Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Вчепитися в опонента з брехнею - це відома технологія Турівськоі.
У нормальне товариство людей з такими нахилами не пускають. Це все таки Клуб, де б мало спілкуватися виховане товариство.
На жаль модератори від таких не вичищають простір і брехуни вільно загаджують своєю брехнею гілки.
Я тут точно не одна, на кого тут постійно лиється потоком брехня.
Пропоную збирати тут підступну  брехню і якось спільно боротися з цим ганебним явищем.
1 Отож на першому місці - Мирослава, через яку зафлуджена  гілка про Залужного.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…
slp

'Это интернет, детка'
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

'Это интернет, детка'
І ваша культура напевно.
І це не просто Інтернет. Це Клуб УП, заснований достойною людиною - Георгієм Гонгадзе. Але для когось це порожній звук.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

ЛАРТА, а що то за слово "лиється"? Це так кацапи розмовляють  :weep:

Правильно казати "ллється"  :facepalm1:
   
"Турівська" то що?  8-:

Друге питання - Для чого відкривати гілку про себе і засирати нею форум? Тут сотні відвідувачів.

Для нормального форуму це моветон. Це навіть гірше, якщо я напишу, що ЛАРТА порохорила сука і брехуха.  :gigi:
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

от навіщо ТС поставили перед дзеркалом?
тепер буде сторінок надцять....
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Вчепитися в опонента з брехнею - це відома технологія Турівськоі.
У нормальне товариство людей з такими нахилами не пускають. Це все таки Клуб, де б мало спілкуватися виховане товариство.
На жаль модератори від таких не вичищають простір і брехуни вільно загаджують своєю брехнею гілки.
Я тут точно не одна, на кого тут постійно лиється потоком брехня.
Пропоную збирати тут підступну  брехню і якось спільно боротися з цим ганебним явищем.
1 Отож на першому місці - Мирослава, через яку зафлуджена  гілка про Залужного.
   
скачуть шавки лартофоби
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…


Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

 :(
   
Вчепитися в опонента з брехнею - це відома технологія Турівськоі.
У нормальне товариство людей з такими нахилами не пускають. Це все таки Клуб, де б мало спілкуватися виховане товариство.
На жаль модератори від таких не вичищають простір і брехуни вільно загаджують своєю брехнею гілки.
Я тут точно не одна, на кого тут постійно лиється потоком брехня.
Пропоную збирати тут підступну  брехню і якось спільно боротися з цим ганебним явищем.
1 Отож на першому місці - Мирослава, через яку зафлуджена  гілка про Залужного.


Як колись,  ще в часи Януковича,   мені відповів Hornet  в подібній ситуації: " Не дивуйтесь, тут не друзі і однодумці дописують,  а вороги".
Вони як нашими ворогами були, так і залишились.  Тільки вчергове перефарбувались.... .
   
До речі, а що з Ноrnet-oм?
Вже давно не бачила його на форумі.....  :(
   
знеславлюють  :facepalm:
Треба ларті славня скласти...
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

" Не дивуйтесь, тут не друзі і однодумці дописують,  а вороги"
то Ви тут в окупації чи партизаните?
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

"Ну вазьмітє мєня"...
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

ЛАРТО, ти справді вважаєш, що те що ти намагалася насадити на форумі (а саме - третьосортність незахідняків), минеться тобі без найменших віртуальних наслідків?
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

До чого тут оці істерики і розмазування соплей

Людині вказали на використовування русизмів "настоювати" та "толк"

Та почала битися в істериці і розповідати що всі тупі та неграмотні а вона один знавець української мови

Причому з образами.

І політика там ні до чого.



Останнє редагування: 13 лютого 2024 14:10:06 від Zhmen
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…
HSM

Капець
Як далі жити з клятим хвупом ?
   
знеславлюють  :facepalm:
Треба ларті славня скласти...

Славня скласти, то не штука

Буде зеленим ворогам лінгвістична наука

ЛАРТА, а ти не унивай!

 Та українську мову плекай!

 :D
   
Як колись,  ще в часи Януковича,   мені відповів Hornet  в подібній ситуації: " Не дивуйтесь, тут не друзі і однодумці дописують,  а вороги".
Вони як нашими ворогами були, так і залишились.  Тільки вчергове перефарбувались.... .
дуже вірно пані. Є такі персонажі, спочатку сдпу, потім ПР, потім помаранчевий, потім прихвостень Януковича, потім армія мова віра.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Люді, ви звєрі... (с)
   
Ларто, просто цікаво, як вам вдалось, вірніше вашим батькам чи бабці з дідом отримати квартиру на тій вулиці де ви живете у Львові ?
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Я от не знаю. Це багатьох стосується.
Може в мене ФУП з якимось привелеями? На преміум-акаунті?

Є кнопка "Редагувати" свій пост. Яка діє декілька годин. Я свої пости буває по 5-6 раз редагую. Доповнюю, виправляю помилки.

Невже так важко якщо зробив помилку -її виправити. Якщо видалити - постав дел чи крапку.

Ні треба битися в падучій, трястися в істериках що всі дурні а ти геній. Видали русизм - заміни на гарне українське слово і на тому кінець.

Пам'ятаю Дідус колись в тему "Крим" припер кацапське відео з прильотом по нашій території. Коли йом у на це вказали - Замість того щоб бігенько видалити - десять сторінок він трусився в страшних корчах

Волав "порохоботи", вив про Свинарчуків та липецьку фабрику. Постив купу картинок з страшними прокльонами

Потім сторінок через десять в кінці дня визнав що переплутав відео на тих помийках де він лазить!

На дідька розводити флуд та істерики на рівному місті. І все знову зводити до ваших тупих "порохоботи" - "зелені"

Cujusvis hominis est errare, nullius, nisi insipientis, in errore perseverare.

Кожній людині властиво помилятися але нікому крім дурнів не властиво бути впертим у помилці

   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Є кнопка "Редагувати" свій пост. Яка діє декілька годин.
Яких годин? 15 хвилин - і не більше.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Пропоную збирати тут підступну  брехню і якось спільно боротися з цим ганебним явищем.
Хороша пропозиція. Розпочати збирання пропоную ось з цього "перлу"
що там пояснювати людині ,яка свою дитину виховувала в какапському стилі.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Є кнопка "Редагувати"
не у всіх
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

не у всіх

Може й так.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

"Турівська" то що?  8-:

Друге питання - Для чого відкривати гілку про себе і засирати нею форум? Тут сотні відвідувачів.

Для нормального форуму це моветон. Це навіть гірше, якщо я напишу, що ЛАРТА порохорила сука і брехуха.  :gigi:
Може "Кульпарківську" перейменували. Це ж легше, ніж перейменувати "Червоноград"
   
это все козни туровской ©
   
это все козни туровской ©

Глумишся, флудер. А людині боляче. Може й плаче зараз десь там в австрійській кам'яниці. B-)
   
Треба брати в Вольки приклад. Обкладе факами волькофобів і все
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Я от не знаю. Це багатьох стосується.
Може в мене ФУП з якимось привелеями? На преміум-акаунті?

Є кнопка "Редагувати" свій пост. Яка діє декілька годин. Я свої пости буває по 5-6 раз редагую. Доповнюю, виправляю помилки.

Невже так важко якщо зробив помилку -її виправити. Якщо видалити - постав дел чи крапку.

Ні треба битися в падучій, трястися в істериках що всі дурні а ти геній. Видали русизм - заміни на гарне українське слово і на тому кінець.

Пам'ятаю Дідус колись в тему "Крим" припер кацапське відео з прильотом по нашій території. Коли йом у на це вказали - Замість того щоб бігенько видалити - десять сторінок він трусився в страшних корчах

Волав "порохоботи", вив про Свинарчуків та липецьку фабрику. Постив купу картинок з страшними прокльонами

Потім сторінок через десять в кінці дня визнав що переплутав відео на тих помийках де він лазить!

На дідька розводити флуд та істерики на рівному місті. І все знову зводити до ваших тупих "порохоботи" - "зелені"

Cujusvis hominis est errare, nullius, nisi insipientis, in errore perseverare.
Кожній людині властиво помилятися але нікому крім дурнів не властиво бути впертим у помилці
В мене такої кнопки взагалі не має. А т9 планшет самсунг вперто у деяких словах замінює и на ьі, хоча мова та налаштування українська
   
Чого ти скавчиш?
З себе почни…
Вже і турівську сюди приплела, курка…
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

В мене такої кнопки взагалі не має.
Подивіться зараз на цьому своєму останньому пості - невже нема кнопки редагувати на нижній панельці ліворуч? там де "цитувати", "відповісти", "повідомити модератору"
Вона зникає хвилин через 15, але спочатку є
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

В мене такої кнопки взагалі не має. А т9 планшет самсунг вперто у деяких словах замінює и на ьі, хоча мова та налаштування українська

На телефоні в мене є. Олівець!
Дійсно діє хвилин 15. Зараз помітив. Я тут не сруся годинами як штабні і пенси весь божий день
   
Вчепитися в опонента з брехнею - це відома технологія Турівськоі.
У нормальне товариство людей з такими нахилами не пускають. Це все таки Клуб, де б мало спілкуватися виховане товариство.
На жаль модератори від таких не вичищають простір і брехуни вільно загаджують своєю брехнею гілки.
Я тут точно не одна, на кого тут постійно лиється потоком брехня.
Пропоную збирати тут підступну  брехню і якось спільно боротися з цим ганебним явищем.
1 Отож на першому місці - Мирослава, через яку зафлуджена  гілка про Залужного.

Таких, как ты антисемитов нужно под жопу ногой гнать в мордор, там тебя поймут и обогреют, еще и денежку дадут, если уже не дают.
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

Подивіться зараз на цьому своєму останньому пості - невже нема кнопки редагувати на нижній панельці ліворуч? там де "цитувати", "відповісти", "повідомити модератору"
Вона зникає хвилин через 15, але спочатку є
Відповісти  цитувати повідомити модератора.
Більш нічого
   
У старой стукачки - патриотки в экзиле жопа пригорела
   
Re: Мене оббріхують, обмовляють, знеславлюють…

20 хвилин в мене редагування діє. Засік

За цей час срач як правило на 2-3 сторінки розростається
   
20 хвилин в мене редагування діє. Засік
так у всіх в кого є та кнопка.
   
Я, наприклад, вважаю, що форумного дописувача характеризує лише одне - його дописи.

А нападки, лайка, образи, приниження, брехня, перекручування, маніпуляції, навішування ярликів...  характеризують лише того, хто цим займається.

Тож не переймайтесь і не звертайте уваги.
Розумні люди будуть судити про Вас лише по ваших дописах, а не по тому, що про Вас пишуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія