Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сирський!

Re: Сирський!
TC

На фупі успіхів з Сирським не може бути апріорі

Не ФУПом єдиним живе Україна.  ;)
   
Re: Сирський!

На фупі успіхів з Сирським не може бути апріорі

А якщо спробувати дати відповідь по суті?
   
Re: Сирський!

А якщо спробувати дати відповідь по суті?

Викладіть свій варіант успіх/не успіх
   
Re: Сирський!

Наша стратегія зараз очевидна - оборона, і копати, копати, копати, берегти особовий склад і не воювати зайвий раз за хатинку лісника. Розмінювати територію на втрати кацапів і чекати, доки їм це набридне або доки в нас не з'явиться відповідна технологічна перевага, що дасть змогу їх перемагати. Поки що ресурсно Рашка переважає, нема де правди діти. Ось із цим "копати, копати, копати" у Залужного був якийсь бзік.

Ну так це те, що й відбувається останні місяці. Якщо нічого не зміниться, то який сенс всіх цих ротацій керівництва.
   
Re: Сирський!

Ну так це те, що й відбувається останні місяці. Якщо нічого не зміниться, то який сенс всіх цих ротацій керівництва.

Надмірна самостійність, спроби здійснювати контакти в обхід МО, статті в газетах із поясненнями "чому я все просрав", а також уникнення відповідальності. Я вже писав: пройобує контрнаступ Залужний, а винуватий Зеленський.
   
Re: Сирський!

Оооо!
Бачу розгубленість прихильники певної політсили одразу після оголошення відставки змінилася чітким шпаренням по методичці!
 :laugh:
   
Re: Сирський!

А Сирський?

ти в нього краще запитай хто відповідає за навчання, ну і заодно хто здійснює загальне керівництво ТЦК, а також ОК, які безпосередньо керують і контролюють діяльність ТЦК
   
Re: Сирський!

Викладіть свій варіант успіх/не успіх

Це не я змінюю військове керівництво через нібито відсутність результатів. І не я це захищаю.
Тож хочеться знати яких результатів не вистачає і які мали б з'явитися зі зміною військового керівництва?
   
Re: Сирський!

Ну тоді виникає питання, а за що тоді відповідав Залужний у Генштабі?  :gigi:
гугель в поміч

пс ти б так вже сильно не підскакував би в такт  з кацапами

   
Re: Сирський!

Розрив шаблонів, з одніє сторони треба щось міняти, з іншої Сирський нічого не змінить.

З одніє сторони Зеленський тільки втратить від цієї ротації, з іншої Зеленський все робить логічно.

Шизофренія зелени досгяла апогею. :lol:
   
Re: Сирський!

Одним словом тепер абсолютно вся відповідальність на Офісі Президента. Сирський по суті буде як Шмигаль - просто рядовий виконавець.
Якщо не буде якихось швидких і очевидних позитивних змін, це кінець Зеленського як політика.

а до тепер на кому була?
   
Re: Сирський!

ти в нього краще запитай хто відповідає за навчання, ну і заодно хто здійснює загальне керівництво ТЦК, а також ОК, які безпосередньо керують і контролюють діяльність ТЦК

Я вже зрозумів: Залужний у ГШ тільки фейсом світив, а всім керував Сирський, нє?
   
Re: Сирський!

Надмірна самостійність, спроби здійснювати контакти в обхід МО, статті в газетах із поясненнями "чому я все просрав", а також уникнення відповідальності. Я вже писав: пройобує контрнаступ Залужний, а винуватий Зеленський.

Тобто все зводиться до того, що Залужний був не повністю підконтрольний і занадто медійний?
А треба когось як Шмигаль?
   
Re: Сирський!

Надмірна самостійність, спроби здійснювати контакти в обхід МО, статті в газетах із поясненнями "чому я все просрав", а також уникнення відповідальності. Я вже писав: пройобує контрнаступ Залужний, а винуватий Зеленський.

Типу він з Сирським буде менше пройобувати. Тепер він взагалі буде крайнім у будь чому. Всі будуть порівнювати Сирського з Залужним, але все будуть валити на Зеленського.
   
Re: Сирський!

Це не я змінюю військове керівництво через нібито відсутність результатів. І не я це захищаю.
Тож хочеться знати яких результатів не вистачає і які мали б з'явитися зі зміною військового керівництва?

Як на мене, то кацапські втрати в особовому складі мали би зрости до 2000-3000 на добу
   
Re: Сирський!

Як на мене, то кацапські втрати в особовому складі мали би зрости до 2000-3000 на добу

І як це Сирський зможе зробити без збільшення кількості озброєнь (що не залежить від нього і не залежало від Залужного)?
   
Re: Сирський!

Як на мене, то кацапські втрати в особовому складі мали би зрости до 2000-3000 на добу
як ти запишешся добровольцем у штурмову то ТОЧНО так і буде. (tu)  B-)
   
Re: Сирський!

Типу він з Сирським буде менше пройобувати. Тепер він взагалі буде крайнім у будь чому. Всі будуть порівнювати Сирського з Залужним, але все будуть валити на Зеленського.

Так це проблема Зеленського, він верховний головком, йому і вирішувати. Не треба робити ікону з людей, навіть героїчних і з заслугами в минулому.
   
Re: Сирський!

Тобто все зводиться до того, що Залужний був не повністю підконтрольний і занадто медійний?
А треба когось як Шмигаль?

Зеленський так вирішив. Мав право і зробив, і йому за це відповідати.
   
Re: Сирський!

І як це Сирський зможе зробити без збільшення кількості озброєнь (що не залежить від нього і не залежало від Залужного)?

Я не збираюсь відповідати на всі ваші питання.
Я теж не змінював військове керівництво.
Оскільки ви не хочете написати що вважали би успіхом Сирського за три місяці, то напишіть що буде розцінюватись як невдача
   
Re: Сирський!

А хз, може, він такий самий буде, час покаже. Це компетенція Зеленського ухвалювати такі рішення. Зі свого керівного досвіду скажу, що з людьми треба вміти прощатися, якщо вони не дають результату, бо практика показує, що результату не буде.
Керівний досвід? Міняй легенду, бо ти ботяра зранку до пізньої ночі не вилазиш з форуму. Тільки за вчора ти сотню повідомлень настрочив.
   
Re: Сирський!

Керівний досвід? Міняй легенду, бо ти ботяра зранку до пізньої ночі не вилазиш з форуму. Тільки за вчора ти сотню повідомлень настрочив.

 :gigi:  (tu)
   
Re: Сирський!

Наша стратегія зараз очевидна - оборона, і копати, копати, копати, берегти особовий склад і не воювати зайвий раз за хатинку лісника. Розмінювати територію на втрати кацапів і чекати, доки їм це набридне або доки в нас не з'явиться відповідна технологічна перевага, що дасть змогу їх перемагати. Поки що ресурсно Рашка переважає, нема де правди діти. Ось із цим "копати, копати, копати" у Залужного був якийсь бзік.

"Наша стратегія" це чия? ти в якому роді військ служиш? На якій посаді, в якому званні?
Стратєгу не спадало на думку, що не закопувались, бо була можливість проводити активні дії, були суттєві просування вперед і ніхто не знав на яку глибину вийде продавити кацапів?
До речі, заодно подумай чому нещодавно офіційно заговорили про будівництво укріплень по всій лінії фронту.
   
Re: Сирський!

незамінних людей немає

це аксіома
   
Re: Сирський!

як ти запишешся добровольцем у штурмову то ТОЧНО так і буде. (tu)  B-)

Для збільшення втрат не обов'язково має бути штурмова.
   
Re: Сирський!

Керівний досвід? Міняй легенду, бо ти ботяра зранку до пізньої ночі не вилазиш з форуму. Тільки за вчора ти сотню повідомлень настрочив.

Що ти пистиш, можна легко перевірити історію повідомлень, чітко видно робочий час  :gigi:
   
Re: Сирський!

Я не збираюсь відповідати на всі ваші питання.
Я теж не змінював військове керівництво.
Оскільки ви не хочете написати що вважали би успіхом Сирського за три місяці, то напишіть що буде розцінюватись як невдача

При наявних ресурсах якщо наступні три місяці будуть не гіршими, ніж останні три місяці із Залужним це можна буде вважати непоганим результатом.
Але ви очевидно вважаєте, що має бути щось набагато краще. А що саме і чому воно можливо не пишете.
   
Re: Сирський!

Щодо Залужного декілько неприємних моментів було:
1. Якісь дивні помічники, колишні бізнесмени замість бойових офіцерів
2. Якісь помічниці з числа російських співачок
3. Дивна дружба з Ківаловим
   
Re: Сирський!

незамінних людей немає

це аксіома

окрім Єрмака.
   
Re: Сирський!

Колись Сирський відповідав за Бахмут. Які там результати?
   
Re: Сирський!

"Наша стратегія" це чия? ти в якому роді військ служиш? На якій посаді, в якому званні?
Стратєгу не спадало на думку, що не закопувались, бо була можливість проводити активні дії, були суттєві просування вперед і ніхто не знав на яку глибину вийде продавити кацапів?
До речі, заодно подумай чому нещодавно офіційно заговорили про будівництво укріплень по всій лінії фронту.

Я всього лише повторюю слова журналістів, того самого Бутусова, і прасцігосподи Арестовича. Беріть приклад із кацапів: закопалися - просунулися далі.
   
Re: Сирський!

Що ти пистиш, можна легко перевірити історію повідомлень, чітко видно робочий час  :gigi:
про те й кажу, що видно на якій ти "роботі". ти як почав в 9.56 строчити, так до сих пір не можеш зупинитись. мабуть котуєшся не високо, платять мало, тож доводиться копійчину заробляти кількістю повідомлень.
твої колеги, що тут денно і нощно "трудяться" просто хоч не писдять про керівні посади
   
Re: Сирський!

незамінних людей немає

це аксіома

Насправді є.  :gigi:

І підтвердження цьому, наприклад, топ менеджери після звільнення яких занепадали величезні корпорації.

Лідер з стратегічним мисленням здатний на те, що інші навіть не зможуть побачити.

   
Re: Сирський!

Насправді є.  :gigi:

І підтвердження цьому, наприклад, топ менеджери після звільнення яких занепадали величезні корпорації.

Лідер з стратегічним мисленням здатний на те, що інші навіть не зможуть побачити.

Це Епл занепав чи Мікрософт?
   
Re: Сирський!

Я вже зрозумів: Залужний у ГШ тільки фейсом світив, а всім керував Сирський, нє?

Не включай дуру. Командувач сухопутних військ - це фігура з колосальними повноваженнями, яка керує найбільшою кількістю процесів в ЗСУ, порівняно з командувачами інших родів військ, включаючи питання мобілізації і підготовки мобілізованих.
І якщо ти вже звинувачуєш Залужного у провалі навчання, то Сирський тут буде винуватий ніяк не менше. Перший не проконтролював, другий не виконав.
   
Re: Сирський!

про те й кажу, що видно на якій ти "роботі". ти як почав в 9.56 строчити, так до сих пір не можеш зупинитись. мабуть котуєшся не високо, платять мало, тож доводиться копійчину заробляти кількістю повідомлень.
твої колеги, що тут денно і нощно "трудяться" просто хоч не писдять про керівні посади

Навіть немає бажання з тобою сперечатися: написати повідомлення в 9.56 не означає, що я писав цілий день, погодься  :gigi:
   
Re: Сирський!

незамінних людей немає

це аксіома
не аксіома це
це всього лиш афоризм
фігура рєчі, так би мовити
   
Re: Сирський!

окрім Єрмака.

Керівник проекту/гауляйтер, це тобі не хрін собачий.
   
Re: Сирський!

Не включай дуру. Командувач сухопутних військ - це фігура з колосальними повноваженнями, яка керує найбільшою кількістю процесів в ЗСУ, порівняно з командувачами інших родів військ, включаючи питання мобілізації і підготовки мобілізованих.
І якщо ти вже звинувачуєш Залужного у провалі навчання, то Сирський тут буде винуватий ніяк не менше. Перший не проконтролював, другий не виконав.

Ну нарешті ми дізналися, за що відповідає Залужний: за контроль. Не вмієш контролювати - на хуй із пляжу, це тобі будь-хто скаже з керівників. Ну і тепер зрозуміло, звідки в Залужного час на дисертацію: Сирський на собі все тягнув  :weep:
   
Re: Сирський!

Це не я змінюю військове керівництво через нібито відсутність результатів. І не я це захищаю.
Тож хочеться знати яких результатів не вистачає і які мали б з'явитися зі зміною військового керівництва?

після того як Зеленський зняв командувача ССО генерала Хоренка, про ССО всі просто забули. Хоча до цього була маса повідомлень про гучні операції, які проводили бійці цього роду військ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія