Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Настав час забанити Ale за системне паскудство

Не знаю, чи правда..
Але токошо сказали начебто найвірніша і найулюбленіша ондатрина подруга  Інанна пинком під задницю вигнала ондатру зі свого бложика за паскудну поведінку
Можливо саме цим фактом пояснюється надзвичайна плодовитість ондатри вчора і особливо сьогодні - адже практично невпинно з неї ллється якесь тупе одноманітне лайно
Чи є тут хоч один хто читає нескінченний ондатрячий пронос ?
Дві берегині не поділили щось або когось?) це цікаво)
   
Ондатро, кінчайте фігню пороти. Скажіть чесно : шантажнули Інанну своїм здоров"ям ?   Цікаво жеж! ))):clapping:
А що там - крім діабету,  недоумковатості та дуже страшної зовнішності вроді нічого нема)
   
Все кто уехал .Все те,кто  нас предал …идут на хуй
Ну хуч хтось мене підтримує)
   
Зайшла сказати тільки і виключно, що ця істота ницо бреше :X .

Ніхто нікуди пані Кадру не виганяв, вона як вважалася, так і продовжує вважатися much-cherished member of our community і може повернутися на наш форум, коли захоче.

Офіційна заява тут:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=22977

А непорозуміння (думаю, в даному випадку було саме так) трапляються між найближчими друзями і це нормально.

Я все одно люблю і ціную пані Кадру, поважаю її як принципового борця з булінгом, не відмовляюсь від своїх слів про неї як про "совість ФУПу" і сподіваюсь, що побачу її знову у нас, коли вона сама цього побажає.
О, ібанашка притопала)
Наша мася товстодупа)
В мене до тебе тільки одне питання - ваші оті much-cherished member - це тіпа свінгери якісь?)
   
2 года без мужа :lol:
50 років без мозку - ось що страшно. Ондатра і бегемот - це приклади дегенеративного розпаду особистості, якби сказав пан олдбой - хронічний недойоб переріс у хронічні хвороби, сумно це все)
   
І що? Люди в поривах емоцій багато чого кажуть один одному - особливо якщо вони щось значать один для одного.

Це  не змінило мого відношення до пані Кадри і я розумію, where she was coming from.

А щодо того, де хто пише, то це вільний світ.

Так само як мені особисто теж ніхто нічим не зобов"язаний і у плані участі на нашому ресурсі теж.
where she was coming from - це ти намікаєш на неосвіченість  пані ондатри і на те що вона  з села? Але ти ж сама сільска)
   
:love:  :give_rose:  :drinks:  [ua]
Люблю Вас і чекаю :) Наші двері завжди для Вас відкриті.
Таки свінгери, я був правий)
   
  :good: саме так і сталось, і саме тому що ти для мене дуже багато значиш..
в той день я отримала великий шок -
сваха повідомила що вирішили повертатись в Україну,
це пов"язано з роботою і посадою, і я трохи поридала з цього приводу :blush2:
бо дуже прикипіла душею до цих наших рідних людей :heart: 
але слава Богу там все вирішилось то відліт відмінили,
вчора вся наша черкаська діаспора у нас вечеряла,
невістка вдало здала сесію, то діти приїхали навіть з Рексом (tu)
Йобані інцестники - ви що і собаку виібали? Рекс то собака?)
   
Ой дивися акуратно вбрасуй
щоб не вийшло як в тому короткому анекдоті:
"Хотів просто позіхнути - а довелося ще й відсмоктувати"(ц)
Скільки разів тобі доводилося відсмоктувати?)
   
Альо
Так що з АЛЕ ?
Забанили курятник ?
Якось , мухи хвупу забулися
І почали про своє , про жіноче
Не заважай - спугнеш ондатру і бегемота, а вони тільки почали кліторами тертися)
   
Не заважай - спугнеш ондатру і бегемота, а вони тільки почали кліторами тертися)

елєктрічєство добивают?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Зайдьом с козирєй ггг

Сильний хід.

Це він теж в паблік викладав???  :facepalm1:
   
Все кто уехал .Все те,кто  нас предал …идут на хуй
поїхали й  хороші  люди,  українці душою.  Але є й  істоти.
При тому  рідкісні, таке  саме як кацапури
   
Дупавибухове .Як колись казав Майкл Щур,якого тидищ записала у щури.
Просто  у  сєкти  є "правильні  атошники і  не   правильні"  бо не за порошена.
   
Сильний хід.

Це він теж в паблік викладав???  :facepalm1:

Ти тупий?
Це якась програма, яка спотворює фото(
   
Приніс з сусіднього форуму))
Чешський ухилянт грає в рольові ігри зі своім котом )( насправді кіт вже здох—— і попав у смітник( )——пише резюме в ЗСУ)
Щоденно після "пробіжки у 20 км")
Але напевно теж якась дуже спеціалізована спеціальність)
Резюме завертають——і мусить нажиратись з горя)

   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

поїхали й  хороші  люди,  українці душою.  Але є й  істоти.
При тому  рідкісні, таке  саме як кацапури

Поїхав пан Галанський в Нідерланди
Втік Гордон на літаку олігарха в Ужгород
Потім докумекали повернутись
Аlе назавжди залишаться підаразами
   
елєктрічєство добивают?
Мораль же)
   
Нарешті луп-луп - той смайлик нагадує твоє єбало з очисками, дякую)
:lol:
   
Сильний хід.

Це він теж в паблік викладав???  :facepalm1:

він  ще й не таке викладав
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Не заважай - спугнеш ондатру і бегемота, а вони тільки почали кліторами тертися)
Та цить! :K
Ондатри і бегемоти в таких випадках кажуть "лупитися в десна" (с)  :bueee:  :bueee:  :bueee:
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Та цить! :K
Ондатри і бегемоти в таких випадках кажуть "лупитися в десна" (с)  :bueee:  :bueee:  :bueee:
Мирославо, скажи, а тобі самій від себе не гидко? Навіщо ти підтримуєш такі огидні цькування на матюкливому москальському жаргоні?
Можна бути лютими опонентами з кимось, але навіщо саму себе опускати нижче плінтуса?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Мирославо, скажи, а тобі самій від себе не гидко? Навіщо ти підтримуєш такі огидні цькування на матюкливому москальському жаргоні?
Можна бути лютими опонентами з кимось, але навіщо саму себе опускати нижче плінтуса?
почему мовныки это совки в вышиванках? Потому что совок это обезьяна с единственной извилиной.И вышиванка эту извилину не искривляет.Ничего лучшего демократии цивилизация не придумала. Это значит широкий спектр мнений. Иногда самое  негативное изречение оказывается путем. Как говорил шаломов нравится -не нравится....Просто с в врагом надо бороться его же оружием.Терпи, мовныця, это цена демократии. Это отличает Украину от московии, где все запрещают. Пусть мычит.На то он и есть резиновое изделие. К стати, есть от него польза.Вот там где он льет грязь-это путь для возрождения Украины.Там где у него больше дерьма, там больше правды.К стати, вот почему немцы даже не беседовали с политруками. О чем? Украина о  немцев должна отличатся тем, чтобы делать противоположное АЛЬЙО с бригадой ух. Так что от АЛЬЙО есть и польза. Он дает подсказку -чего боятся правители.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Мирославо, скажи, а тобі самій від себе не гидко? Навіщо ти підтримуєш такі огидні цькування на матюкливому москальському жаргоні?
Можна бути лютими опонентами з кимось, але навіщо саму себе опускати нижче плінтуса?
Запам"ятай гарно.
Цькуванням мого ніка ось вже 13 років як намагається займатися ця сама Тамила-Кадра-Борис-МеріДжейн-Нефертітя-...-ондатра.
Навалені купи лайна під кожним моїм постом - це її улюблене заняття ще з часів фДД. Триває воно і на ФУП.
Тому, Вія, давай домовимося так : коли мені знадобиться твоя порада, я обов"язково до тебе звернуся. ОК?

Ганебно-огидний вислів "лупитися в десна", як і наприклад не менш блювотне "нижче резинки" - це креативчики ондатри.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

почему мовныки
Хто такі "мовныки"?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Запам"ятай гарно.
Цькуванням мого ніка ось вже 13 років як намагається займатися ця сама Тамила-Кадра-Борис-МеріДжейн-Нефертітя-...-ондатра.
Навалені купи лайна під кожним моїм постом - це її улюблене заняття ще з часів фДД. Триває воно і на ФУП.
Тому, Вія, давай домовимося так : коли мені знадобиться твоя порада, я обов"язково до тебе звернуся. ОК?

Ганебно-огидний вислів "лупитися в десна", як і наприклад не менш блювотне "нижче резинки" - це креативчики ондатри.
Ясно, тому від лупитися в десна ви тепер перейшли до куї тикати, риторика стає все більш москальською.
Заігнорю тебе, Але, ще півдесятка самих матюкливих. А що робити - дійсно форум став москальським і нема на те ради.
Чомусь саме від тебе не очікувала, прикро і огидно.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

почему мовныки это совки в вышиванках? Потому что совок это обезьяна с единственной извилиной.И вышиванка эту извилину не искривляет.Ничего лучшего демократии цивилизация не придумала. Это значит широкий спектр мнений. Иногда самое  негативное изречение оказывается путем. Как говорил шаломов нравится -не нравится....Просто с в врагом надо бороться его же оружием.Терпи, мовныця, это цена демократии. Это отличает Украину от московии, где все запрещают. Пусть мычит.На то он и есть резиновое изделие. К стати, есть от него польза.Вот там где он льет грязь-это путь для возрождения Украины.Там где у него больше дерьма, там больше правды.К стати, вот почему немцы даже не беседовали с политруками. О чем? Украина о  немцев должна отличатся тем, чтобы делать противоположное АЛЬЙО с бригадой ух. Так что от АЛЬЙО есть и польза. Он дает подсказку -чего боятся правители.
У тебе якийсь моральний вивих - ненависть до совка ти трансформував у ненависть до українців. Я тобі не доктор, сам колись розберешся.
Для довідки - мімікрія нинішньої влади має за мету маскувати окупантів під українців. Ми це розуміємо, а от у тебе клинч розуму. Так, то й так, пояснювати влом.
   
почему мовныки это совки в вышиванках? Потому что совок это обезьяна с единственной извилиной.И вышиванка эту извилину не искривляет.Ничего лучшего демократии цивилизация не придумала. Это значит широкий спектр мнений. Иногда самое  негативное изречение оказывается путем. Как говорил шаломов нравится -не нравится....Просто с в врагом надо бороться его же оружием.Терпи, мовныця, это цена демократии. Это отличает Украину от московии, где все запрещают. Пусть мычит.На то он и есть резиновое изделие. К стати, есть от него польза.Вот там где он льет грязь-это путь для возрождения Украины.Там где у него больше дерьма, там больше правды.К стати, вот почему немцы даже не беседовали с политруками. О чем? Украина о  немцев должна отличатся тем, чтобы делать противоположное АЛЬЙО с бригадой ух. Так что от АЛЬЙО есть и польза. Он дает подсказку -чего боятся правители.

Мені аж завідно стало. Що ж таке забористе п'єш чи куриш . Ух завернув) Ну визнай очевидне. На тверезо таке фіг напишеш. Свою самогоночку жинеш? Градусів 55?)
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Ясно, тому від лупитися в десна ви тепер перейшли до куї тикати, риторика стає все більш москальською.
Заігнорю тебе, Але, ще півдесятка самих матюкливих. А що робити - дійсно форум став москальським і нема на те ради.
Чомусь саме від тебе не очікувала, прикро і огидно.

Краще б ти Кадру заігнорила.

Ти хоча б почитай уважно, що воно пише.
   
Краще б ти Кадру заігнорила.

Ти хоча б почитай уважно, що воно пише.
Кадра звичайно ватний троль, але це не відміняє того факту, що пан Але постійно пише паскудства на адресу інших дописувачів. Можете самі почитати шедеври його творчості хоча б за останні кілька днів.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Краще б ти Кадру заігнорила.

Ти хоча б почитай уважно, що воно пише.
Я з Кадрою собачилася сто разів на різні теми, бо маємо різні позиції, але до тикання куями не опускалися ні вона, ні я.
А тобі подобається цей бруд і це видає в тобі москальку.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Ясно, тому від лупитися в десна ви тепер перейшли до куї тикати, риторика стає все більш москальською.
Заігнорю тебе, Але, ще півдесятка самих матюкливих. А що робити - дійсно форум став москальським і нема на те ради.
Чомусь саме від тебе не очікувала, прикро і огидно.
Ти нічого не зрозуміла. Не захотіла, чи не дано - твої проблеми.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я з Кадрою собачилася сто разів на різні теми, бо маємо різні позиції, але до тикання куями не опускалися ні вона, ні я.
А тобі подобається цей бруд і це видає в тобі москальку.
Ну, якщо з тобою не опускалася, і брудних припущень щодо твоїх дітей не робила - значить тобі нечувано пощастило. Насолоджуйся.
   
Краще б ти Кадру заігнорила.

Ти хоча б почитай уважно, що воно пише.

Хіба ж в йопнутих антивакцинаторів є мізки?
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Я з Кадрою собачилася сто разів на різні теми, бо маємо різні позиції, але до тикання куями не опускалися ні вона, ні я.
А тобі подобається цей бруд і це видає в тобі москальку.

Ти б менше, Вія, бундючилася та кидалась би визначенням, хто тут москаль, а хто ні. У Кадри теж тут всі москалі, одна она тут найпатріотичніша патріотка. Правда, дописує вона з з Америки.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

Ти б менше, Вія, бундючилася та кидалась би визначенням, хто тут москаль, а хто ні. У Кадри теж тут всі москалі, одна она тут найпатріотичніша патріотка. Правда, дописує вона з з Америки.
Знаєш, щоб довго не пояснювати, скажу так - я бачу, як москальські наволоч наполегливо перетворює ФУП на Фор-уа. Ти в курсі, що це таке. І я категорично проти, щоб це сталося.
Тому всіх, хто став спілкуватися суцільним матюччям, я поігнорю. Модератор якийсь чарівний, забанив лише Гео, а не оцю всю гидоту.
Буду сама собі модератор. А як тобі таке нормально - читай матюччя далі, що тут ще сказати.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

Ти б менше, Вія, бундючилася та кидалась би визначенням, хто тут москаль, а хто ні. У Кадри теж тут всі москалі, одна она тут найпатріотичніша патріотка. Правда, дописує вона з з Америки.
І то була би фігня, що з Америки дописує, якби вона не хизувалася тут без будь-якої на те потреби як їй гарно живеться в Америці - після невимовно нестерпного життя в Україні (і це не у зв"язку з війною!).
Про що ми тільки не мали змоги за весь цей час дізнатися : і чим Кадру з чоловіком-зеком годували у літаку, коли вони летіли до Америки, і як їх "діти" зустрічали у "NY" біля трапа літака, і скільки різних чудових безкоштовних операцій зробили Кадрі в благодатній Америці, і про чудові екранчики, за допомогою яких Кадра спілкувалася з тамтешніми чудовими лікарями, і як Кадра шикує тепер по американських супермаркетах, і скільки різних ресторанів відвідала за цей рік у Америці, і де тільки її "діти" не возили, яка пречудова країна та Америка, скільки в Америці є гарних краєвидів (все це - на відміну від вбогої, нещасної України!), а про відпочинок Кадри з "дітьми" і "свахою"  :bueee: у Флориді на березі океану - то взагалі окрема історія, яку Кадра без будь-якого запиту радо розповідає тут у всіх подробицях!

Напевно, Вія вважає, що все це - саме той "ковток свіжого повітря", якого сьогодні так бракує українцям в Україні.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство

 
 Та істота давно в ігнорі.
 Зайве приділяти їй увагу. B-)
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via

І то була би фігня, що з Америки дописує, якби вона не хизувалася тут без будь-якої на те потреби як їй гарно живеться в Америці - після невимовно нестерпного життя в Україні (і це не у зв"язку з війною!).
Про що ми тільки не мали змоги за весь цей час дізнатися : і чим Кадру з чоловіком-зеком годували у літаку, коли вони летіли до Америки, і як їх "діти" зустрічали у "NY" біля трапа літака, і скільки різних чудових безкоштовних операцій зробили Кадрі в благодатній Америці, і про чудові екранчики, за допомогою яких Кадра спілкувалася з тамтешніми чудовими лікарями, і як Кадра шикує тепер по американських супермаркетах, і скільки різних ресторанів відвідала за цей рік у Америці, і де тільки її "діти" не возили, яка пречудова країна та Америка, скільки в Америці є гарних краєвидів (все це - на відміну від вбогої, нещасної України!), а про відпочинок Кадри з "дітьми" і "свахою"  :bueee: у Флориді на березі океану - то взагалі окрема історія, яку Кадра без будь-якого запиту радо розповідає тут у всіх подробицях!

Напевно, Вія вважає, що все це - саме той "ковток свіжого повітря", якого сьогодні так бракує українцям в Україні.
Вія вважає, що, незважаючи ні на що, тобі не варто оскотинюватися і матюкатися, як остання підзаборна алкоголічка-москалька. Ти іншої думки, твоє право. Але я тебе також заігнорю. Це вже моє право.
   
Re: Настав час забанити Ale за системне паскудство
Via


 Та істота давно в ігнорі.
 Зайве приділяти їй увагу. B-)
Та я вже бачу, все без толку.
Буду ігнорити цю завзяту матюкливу шоблу.
Подивлюся, наскільки постраждає зміст конструктивних дискусій після цього. Розповім про свій експеримент згодом.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія