Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Настав час забанити Ale за системне паскудство

Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Знаєш, щоб довго не пояснювати, скажу так - я бачу, як москальські наволоч наполегливо перетворює ФУП на Фор-уа. Ти в курсі, що це таке. І я категорично проти, щоб це сталося.
Тому всіх, хто став спілкуватися суцільним матюччям, я поігнорю. Модератор якийсь чарівний, забанив лише Гео, а не оцю всю гидоту.
Буду сама собі модератор. А як тобі таке нормально - читай матюччя далі, що тут ще сказати.

Зажди.

Тобто ти сама читаєш форум, а мені зневажливо закидуєш, що саме мені таке нормально - читати матюччя?

Ти притомна?

Подивись, звідки то все лізе, перш ніж презирливо шаркати тут ніжкою.

І подивись, хто саме забанив  Гео.

 І хто з цього радів більше всього та писав про нього гидоту.

Підказую, щоб тобі не шукати. Забанив Сергій, у якого ти дуже палко цікавилась, чи хто задонатив Натіві гроші, а писала гидоту про Гео та сама Кадра, яку ти тут палко підтримуєш.

Але ти вирішила забанити Мирославу.

Подальших успіхів тобі. Не заважатиму.

Останнє редагування: 20 січня 2024 17:49:26 від шуша
   
Дві берегині не поділили щось або когось?) це цікаво)


Фрекен знайшла зручний привід спєрдалать з бложика Бєгімотівни, щоб не робити обіцяний Бегімотівні  донат "знайомому" "знайомого"  "друга" Залупи. А тут вона і так відмовилась донатити. Так шо і овци сити і волкі цели.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Зажди.

Тобто ти сама читаєш форум, а мені зневажливо закидуєш, що саме мені таке нормально - читати матюччя?

Ти притомна?

Подивись, звідки то все лізе, перш ніж презирливо шаркати тут ніжкою.

І подивись, хто саме заїгнорив Гео.

 І хто з цього радів більше всього та писав про нього гидоту.

Підказую, щоб тобі не шукати. Забанив Сергій, у якого ти дуже палко цікавилась, чи хто задонатив Натіві гроші, а писала гидоту про Гео та сама Кадра, яку ти тут палко підтримуєш.

Але ти вирішила забанити Мирославу.

Подальших успіхів тобі. Не заважатиму.
Я абсолютно не розумію, чого ви цілодобово матюкаєте того Сергія, але то ваші розваги.
Робіть, що хочете. Всіх, хто користується анально-фекально-куйовими виразами, я буду ігнорити методично десь тиждень. Далі життя покаже.
   
Я абсолютно не розумію, чого ви цілодобово матюкаєте того Сергія, але то ваші розваги.
Робіть, що хочете. Всіх, хто користується анально-фекально-куйовими виразами, я буду ігнорити методично десь тиждень. Далі життя покаже.

тупа пєсста
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я абсолютно не розумію, чого ви цілодобово матюкаєте того Сергія, але то ваші розваги.
Робіть, що хочете. Всіх, хто користується анально-фекально-куйовими виразами, я буду ігнорити методично десь тиждень. Далі життя покаже.

Та не бреши, ти сама сиділа у тій Сергієвій  гілці про донати, а зараз вирішила зробити вигляд, що зовсім не розумієш, чого там всі пересралися.

Ну, роби з себе інфантільну дєвочку-пріпєвочку і надалі.

Іноді це дуже зручно, егеж?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

тупа пєсста
Перший пішов.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Та не бреши, ти сама сиділа у тій Сергієвій  гілці про донати, а зараз вирішила зробити вигляд, що зовсім не розумієш, чого там всі пересралися.

Ну, роби з себе інфантільну дєвочку-пріпєвочку і надалі.

Іноді це дуже зручно, егеж?
Я дійсно не зрозуміла, чого ви пересралися, і читати матюкливу тему на 10 сторінок, щоб зрозуміти суть конфлікту, мені огидно. Тому я ту тему не читала. І це є ВАША проблема, що ваші дискусії читати нема бажання у мене і інших.
Може так до вас дійде? Обхват аудиторії у вас падає, матюкальники, майте це на увазі. Ви самі знецінюєте власні аргументи і звужуєте читацьке коло.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я взагалі не розумію, Вія, як можна обурюватися баном Гео і ткут же робити вигляд, що ти не розумієш, чого всі нападають на Сергія, який саме і забанив Гео.

Це тепер таке "і нашим, і вашим" у тебе?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я дійсно не зрозуміла, чого ви пересралися, і читати матюкливу тему на 10 сторінок, щоб зрозуміти суть конфлікту, мені огидно. Тому я ту тему не читала. І це є ВАША проблема, що ваші дискусії читати нема бажання у мене і інших.
Може так до вас дійде? Обхват аудиторії у вас падає, матюкальники, майте це на увазі. Ви самі знецінюєте власні аргументи і звужуєте читацьке коло.

Ну звісно. Ви і ваше. Тільки Вія у білому пальті з самої Німеччини вказує недолугим українцям, як їм правильно спілкуватися на форумі.

Все очікувано.

   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Я взагалі не розумію, Вія, як можна обурюватися баном Гео і ткут же робити вигляд, що ти не розумієш, чого всі нападають на Сергія, який саме і забанив Гео.

Це тепер таке "і нашим, і вашим" у тебе?
Я обурююся тим, що на ФУПі ведуть дискусії матюками. Такого давно не було. Розперезалася різна москальські наволоч і на форум зайти гидко, наче у сральник вуличний :(
А конфлікт Сергія і Гео тому, що модер трошки хворенький. Ти хочеш про це поговорити?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я дійсно не зрозуміла, чого ви пересралися, і читати матюкливу тему на 10 сторінок, щоб зрозуміти суть конфлікту, мені огидно. Тому я ту тему не читала.

Знову брешеш. В тій гілці  ти сиділа і навіть репліки подавала.

Нащо брехати, Вія?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Ну звісно. Ви і ваше. Тільки Вія у білому пальті з самої Німеччини вказує недолугим українцям, як їм правильно спілкуватися на форумі.

Все очікувано.
А якби вказала з Оболоні, то це суттєво б змінило стан речей і ви кинулися ввічливі слова вчити?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Знову брешеш. В тій гілці  ти сиділа і навіть репліки подавала.

Нащо брехати, Вія?
Так, раз на добу я питала "Як успіхи?".
Але дійсно не читала, бо ваше суцільне матюччя читати неможливо.
А потім Але створив тему "Забанити диаспору" і там почався взагалі рейвах.
Одним словом, йти з ФУПу я не хочу і не можу, а от поігнорити - можу.
Зверни увагу, що і ти вмієш дописувати без матюків.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я обурююся тим, що на ФУПі ведуть дискусії матюками. Такого давно не було. Розперезалася різна москальські наволоч і на форум зайти гидко, наче у сральник вуличний :(
А конфлікт Сергія і Гео тому, що модер трошки хворенький. Ти хочеш про це поговорити?

У Гео була зовсім інша причина.

І модер тут ні до чого.

Що смішно, в тебе взагалі немає претензій до Сергія, який настучав модеру.

У тебе всі винуваті - модер, Мирослава, шуша, але ж не Сергій.

То нащо ти зараз взагалі влізла в цю суперечку, якщо, як сама написала, не розумієш її суті?

Щоби що?

   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Так, раз на добу я питала "Як успіхи?".
Але дійсно не читала, бо ваше суцільне матюччя читати неможливо.
А потім Але створив тему "Забанити диаспору" і там почався взагалі рейвах.
Одним словом, йти з ФУПу я не хочу і не можу, а от поігнорити - можу.
Зверни увагу, що і ти вмієш дописувати без матюків.

А ну давай, покажи мені, де саме я писала з матюками.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

А потім Але створив тему "Забанити диаспору" і там почався взагалі рейвах.

Ойц!!!

А потім ти сама створила аналогічну гілку і підтримала цей рейвах.

Чи це - "другоє"?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

У Гео була зовсім інша причина.

І модер тут ні до чого.

Що смішно, в тебе взагалі немає претензій до Сергія, який настучав модеру.

У тебе всі винуваті - модер, Мирослава, шуша, але ж не Сергій.

То нащо ти зараз взагалі влізла в цю суперечку, якщо, як сама написала, не розумієш її суті?

Щоби що?
Модер тут до чого. Якби модер вчасно забанив Сергія чи заборонив йому плодити нові теми, Гео не займався б кіллерством його гілок.
Наразі модер сліпий. І на матюки, і на багато чого ще.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Ойц!!!

А потім ти сама створила аналогічну гілку і підтримала цей рейвах.

Чи це - "другоє"?
Я - сіль землі.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

А якби вказала з Оболоні, то це суттєво б змінило стан речей і ви кинулися ввічливі слова вчити?

А ти вже відокремлюєш  себе від "нас"?

І давно?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

А ти вже відокремлюєш  себе від "нас"?

І давно?
Давно. Мене не розважають колективні цькування різних дурників. Вас - розважають. Сьостри тут колись були, такі самі. Але ті хоч не матюкалися
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Вія вважає, що, незважаючи ні на що, тобі не варто оскотинюватися і матюкатися, як остання підзаборна алкоголічка-москалька. Ти іншої думки, твоє право. Але я тебе також заігнорю. Це вже моє право.
Та невже?  ;o  І де ж я матюкалася?  Ти часом нічого не плутаєш?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я - сіль землі.

Я б сказала трохи інше.

Ти - полум'яна балаболка, яка може вигукувати, як вона вже ось зараз, ще трошечки, ще зовсім трошечки, і вже почне щось робити.

А потім з'ясовується, що всі ці твої лозунги і намагання здулися, бо в тебе весь час щось "не на часі".


...Але вишиванки ти дійсно гарні робиш. Це факт.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Та невже?  ;o  І де ж я матюкалася?  Ти часом нічого не плутаєш?
Не плутаю. Бачила якусь гидоту від тебе, шукати і цитувати влом. Ще раз побачу - таки заігнорю.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Я б сказала трохи інше.

Ти - полум'яна балаболка, яка може вигукувати, як вона вже ось зараз, ще трошечки, ще зовсім трошечки, і вже почне щось робити.

А потім з'ясовується, що всі ці твої лозунги і намагання здулися, бо в тебе весь час щось "не на часі".


...Але вишиванки ти дійсно гарні робиш. Це факт.
А ти очікувала, що я світ перекину на старості літ? Ну тоді дайте мені точку опори  :D
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

А ти очікувала, що я світ перекину на старості літ? Ну тоді дайте мені точку опори  :D

Та я очікувала, щоб ти хоча б менше порожніх лозунгів в ефір видавала б.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

писала гидоту про Гео та сама Кадра, яку ти тут палко підтримуєш.
З бложика Кадра з погордою пішла через те, що там їй не дозволили нескінченно у різних варіаціях поливати брудом іншого фронтовика - Міккі Мастіффо. Зокрема і приводу повернення Міккі з-за кордону після 24.02.2022 аби стати до лав ВСУ - цей факт схоже взагалі нечувано збісив чортову "берегиню".

Якими опонентами мені не були би Гео чи Міккі в політдискусіях, але зараз я безмежно вдячна їм обом за їхній Подвиг. І кожному нашому воїну та волонтерам.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Та я очікувала, щоб ти хоча б менше порожніх лозунгів в ефір видавала б.
Я давно нічого не видаю, без толку все.
Сказаного достатньо.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я дійсно не зрозуміла, чого ви пересралися, і читати матюкливу тему на 10 сторінок, щоб зрозуміти суть конфлікту, мені огидно
Уті бозє.
А якби той вилупок включив тебе до свого ганебного (він цього і не приховував) списку, а тупа ондатра невтомно стрибала би поруч, волаючи "Та вона ніщєбродка, та Вія! От подивитеся - за копійку вдавиться!" - як багато часу тобі знадобилося би щоб "зрозуміти суть конфлікта"?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Уті бозє.
А якби той вилупок включив тебе до свого ганебного (він цього і не приховував) списку, а тупа ондатра невтомно стрибала би поруч, волаючи "Та вона ніщєбродка, та Вія! От подивитеся - за копійку вдавиться!" - як багато часу тобі знадобилося би щоб "зрозуміти суть конфлікта"?
У мене залізна відмазка - чоловік на фронті, і я доначу напряму, прокладок-посередників не потребую.
Ну дійсно, огидно читати десятки сторінок суцільного матюччя.
   
Я взагалі не розумію, Вія, як можна обурюватися баном Гео і ткут же робити вигляд, що ти не розумієш, чого всі нападають на Сергія, який саме і забанив Гео.

Це тепер таке "і нашим, і вашим" у тебе?
Сергій - модер цього форуму?
Бо на мою думку на Гео, Тидищ та Дрейка активно стукали більшість місцевих прихильники певної політсили. І Мирося з Кадрою, і Ельгуйдер зі Спіном, і СлавРедько з Дімецом, і Дідусь зі Стеолом та Рузею.
Проте хто б там на порохоботів не стукав, який це має стосунок до паскудної лексики дописувача Але?!
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

А ну давай, покажи мені, де саме я писала з матюками.
Ну от, шуша, так і створюються потрібні "легенди".
Вія запустила у ширнармаси ФУПа мислєвірус про те, що шуша і мирослава на ФУПі матюкаються. Все. Тепер ми з тобою - "материшинниці".
Хтось тут постив днями анекдот : "У нєго дочь простітутка. - Погодітє, у нєго нєт дочєрі! - Как хотітє, я свойо мнєніє висказал".
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

І  ще він - спеціаліст про овець, ослів і статеві відношення з ними
Це рідко хто так вміє

Простий сільський чабан
А ви його в бан...
а він так хотів щоб його адвокатом вважали. а нутро то не пропєш і не сховаєш-"овцейоб" (як він тут пише) так і рветься з-за його образу адвоката. :)  з відповідною лексикою портової шлюхи чи боцмана .
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Ну от, шуша, так і створюються потрібні "легенди".
Вія запустила у ширнармаси ФУПа мислєвірус про те, що шуша і мирослава на ФУПі матюкаються. Все. Тепер ми з тобою - "материшинниці".
Хтось тут постив днями анекдот : "У нєго дочь простітутка. - Погодітє, у нєго нєт дочєрі! - Как хотітє, я свойо мнєніє висказал".
Вія запустила режим ігнору матюкальників. Якщо я бачу досі ваші дописи - відповідно ви вже годину не матюкалися. А це є добре.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Не плутаю. Бачила якусь гидоту від тебе, шукати і цитувати влом. Ще раз побачу - таки заігнорю.
ну і чудово. Щось десь бачила, наче поруч десь твій нік пробігав...Значить, кидати необгрунтовані образи (а ти саме це і зробила, звинувативши людей у матюканні на ФУПі), а потім так зверхньо ще й страшну  "погрозу" накинути - "начувайся, бо заінорю!"
Ти таки несповна розуму.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

У мене залізна відмазка - чоловік на фронті, і я доначу напряму, прокладок-посередників не потребую.
Ну дійсно, огидно читати десятки сторінок суцільного матюччя.
А Гео та Міккі самі в окопах! Гео сина втратив на фронті!
Натіві втратила свій дім в Авдіївці, і не покладаючи рук, весь час віддає допомозі фронту!
І ці факти жодним чином не заважають тальнівській ондатрі невпинно поливати їх своїми брудними домислами та ненавистю.
Причому витоки цієї ненависті якраз і полягають у тому що ті на фронті, а та допомагає фронту!
Вія, скажи чесно, ти по життю...яка? Часто сторонні вказують на твою - перепрошую! - тупість?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Бо на мою думку на Гео, Тидищ та Дрейка активно стукали більшість місцевих прихильники певної політсили. І Мирося з Кадрою, і Ельгуйдер зі Спіном, і СлавРедько з Дімецом, і Дідусь зі Стеолом та Рузею.
Свиноботе, зжереш свого черевика, якщо з"ясується що Мирослава ні на кого не стукала - ні на Гео, ні на Драке, ні навіть на тЫдЫщ?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

А Гео та Міккі самі в окопах! Гео сина втратив на фронті!
Натіві втратила свій дім в Авдіївці, і не покладаючи рук, весь час віддає допомозі фронту!
І ці факти жодним чином не заважають тальнівській ондатрі невпинно поливати їх своїми брудними домислами та ненавистю.
Причому витоки цієї ненависті якраз і полягають у тому що ті на фронті, а та допомагає фронту!
Вія, скажи чесно, ти по життю...яка? Часто сторонні вказують на твою - перепрошую! - тупість?
Послухай, мені глибоко наплювати, що ви не поділили з Кадрою, дитячий садок який, розбирайтеся донесхочу.
Я все знаю і про Гео, і про Натіві, і про неміряну кількість інших фупчегів, з тисячами знайома особисто.
Я створила в адмінці гілку про несправедливий бан Гео.
Я вважаю, що українці не мають права матюкати українців. Москалів матюкай донесхочу, з ворогами інакше не можна.
Я знаходжу спільну мову з усіма і завжди, маючи навіть протилежні точки зору політичні чи культурологічні чи ще якісь. Якщо вони не вороги.
То не треба поводитися так, як вороги, щоб я мусила ламати голову, ворог ти чи посіпака ворога чи просто дура.
Ок?
   
Мирославо, скажи, а тобі самій від себе не гидко? Навіщо ти підтримуєш такі огидні цькування на матюкливому москальському жаргоні?
Можна бути лютими опонентами з кимось, але навіщо саму себе опускати нижче плінтуса?
Там в душі люта ненависть до Кадри,
причому абсолютно безпідставна з мого боку,
вірогідно чорна заздрість зробила свою справу,
бо колись Мирослава була притомною і ми дружили,
а як відомо всім, ненависть блокує мозок
і людина в такому неадекватному стані
не може мислити, нею керує виключно
оте огидне негативне почуття,
яке змушує її плювати на мораль і совість.
Боляче дивитись на цю шокуючу деградацію
колись непоганої людини. Дивіться і робіть висновки
чи варто так пускатися берега і не поважати себе.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Послухай, мені глибоко наплювати, що ви не поділили з Кадрою, дитячий садок який, розбирайтеся донесхочу.
Я все знаю і про Гео, і про Натіві, і про неміряну кількість інших фупчегів, з тисячами знайома особисто.
Я створила в адмінці гілку про несправедливий бан Гео.
Я вважаю, що українці не мають права матюкати українців. Москалів матюкай донесхочу, з ворогами інакше не можна.
Я знаходжу спільну мову з усіма і завжди, маючи навіть протилежні точки зору політичні чи культурологічні чи ще якісь. Якщо вони не вороги.
То не треба поводитися так, як вороги, щоб я мусила ламати голову, ворог ти чи посіпака ворога чи просто дура.
Ок?
Ніфіга не зрозуміла з цього потоку свідомості. Я поводжуся і надалі поводитимуся так, як вважатиму за потрібне у тій чи іншій ситуації.
І з твоєю підопічною прокоцабською ватницею мені давно вже ділити нічого. Навіть за крайньої потреби спільного гектару.

Слухай...А давай я зараз так само, як це зробила ти, звинувачу тебе у матершинництві ? Нічого страшного, можна?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія