Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разве ж мальчик был не прав - 2

Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

та херня все єто
опции переговоров просто нет
есть опция капитуляции и последующего ползучего присоединения к россии
и есть опция продолжения войны имеющимися ресурсами, в надежде сохранить хоть что-то от оккупации
вот и все варианты
и да, будущего никто не знает

Все есть.
Нужно только реально оценить возможности.
Запад готов поддержать, НО НЕТ НИКАКИХ ПРЕДЛОЖЕНИЙ И ВСТРЕЧНЫХ ДВИЖЕНИЙ...
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Чи ви чули анекдот про нюанс?

Так і з зарплатою у 2500 тиші.

Держава найобує і викручується і робить все аби не платити.

Невдовзі тахографи з посекундним таймінгом на бійців надягнуть
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

100К+ і я буду думати. не тому що заробляю менше, а от саме тому, що маю мотивацію захищати батьківщину. Те, що намагається заперечувати топікстартер в цитованій статті. Просто я повинен розуміти, що мені буде на все приладдя і сім'ї буде сума на життя і лікування, я не звик відкривати банки на честь себе.

А так щоб не думати, а відразу піти?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Так какого хера ты тут начинаешь делить на сорта?
Сорта - це для ригів. До речі, ви до них, часом, не належите, бо дуже риторика вже схожа? Я про категорії й засоби уникнути совковщини в армії, якщо вже планується війна на тривалий час.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Думаю майже всі хто теоретично готовий воювати саме за гроші уже це робить. І це в основному бідні жителі переважно сіл із віком 50+ і далеко не найкращим здоров'ям.
Виключно за допомогою грошей цього не змінити.
А за допомогою чого змінити, знову давити на патріотизм, чи ваше улюблене,
ловити ухилянтів вулицями? Світова розцінка найманця один кілобакс на добу.
Платіть, д`Єрмак не збідніє і будуть вам черги.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А так щоб не думати, а відразу піти?
одразу не думаючи йдуть тільки вівці на забій
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Сорта - це для ригів. До речі, ви до них, часом, не належите, бо дуже риторика вже схожа? Я про категорії й засоби уникнути совковщини в армії, якщо вже планується війна на тривалий час.

Войны на трывалый час не будет.
Все закончится мирным соглашением в апреле-мае 25 года, запишите это в тетрадку.

Вопрос только кем будет Украина в это время. Субъектом или объектом договоренностей, поставленным перед фактом, и где пройдет линия разграничения...
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Войны на трывалый час не будет.
Все закончится мирным соглашением в апреле-мае 25 года, запишите это в тетрадку.
25-й це вже тривалий час, чи не так? Й на цей час гроші й ресурси потрібні. Й далі певну систему готовності потрібно буде підтримувати ще досить довго.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Світова розцінка найманця один кілобакс на добу.
Платіть, д`Єрмак не збідніє і будуть вам черги.

А как же патриотизм?
Армовир?
Україна понад усе?

Или ехать набирать наемников к якутам, думаю за 30К они согласятся воевать против бурятов...
А то местные патриоты еще будут думать хватит им 100К посидеть на рембазе со справкой о плоскостопии или нет...



Останнє редагування: 5 лютого 2024 14:12:56 від COJIOMOH
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А как же патриотизм?
Армовир?
Україна понад усе?

Или ехать набирать наемников к якутам, думаю за 30К они согласятся воевать против бурятов...
А то местные патриоты еще будут думать хватит им 100К посидеть на рембазе со справкой о плоскостопии или нет...
Давайте без зайвого сарказму. Так, їхати і набирати.
Щоб воювати, потрібні навички і добра фізична підготовка.
А ви всі сидите по тилах та диванах, але маєте не аби яке бажання
закидати поля м*ясом ботанів. Через це, я не можу зрозуміти,
а чим ви краще кацапів? І не давить корона нікому з вас.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Или ехать набирать наемников к якутам, думаю за 30К они согласятся воевать против бурятов...
Якутів не потрібно. Але розглядати можливість введення європейських миротворців, якщо ситуація зайде в глухий кут й ресурсів в України не буде навіть для стримування лінії фронту, потрібно вже зараз. В перемовини з кацапами за умови слабкої позиції не вірю - тоді вже краще Каца слухати... Ну й краще, звичайно, щоб гроші були, партнери допомагали високотехнологічною зброєю, місцеве командування було компетентним й професіональним, а всі були б здорові та багаті й готові в межах своїх можливостей сприяти перемозі ))
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Деньги далеко не главный мотиватор идти на фронт ,ни для украинце ни для кацапов ,поэтому все дальнейшие рассуждения ТС бред.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Не выебываться, и вести переговоры сначала с Западом, для выработки условий прекращения венного противостояния, а потом с россиянами, в коалиции с Западом.

Да западу похер на те условия, им чем бистрее тем лучше

А с кацапами,  там чем не вариант Стамбул-2 ?  котоый хуже чем Стамбул-1 ?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

ни для кацапов


от тут брехня, для то единственный мотиватор  на сегодня
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Соджіомон нагадує какцапських пропагандистів, і допомогає їм у міру своїх здібностей.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Пише якийсь дебіл який математику і географію скурив ще в початкових класах.

А також біологію та купу соціальних дисциплін.  :laugh:
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А може це говорить про те що українці мають інший шлях заробити ці гроші,
о! :buba:
плюс другая цена человеческой жизни
плюс меньше закредитованных по самые уши

у нас в селе за 1000 евро плюс премия   в месяц идти "на консервы" в сезон  не хотят
потому что тяжело, без выходных и рабочий день от рассвета до заката
а тут на фронт
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Запад готов поддержать
Запад  - он разнообразный
Европа сама б сдалась, лишь бы все закончилось
и бизнес как прежде
у Британии совсем другой интерес
у США - ваще не разберешь чего хотят.
многозадачные они :D
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Запад  - он разнообразный
Европа сама б сдалась, лишь бы все закончилось
и бизнес как прежде
у Британии совсем другой интерес
у США - ваще не разберешь чего хотят.
многозадачные они :D

Скажемо прямо: Європа хоче злягатися з хуйлостаном, але британська імперія не дає.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Скажемо прямо: Європа хоче злягатися з хуйлостаном, але британська імперія не дає.

Європа  насправді розуміє що як Україна впаде - то їм тоді піста,  особливо полякам та німцям
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Скажемо прямо: Європа хоче злягатися з хуйлостаном
Дуже! :D

Європа  насправді розуміє що як Україна впаде - то їм тоді піста,  особливо полякам та німцям
ага, особенно немцы воевать с Россией хотят
а Меркель и Шредер больше всех :laugh:
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

ага, особенно немцы воевать с Россией хотят
а Меркель и Шредер больше всех :laugh:


тому і віляють як можуть,  бо знають що не зможуть з парашою воювати
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Захід не оплачує нашу армію, якраз ця стаття витрат з бюджету України ;) Але накинув автор добре, все у дусі методичок ФСБ
а бюджет формуєтьсЯ з чого в основному? з тумбочки чи таки з фінансової допомоги заходу?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А как же патриотизм?
Армовир?
Україна понад усе?

Судя по этой ветке, оказывается что весь этот показной патриотизм просто понты в вышиванке...

Текст не про деньги, но по сути сказанного ни одного комментария, весь движняк только вокруг денег...

За деньги готовы ходить с плакатами, майданить и скандировать Україна понад усе!
Но подставлять за Украину жопу под пули и осколки никто не хочет даже за деньги...
От така херня, малята...

Пусть за нас повоюет Европа, а мы пока будем сидеть на диване, делить украинцев на сорта, и распределять где какому сорту воевать... а потом, когда Европа отвоюет нам границу 91 года, выйдем на майдан в вышиванках и будем скандировать: ми нація переможців! Україна понад усе!...

А пока не на часі... нужно беречь себя, кто ж потом в вышиванке выйдет на Майдан...

   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Иначе бы в своей статье для CNN Залужный не требовал от правительства “непопулярных мер” для мобилизации 450-500 тыс. новобранцев для ВСУ.
Взагалі то Залужний навпаки "трєбовал" від керівників держави мобілізації без “непопулярных мер”.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

То есть воевать за Украину никто не хочет, а руководство ставит бредовые цели...

Якби ніхто не хотів, цієї теми б не існувало, а була б тема про те, скільки рублів літр 95-го в Ужгороді.

Не выебываться, и вести переговоры сначала с Западом, для выработки условий прекращения венного противостояния, а потом с россиянами, в коалиции с Западом.

А ніхто не вийобується. Просто на тій стороні нема нікого, хто відповідає за свої слова.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Взагалі то Залужний навпаки "трєбовал" від керівників держави мобілізації без “непопулярных мер”.

Мобилизация это уже не популярная мера... B-)
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Якби ніхто не хотів, цієї теми б не існувало, а була б тема про те, скільки рублів літр 95-го в Ужгороді.

А ніхто не вийобується. Просто на тій стороні нема нікого, хто відповідає за свої слова.

На какой стороне?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

опции переговоров просто нет
есть опция капитуляции

niдapacy (я вже НЕ МОЖУ стримуватись) кожемоху про це казали 100500 разів
але він як останній кінчений уйобок все повторює - пєрєгавори пєрєгавори пєрєгавори
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Европа сама б сдалась

європа зараз краще ніж сша
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Захід не оплачує нашу армію, якраз ця стаття витрат з бюджету України ;) Але накинув автор добре, все у дусі методичок ФСБ



+
Написала якась гнида ворожим язиком, тож я не чітала все бо очі болять.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

о! :buba:
плюс другая цена человеческой жизни
плюс меньше закредитованных по самые уши

у нас в селе за 1000 евро плюс премия   в месяц идти "на консервы" в сезон  не хотят
потому что тяжело, без выходных и рабочий день от рассвета до заката
а тут на фронт
Что за бред? Может проще платить половину плюс премия за восьмичасовые смены 5 на 2, или шестичасовые 3 на 1? Зачем такие каторжные условия? Да вероятно есть и какие-то уловки чтоб не заплатить.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

десяти тисяч уже вмерли за Україну, а тобі мало, тобі очі повилазили?
Тобі досі вишиванка муляє і  українська мова?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

На какой стороне?
На твоїй, судячи по питанню.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Даниїл Євтушенко, киянин, 19 років, студент другого курсу НаУКМА, філософія, у лютому 2022 року
залишив навчання, пішов у тероборону, опинився у травні на Харківщині і загинув там.
І скільки таких!
А різна падаль, в т.ч одеський редис №12, продовжують плескати своїми зміїними кацапськими язиками, власне,танцюючи на кістках загиблих героїв і паплюжачи їхню пам"ять.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А в это время украинцы, сидя где-нибудь в Германии или Польше,
Там сидять такі ж як ти кацапопідари, які не мають жодного відношення до України, за винятком фіктивного громадянства.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Не выебываться, и вести переговоры сначала с Западом, для выработки условий прекращения венного противостояния, а потом с россиянами, в коалиции с Западом.
По Дніпро?
Чи тільки Крим і чотири цілі області?
А якщо Путлєр на менше ніж по Збруч не згоден?

Останнє редагування: 5 лютого 2024 22:00:44 від Анатоль
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

По Дніпро?
Чи тільки Крим і чотири цілі області?
А якщо Путлєр на менше ніж по Збруч не згоден?

Так вот для начала нужно договориться с союзниками как выглядит окончание военного противостояния и на каких принципах.

Есть компромисный ответ на этот вопрос?
Нет. И Украина для этого ничего не делает.

Нет общей цели.
К чему идем?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія