Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Разве ж мальчик был не прав - 2

Разве ж мальчик был не прав - 2

Накину немного на злобу дня...

Тут один "подлец" в интернетах пишет:

"Я тут посмотрел статистику, которая есть в открытом доступе, и могу сказать следующее: российский солдат, воюющий в Украине, получает от 200 до 240 тысяч рублей, или 2200 — 2500$ в месяц. Воюющий же солдат ВСУ получает 50 до 120 тысяч гривен или 1300 — 3200 $ в месяц. То есть, среднемесячное жалованье и российских и украинских солдат примерно одинаковое.

При этом считается, что россиянин идет воевать исключительно из меркантильных соображений, он наемник и убийца, а украинец — это высокомотивированны й патриот, осознанно рискующий своей жизнью во благо Родины.

 Теперь же выясняется удивительная вещь: за деньги, которые платят российскому наемнику, украинец не готов идти защищать свою страну. Если бы дело обстояло иначе, то у Залужного не было бы отбоя от желающих заключить контракт, не правда ли?

Правда так же и то, что львиную долю тех денег, которые платят украинским госслужащим (в том числе и военным), дает Запад, тогда получается, что Запад оплачивают нанятую за его деньги армию, вооружает ее своим же оружием, кормит ее, одевает и обувает, а задача украинского государства заключается лишь в том, чтобы обеспечить эту армию солдатами. Но оно и эту задачу выполнить не в состоянии.
Иначе бы в своей статье для CNN Залужный не требовал от правительства “непопулярных мер” для мобилизации 450-500 тыс. новобранцев для ВСУ.


В принципе, за такую зарплату, пресловутый “Запад” мог бы, наверное, нанять наемников где-нибудь в Африке или Бангладеш, привезти их в Украину и пусть бы они воевали до тех пор, пока не вытеснят агрессора за международно признанные границы Украины.

Останнє редагування: 5 лютого 2024 12:56:13 від COJIOMOH
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А в это время украинцы, сидя где-нибудь в Германии или Польше, ставили бы оценки Западу: хорошо или не очень он защищает их страну. И только покрикивали бы: эй, эй, ну-ка не останавливайтесь! Какие такие уступки? Никаких уступок! Только границы 1991 года! Ишь, чего удумали! И Крым — тоже, разумеется…

Ну ведь опять я глупости пишу! Разумеется, конечно… Но какие бы глупости я не писал, одно я знаю твердо: если и существует какой-то негласный контракт между Украиной и Западом о помощи в отражении хуйло агрессии, то он точно предусматривает обязательства с обеих сторон.

И если Украина по известным причинам не может обеспечить себя оружием и деньгами, то значит ее часть контракта состоит в том, чтобы выставить для войны достаточное количество солдат.

Что, Владимир Александрович, все про рейтинг думаешь? А зачем тебе рейтинг? Проведи, наконец, жесткую мобилизацию. Дай армии требуемые ей полмиллиона рекрутов.

Что? Людей жалко? Нет для них ни оружия, ни боеприпасов, ни денег на жалованье? Тогда садись за стол переговоров.

Что, гордыня мешает? Через себя не переступить? Тогда начни мобилизацию. Ага, понимаю: людей жалко…

Тогда просто иди на хер. Пока ты тут менжуешься — на фронте люди гибнут. Каждую минуту. Вояка, …уев. Ой, извините само вырвалось… Как я мог? Он же такой смелый, вот тут давеча в Работино съездил… Он такой храбрец… Почти как Буданов...

Всё. Не слушайте меня. Я сейчас договорюсь до чего-нибудь нехорошего. Настроение ни к черту. Как-то все накопилось. Уже на людей стал бросаться... Так что  я закругляюсь. Но, найдите изъян в моих рассуждениях! Кроме шуток: я сам хотел бы его найти."


Останнє редагування: 5 лютого 2024 12:58:01 від COJIOMOH
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Теперь же выясняется удивительная вещь: за деньги, которые платят российскому наемнику, украинец не готов идти защищать свою страну. Если бы дело обстояло иначе, то у Залужного не было бы отбоя от желающих заключить контракт, не правда ли?

не засмучуйте фупчиків - іноземців...
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Пише якийсь дебіл який математику і географію скурив ще в початкових класах.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А в это время украинцы, сидя где-нибудь в Германии или Польше


Тому що вільний нарід  (tu)

не раби  [ua]
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2
Ser

то пише кацап - який рівняє: стати окупантом - і захищати свою хату і жінку з дітьми
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Ви почекайте.. В нас це сума за дні на передку. Просто коли служиш - +/- 17-20 тис. гривень з невеликими надбавками. У росіян контракт підписав і сума стала і ще 195 тисяч рублів при підписанні контракту єдиноразово - в нас би давали, можна було хоч купити снарягу, а не по родичах бігати з простягнутою рукою звичайному чоловіку. От тепер порівнюйте.
Я вас запевняю, якщо платити хоча б 50-70 тис. гривень за службу + 100% надбавка на передку - охочих буде набагато більше і проблема мобілізації відпаде. Та куди там, намагаються якісь драконівські закони приймати, хоча менталітет українців так не працює.

Останнє редагування: 5 лютого 2024 13:08:00 від Dimka
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

50000 грн - це тільки якщо ти є у БР.
А так 20000
Сотку мало хто отримує, бо робиться БР на кілька днів на "нуль" - це як правило до 10-12 днів. А потім ідеш на стандартну премію у 30000 .
При виході з ЗБД(відрядження, навчання і т.і.) також знімаються всі бойові.
Тобто, кацапи отримують більше.
Що цікаво : всі оті Карасі , та інші відбарбершоплені теле-солдати мають взагалі на голому окладі сидіти, тобто - від 600 до 2000 грн на місяць.
Такі реалії :beach:
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А може це говорить про те що українці мають інший шлях заробити ці гроші, ніж ніщебродські якутобурятотувинога ндони?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2
Agh

Захід не оплачує нашу армію, якраз ця стаття витрат з бюджету України ;) Але накинув автор добре, все у дусі методичок ФСБ
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

В нас це сума за дні на передку.
Ба більше, ще й папери потрібні з доказами, тобто вона чи не погодинна. Грошей, на жаль, так само бракує, як й сучасного озброєння.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Ба більше, ще й папери потрібні з доказами, тобто вона чи не погодинна. Грошей, на жаль, так само бракує, як й сучасного озброєння.

От.. А замість цих хиромудрих законопроектів достатньо тільки прийняти військовий збір з тих, хто заробляє в обмін на бронювання від армії, чи там мінімаьний поріг уплачених податків. 5 чи 7 чи скільки тисяч гривень на місяць. Ці гроші спрямувати на нормальну оплату тим, хто служить і все - проблема вирішена, всі займуться своєю справою професійно, економіка працює, армія мотивована, всі фігачать на перемогу. Ні бляха - краще сидіти і думати де та як би ще розвести корупцію, та транслювати кремлівське зрадойобство.

Останнє редагування: 5 лютого 2024 13:17:14 від Dimka
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

От.. А замість цих хиромудрих законопроектів достатньо тільки прийняти військовий збір з тих, хто заробляє в обмін на бронювання від армії, чи там мінімаьний поріг уплачених податків. 5 чи 7 чи слільки тисяч гривень на місяць. Ці гроші спрямувати на нормальну оплату тим, хто служить і все - проблема вирішена, всі займуться своєю справою професійно, економіка стоїть, армія мотивована. Ні - краще сидіти і думати де та як би ще розвести корупцію.

Думаю майже всі хто теоретично готовий воювати саме за гроші уже це робить. І це в основному бідні жителі переважно сіл із віком 50+ і далеко не найкращим здоров'ям.
Виключно за допомогою грошей цього не змінити.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

У нас проблема, через те що кацапами керують бандити з ФСБ, а нами хитровиєбані бариги євреї.

У кацапів схема проста - дали грошей і вперед. Взяв - здохни або виконай.

А у наших - пообіцяли, а потім починається: а давайте порахуєм, а може ви спершу трохи повоюйте, а ми потім заплатим. А давайте дні порахуєм, що ви воювали, а ось тут ви недовоювали  і тд. і т.р. :facepalm1:

Ось тому така хуйня.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

От.. А замість цих хиромудрих законопроектів достатньо тільки прийняти військовий збір з тих, хто заробляє в обмін на бронювання від армії, чи там мінімаьний поріг уплачених податків.
Ну з цим також не просто. В Україні 1000 баксів в столиці й в тому ж Запоріжжі - 2 великі різниці, тобто працівник, виконуючи ту ж саму роботу й створюючи той самий об'єм цінностей, буде набагато ефективнішим, отримуючи меншу зарплату. Тому критерій зарплати чи податків конеретного робітника не може бути достатнім для оцінки його цінності для економіки. А як оцінювати вартість створеного продукту для держави у військовий час - дуже цікаве питання. Якщо вирішувати проблему "в лоб", то від мобілізації відкупляться "найкорисніші" для економіки люди - офісні щурі в столиці й держчиновники середнього й вищого рангу  :gigi:
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

кацапське гівно накидує
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Думаю майже всі хто теоретично готовий воювати саме за гроші уже це робить. І це в основному бідні жителі переважно сіл із віком 50+ і далеко не найкращим здоров'ям.
Виключно за допомогою грошей цього не змінити.
Цього не може бути. Півтора мільйони в армії, населення в нас в рази більше. Про гроші я часто чую як від вже військових, так і від потенційно мобілізованих.
Ну і... З цим можна експериментувати, це все рівно краще, ніж сидіти на дупі рівно та намагатися протягнути неконституційні норми в законодавство імітуючи діяльність. Ми повинні бути гнучкі і мобильні у рішеннях, як на саомму початку війни. Не зарпацює - відмінтити нафіг. Перед тим попитатти людей, чи буде попит на такі контракти.. Впевнений, що буде.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Тому критерій зарплати чи податків конеретного робітника не може бути достатнім для оцінки його цінності для економіки.

Більш адекватного ніж податки все одно не знайти.

Якісь специфічно-оборонні речі можуть закриватися бронюванням.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Думаю майже всі хто теоретично готовий воювати саме за гроші уже це робить.
Виключно за допомогою грошей цього не змінити.

Нужно немного изменить: Все, кто готов воевать, уже это делает, и больше в этом вопросе Украина изменить ничего не может...

Поэтому, нашим главнюкам нужно перестать дурить народ, изменить свою пацанскую риторику, и думать о том как прекратить эту бессмысленную мясорубку...

А если народ считает, что не бессмысленную - то милости просим в окопы - и до границ 91 года!
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Ну з цим також не просто. В Україні 1000 баксів в столиці й в тому ж Запоріжжі - 2 великі різниці, тобто працівник, виконуючи ту ж саму роботу й створюючи той самий об'єм цінностей, буде набагато ефективнішим, отримуючи меншу зарплату. Тому критерій зарплати чи податків конеретного робітника не може бути достатнім для оцінки його цінності для економіки. А як оцінювати вартість створеного продукту для держави у військовий час - дуже цікаве питання. Якщо вирішувати проблему "в лоб", то від мобілізації відкупляться "найкорисніші" для економіки люди - офісні щурі в столиці й держчиновники середнього й вищого рангу  :gigi:
В даному випадку потрібно швидко та дієво віднайти суму на роботу військових - це чисті гроші, якщо їх можуть заплатити в Києві, ОК, хай платять в Києві. Потім якщо система працюватиме, то можна займатися об'ємами цінностей - виробниче бронювання і все таке. Ну і знову ж таки, треба тобі співробітник на підприємсті, плати йому більше, щоб не йшов. Ринковими методами все вирішується швидше, ніж адміністративними - 100%
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Теперь же выясняется удивительная вещь: за деньги, которые платят российскому наемнику, украинец не готов идти защищать свою страну.
Маніпуляція. З одної сторони країна, яка полишила громадянину єдиний варіант достойно заробити - піти вбивати та грабувати. З іншої сторони країна, яка не мала і не заявляла загарбницьких намірів. Плюс різниця в менталітеті. Знайти готових вбивати серед тих, для кого грабунок та вбивство є нормою - набагато простіше, ніж серед тих, хто хоче жити, будувати та заробляти власною працею.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

50000 грн - це тільки якщо ти є у БР.
А так 20000
Сотку мало хто отримує, бо робиться БР на кілька днів на "нуль" - це як правило до 10-12 днів. А потім ідеш на стандартну премію у 30000 .
При виході з ЗБД(відрядження, навчання і т.і.) також знімаються всі бойові.
Тобто, кацапи отримують більше.
Що цікаво : всі оті Карасі , та інші відбарбершоплені теле-солдати мають взагалі на голому окладі сидіти, тобто - від 600 до 2000 грн на місяць.
Такі реалії :beach:
Так. Кацапи навіть на 3 лінії отримують 200 тис

Але стаття гівно тхне кацапщиною чи чимось близьким
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Маніпуляція. З одної сторони країна, яка полишила громадянину єдиний варіант достойно заробити - піти вбивати та грабувати. З іншої сторони країна, яка не мала і не заявляла загарбницьких намірів. Плюс різниця в менталітеті. Знайти готових вбивати серед тих, для кого грабунок та вбивство є нормою - набагато простіше, ніж серед тих, хто хоче жити, будувати та заробляти власною працею.

То есть воевать за Украину никто не хочет, а руководство ставит бредовые цели...

Так за что сейчас гибнут десятки тысяч?

Шоб хитрожопый мудрый нАрид за их счет жил в Европах на льготных условиях?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

У кацапів схема проста - дали грошей і вперед. Взяв - здохни або виконай.

А у наших - пообіцяли, а потім починається


тактика кацапів проста і зрозуміла,  пропаганда, підкуп, пропаганда.  Половина тих їбланів хотіла б передумати - але вже пізно,  а нові не розуміють куди лізуть.

у нас зовсім інша ситуація,  інша мотивація і інші ресурси. Як що вже примус то нема сенсу взагалі платити ні 100 ні 20 тис.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Ринковими методами все вирішується швидше, ніж адміністративними - 100%
Чесно кажучі, я б так не сказав. Ринок досить інертний й поки адаптується - може вже бути запізно. До того ж де той чистий ринок, тим більше в умовах війни... Але так, звісно щось з цим робити треба - або швидко шукати гроші у партнерів, або всередині, стимулюючи економіку. З іншого боку, ніяка економіка під загрозою постійної мобілізації ефективно працювати не буде. Тож маємо важку задачу з багатьма взаємовиключними факторами. Тут потрібні специ з ФВА (ФСА російською), тобто функціонально-вартісного аналізу ))
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2


у нас зовсім інша ситуація,  інша мотивація

Ну да, пусть лошары воюют, а моя хата скраю... сдам ее переселенцам, а сам в Европу...
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Так за что сейчас гибнут десятки тысяч?


може за те щоб не гинули мільони ?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2
Agh

Ну да, пусть лошары воюют, а моя хата скраю... сдам ее переселенцам, а сам в Европу...
Чувак, зміни методичку, від цієї дуже лаптями тхне :lol:
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Ну да, пусть лошары воюют, а моя хата скраю... сдам ее переселенцам, а сам в Европу...

Яка альтернатива ?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Яка альтернатива ?

Не выебываться, и вести переговоры сначала с Западом, для выработки условий прекращения венного противостояния, а потом с россиянами, в коалиции с Западом.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

 Якщо суто з точки зору звичайного манюпаса - я б розділив військовозобов'язаних на три категорії. Перша - професіонали, військові, охорона й силовики. Це треновані люди, які мають високі шанси вистояти на передовій й будуть діяти максимально ефективно. До того ж таким ніхто ідіотські накази давати не буде - все ж таки люди з досвідом. Друга - добровольці, які можуть й бажають стати першою категорією за фізичними й моральними показниками, але не мають досвіду. Тривале тренування, грошове забезпечення, перспектива отримання житла чи покращення умов, пенсія й т.п. Й третя - примусова мобілізація для звичаного манюпаса. Третя категорія повинна мати чітке розуміння - куди й на яку роботу її наймуть, щоб лякалки "п'яний сержант відправив задохлика в окоп на смерть - бо дуже багато патякав" більше не працювали. З іншого боку, отримуючи певні права, такі мобілізовані повинні отримувати менше забезпечення, що цілком природньо з огляду на існуючі ризики.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Чувак, зміни методичку, від цієї дуже лаптями тхне :lol:

А ты пойдешь в окопы?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Якщо суто з точки зору звичайного манюпаса - я б розділив військовозобов'язаних на три категорії

А какое, ты рагуляка, имеешь право распоряжаться жизнями других, если сам не в окопе?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

А какое, ты рагуляка, имеешь право распоряжаться жизнями других, если сам не в окопе?
Пропоную мою персону винести за обговорення. Як і вашу. Й спробувати знайти якесь більш-менш пристойне рішення. Бо зараз права розпоряджатися життями (майже монопольні) є у військомів. Я до них не належу ))
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Цього не може бути. Півтора мільйони в армії, населення в нас в рази більше. Про гроші я часто чую як від вже військових, так і від потенційно мобілізованих.
Ну і... З цим можна експериментувати, це все рівно краще, ніж сидіти на дупі рівно та намагатися протягнути неконституційні норми в законодавство імітуючи діяльність. Ми повинні бути гнучкі і мобильні у рішеннях, як на саомму початку війни. Не зарпацює - відмінтити нафіг. Перед тим попитатти людей, чи буде попит на такі контракти.. Впевнений, що буде.

Скільки Вам особисто треба платити, щоб Ви пішли?
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Чесно кажучі, я б так не сказав. Ринок досить інертний й поки адаптується - може вже бути запізно. До того ж де той чистий ринок, тим більше в умовах війни... Але так, звісно щось з цим робити треба - або швидко шукати гроші у партнерів, або всередині, стимулюючи економіку. З іншого боку, ніяка економіка під загрозою постійної мобілізації ефективно працювати не буде. Тож маємо важку задачу з багатьма взаємовиключними факторами. Тут потрібні специ з ФВА (ФСА російською), тобто функціонально-вартісного аналізу ))
Я згоден з цим. Але вважаю в умовах війни, замість чахнути над тим законом про мобілізацію третій місяц, вже разів 10 можна було впровадити речі. про які я кажу, затестити і так і так. Просто тому що так набагато простіше і в конституційний спосіб. Для ринку ж ми говороми не про надвеликі суми, адаптуватися там не дуже буде складно, тим більше коли будуть хоч якісь прогнози по наявності робочої сили.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Соломон всім відомий промосковський москвомовний пропагандон. Але модераторів все влаштовує.
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

зараз права розпоряджатися життями (майже монопольні) є у військомів. Я до них не належу ))

Так какого хера ты тут начинаешь делить на сорта?

Ты элита и кто-то сортом пониже должен умереть за твою сытую жизнь?
С каких хуев?

   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

та херня все єто
опции переговоров просто нет
есть опция капитуляции и последующего ползучего присоединения к россии
и есть опция продолжения войны имеющимися ресурсами, в надежде сохранить хоть что-то от оккупации
вот и все варианты
и да, будущего никто не знает
   
Re: Разве ж мальчик был не прав - 2

Скільки Вам особисто треба платити, щоб Ви пішли?

100К+ і я буду думати. не тому що заробляю менше, а от саме тому, що маю мотивацію захищати батьківщину. Те, що намагається заперечувати топікстартер в цитованій статті. Просто я повинен розуміти, що мені буде на все приладдя і сім'ї буде сума на життя і лікування, я не звик відкривати банки на честь себе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія