дописи.

А нападки, лайка, образи, приниження, брехня, перекручування, маніпуляції, навішування ярликів...  характеризують лише того, хто цим займається.

Тож не переймайтесь і не звертайте уваги.
Розумні люди будуть судити про Вас лише по ваших дописах, а не по тому, що про Вас пишуть.
А якщо дописувач постійно в своїх дописах маніпулює, брешить, перекручує,  100% логічне заперечення ігнорує, питання обрізає, то чи можно його принижувати?
   
І ваша культура напевно.
а ваша культура исключительно репрессивная? ;o
последние ваши предложения, что я помню
- российськомовных на фупе запретить
- матершинников в отдельную резервацию отправить
- всех, кто Ларта против шерсти провел - на доску позора пришпилить
дама с хлыстом какая-то :gigi:

позитивное что-нибудь предложите для разнообразия, шо ле
   
Вчепитися в опонента з брехнею - це відома технологія Турівськоі.
У нормальне товариство людей з такими нахилами не пускають. Це все таки Клуб, де б мало спілкуватися виховане товариство.
На жаль модератори від таких не вичищають простір і брехуни вільно загаджують своєю брехнею гілки.
Я тут точно не одна, на кого тут постійно лиється потоком брехня.
Пропоную збирати тут підступну  брехню і якось спільно боротися з цим ганебним явищем.
1 Отож на першому місці - Мирослава, через яку зафлуджена  гілка про Залужного.

   Знайшлисте нормальне товариство )))
   
А якщо дописувач постійно в своїх дописах маніпулює, брешить, перекручує,  100% логічне заперечення ігнорує, питання обрізає, то чи можно його принижувати?
Якщо будете його принижувати, то будете таким самим.
Впевненій в собі, в своїй правоті людині , що має власну гідність нема потреби чи бажання когось принижувати.
   
Якщо будете його принижувати, то будете таким самим.
Впевненій в собі, в своїй правоті людині , що має власну гідність нема потреби чи бажання когось принижувати.
ви флегматик, а я холерик.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Вчепитися в опонента з брехнею
Не бреши - то не будуть чіплятися.
 :beach:
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

До чого тут оці істерики і розмазування соплей

Людині вказали на використовування русизмів "настоювати" та "толк"

Та почала битися в істериці і розповідати що всі тупі та неграмотні а вона один знавець української мови

Причому з образами.

І політика там ні до чого.
Тут не справа, хто кому вказав і це не лінгвістична гілка.
Тут йдеться про вороже обрізування дописувачів. І не тільки про мене, а про безкультурʼя дописувачів.

Якщо вже про конкретний випадок, то Мирослава перейшла на моїх родичів і звинуватила їх у кацапській ватності.
Про це мова.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Ларто, просто цікаво, як вам вдалось, вірніше вашим батькам чи бабці з дідом отримати квартиру на тій вулиці де ви живете у Львові ?
Гілка про образи на форумі. Але якщо вже вам так цікаво, то я купила квартиру у 2002 році, продавши свою і батькову.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Чого ти скавчиш?
З себе почни…
Вже і турівську сюди приплела, курка…
От ще одне « виховання» Турівськоі - ввесь час розсипати образи. І ніхто не порадить відредагувати.
   
яке воно кончене
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Я, наприклад, вважаю, що форумного дописувача характеризує лише одне - його дописи.

А нападки, лайка, образи, приниження, брехня, перекручування, маніпуляції, навішування ярликів...  характеризують лише того, хто цим займається.

Тож не переймайтесь і не звертайте уваги.
Розумні люди будуть судити про Вас лише по ваших дописах, а не по тому, що про Вас пишуть.
Справа в тім, що гидко мати такий стиль на форумі. Усі ж опускаються до рівня юльків та іншої брудної зелені.
Матюки, обзивання, лайно…
Це ми таку Україну будуємо?
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Якщо цей персонаж справді так думає як пише у своїх дописах, то це прям скарб для психіатра. Можна дисертацію написати спостерігаючи за цією аристократкою.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

А що ви хотіли? Тут є професійні боти подоляка, яких зараз кинули захищати клоВуна на тлі шашликів-2 . Це досить біднуваті люди, яким тре годувати своїх самок та дитинчат, а часи зараз скрутні, ось вони і рвуть пукани. Доречі, вони туповаті та взагалі дурні, але коли онуки волають « діду дай поїсти чогось» ну то тоді таке. Навіть жалкую, дивлячись на таких.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Мирослава перейшла на моїх родичів і звинуватила їх у кацапській ватності.
Брешеш.
На твоїх родичів я перейшла виключно в плані демонстрації абсурдності твого попереднього хамства на адресу моєї доньки.
Не так все було, ЛАРТО?

   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Не бреши - то не будуть чіплятися.
 :beach:
Чи я написала якусь неправду про вас чи ваших рідних? Чи може про когось іншого?
Чи то просто «дружня» зелена підтримка травлі опонента.

   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Звертаюся до дописувачів писати тут, якщо про вас снують неправду, хто то робить.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Чи я написала якусь неправду про вас чи ваших рідних? Чи може про когось іншого?
Це ЩО таке, ЛАРТО?
що там пояснювати людині ,яка свою дитину виховувала в какапському стилі.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Брешеш.
На твоїх родичів я перейшла виключно в плані демонстрації абсурдності твого попереднього хамства на адресу моєї доньки.
Не так все було, ЛАРТО?

Яке хамство щодо доньки? Ви самі писали, що с вам виховували  її кацапською. Вона вам рідна і ближча. І хочете когось навчати правильної української? Та спочатку рідних навчіть хоча б того убогого запасу слів, якими володієте.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

У мене взагалі виключено редагування тексту. Оце новина!
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Яке хамство щодо доньки? Ви самі писали, що с вам виховували  її кацапською.
Брехня. Ніколи я такого не писала.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Тут не справа, хто кому вказав і це не лінгвістична гілка.
Тут йдеться про вороже обрізування дописувачів. І не тільки про мене, а про безкультурʼя дописувачів.

Якщо вже про конкретний випадок, то Мирослава перейшла на моїх родичів і звинуватила їх у кацапській ватності.
Про це мова.

Ларта, тут Вам правильно написали.

Ви прийшли на форум, а не в інститут шляхетних дівчат. Невже Ви сподівалися отримувати тут суцільні компліменти та подяки?

Тут треба вміти тримати удар і не бути тонкосльозою. І тим більше жалітися, як Вас ображають "турівські", чи "зелені", чи ще хтось.

Щодо персональних хвинувачень - то я пам'ятаю, як Ви самі досить презирливо писали про тих, хто, бач, не має галицької крові і Ваше правильне галицьке вухо не сприймає ті слова чи словосполучкення, які люди пропонували Вам у тій гілці про мову.

Мабуть, тим людям теж було неприємно читати Ваши пхекання з приводу їх походження?  Адже людина не обирає час та місце, де їм народитися?

Бо в тій Вашій гілці було повне враження, що всі, хто не народився в Західній Україні, то люди якогось другого сорту.

І ще одна порада: не плутайте віртуальний світ з реальним. Не можна сприймати так близько до серця всі віртуальні бійки та суперечки.

Ось Ви відкрили гілку - щоби що?

Невже думаєте, зараз всі Ваші кривдники усвідомлять свої провини і будуть клястися на крові, що тепер вже ніколи знову не будуть, чи що?

Навпаки, зараз ви проявили слабину, на мій погляд.

Останнє редагування: 13 лютого 2024 16:16:32 від шуша
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

І що ніхто цьотку не хоче взяти? А вона проситься і проситься...
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Вона вам рідна і ближча.
НІКОЛИ і ніде (навіть язик на таке не повернувся би!) я не писала, що коцабська мені "рідна і ближча".
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

.
   
Назва теми виглядає як скарга на прийомі у психолога чи психіатра
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Чи я написала якусь неправду про вас чи ваших рідних? Чи може про когось іншого?
Чи то просто «дружня» зелена підтримка травлі опонента.
Тут таке діло, ви постійно перекручуєте, маніпулюєте, обзиваєте всіх хто вам недовподоби зеленню, ухілянтами, чим там ще, а ботами, при тому, що всі ваши дописи як з методички.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Яке хамство щодо доньки? Ви самі писали, що с вам виховували  її кацапською. Вона вам рідна і ближча. І хочете когось навчати правильної української? Та спочатку рідних навчіть хоча б того убогого запасу слів, якими володієте.

Бгг!

А хіба це не хамство з Вашого боку, Ларта?

Чи це - другоє?
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

мене навпаки тішить, коли людина зі зросійщеного регіону (та навіть і з Києва теж!), де не мала змоги отримати освіту українською мовою, де частина життя прожита у російськомовному середовищі, зараз на форумі намагається писати українською
 як у кого виходить
але все одно дедалі краще і краще виходить у всіх хто намагається
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

І хочете когось навчати правильної української? Та спочатку рідних навчіть хоча б того убогого запасу слів, якими володієте.
ЛАРТО, моя донька, яка волею долі зростала у наскрізь зросійщеному місті, зі своїм маленьким сином розмовляє виключно Українською мовою.
Це погано, неприпустимо, без твоєї особистої санкції?
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Назва теми виглядає як скарга на прийомі у психолога чи психіатра

Це точно:

   
У старой стукачки - патриотки в экзиле жопа пригорела

"Cтара стукачка" -   справжня українка,   а ти хто, дозволь поцікавитись?   B-)
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Попустіться, пані та панове) Розкажу вам одну билину з далекого дитинства, коли було мені рочків приблизно з шість. І був у мене "Буквар", і був у мене "Букварь". А у сусідського хлопчика Аркадія не було жодного. І от одного разу мама і каже мені: "А давай одного подаруємо Аркаші, який ти хочеш залишити собі?" І доля мене вберегла, бо залишив я собі "Буквар". І віддали мене вчитися в українську школу, де геть усе-усе українською. І навіть при вступі до вузу/вишу усний з фізики здавав, чи не єдиний з проміж усієї абітури, українською. Чому фізик Шовкопляс, який потім читав у нас лекції, невимовно зрадів. А я, доповівши що "для кожного падаючого променя кут відбиття дорівнює куту падіння" і ще чогось там, отримав чесні 5 балів і став студентом)
   
Хотіла б щось написати, але усе вже без мене написали, не буду повторюватися.
   
"Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…"

А кого нє? Он 'поважні фупчики' тіпу оцього мудака Радника опускаюцця до тупєйших наклепів та наїздів.
   
І що ніхто цьотку не хоче взяти? А вона проситься і проситься...
Хоче щоб її знеславили? Але думаю їй буде неприємно якщо це буде юльок чи брудна зелень.
   
Мені, коли я зустрічаю українця/ україку за кордоном чи в Україні,  досить 5÷10 хвилин, щоб зрозуміти по яку сторону барикад в 2014 вона ментально  стояла / стоял б...
Пару речень і все ясно... 
Так от Ларта однозначно  на боці проєвропейських українців,  скажемо  так, щоб нікого не образити  :D 

Це як з кацапами, можуть багато говорити, але  як  тільки  звучить " Америка ВР всем виновата"  -  додаткових питань більша нема...
   
" Америка во всем виновата "
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія