Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як ви ставитесь до біженців які до сих пір не повернулись

Опитування
?
Всього проголосувало: 105
Цілком позитивно. Бережіть себе любі і повертайтесь коли закінчиться війна. Або і не повертайтесь теж правильно!  32 
 
 31% 
Нейтрально. Їх вибір.  44 
 
 42% 
Трохи негативно. В цілому кожний будівельник свого щастя але осадочок є  16 
 
 15% 
Цілком негативно. Зрадники.  13 
 
 12% 




 :shuffle:
   
Пофігу. Це їх життя.
   
Пофігу. Це їх життя.

але так можна виправдати будь що. Нє?
   
Якщо це пенсіонери, жінки, діти - позитивно
Чоловіки призовного віку - боягузи
   
Дивлячись до яких
Хто все втратив, то не можу судити
Негативно, до тих, що просто звалили шукати халяви і кращого життя
Цілком негативно до тих, хто втік і ще й плює на країну
   
Якщо це пенсіонери, жінки, діти - позитивно
Чоловіки призовного віку - боягузи

жінки 20-50 без дітей
чим вони відрізняються від чоловіків?
   
жінки 20-50 без дітей
чим вони відрізняються від чоловіків?
Вони не військовозобов'я́зані
   
Вони не військовозобов'я́зані

чому? у нас же ж у всіх рівні права
а рівні права це і рівні обов'язки
   
Ну, таке
Звалили, то звалили
Бісить, коли виставлять фотки радісних вечірок/гулянок, а в той час країна стікає кров'ю
Та країна, яка дала їм можливість заробити бабла і зараз шикувати за кордоном

   
чому? у нас же ж у всіх рівні права
а рівні права це і рівні обов'язки
Так вирішила Рада
   
Так вирішила Рада

наразі з юридичної точки зору до жінок претензій звичайно немає
але треба законодавство змінювати
прийшов час усвідомити що жінка це повноцінний член суспільства 
   
Їх варто сортувати. Хтось поїхав від сирен і розважитись. Хтось від сирен, але намагається якось допомагати ЗСУ звідти. А хтось вимушено, бо втратив все.
   
Начитався ФУПу (і не лише), проголосував за останній пункт. Правильно?
   
Начитався ФУПу (і не лише), проголосував за останній пункт. Правильно?

брешеш
   
найбільше бісять ті, хто виставляє фотки в соцмеражах, як їм там писдато живеться
   
Potato, що за нервові наративи?
Автор, здається, має поіменну статистику голосування, хіба ні?
   
Potato, що за нервові наративи?
Автор, здається, має поіменну статистику голосування, хіба ні?

звичайно маю

але ти можеш присоромити мене

кинь тут скан голосування як він у тебе виглядає
   
найбільше бісять ті, хто виставляє фотки в соцмеражах, як їм там писдато живеться
необов"язково фотки
можна наприклад зробити репортаж з різдвяного ринку у Німеччині - точно під сирени та ракети в Україні
можна розказати, як тобі чудово живеться у НюЙорку, і на надриві повідати як тобі за рік тепер вже рідна і кохана Америка ДАЛА у рази більше ніж та Україна, яку наразі - з висоти можливості відвідати різні амерські ресторани та полежати на флоридському пляжі - хіба що трохи шкода
можна зняти ролік з собою, коханим молодим чоловіком, на березі Женевського озера, і викласти той ролік на ФБ - теж під сирени та ракети запущені паРашею по Україні
ну і можна просто показово демонстративно постити у соцмережах котиків та собачок
   
необов"язково фотки
можна наприклад зробити репортаж з різдвяного ринку у Німеччині - точно під сирени та ракети в Україні
можна розказати, як тобі чудово живеться у НюЙорку, і на надриві повідати як тобі за рік тепер вже рідна і кохана Америка ДАЛА у рази більше ніж та Україна, яку наразі - з висоти можливості відвідати різні амерські ресторани та полежати на флоридському пляжі - хіба що трохи шкода
можна зняти ролік з собою, коханим молодим чоловіком, на березі Женевського озера, і викласти той ролік на ФБ - теж під сирени та ракети запущені паРашею по Україні
ну і можна просто показово демонстративно постити у соцмережах котиків та собачок

ліпше вже котики і  песики, ніж те що вище
   
кинь тут скан голосування

Скан? Навіщо? Я ж сказав, цього недостатньо?
(Останній пункт виділено болдом, там наразі один голос - мій).
   
Скан? Навіщо? Я ж сказав, цього недостатньо?
(Останній пункт виділено болдом, там наразі один голос - мій).

ну так кинь скан де він виділений болдом
я ж не проти
   
Скан? Навіщо? Я ж сказав, цього недостатньо?
(Останній пункт виділено болдом, там наразі один голос - мій).

Той болд бачиш тільки ти, а не автор голосувалки, як і інші
   
Зрозуміло, що все дуже залежить від ситуації.

Але загалом постійно відчувається збільшення якогось відчуження. Українці в Україні і за кордоном дуже по іншому переживають і сприймають всі події і відчувається, що все менше розуміють одні одних. Той факт, що більшість із закордонних  ніяк не допомагають Україні і її армії теж не дуже сприймається.
   
ліпше вже котики і  песики, ніж те що вище
не знаю
мене і котики з песиками дратують - таке враження, що людина хоче підкреслити, наскільки вона наразі відсторонена, наскільки то вже НЕ ЇЇ проблеми
   
не знаю
мене і котики з песиками дратують - таке враження, що людина хоче підкреслити, наскільки вона наразі відсторонена, наскільки то вже НЕ ЇЇ проблеми

Не знаю чи це обов'язково підкреслення. Можливо це вже дійсно не її проблема. Ну просто не цікаво, що там відбувається в Україні.
   
не знаю
мене і котики з песиками дратують - таке враження, що людина хоче підкреслити, наскільки вона наразі відсторонена, наскільки то вже НЕ ЇЇ проблеми

я в Україні пощу котиків і песиків. в тому числі щоб було зрозуміло що жити зараз Києві це не є геройством чи самогубством
   
Не знаю чи це обов'язково підкреслення. Можливо це вже дійсно не її проблема. Ну просто не цікаво, що там відбувається в Україні.
напевно що таки справді нецікаво
але навіщо це демонструвати котиками та песиками на своїй сторінці - адже переважна частина твоїх ФБ-друзів наразі в Україні?
   
я в Україні пощу котиків і песиків. в тому числі щоб було зрозуміло що жити зараз Києві це не є геройством чи самогубством
а от це вже зовсім інакше сприймається, коли людина сама в Україні
я хз..можливо, у мене якась ..неправильна уява
   
чому? у нас же ж у всіх рівні права

Безотносительно топика. "Равные" права не означают "одинаковые".
   
Безотносительно топика. "Равные" права не означают "одинаковые".

ок скажемо урівноважені
Права мають бути урівноважені обв'язками принаймні для дорослих людей в продуктивному віці
ні?
   
ок скажемо урівноважені
Права мають бути урівноважені обв'язками принаймні для дорослих людей в продуктивному віці
ні?
мужик, ти чого до жінок доябався? Не стоїть?? А жінки тут до чого, шо ти їх женеш воювати???
   
мужик, ти чого до жінок доябався? Не стоїть?? А жінки тут до чого, шо ти їх женеш воювати???

страшно? мужикам теж страшно
   
страшно? мужикам теж страшно
фі.. Корнет, ві женщіна? (с)
   
але може так статися що не залишиться чоловіків


Якщо ти помітив, то я кагбе не особо і помітила, що вони є, з огляду на те, що сама по господарству з усим справляюся.
   
фі.. Корнет, ві женщіна? (с)

може так статися що не залишиться чоловіків

але поясни чим жінки такі особливі? вони  інклюзивні?
   
Якщо ти помітив, то я кагбе не особо і помітила, що вони є, з огляду на те, що сама по господарству з усим справляюся.

ну і на нулі даси собі раду (tu)
   
може так статися що не залишиться чоловіків

але поясни чим жінки такі особливі? вони  інклюзивні?
:umnik2: я не можу зрозуміти: ти оце зараз прикидаєшся, тобто, дуркуєш, чи ти і справді такий?
   
ну і на нулі даси собі раду (tu)
колись була така мистля, але мене вже не візьмуть - хіба що через МО.
   
:umnik2: я не можу зрозуміти: ти оце зараз прикидаєшся, тобто, дуркуєш, чи ти і справді такий?

чим ти (чи будь яка інша особа жіночої статі) собі виборола право не захищати країну? поясни
   
чим ти собі виборола право не захищати країну? поясни
;o песдою, батінька, песдою.  :kez_04:  у мене вона є, а у тебе немає. От ти і воюй.


А якщо серйозно, то кажу ж: якби і хотіла - вже не візьмуть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія