Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!

При наявних ресурсах якщо наступні три місяці будуть не гіршими, ніж останні три місяці із Залужним це можна буде вважати непоганим результатом.
Але ви очевидно вважаєте, що має бути щось набагато краще. А що саме і чому воно можливо не пишете.

Я бажаю перемоги.
Звісно, розумію що її здобути важко.
Але я пишу  не як військовий,  а як пересічний українець, якому бажати таких успіхів нашим ЗСУ не заборонено.
   
Re: Сирський!

Даремно ви шукаєте аргументи відставки Залужного. Немає ніяких аргументів. Ніхто це все рівно не зрозуміє. :gigi:

   
Re: Сирський!

Таке враження наче Гай Юлія Цезаря звільнили, чи Македонського.
Спокійніше.
   
Re: Сирський!

Ну нарешті ми дізналися, за що відповідає Залужний: за контроль. Не вмієш контролювати - на хуй із пляжу, це тобі будь-хто скаже з керівників. Ну і тепер зрозуміло, звідки в Залужного час на дисертацію: Сирський на собі все тягнув  :weep:

Я про це багато разів питав.Залужний відповідає за перемоги,а все погане роблять Сирьскі,Тарнавські та Наєви?Це зворотній бік Зеленського коли допомогу дають йому,а факапи це тупі бояри,депутати,міністри,яких ніколи не карають.
   
Re: Сирський!

Таке враження наче Гай Юлія Цезаря звільнили, чи Македонського.
Спокійніше.

Ти це кому радиш ? Тут по моєму ніхто й не хвилюється.
   
Re: Сирський!

Для збільшення втрат не обов'язково має бути штурмова.

Ще один стратєг ніяк до генштаба не долізе  :facepalm1:
З якого хера раптом "мали би зрости до 2000-3000 на добу"? Бо тобі на дивані так хочеться?
А чому не до 5000-6000, чи 10000?
   
Re: Сирський!

Колись Сирський відповідав за Бахмут. Які там результати?
там похований вагнер.Також Сирський відповідав за оборону Київа та звільнення півночі України та за слобожанську операцію за звільнення харківської області
   
Re: Сирський!
TC

Не включай дуру. Командувач сухопутних військ - це фігура з колосальними повноваженнями, яка керує найбільшою кількістю процесів в ЗСУ, порівняно з командувачами інших родів військ, включаючи питання мобілізації і підготовки мобілізованих.
І якщо ти вже звинувачуєш Залужного у провалі навчання, то Сирський тут буде винуватий ніяк не менше. Перший не проконтролював, другий не виконав.

Цікаво. На що спирається виділене ствердження?
   
Re: Сирський!

Таке враження наче Гай Юлія Цезаря звільнили, чи Македонського.
Спокійніше.

Сумніше що льють лайно як на Залужного,так на Сирського.
   
Re: Сирський!

А хто командувачем сухопутних військ став?
Щось не можу знайти
   
Re: Сирський!

Даремно ви шукаєте аргументи відставки Залужного. Немає ніяких аргументів. Ніхто це все рівно не зрозуміє. :gigi:
Залужний не здав би Україну, навіть якби жабенятко зуміло доквакатися посрєдінє, а сирський зробить шо вєлєно. Оце і причина відставки.
   
Re: Сирський!

Даремно ви шукаєте аргументи відставки Залужного. Немає ніяких аргументів. Ніхто це все рівно не зрозуміє. :gigi:

Об'єктивно якщо враховувати ті закиди на адресу Залужного з боку прихильників Зеленського, то в такому разі наступником мав би бути точно не Сирський.

Проте Сирський у одному точно кращий за Залужного. У нього досить неоднозначна репутація, немає величезних рейтингів довіри і його політичну кар'єру не можна уявити навіть при дуже багатій фантазії.

В цьому він дійсно кращий. Кращий для Зеленського.
   
Re: Сирський!

Ще один стратєг ніяк до генштаба не долізе  :facepalm1:
З якого хера раптом "мали би зрости до 2000-3000 на добу"? Бо тобі на дивані так хочеться?
А чому не до 5000-6000, чи 10000?

Пиши що вважатимеш успіхом за три місяці Сирського, а що ні
   
Re: Сирський!

Я всього лише повторюю слова журналістів, того самого Бутусова, і прасцігосподи Арестовича. Беріть приклад із кацапів: закопалися - просунулися далі.

Ви чи їбанулись всі, чи я не знаю...

   
Re: Сирський!

Таке враження наче Гай Юлія Цезаря звільнили, чи Македонського.
Спокійніше.
Нельсона і тепер ми беззахисні як котенята :weep:
   
Re: Сирський!

Це те саме, як в нас Казали Садовий краде нати вам його колишнього заступника Свинютку  [ua]
   
Re: Сирський!

Я про це багато разів питав.Залужний відповідає за перемоги,а все погане роблять Сирьскі,Тарнавські та Наєви?Це зворотній бік Зеленського коли допомогу дають йому,а факапи це тупі бояри,депутати,міністри,яких ніколи не карають.

Я не дуже розумію, навіщо взагалі треба було розкручувати Залужного як політичну фігуру. Той, хто це робив, тільки зробив йому ведмежу послугу. А так зробили з Залужного безгрішного месію, а тепер носяться з його відставкою як із писаною торбою.
   
Re: Сирський!

Таке враження наче Гай Юлія Цезаря звільнили, чи Македонського.
Спокійніше.

Зеленський можливо злякався подібних аналогій.
   
Re: Сирський!

Об'єктивно якщо враховувати ті закиди на адресу Залужного з боку прихильників Зеленського, то в такому разі наступником мав би бути точно не Сирський.

Проте Сирський у одному точно кращий за Залужного. У нього досить неоднозначна репутація, немає величезних рейтингів довіри і його політичну кар'єру не можна уявити навіть при дуже багатій фантазії.

В цьому він дійсно кращий. Кращий для Зеленського.

Тобто ви визнаєте, що Валерій Федорович таки готував собі політичне майбутнє?
   
Re: Сирський!

Залужний не здав би Україну, навіть якби жабенятко зуміло доквакатися посрєдінє, а сирський зробить шо вєлєно. Оце і причина відставки.

Тобто справа вже не у героїчному українському віїську та народові?
   
Re: Сирський!

Тобто ви визнаєте, що Валерій Федорович таки готував собі політичне майбутнє?

Зеленський очевидно боявся, що так.
   
Re: Сирський!

Зеленський очевидно боявся, що так.

Факти?Я дебілам вже пояснював що цей крок то мінус Зе та плюс За.
   
Re: Сирський!

Тобто ви визнаєте, що Валерій Федорович таки готував собі політичне майбутнє?

Не знаю, але чому б і ні. Зеленський всім обіцяв, що йде на один термі. А що після нього ?
   
Re: Сирський!

там похований вагнер.Також Сирський відповідав за оборону Київа та звільнення півночі України та за слобожанську операцію за звільнення харківської області

А ще там поховані наши досвідчені, боєздатні частини, яемх потім так не вистачило воітку і які халтурно , нашвидкоруч зліплені бригади гвардії наступу і близько не змогли замінити. А рашка там клала в основному біомусор зеківський.
   
Re: Сирський!

Цікаво. На що спирається виділене ствердження?

читай
   
Re: Сирський!

вважаю що зараз вже потрібно припинити розмови на цю тему.... наслідки ми побачимо по рішенням, вчинкам, подіям і результатам починаючи з завтрашнього ранку...
   
Re: Сирський!

Немає інших пояснень, що журналістам закрили рота, це повернення до цензури.
О,ти і в цій гілці дрищешактивно занепадаєш духом?
Це також робоча версія пацанів з передка,чи це вже твоя ,особиста?
   
Re: Сирський!

В Залужного був один великий плюс, який зіграв для України дуже позитивну роль - він ні з ким не ділився своїми планами. :D
   
Re: Сирський!

Факти?Я дебілам вже пояснював що цей крок то мінус Зе та плюс За.

Конкретно натепер це так. Але розрахунок на те, що без уваги медіа Залужний поступово втратить підтримку.
   
Re: Сирський!

Піздєц клоуну
   
Re: Сирський!

В Залужного був один великий плюс, який зіграв для України дуже позитивну роль - він ні з ким не ділився своїми планами. :D

типу збив Ил-76 коли ніхто у офісі не був в курсах?
   
Re: Сирський!

Конкретно натепер це так. Але розрахунок на те, що без уваги медіа Залужний поступово втратить підтримку.

Ну тобто маячня і сподівання замість фактів
   
Re: Сирський!

Конкретно натепер це так. Але розрахунок на те, що без уваги медіа Залужний поступово втратить підтримку.

Кучма теж так сподівався, звільняючи Ющенка.
   
Re: Сирський!

Не знаю, але чому б і ні. Зеленський всім обіцяв, що йде на один термі. А що після нього ?

Ну тоді в нього класна можливість розпочати політичну кар'єру. Один відставний генерал у нас уже є, з Прямого не вилазить зі зрадою, буде тепер Залужний  :gigi:
   
Re: Сирський!

В Залужного був один великий плюс, який зіграв для України дуже позитивну роль - він ні з ким не ділився своїми планами. :D

Але під час контрнаступу це не спрацювало
   
Re: Сирський!
Via

Таке враження наче Гай Юлія Цезаря звільнили, чи Македонського.
Спокійніше.
Стрічка новин у Фейсбуці аж тріщить від фоток Залужного і слів підтримки.
Ось ще й народна творчість, заціни:

ЛЕГЕНДА ПРО ПЕРШОГО
 ЛИЦАРЯ ЛАНСЕЛОТА

Він ще повернеться! Це знають люди,
наш лицар із легенди Ланселот,
дістане меч і покарає Зло.
Так за сюжетом. Значить, так і буде!

Здолає він усі на світі мури,
на  вірному своєму скакуні,
щоб врятувати рідний Камелот,
який уже два роки у вогні.
На цьому тлі ганебні і дрібні
всі ці інтриги короля Артура.
Та й чи Артур насправді він чи ні?
На авансцені тільки Ланселот.

У нього все є майже, як годиться,
і меч іще не скоро притупиться
і лицарів відважних є загін,
а камелотців просить лиш молиться,
та щоб надійний викували щит.
Все інше зробить їхній перший лицар.
А хто, скажіть, на Божу милість, він,
той, хто на троні вже багато літ?

Він буде битися з Драконом до загину!
Він до кінця зіграє свою роль,
якщо його підступно тільки в спину
не вдарить той, хто начебто король.

Повернеться він скоро! Не журіться!
Він до кінця зіграє свою роль,
бо він поки що лише перший лицар,
а за сюжетом потім він король.

Анатолій Новиков
08.02.2024.

.

.
   
Re: Сирський!

Сьогодні-завтра, ну, до понеділка, ми десь потужно і відносно результативно вдарило по кацапам.. Буде маленький контрнаступ-контратака.
"Запомните этот твит"@
   
Re: Сирський!

не існує ніяких критеріїв успіху-неуспіху Сирського на наступні три місяці.

це все залежить від того скільки йому дадуть ресурсів.
чи навпаки скільки ресурсів йому не буде вистачати.

я вважаю що ця відставка є заміною шила на мило. продиктована виключно персональними політичними страхами комедіанта Голобородька
   
Re: Сирський!
TC

читай

І шо там я маю прочитати?
Ти пальцем ткни.
   
Re: Сирський!

Ну тоді в нього класна можливість розпочати політичну кар'єру. Один відставний генерал у нас уже є, з Прямого не вилазить зі зрадою, буде тепер Залужний  :gigi:

Якщо б вибори були за планом у березні-квітні і Залужний балотувався на них він би переміг. Розрахунок ОП, що далі його популярність падатиме.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія