Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви ставитесь до біженців які до сих пір не повернулись

:shuffle:

Пане Картопля, ви створили неправильне голосування. Є біженці жінки і діти, а є біженці -- здорові чоловіки.
   
Пане Картопля, ви створили неправильне голосування. Є біженці жінки і діти, а є біженці -- здорові чоловіки.
нє, йому чоловіки похуй. Головне, щоб жінки пішли воювати.

У нього якийсь пунктик щодо жінок. Або не стоїть, або галубая луна.  :umnik2:
   
Моя думка: хто хотів за кордон до війни це зрозуміло. В кого нічого не лишилось більше того. Це крайнощі які я розумію. Але тих, хто скористався спрощеним виїздом під час війни, не дуже. Це не зрадники, радше опортуністи.
   
;o песдою, батінька, песдою.  :kez_04:  у мене вона є, а у тебе немає. От ти і воюй.


А якщо серйозно, то кажу ж: якби і хотіла - вже не візьмуть.

багато років жінки вели боротьбу за те щоб на це не звертали увагу. і я підтримую цю боротьбу за права жінок 
   
нє, йому чоловіки похуй. Головне, щоб жінки пішли воювати.

У нього якийсь пунктик щодо жінок. Або не стоїть, або галубая луна.  :umnik2:


Він надивився цей польський фільм: 1920 Варшавська битва (2011) / 1920 Bitwa Warszawska (2011): https://www.youtube.com/watch?v=VSz5w92mZv4

Відповідно до цього фільму: 1920 Варшавська битва (2011) / 1920 Bitwa Warszawska (2011): https://www.youtube.com/watch?v=VSz5w92mZv4 , поляки з косами йшли на війну, а польки-стриптизерки ставали кулеметницями, коли над Польщою нависла смертельна небезпека в 1920 році.
   
багато років жінки вели боротьбу за те щоб на це не звертали увагу. і я підтримую цю боротьбу за права жінок 
покажи, хто і де боровся за рівні права під час війни?
   
Пане Картопля, ви створили неправильне голосування. Є біженці жінки і діти, а є біженці -- здорові чоловіки.

є і цілі сім'ї вже
жінки діти і здорові чоловіки
   
покажи, хто і де боровся за рівні права під час війни?

однозначно! в Україні за рівні права боротись перестали з початком війни 
   
однозначно! в Україні за рівні права боротись перестали з початком війни 
:suicide2:
   
але так можна виправдати будь що. Нє?
Так.
Наприклад відсутність петріотів в Харкові і Одесі.
Заміну главкома.
Секретутку з незрозумілими повноваженнями
і відсутністю будь-якої відповідальності.
Тебе, провокатора в тилу з подібними темами.
   
Пане Картопля, ви створили неправильне голосування. Є біженці жінки і діти, а є біженці -- здорові чоловіки.
І шо?
Здорові бігають шіидше.
Арестович он аж до штатів добіг.
Та й ще багато хто аж до Ліссабону,
   
Так.
Наприклад відсутність петріотів в Харкові і Одесі.
Заміну главкома.
Секретутку з незрозумілими повноваженнями
і відсутністю будь-якої відповідальності.
Тебе, провокатора в тилу з подібними темами.

реально пишаюся твоєю трансформацією з конспіролога недоуки в справжнього Патріота
   
Як до безповоротних втрат, в цій війні вони вже нам не допоможуть.  :-)o 
   
чому? у нас же ж у всіх рівні права
а рівні права це і рівні обов'язки

а як із цим в Ізраілі?

та й в нашій конституції записано "Захист Держави обов'язок всіх громадян" (не написано "всіх чоловіків")
   
а як із цим в Ізраілі?

та й в нашій конституції записано "Захист Держави обов'язок всіх громадян" (не написано "всіх чоловіків")
тільки чоловіків в обовязковій формі, а в жінок у добровільній :laugh:
   
чим ти (чи будь яка інша особа жіночої статі) собі виборола право не захищати країну? поясни

Можливо тому, що я повинна длростити дитину до повноліття ?
   
https://www.bbc.com/russian/uk/2009/09/090901_uk_evacuees

1 сентября 1939 года, в день начала Второй мировой, в Великобритании началась самая массовая за ее историю операция по эвакуации детей.

Более полутора миллионов, в большинстве своем без родителей, переехали из крупных городов в деревни и малонаселенные регионы страны.

Эвакуировали также в Канаду

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Children%27s_Overseas_Reception_Board

Останнє редагування: 11 лютого 2024 13:43:09 від Billi
   
Перший пункт
   
Зрадники
   
Нет пункта "Завидую ребятам и хочу влиться в их стройные ряды"
   
Начитався ФУПу (і не лише), проголосував за останній пункт. Правильно?
Не вистачає пункту "заздрю".  :pooh:
   
Не вистачає пункту "заздрю".  :pooh:
також Не вистачає пункту "заздрю і вважаю зрадниками"  :shuffle:
   
Моя думка: хто хотів за кордон до війни це зрозуміло. ... Але тих, хто скористався спрощеним виїздом під час війни, не дуже. ...
а якщо:
хотів за кордон до війни, Але скористався спрощеним виїздом вже аж під час війни (і таких багато)
тоді як класифікувати?
   
Re: Як ви ставитесь до біженців які до сих пір не повернулись

;o песдою, батінька, песдою.  :kez_04:  у мене вона є, а у тебе немає. От ти і воюй.


А якщо серйозно, то кажу ж: якби і хотіла - вже не візьмуть.
так не про тебе і мова а про загал. як права-то всі на місці і вимагають а як рівні обовязки то зразу-ви корнєт..... А суфражистки то не такі як ти-вони і щоб їм відкрити двері у будинок не сприймають як галантність а в штики чи оплату в ресторані зустічі. ось це реально жінки за рівноправя і власну тгідність та самостійність,а ти -як тобі вигідно.
   
скористався спрощеним виїздом вже аж під час війни (і таких багато)
тоді як класифікувати?
напевно саме так і класифікувати
   
напевно саме так і класифікувати
зрадником чи опортуністом?  :shuffle:
   
Re: Як ви ставитесь до біженців які до сих пір не повернулись

Можливо тому, що я повинна длростити дитину до повноліття ?
мова не про такихз. тут мови нема. мова була про жінок БЕЗ дітей призивного віку.
 не хочуть буьти там рівноправними то не можуть вимагати рівноправя і в інших областях. А матерям шана і повага-виховати дитину то велика робота і такі жінки власне і НЕ мають часу "рівноправям "займатися. це царина власне таких "фемен" коли діти в дома їх не тримають за поділ :)
   
Усі військовозобов'я́зані, хто виїхав  будь-коли і не повернувся, є втікачами і мають  бути позбавленні права вибирати і бути обранними, хоча б на деякий час
   
Усі військовозобов'я́зані, хто виїхав  будь-коли і не повернувся, є втікачами і мають  бути позбавленні права вибирати і бути обранними, хоча б на деякий час
гіпотетичний Петро Підопривишня
яки виїхав 20р. тому і "забив" на Україну,
оце зараз гірко заплакав у куточку.
Як йому далі жити?

п.с.
ви ж таки огласите весь список.
- якщо виїхав 20р. тому
- 10р. тому
- ДО 24.02.2022
- після 24.02.2022
- після 24.02.2022 через офіційний пункт пропуску
- після 24.02.2022 нештатним способом (черз тису, ...)
   
гіпотетичний Петро Підопривишня
яки виїхав 20р. тому і "забив" на Україну,
оце зараз гірко заплакав у куточку.
Як йому далі жити?

п.с.
ви ж таки огласите весь список.
- якщо виїхав 20р. тому
- 10р. тому
- ДО 24.02.2022
- після 24.02.2022
Будь-коли
А навіщо йому такі права?
   
зрадником чи опортуністом?  :shuffle:
та ні, як "скористалися спрощеним виїздом і можливістю перебування за кордоном". Зрозуміло, що тут є купа деталізацій - чи допомагають по мірі сил Україні, чи верещать на кожному кроці "мені Україна нічого НЕ ДАЛА, а тут я отримав ВСЕ і на халяву" і т.п.
Насправді зараз за кордоном здебільшого ті, кому є на кого спертися, тобто близькі родичі в інших країнах, і спертися навіть не матеріально, а в плані складнощів перебування у чужій країні, ті, хто реально попри все вирішив будь-що тут осісти, скориставшись ситуацією, ну і можливо ті, в кого не стало житла в Україні - стільки зруйновано..
Про себе скажу. Ніколи навіть гадки не мала би взагалі кудись їхати - чи й не цінність моє життя, та й Дніпро слава Богу не під окупацією..А так от у доньки є квартира тут, наполегливо кликали, ну і.. Кому від того стало гірше?..
   
Якщо людина військовозобов'я́зана, то не має значення  де і скільки часу вона десь знаходиться
   
Усі військовозобов'я́зані, хто виїхав  будь-коли і не повернувся, є втікачами і мають  бути позбавленні права вибирати і бути обранними, хоча б на деякий час
+
   
Усі військовозобов'я́зані, хто виїхав  будь-коли і не повернувся, є втікачами і мають  бути позбавленні права вибирати і бути обранними, хоча б на деякий час
які є підстави для цього?
якщо вони не були класифіковані втікачами до 24.02.2022р,
то чому це має статися зараз?

ти ттчно lawyer, чи вантажником в "Рукавичці" ?

і дата 24.02.2022 (переломна) є суттєва для класифікації. якщо вже бажаєш погратися в казуїстику.
до чи після.
юридично є інший стан в країні.
   
якщо вони не були класифіковані втікачами до 24.02.2022р,
то чому це має статися зараз?
Зараз вони знаходяться за кордоном напівлегально (стосовно України, звісно, а не стосовно країни перебування)
   
Зараз вони знаходяться за кордоном напівлегально (стосовно України, звісно, а не стосовно країни перебування)
хто сказав про напівлегально ?
99% залишило УА через офіційні пункти пропуску, надавши певні документи для підтвердження права виїзду. тобто повнісю легально. (а яка якість тих док-тів то інше питання)
через тису, в багажнику, через гори - макс. 1%
   
які є підстави для цього?
якщо вони не були класифіковані втікачами до 24.02.2022р,
то чому це має статися зараз?

ти ттчно lawyer, чи вантажником в "Рукавичці" ?
Якщо є обов'язок - його треба виконувати і нести відповідальність
Доречно прийняти такий закон
   
хто сказав про напівлегально ?
99% залишило УА через офіційні пункти пропуску, надавши певні документи для підтвердження права виїзду. тобто повнісю легально. (а яка якість тих док-тів то інше питання)
через тису, в багажнику, через гори - макс. 1%
а ви запитайте у якого-небудь умовного "європейця", який за тиждень до війни поїхав наприклад до Швейцарії у двотижневе відрядження, а потім вирішив там залишитися ("бо в Україну повертатися вже було небезпечно") - скільки разів він відтоді з"їздив в Україну провідати свій дім.
Я вам скажу, скільки. Нуль разів. Знаєте, чому? Нуот. Тому моє визначення - це напівлегально з точки зору України. А ви як трактуєте цей стан?
   
Всі хто досі не повернувся - досі живі. Нехай живуть за кордоном та бережуть свої життя, життя дітей, батьків , всіх хто виїхав з ними. Сьогодні у Харкові траур по загиблим у пожежі. Якби ця родина виїхала вони всі були би живі.
  Згоріло 14 будинків. Загинуло 7 людей. Загиблих цуциків на  ланцюгах і котів ніхто не рахував.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія